Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 07. September 2012, kl 06.01

Püüan rõõmu tunda sellest, et kaalu juurde pole tulnud. Kahel viimasel päeval olen kalorid lõhki söönud ja seda nn korraliku söömise juures st. kolm sööki ja kaks pisikest vahepala. Kuna päeval pole arvutit käepärast siis õhtul päevikusse toite sisestades on ehmatus ikka päris suur.
Püüan siis nädalavahetusel veidi rohkem ennast liigutada.

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 07. September 2012, kl 10.03

Selle nädala kaaluliikumine ümmargune 0... Peab tunnistama, et läks isegi hästi, sest seitsmest päevast viiel sõin kalorinormi suure kaarega lõhki. Loodan, et see halvaks harjumuseks ei saa. Positiivse poolena näen seda, et need selgelt ülesöödud päevad siiski üksikasjalikult toidupäevikusse kannan, sest kardan, et kui sellest kribamisest siin loobun, siis on käega löömine kerge tulema.
Luban, et järgmine nädal näete minu nime juures miinust!
Lubadustest tuleb ju kinni pidada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 08. September 2012, kl 08.41

Ka mina pean lubama miinust, sest pluss oli röögatu 1.4 kg, kõigepealt selle nädala vanatädi juubel, esimese septembri koogid ja küpsetised ja tagatipuks veel ema juubel. Juubeee!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 12. September 2012, kl 09.57

Mina väldin sünnipäevadel ja heade paladega kogunemistel ülesöömist sellega, et joon kohe alguses klaasi vett/morssi/mahla, siis ei jõua nii palju süüa. Tavaline arvestus on vähemalt kannutäis morssi. Igast heast asjast võtan väikse tükikese/salatit ühe lusikatäie jne.
Õnneks ma pole kringli fänn, aga šokolaadiseid kooke sööks küll... mmm, meenubki üks hea šokolaadikook Kõpu tuletorni kohvikus väga hea lattega... mmm - küll tühi kõht räägib ilusat juttu smiling smiley



Toimetatud 2 kord(a). Viimati vaalapoeg 12.09.2012 09.58.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 12. September 2012, kl 10.04

Mina ei oska end dieedilainele lülitada, kui on pidu, siis pidu. Ja pika laua taga nagu ei saagi kõht täis...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 12. September 2012, kl 12.21

Ma vaatasin, et meie tabel on nõnna kokku kuivanud? Osad on Jõuluduelliga ühinenud, aga kas jääte ikka siia teemasse ka?
Eks ta ole, uue duelliga alustades tuleb motivatsiooni juurde. Mina naasesin ka oma vana väikese neljaliikmelise duelliseltskonna juurde, algas juba kolmas hooaeg! Sellegi poolest võtan ikka siit ka osa, mida rohkem, seda uhkem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 14. September 2012, kl 07.25

Kes jagas seda tabelit? Sel nädalal ei arvuta miinust. Ma tahan ometigi oma -2,1 näha! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.24

Tere,
ma vaatasin ka, et tabel ei tööta. Mul endal on alles järgmine nädal aega tabelit tuunida. Keegi osavnäpp äkki suudab kiiremini smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 14. September 2012, kl 13.04

Sibil ja Tammekad supper tulemus!!!
Peab järgi tegemasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 14. September 2012, kl 13.50

õnnelik suure suve sild on ehk möödas, sain jälle järjepeale , ikka väga raske oli vahepeal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 14. September 2012, kl 17.16

Rõõmustasin oma kaalu täna, ta sai mulle langust näidata -0.9, selle nädalaga võib rahul olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 14. September 2012, kl 19.11

Ma olen täiega nördinud, nulliring angry smiley
ja ometi ma olen ju püüdnud..
vaatan teie tulemusi ja olen täiega kade winking smiley, tahan ka!
Keegi on juba tabeli korda teinud, tubli!
Järgmisel nädalal üritan tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Sibil
Kuupäev: 15. September 2012, kl 09.14

Vaatasin meie üldtulemust, teeme siis mingid kokkuvõtted.

Arvestades esimese vaheeesmärgi tulemusi, on kõige edukam olnud Väike My, kellel jäi puudu vaid 0,2 kg, telle järgneb Hing 0,7 kg ja Joojoo 0,9 kg. Tublid!

Joojoo juhib ka üldkaalulanguses ülikõva, 7,1 miinuskiloga, talle järgneb Sibil 6,9 kg ja Tulle 4,9 kg. Tubli tulemus on kogu grupi kaaluvõit, ligi 50 kilo!

