Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 07. January 2014, kl 11.34

Tere, kallid kaaslased!

Rokimemm, olen Sinuga ühes paadisgrinning smiley šokolaad ja muu magus läheb hullult kaubaks! Sibylla-Sinu ees sügav kummardus!hot smiley

Ma ei kaalunud ennast terve nädala, mõtlesin, et võtan vabalt. VIGA!!!!
Täna kaalusin 69,9eye popping smileythumbs downeye popping smiley

Ei saa midagi, ikka suu kinni ja silm peale kogu söögile. Ma ei tea, alates jõulust toitun vaid magusast. Täitsa jama!
See number ehmatas sõnatuks ja nüüd võtan enda taas käsile. Kuidas mõned inimesed saavad kogu elu stabiilselt söödud????

Pöidlad pihku ja kevad tuleb ja päike (ma nii igatsen valgust) ja soojus!

Kallistused kõigile ja vabandused minu poolt!Enam ei kao!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 08. January 2014, kl 08.45

Tere taas!

See ei ole küll ilus, aga mul on natuke hea meel ka, et ma ainus patune ei ole.
Täna tundub, et iga päev tuleb vähemalt 600 grammi juurde, aga see ei saa niiviisi ometi kesta.Kõhu peale on paks rull tekkinud. Vastik-vastik-vastik....
Võitja, nüüd küll aitab kosumisest. Pidurid peale ja järgmine nädal ilusam number.
Kallistused ka minu poolt.
Pontsakas, kuid nüüd juba hakkamist täis Rokimemm

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 09. January 2014, kl 10.31

Tere!
Tahaks ette kanda: tegin endast eile pilti, et mõistus kiiremini koju tuleks. Oli kole küll.
Täna hommikul mõõtsin ennast ka ja pärast seda shokki suudan öelda EI.
Ja veelkord EI.

Eile õhtul läksin vihmaga käimisringi tegema.

Olge ikka rõõmsad ja mõistlikud!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 13. January 2014, kl 14.32

Tere jälle!

Kole kiire on kogu aeg, aga kaalumist ei ole siiski veel unustanud.

Võrreldes eelmise esmaspäevaga olen küll 900 grammi maha saanud, aga 71,0 kg ei ole mulle mitte kuidagi sobiv number.
Kuidas teil läinud on?
Loodetavasti liigub kaalunumber õiges suunas smiling smiley
Vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 15. January 2014, kl 11.33

Tere!

Raske. Seis sama. 69,9. Kogu aeg näksiks midagi.Trenni teen, kuigi joosta raskem ja suuski veel alla pole saanud. Pingutan. Luban (endale). Loodan.smiling bouncing smiley
Rokimemm- super tulemus!

Olgem koos!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 16. January 2014, kl 10.50

Tere,

Unustasin siia kaalu kirja panna smiling smiley Aga muidu olen jätkuvalt tubli olnud.
Esmaspäeval kaalusin 78,6 kg smiling smiley


Päikest!

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. January 2014, kl 10.04

Reedene tervitus puhkivalt Rokimemmelt!

Võitja- just nimelt- raske on. Päris mitu päeva olen tubli ja siis lasen jälle lõdvaks.
Oleksin hetkel täiesti õnnelik, kui esmaspäevaks 71 tagasi saaksin.
Sibylla, Sina oled tõesti tubli ja lihtsalt imetlemisväärt.Tõeline visa hing.
Aga järsku on Sul mõni saladus, kuidas nii k a u a tubli oled suutnud olla? Ehk oled meeletult armunud?

Ilusat nädalalõppu ja ilusat numbrit meile esmaspäeval.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 20. January 2014, kl 08.38

Tere hommikust, armsad kaaslased!

Numbriks seekord 71,1. Reedel oli ikka päris hirmus ja jäme olemine, kuid nädalalõpus sai palju liigutud ja vähem söödud ning olen tagasi ree peal.
Kuidas teil läinud on ja millised on numbrid?

Toredat nädalat!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 20. January 2014, kl 17.59

Tere,

Sel korral ei ole enam nii tubli, aga mitte ka päris vilets ka. Stabiilne - ikka 78,6 kg. See on omaette oskus, sama tulemus saada grinning smiley
Siiski loodan, et järgmine kord ikka on väiksem jälle see kaalunumber.


Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 21. January 2014, kl 13.30

Tere!

Tublid olete!
Mul 69,6. Kunagi oleks see katastroof olnud, nüüd isegi rõõmusgrinning smiley Kõik siin elus on suhteline!

