Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 22
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. October 2012, kl 08.59

Hommik!

Ma jätsin küll reedel enda kaalu teatamata, kuna lihtsalt ei jõudnud kuidagi siia, aga number oli 115,2 ehk siis -0,2 kg.

Tahaks kohe nüüd siinset seltskonda noomida. Violet on veel peale minu ainsana jäänud siia regulaarselt sissekandeid tegema. Kas peale kahte kuud annategi alla?!?!

Eelmine nädal oli söömise mõttes üsna nii ja naa, mõned päevad sai liiga palju söödud, samas mõnel päeval jälle mõnevõrra vähem. Trennisgi käisin 3 korda smiling smiley Endaga olen rahul smiling smiley
See nädal on plaanis veel tublim olla ja 4x trennis käia. Algus on trennidega juba tehtud, täna hommikul 7:30 käisin trennis.

Vastu tulles violeti ettepanekule, on tabelis kirjas kõigi viimased teada olevad kaalud. Need, mis pärinevad eelmistest kordadest on punase värviga.

TABEL

Minul on ka soola tarbimine suht vähene, on ammu juba selline. Vahetevahel teen ka soolasemaid toite, aga seda siis, kui olen aktiivsemalt trennis käinud ja organismi mineraalide tase on alla langenud.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 08. October 2012, kl 20.58

Tere,
olete väga tublid olnud kahekesi.
Mul siin probleemid kuhjuvad koguaeg järjest rohkem. Nii palju ütlen, rohkem mitte, sest tean, et neid vabandusi ei tohi olla.
Aga ma pole veel kuhugi kadunud, ega päris alla veel andnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. October 2012, kl 09.03

Tere Reedet!

Ühtpidi tahaks ju rõõmust hüpata, aga võta näpust, ei saa, seega jääb üle teistpidi leppida olukorraga ja oodata, kuni möödub ja mitte alla anda.

See kaal näitas mulle täna hommikul väga koledaid numbreid 116,0 sad smiley Ei meeldi üldse, aga terve mõistusega saan aru, et asi ajutine ja tõenäoliselt järgmisel nädalal miinused tagasi. Lihtsalt keha jõudsi oma bioloogiliste rütmidega sinna maale, kus hetkeks kaalulangetamist loota ei ole, kuid ei tohi ka käest lasta, muidu on kaalutõusu rohkemaks, kui üheks nädalaks.
Kuigi kaal näitab koledaid numbreid on tunne aga kergem ja tugevam, kui varem ja ma tunnen, et jaksan rohkem. Sel nädalal küll otsustasin, et ühe trenni vahetan välja oma graafikus, kuna organism hakkas sellele vastu - iga korraga jõudsin seda järjest ja järjest vähem kaasa teha ja järgmisel päeval tõusis kaal meeletult, kuig söömine oli normis.
Eks jään ootama järgmist reedet ja seni püüan ikka korralikult süüa ja trennis käia smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 12. October 2012, kl 11.55

tere!Ei ole alla andnud,aga eks see seisak või siis tagasiminek tekitab halba enesetunnet:smiling smiley)Mul jälle kaal pisut tõusnud...85 kg.tegelikult olen juba paar kuud stabiilselt 1 kg piirides kõikunud....arvan, et selle põhjuseks on see, et ma olin enne kaalulangetamisega alustamist tükk aega selles kaalus.Kuna kaal hakkas aga jälle tõusma, võtsin endal kratist kinni....aga jätkame ikka ehdaga võitlemist:::

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 13. October 2012, kl 21.56

Heiheihei!
Ei jõudnud eile siia kirja panna aga hommikul kaalule sai küll hüpatud (või noh, mis hüpatud, siis käib ikka pigem... aeglaselt ja kogu üleliigset õhku välja hingates, et midagi lisaraskust ei annaks).

