Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 08. August 2012, kl 12.16

Tänud, et mind vastu võtsitesmiling smiley
Teadjamad, rääkige Dunkani dieedist. Leian ühe naisteka artikkli selle kohta, samas ka hoiatusi, et tegu ühe karmimatest dieetidest üldse

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 10. August 2012, kl 09.35

Tänane miinus on ilmselt siiski kahe nädala peale kokku, sest eelmine reede oli küll sama kaal, mis üleeelmisel nädalal, aga laup kontrollisin veel ja siis oli peaaegu kilo all, sõin lihtsalt neljap pool arbuusi õhtul, ju jäi pidama hommikuni. Aga samas andis seis kõva motivatsiooni sel nädalal ekstra tubli olla ja nüüd sain kõva miinuse kingituseks smiling smiley Et nüüd sama kõva nädal tuleks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 10. August 2012, kl 10.05

Mõnusalt miinusega nädal. Kuna mu kaal kipub pisut üles - alla kõikuma, siis seda enam teeb rõõmu, kui kaalunumber langeb allapoole eelmise tõusu piirist.
Selle nädala sisestatud numbrid oli tabelis nii ilusad, et seda rida jätkates oleme kõik jõuluks modellimõõtu hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 10. August 2012, kl 11.24

Ooo, hirmsasti tahaks modellikssmiling smiley
Aga number on ilus, eks mul ju esimene nädal ka alles tegelikult,aga kui entusiastlikult alustada ehk siis ei lähe ka motivatsioon kaduma.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 10. August 2012, kl 16.00

Hihii, mul sama jama, olen kõvasti kurki ja arbuusi söönud, vedelikku palju sees. Ma arvan, et juba homme hommikul olen 1 kilo jälle kergemsmiling smiley - täna kõvasti vetsu vahet jooksnud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 12. August 2012, kl 10.52

Teen ettepaneku, et kui keegi ei ole kolm nädalat oma kaalu sisestanud, siis kustutame ta rea ära. Muidu on meil neid tühje ridu, kus midagi ei toimu. Jääb natuke kompaksem tabel ja siis tekib parem ülevaade ka, kellega nö ühel joonel olla ja järgmine nädal kindlasti just teda võita.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 12. August 2012, kl 13.11

Karm, aga õiglane ettepanek. Samas, kui keegi teab ette oma netiavarustest pikemaks ajaks irdumisest, siis olgu tal vähemalt võimalus ette teatada ning tabelisse jääda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Hing
Kuupäev: 12. August 2012, kl 21.42

Tere!
Lahkelt lisasin endki duelli listi,kuna kuupäevad klapivad minu enda nädala mõõtmiste ja kaalumistega,siis miks mitte koos ühise eesmärgi nimel pingutadasmiling smiley Motivatsiooni ehk rohkem pingutada nüüdsest! Peab ausalt ütlema,et üksi on ikka paganama raske võidelda selle ülekaaluga..aga jõudu ja vastupidamist meile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Jumbukas
Kuupäev: 14. August 2012, kl 13.34

Hei,

Mina liitusin tänasest teiega. Panin ennast tabelisse tühja koha peale kirjasmiling smiley
Olin 2aastat tagasi tubli kaaluabi kasutaja ja sain kenasti kaalu allapoole liikuma, kuid nüüd on kõik kolinal tagasi ja tahaks hirmsasti veidi kergemaks saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: uusmina
Kuupäev: 15. August 2012, kl 19.15

seekord jääb mul kaalumine vahele. olen maal ja siinne kaal näitab hoopis teisi numbreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 17. August 2012, kl 06.55

Hommikut!

Masendav kaalunumber on tõusnud 200 grammi võrra. Õnneks mitte nii palju, kui ma enesetunde põhjal kartsin. Vaagisin veidi oma toidupäevikut. Terve nädal on kalorikogustega korras, kuid toitumine pole kordagi tasakaalu saavutanud. Seega - mõttepaus - ja uuel nädalal uue hooga!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 17. August 2012, kl 08.32

eelmistel nädalatel on kaal ilma eriliste pinutusteeta läinud ja näe muutusingi laisax.See nädal saingi karistusex oma laiskuse eest plissisad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 17. August 2012, kl 21.08

lola ja maie võib vist ära kustutada???

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 18. August 2012, kl 06.40

Kui kellelgi vastuväiteid pole siis küll. Nad saavad alati uuesti tabelisse astuda, kui otsustavad järjepidevad olla. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 18. August 2012, kl 08.28

Mina ka poolt, et kui mitu nädalat ilma ette teatamata pole kaalu sisestatud, võib ära kustutada. Alati võtame ju tagasi, kui soovi avaldataksesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 19. August 2012, kl 13.57

Tere naised! (vist ikka kõik on naised?)

Sisestasin sel korral neljap kaalu, sest olen kodust ära ja jõudsin end neljap kaaluda.

Kardan seda reedet, mis tulemas, nimelt on õunaaias hooaeg avatud ja ma võin lõpmatuseni valget klaari näost sisse ajada... ikka kilode kaupa, mitte tüki grinning smiley ja siis tuleb martsipan jne jne. Kas keegi on sarnase probleemiga? Õunasõltuvus?