Jätkame samas vaimus! Hetkel kiired päevad, kirjutan hiljem. Ikak on raske, aga kui õhtul ei söö, siis juba parem

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 27. January 2014, kl 08.28

Hommikust, kallid kaaslased!

Täna teatan suure rõõmuga, et 71,1 on säilinud ja hetkel juures ei ole, aga eelmisel nädalal oli number vahepeal kole-kole. Nägin nädalalõpus päris palju vaeva, et kaalu langetada ja see õnnestus. Number üle 70 on minu pikkuse juures (1.65) küll palju, kuid seekord püüan tasapisi langetada.Aeg selleks on soodne, sest suuremaid sööminguid ette näha ei ole.Vaatasin oma eelnevate aastate kaalukõveraid ja tõdesin, et ajalugu kordub. Ja kuna ta kordub, siis nüüd just algabki langus.

Kuidas teil läinud on?
Ilusat ja edukat nädalat meie triole!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 27. January 2014, kl 09.53

Hommik!

Minul sama teema, tasa ja targusmiling bouncing smiley
Kaaluke täna 69,4 ja see on püsinud miskit 4 päeva nii. Juba kergem ja õhem tunne!

Tubli Rokimemm! Täiskäik edasi ja samad sõnad ajaloo kohtathe finger smiley

Aga šokolaadi sööks küll iga päev! Tume on parim, aga piima koos pähklitega....Nämm!hot smiley

Kallistused kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 27. January 2014, kl 10.18

Tere hommikust,

Eelmine nädal oli kole pingeline. Aga sellele vaatamata (või just tänu sellele) suutsin suurematest söömistest hoiduda.

Tänane number 78,1 kg. Tasa ja targu kõhnema elu poole smiling smiley



Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. February 2014, kl 09.41

Tere hommikust!

Üle väga pika aja saan ette kanda, et kaal on langenud. Küll väga vähe, aga tunnen seekord 300 grammi üle rohkem rõõmu kui teinekord tervest kilost. Nagu Sibylla- tasa ja targu kõhnema elu poolethumbs up Eelmisel nädalal olin mõistlik sööja, s.t. et natuke ikka ületasin oma kaloreid ,kuid olin ka tubli liikuja. Eile tegin veel üle 1-tunnise tempoka kõnni ning suutsin oma isusid taltsutada. Küll on hea meel, kui kaal natukenegi allapoole liigub. Oleks juba aeg ka!
Kuidas teil lood on?
Igatahes ilusat ja edukat nädalat meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 05. February 2014, kl 14.11

Tere!

Nii kiire on olnud, et ma ei mäletanud, kas käisin siin esmaspäeval või eieye popping smiley
Tuleb välja, et ei ja Rokimemm on ainuike usinsmiling smiley

Minul lausa 100g all!!! Aga rõõm ka sama suur, kui Sinul, Rokimemm! Sest terve nädal vaheldusid numbrid 69,4 ja 69,9. Selline müstika.

Esmaspäeval oli 69,3.

Püüan mõistusega oma isusid taltsutada, vahel õnnestub, vahel mitte. Aga ikka edasi!Ma pole vist 2 aastat enam kaloreid arvestanud...confused smiley

Ilusat nädalat.

Kuidas Sinul Sibylla?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 10. February 2014, kl 10.32

Tere taas!

Täna 70,7 ehk siis 100 grammi kergem. Abiks ikka, kuigi oleksin paremat numbrit lootnud.
Kuidas teil?
Hirmus kiire nädal on, ei jõua ei Kaaluabisse ega mujale.

Toredat sõbrapäeva-nädalat ja rõõmustavaid tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 12. February 2014, kl 10.24

Hal-loooo, hal-loooo! Kuhu olete kadunud? UUUUUU-uuu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 13. February 2014, kl 11.29

Halloo, halloo!!!

Ma olen KOLM päeva UNUSTANUD! Samuti kiire ja õhtul kodus avastan, et...sad smiley

Siirad vabandused!

Minu number paar päeva juba 69,1. Natuke ikka parem ja riided juba lahedamad. Saaks selle 68 juba ette!spinning smiley sticking its tongue out
Tubli Rokimemm! Laseme aga edasi! Kevad pole kaugel! Ja, Sina, Sibylla? Kuidas kulgeb?