Aga! 95! Mis tähendab, et esimene minieesmärk on täidetud! Järgmise eesmärgi panin nüüd 90 peale. Järgmine nädal ei oota sellele väga suur sammu lähemale sest iga kuu on nädalaid, kus ei lähe see kaal mitte kuskil. winking smiley Sellest tulenev šokolaadiisu ei ole end veel ilmutama hakanud, hoidkem hinge kinni!

Aga muidu olen õnnelik. Jah, koolis on stress ning suured uurimused ei taha üldse nii minna nagu peaks; vihma sajab pidevalt ning õues on märg... Aga noh, keegi ei ole öelnudki, et kaalulangetus kerge on - kuid see on seda väärt! winking smiley (Kes motivatsioon, õlga või nõu tahab, küsige. Mul hetkel on neid üle!)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. October 2012, kl 09.15

Tere,
minu reedene kaal 109,6kg.
Iseenesest on see tegelikult isegi hea uudis, sest esmaspäeval ja sellele eelnenud nädalal kaalusin 110kg juba.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. October 2012, kl 09.38


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.18

tere!reedene kaal 84,7winking smiley)))
vist hakkab taas allapoole liikuma, sest vahepeal oli täielik seisak ja pigem kõikus üles alla.....jätkan jonni

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.27

Hommik!

Tänane kaal 114,4, mis teeb siis nädala peale -1,6 kg.

Ei tenud väga midagi selle saavutamiseks, käisin trennis ja sõin normaalselt, pakun, et päris suur osa on sellest see vesi, mis eelmisel nädalal kaalu tõstis ja millel nüüd organism jälle minna lasi.

Eks motivatsiooni andis see nüüd jälle juurde, et selline langus tuli smiling smiley


Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.33

Huvitav-vaatasin päevikust, et ma olen juba pool aastat olnud +-85 kilo stabiilselt.tegelikult ei viitsi ma enam toitu eriti märkida, aga kaalun küll.Eks on juba tekkinud mingi ettekujutus-kui palju süüa võin, et mitte kaalus juurde võtta.Sest ega ikka terve elu jõua toitu üles märkida, pigem pead teadma-palju süüa võid.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.19

Volüümikas, tegelt on aeg ajalt väga distsiplineeriv ka päevikut täita, sest mingil kummalisel põhjusel see sisetunnetus aja jooksul läheb väheke valeks ja silmamõõt kah. Seda annab nö daadelda just nimelt vahest jällegi paar nädalat päeviku pidamisega winking smiley
Aga ka seda tahtsin öelda, et teinekord tahabki keha natuke aega mingis kaalus puhata ja lihtsalt olla, sõltumata sinu tegevusest, nö platoo ja see võib ka üsna kaua kesta. Samas tasuks ikkagi ka üle vaadata tarbitava kaloraaži hulk ja tehtavate trennide suhe sellesse. Vb tarbid siiski kas liiga palju või liiga vähe kaloreid. Teinekord aitab kaalu liikuma saamiseks ka harjumuspärase toitumise tasakaalust välja viimine kas siis süsivesikuid rohkem või valke rohkem.
Hädavajaliku kaloraazi (ehk siis teisisõnu BAV, alla mille väga tarbida ei ole mõistlik) arvutamiseks kasutan mina [www.struktuur.net]
Ka trennide arvelt söön vähekene rohkem, mitte küll pulsikella järgi kõik kulutatu tagasi, aga nii 300-400 kalorit trenni päevadel rohkem on mõistlik.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.27

Tere,
tänane kaal 108,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Kuupäev: 20. October 2012, kl 18.21

Loomulikult saan ma aru, et päeviku pidamine on oluline-see sama kui kaalujälgimises punktide lugemine....ja ega ma ei kavatsegi järele jätta, sest eks ennast saab inimene ikka ise kõigepealt aidatasmiling smiley))Sellepärast ma ikka kaalusin toitu edasi, et mitte ennast silmaga petta-noh ega see singi või juustutükk polegi nii suur:smiling smiley))Ja kindlasti pole mu kaloraaz allapoole normi-pigem patustan ma praegu õunte söömisega-neid on sel aastal nii kohutavalt paljusad smiley((((Aga eks õunteaeg saa ju ka ükskord otsa.Ikka meile jõudu soovides-volüümikas mutismiling smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 21. October 2012, kl 10.04