Nüüd palun kõigil lisada oma järgmine vaheeesmärk ja siis läheb uus hoog peale! Tuld neile ülekilodele!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.36

Eilne kaalu nr oli 0,5 võrra väiksem.Kas siis tõesti nii palju mõjutab hiline vee joomineconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 23. September 2012, kl 12.41

-300g see nädal. Ei suuda ma suurt rõõmu selle üle tunda. Tundub kuidagi ebaõiglaselt vähe... Kalorid korralikult kontrolli all hoitud ja toitumune tasakaalu aetud selle ringi järgi siin.
Samas...ikkagi langes see kaal... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 28. September 2012, kl 15.24

Kaal juba pikemat aega nii 81 - 81.5 vahel kinni. Ei taha, sunnik, kuidagi allapoole liikuda hot smiley

Averott

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 28. September 2012, kl 19.10

Minu kaal viimasel ajal pidevalt tõusuteel. Nagu oleks pea peale kukkunud, et ei jaga matsu, alati kui suu lahti teed ei pea kohe mingi maiustus sisse minema.
Tegelikult olen teinud endale sihiks, et talvel pean vähemalt hoidma oma praegust kaalu.
Aga ma ei anna veel alla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 29. September 2012, kl 09.12

Mina olen selle nädala tabelirikkuja. +1.6...nii lihtsalt tuleb juurde...miks küll alla sama lihtselt ei lähe...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: averott
Kuupäev: 05. October 2012, kl 06.05

Olen tubli kaaluhoidja. Positiivne see, et peale juubelit pole juurde tulnud. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 05. October 2012, kl 09.34

Nagu needus,Kui otsustasin et kõik mis suhu läheb ,käib enne kaalu pealt läbi siis oli toidukaalu patarei tühi.Nüüd see nädal mõtlesin,et enne reedet ei kaalu ja täna hommikul siis kaalul numbrite asemel LO ees st , et patarei tyhi confused smiley Ex siis jään see nädal vahele sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 05. October 2012, kl 20.50

Olen väga rahul...Mingi ime läbi sain eelmine nädal juurde tulnud kilodest seekord grammi pealt lahti. Jälgisin ja kirjutasin ja jõin vett...tulemus tuli smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 12. October 2012, kl 06.30

terve nädala pole trenni teinud ja "patupäevi" om ka ikka olnud,tulemus siis käesconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 12. October 2012, kl 20.01

Minul numbrivahetus! Peaasi, et ikka püsima jääks...Ehhh EI EI ...tegelikult, et ikka kenasti edasi langeks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 19. October 2012, kl 21.34

Siia küll keegi enam suurt midagi ei kirjuta, kuid õnneks püsib tabel kenasti elus koos oma ilusate miinuste ja aegajalt ette tulevate plussidega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 22. October 2012, kl 22.40

reisil käisin, väga keeruline ja paha palju istumist ja mitu röögatut rootsi lauda., jalad ka jube paistes... loodetavasti se on vaid hetkeks, täna kaalusin ja kirjutasin kõike korralikult .

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.43

eye rolling smiley nulli ring...kahju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: joojoo
Kuupäev: 28. October 2012, kl 10.29

Väike 400g langus rõõmustas mind. Samas märkasin, et ma polenud sugugi viimane kes oma numbreid sisestas, paljud siit tabelist pole veel arvuti ligi saanud või on selle tabeli unustanud?!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Kuupäev: 28. October 2012, kl 18.57

Sain pool kilo mahasmiling smiley Lootsin ise, et lähem rohkem maha, aga pekk hoiab hammastega taguotsast kinni! Olen endale pannud ka kindla trennigraafiku, millest proovin kenasti kinni pidada... Ja peab ju kuidagi Jõuluks pulgaks saama ( noh, peenemaks palgiks tegelikult...) ja iga kaotatud kaalugramm on ikka hullult positiivne!!! Jõudu ja meelekindlust
meile kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.49

ohh jahhh nädala esimesed pooles oli kaalu esimene number 6 aga eilne libastumine tõi taas 7 ette aga siiski -700 g on ju ka hea smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL-Vaja maha 20kg
Saatis: Tiffer
Kuupäev: 09. November 2012, kl 15.13

meie duell nii ära vajunudeye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345Järgmine
Asukoht: 3 / 5


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.