Ma olen väikese hoo saanud, sest õhtusöögid väga kerged. Tee ja tee ja veelkord teethe finger smiley

Mõnusat sõbrapäeva teile ja ma lõpuks teeksin tabeli ka, kui Sibylla endast märku ka annab. Jälle on vahe sisse tulnud...moody smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 14. February 2014, kl 13.40

Head sõbrapäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 14. February 2014, kl 14.42

Palju ilusat tänaseks ja teisteks päevadeks ka!

Linnud laulavad täna hullusti!!! Kevad pole kaugelhot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 17. February 2014, kl 11.37

Tere!
Mina jälle essa!!!
Kahjuks ei ole hõisata mitte midagi, kuid vähemalt on seis endine ehk siis 70,7.
Kuidas teil? Kas sõbrapäev jättis jälje?
Järgmise näidu annan 25.02, kodus arvuti rikkis.

Olgem edukad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: merx333
Kuupäev: 18. February 2014, kl 15.03

Hei, kullakesed!
Näen, et ikka ponnistate tublisti smiling smiley Ei ole teid unustanud- vahepeal käin panen silma peale teie tegemistele smiling smiley
Otsustasin, et ca 5 kg on liiga vähe maha võtta ja kogusin kenasti endale veel lisapekki selga vahepeal grinning smiley Kui juba, siis juba eks grinning smiley Ehh...
Võtsin end ca kuu tagasi kokku ja armusin LCHF toitumisse- kohe täiega smiling smiley Hetkel sai läbi 3.nädal korralikku panustamist ja -2,5 kg. Raske ei ole, hetkel ei liiguta end ka üldse, seega täitsa kobe tulemus alguseks. Esimene suurem kokkuvõte tuleb 27.02, siis on näha, mis esimese kuu kokkuvõttes tulemus jääb smiling smiley Olen lootusrikas ja mis peamine- õhtused magusanäksimised ( magus üldse) on ära jäänud smiling smiley Vahel harva võtan tüki tumedat šoksi, aga see on väga erandkorras smiling smiley
Olge tublid, ärge alla andke ja edu teile minu poolt! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. February 2014, kl 10.27

Tervitused!

No mina ka hilineja. Kaal sama 69,1.
Kuhu küll Sibylla on jäänud???

Merx, vahva, et alles oled! Ma vaatasin ka kiirelt, et mis see LCHF toitumine on. Oh, jah, ma ikka ilma magusata ei saa. Mõni aeg küll, aga siis tuleb topelt isu peale...
Küll olen nõus, et koogid ja küpsised on kurjast! Jogurtit tarbin kodus alati maitsestamata ja lisan oma marju/pähkleid ja isetehtud meega müslit.
Töö juures paraku lähevad loosi ikka valmis kohupiimareemid.
Juurvilju armastan, liha õige vähe ja hommikul peekon ei lähe mittegrinning smiley

Ma arvan, et piisaks isegi valge jahu minimaaliseerimisest. Aga mul on töö juures jätkuvalt küpsised klientidele kohvipauside tarbeks!!!! Ja kui närv must või kõht tühi, siis...........
Olen need küll silma alt ära peitnud, kuid nõrkusehetki tuleb ikka ette.

Rokimemm, järgmine kord peame miinuse saama!

Ja,Merx, kaua sa oma numbrit ikka varjadwinking smiley

Kohtumiseni siis 25.02!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 19. February 2014, kl 10.34

Kuupäev_______________Võitja/176_______Rokimemm/165_________________Sibylla

jaanuar 2013..........................73,7.........................73,4
E/29.04...............................70,1/-0,8....................71,2/+0,6
E/06.05...............................71,4/+1,3....................71,4/+0,2
E/13.05...............................70,1/-1,3....................70,6/-0,8
E/20.05...............................69,6/-0,5....................70,6/ 0
E/27.05...............................69,8/+0,2....................70,6/0
E/03.06...............................68,2/-1,6....................70,6/0
E/10.06...............................67,5/-0,7....................70,5/-0,1
E/17.06...............................67,5/0.......................70,5/0
E/01.07...............................67,1/-0,5....................69,8/-0,7
E/15.07...............................67,3/+0,2........................-
E/22.07...............................67,3/0...........................-
E/05.08...............................67,0/-0,3....................69,4/-0,4
E/12.08...............................66,9/-0,1....................68,8/-0,6
E/02.09...............................66,7/-0,2....................68,4/-0,4..................................................86,7
E/11.11...............................69,0/+2,3.....................69,6/+1,2..............................................85/-1,7
E/18.11................................68,7/-0,3....................71,0/+0,4..........................................83,2/-1,8
E/25.11................................68,9/+0,2...................70,6/-0,4............................................84,0/+0,8
E/9.12..................................68,5/-0,4....................70,2/-0,4............................................81,9/-2,1
E/16.12.................................68,5/0.......................70,2/0...............................................80,5/-1,4hot smiley
2014
E/17.02................................69,1/+0,6....................70,7/+0,5............................................78,1/-2,4