Kõik läks täpselt nii nagu ma eelmine nädal endale ennustasin - seljavalu, kaalutõus, nohu koos tugeva kurguvaluga. Kaal on siis hetkel 96. Ma saan ise täiesti aru ka miks, lisaks oma eeldatule sõin neljapäeval suppi, mis oli minu jaoks nii ülesoolatud, et õudne. Ja neljapäeva õhtul koju jõudes mõtlesin, et olen laisk ja lohe ning lubasinn endale poesalatit. No ei istu mulle need poesalatid - alati keeravad sees midagi ära...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. October 2012, kl 18.01

Tere!

Seekord oleme üldiselt tublid olnud!

TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 21. October 2012, kl 20.22

Värvid on täpselt vastupidised eelmisele nädalale. grinning smiley Ma loodan, et siit mingi seos "ühed võtavad ainult siis alla kui teised juurde võtavad" välja ei kujune! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. October 2012, kl 09.16

Tere reedet kõigile!

Minu selle nädala saavutus 0 ehk siis kaal täna hommikul 114,4 jälle. Tegelt ei muretse selle pärast, sõin sel nädalal natuke vähe, aga trennikoormus oli suur ja keha väheke ehmatas ja siis vist valmistus ka minu teadmata veel tänaseks lumeks. Kuna ma tean, et ma laias laastus tegin kõik õigesti ja kaal seisis, siis mott ei lange ja olen nädalaga rahul smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. October 2012, kl 12.19

Tere, minu tänane kaal 108.8kg, seega seisak.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 26. October 2012, kl 21.53

Oh, jõudsin veel tänase kuupäeva sees siia. Nii. Mis eelmisel nädalal mul halvasti, selle ma sel nädalal heastasin. Et siis number ilus ja uhke - 94! Haiguse tõttu ma mingit erilist trenni ei teinud - ei käinud eriti õueski. Sai söödud hästi palju kanawokki, sest tulid külla ja siis sai hulgim tehtud - pärast sai mitu päeva süüa. Muutnud võrreldes eelmiste nädalatega midagi oluliselt ei ole. Haiguse tõttu sai rohkem sooja teed joodud kui tavaliselt. Muus osas jätkan oma vana plaani - eelnevalt plaan, kirja, kohendamine vastavalt seisule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. October 2012, kl 19.14

Seekord siis selline TABEL smiling bouncing smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.27

Tere reedet!

Oeh, no mu kaalul täna mingi anomaalia, eile veel oli 114,2, aga üsna mõistetamatult oli see täna hommikuks tõusnud 115,8 peale. Telegikult on ka kole raske olla ja lihased kõik valusad.

See nädal on söömisega kõik hästi olnud ka ka kalorid on täidsa mõistlikutl tarvitatud, lihtsalt nüüd mingi põhjusel keha lihtsalt jonnib minuga, eks näis, mis järgmiseks nädalaks saab, alla ei anna veel, kuigi ega seegi kaugel ole confused smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 02. November 2012, kl 18.52

Tere,
Minu kaal täna 109,1kg.
Mõtlesin mitu korda täna, et ei olegi lihtsalt mõtet pingutada ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 02. November 2012, kl 22.34

Mina sain ka sel nädalal tõusu kirja, juhhei! 95. Tean, millest tuli - söömine oli väääääga kehva. ei jälginud ei oma plaane, ei liikunud eriti (seda ma teen niigi jube vähe) ega miskit. Ja siis nägin kogemata 2008 aasta pilte, kus ma olin 75 kilo. Motivatsioonilaks missugune!
Oma kalamaksaõli unustasin teise linna ning tunnen sellest jubedlt puudust. sad smiley

Lizette, kuule... kas sa mulle oma e-maili tahad anda? Ma kirjutaks sulle natuke. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. November 2012, kl 10.50

No jah siis. Seekord siis selline TABEL

Seekord oli puhas tõusu nädal confused smiley No loodetavasti järgmine nädal on juba parem smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 07. November 2012, kl 20.45

Violet, ole aga lahke. grinning smiley
kaalukas88@hot.ee

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. November 2012, kl 11.04

Tere Reedet!