Sügis on aeg, kus mina paisun, aga sel sügisel kohe mitte ei tohi. Oktoobri alguses on koolikokkutulek ja see on ju teadupärast pärast pulmi järgmine üritus, kus on vaja olla tippvormis grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 20. August 2012, kl 08.24

Kuhu on kadunud alguses nii tublisti alustanud Saaremaatramm?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 20. August 2012, kl 09.15

Nii armas on lugeda, et keegi veel õunahoolik on winking smiley Arvasin, et ma ainuke napakas. Muidugi veel šokolaad, issake juba praegu kirjutades hakkab ila jooksma.
Nüüd mul veel ka puhkus ja igasugune enesekontroll on kadunud. Nüüd on aega käia grilliõhtutel ja üldse on see pagana toit liiga lähedal. Ja kõige tipuks küpsetas tütar vahukooretordi, ja ma olen pere ainuke maiasmokk!! Täna kruiisitan Rootsi poole, ehk tuleb seal mõistus pähe. Vähemalt tordist olen kaugemal winking smiley
Ma pakun välja, et kui pole sisestatud nt neli nädalat järjest oma kaalu, siis kustutame nimekirjast. Pagan teab kellel mis probleem on..ja kui on ette teada, et tuleb pikem paus kaaluabist aga tahab ikka tabelis olla, siis annab siia teada

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: InxK
Kuupäev: 23. August 2012, kl 09.46

No nii, kaks nädalat on kuidagi väga halvasti läinud, isud õhtuti on suured, kõndima ega rattaga sõitma eriti ei viitsi minna, vaja kuidagi jälle ree peale saada....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 23. August 2012, kl 22.20

no ma ka nüüd natuke tahan kiruda, käisin pikemal söögireisil soomes.. hoolimatta imevapralekäitumisele el ole sellest 2 nädalasest ajast grammigi maha läinud..nüüd tahaks endale kerepeale anda.. olen graafikust maas..jõuludeks 8 kilo maha võtmine saab ränk olema ... aga ma pole veel sugugi loobunud..see nädal ilmselt esimest korda jaanuarikuust saadik plussi karta (no need maitstud hõrgutised pidid ju kuidagi jälje jätma) aga ma mõtlen midagi välja!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 23. August 2012, kl 23.55

Tere kõigile 20kg langetajale!
Olen siin vaikselt omapäi neli nädalat juba pusinud ja nüüd on küll käes aeg, kui kambavaimu oleks vaja. Soovin ka langetada vähemalt 20kg, seepärast mõtlesin, et poetaks end vaikselt siia tabelisse ja ühineks teiega nii rõõmudes kui muredes.Loodan, et sobib kui panen tabelisse ome eelmiste nädalate kaaluliikumised ka.
Jaksu kõigile kergenemise teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 24. August 2012, kl 07.34

Rõõmsat hommikut kõigile.
Ilmataat nöögib see nädal kõikvõimalike õuesportlike võimaluste suhtes, seega olen avastanud, et toas ringi tammumine teeb ka head ning kui on ruumi hularõngast keerutada või spinnerplaadil hööritada ajab ka asja ära.
Kuigi soovitatakse kaaluda end nädalas korra, siis mina olen enda jaoks avastanud, et kergem on kaalu kontrolli hoida igapäevase kaalumisega. Siis ei saa vaatamata "korralikule" toitumisele asi väga rappa minna. Ikka see vana jutt, et toitumine peab olema kas tasakaalus või sellele võimalikult lähedal - mind see igatahes mõjutab sama palju kui kalorid winking smiley
Põnevaid lahendusi leida soovitav
Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 24. August 2012, kl 15.49

Tere,
nädal Brüsseli vahvleid on jätnud oma jälje, +1kg. Õnneks, mis kiirelt tulnud, see ka tavaliselt kiirelt läheb, no eks korralik tuleb ka muidugi ollasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 27. August 2012, kl 11.54

Nonii, minul oligi kardetud tulemus käes...+ 100 g. Ja õunahooaeg on alles alanud sad smiley Tundub, et vaja lisamotivatsiooni leida, peaks minema poodi ilusaid riideid vaatama, mis hetkel kuidagi selga ei paissi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Hing
Kuupäev: 28. August 2012, kl 21.31

see nädal jääb kaalumine vahele,kuid järgmisel nädalal taas olemas,seniks naudin puhkust soojal maalsmiling smiley
jõudu ja jaksu meile kõigile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 31. August 2012, kl 06.18

Ma olen nii pettunud sad smiley
Ma olin see nädal nii tubli ka iga päev jalutasin päris suured ringid ja söömise suutsin ka ohjes hoida aga mix 0 nädal tuli!?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 31. August 2012, kl 07.29

Sama siin. -0,2 on küll miinus aga peale sellist tublit nädalat on suht pettumus. Samas vaatasin, et jälle pole toitumine väga tasakaalus olnud ning tööstress on ka kukil. Tuleb hakata stressimaandualternatiive välja mõtlema ning toitumist ka pikemalt ette planeerima. Vastasel juhul hakkab karu kombel talvevaru kogunema smiling smiley
Samas - vahe -eesmärgini jõudmine pole veel väga võimatu hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 31. August 2012, kl 08.17

Minu nädala võib edukaks lugeda...-1.2. Olin see nädal suutnud hoida kalorirea nii enam-vähm sirge, suuri ülesse-alla kõikumisi polnud. Ka värviline pall luges enamus päevadel end tasakaalu. Kerge ei olnud, aga tulemus näitab, et kasu oli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 06. September 2012, kl 06.28

Ma sisestasin oma tänase kaalu ära kuna homme enam ei saa,või olex podanud lihtsalt vahele jätma?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 06. September 2012, kl 08.56

mina olen ka pannud neljapäevase kaalu, kui terve nv ära olen ja kaaluda saan alles esmasp.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 2 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.