Kokku: .................................-5,2................................-3,2....................................................-6,2

Siin siis mingi kokkuvõte, appi, vaatasin, et pole sel aastal teinudki!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 19. February 2014, kl 13.30

Tere,

Olen täiesti olemas. Kahjuks on mul praegu olnud isiklikus elus keerulised ajad ja seetõttu ei ole olnud tuju ka endast märku anda.
Aga igal halval asjal on ka omad head küljed. Olgu siis selleks kasvõi kaalulangus. Nii ka minu puhul. Nende nädalatega on kaal kolinal kukkunud ja kaalusin täna hommikul 73,5 kg. Vot siis nii.
Püüan edaspidi endast õigeaegselt märku anda.

Kena kevadet teile smiling smiley

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 25. February 2014, kl 15.29

Tere jälle!
Väljas on selline kevad, et lausa uskumatu.
Annan endast täna lihtsalt elumärki, aga kaalu teatan nädala pärast. Mitu sünnipäeva selja taga ja alla ei ole midagi läinud. Hullult juures ka ei ole, aga parem number siis nädala pärast.
Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 03. March 2014, kl 09.46

Hommikust!

Täna 70,4. olen rahul, aga küll tahaks juba alla 70 saada. Kõikvõimalikke pidustusi koos hõrgutistega on veebruaris-märtsis väga palju ja ees veel mitu juubelit, pagana raske on.
Sibylla, minul ka rasked ajad ja seda juba peaaegu aasta. Suur stress,aga kaal ei liigu üldse alla, stressisöömine on ilmselt selle asja nimi minu puhul.Olen vaadanud, et ükskõik kui kurvaks see olemine ka ei lähe, värske õhk ja liikumine teeb alati meeleolu paremaks.Sadagu või lörtsi, aga ära tuppa norutama jää. ja tõepoolest on pilve taga alati päike.

Ilusat nädalat meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Sibylla
Kuupäev: 03. March 2014, kl 16.21

Tere,

Olen jätkuvalt kaalulangetamise lainel. Praegu võitlen küll hirmsasti söögiisudega, sest teatud terviseprobleemid on hormonaalse asja kole sassi ajanud ja see tekitab hullu isu nagu päevade ajal.
Aga kaal täna 73 kg. Olen rahul, et niigi.


Kõike kaunist!

Sibylla

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: Rokimemm
Kuupäev: 11. March 2014, kl 13.40

Tere

Annan järjekordselt märku, et olen olemas, aga kaalule ei astu. Häbi on kah.Järgmisel esmaspäeval annan oma numbri.
Kuidas teil läinud on? Merx,kuidas Sinu seis on? Väga põnev.

Püüan ennast kokku võtta.
Kõike kaunist ja ilusat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kaunis kaunimaks! smiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smileysmiling bouncing smiley
Saatis: võitja
Kuupäev: 17. March 2014, kl 14.00

Kallid kaaslased!

ma olen iga päev teile mõelnud ja nii mitu esmaspäeva siia mitte julgenud tullaeye rolling smiley
Olen samamoodi olemas, aga ....nii häbi on! Kõik on täitsa metsas! Rokimemm, taas Sinuga ühes paadis!the finger smiley

Söön kohutavalt süsivesikuid ja kõik see kajastub ka kaalul. Nr 7 taas ees!!!!!!!!!!!Vihane, vihane, vihane!

Täna otsustasin siia kiigata ja teen samamoodi kui Rokimemm (oi, vaatan, et minu kuupäev tuleks siis 24.03). Pingutan ja annan kaalu uuel esmaspäeval. Täna on kole piinlik!

Sibylla, Sina tubli. Oli päris kurb, kui Sa kadusid natukeseks. Merx, ma teen risti seinale, kui Sa endast märku annad! Ja ootan ka põnevusega kuidas uus lähenemine mõjub.

Kevad varsti käes ja kui teksad ikka pigistavd julmalt, siis on tagumine aeg šoks ja saiad kappi peitawinking smiley

Teeme miski spurdi äkki!?

Kallistan teid kõiki!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.