Minu tähanommikune kaal näitas siis 114,1 smiling smiley Ehk siis eelmise reedese anomaaliaga võrreldes -1,7 kg. Kuna aga ka üleelmise reedega võrreldes on täiesti langus olemas, siis olen rahul smiling smiley

See nädal kahjuks jõudsin trenni ainult ühel korral, aga põhjuseks see, et ma peale teisipäevast trenni jäin kuidagi eriti sandiks ja praktiliselt kaotasin lihasvalu tõttu liikumisvõime confused smiley Eks näis, mida uus nädal toob smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 09. November 2012, kl 11.32

Minul läks see nädal tunduvalt paremini, kui ma ootasin. Eelmisel laupäeval oli 95+ juba ja nädalat kokku võttes. Kuid tegelikult on siuke suur ja uhke ümmargune null. Ja ma olen sellega tõsiselt rahul. smiling smiley

Kusjuures, naised, olete te märkand, et meil ongi väga.... tõusu / languse nädal sageli vaheldumisi? Et üks nädal on siuke pigem hea ja siis järgmine on pigem halb.

Ja Porthita - väga ilus tulemus! Õnnitlen! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. November 2012, kl 10.15

Nonii

Ma nüüd ei teagi, kuidagi segaseid tundeid tekitas tänane tabeli koostamine. Elfi rea kustutasin tabelist, kuna temalt ei ole näite tulnud juba pea kaks kuud. Seekord üldse andsime Violetiga kahekesi oma näidud. Ma muidugi loodan, et sain Violeti tulemusest õigesti aru smiling smiley

Igatahes seekord siis selline TABEL
Kuidagi trööstitu tundub eye rolling smiley

Loodetavasti on selline emotsionaalne tagasilangus ajutine ja juba järgmisel nädalal rõõmustame järgmiste tulemuste üle.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 18. November 2012, kl 22.12

Said täiesti õigesti aru! Trööstitu on ta tõesti.... Oijah.

See nädal siis. Arvestades seda, kui palju suhkrut endale sisse sai kallatud olen ma täiesti šokis sellest, et suhkrukoomasse ei langenud. Lisaks alustasin oma piparkoogihooaega. (Siis läheb kooma jõuludeks üle ja saab jõulude ajal neid jälle süüa!).

Igatahes, kaal ei teinud teist nägu ka selle peale. Ma nüüd ei teagi, kas olla pahur või õnnelik. Ühelt poolt on hea, et ei visanud kilode kaupa juurde aga.... jube kerge on nüüd samasugust nädalat teha sest "Midagi ju ei juhtunud.". Proovin sel nädalal sokolaadist eemal olla - 400g väljamaa parimaid trühvelid viisin juba ära teise linna, pole silma all ei saa ka ära süüa!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. November 2012, kl 09.08

Hommik!

Njah, minu reedehommikune kaal oli 115,8, vesi orkanismis kinni seoses hormonaalse kõikumisega ja tervis paigast ära, isu e ole, tuju ei ole ja kui söön, siis midagi, mis kiirelt sisse läheb ja palju kaloreid sisaldab (a'la pool pakki täidisega küpsiseid või pool pakki lihapalle korraga või muud taolist kiiret sodi).
Õnneks suudsin end eile siiski nii palju kokku võtta, et sain selleks nädalaks söögi tehtud, nii et ootan reedeks siiski jällegi langust. See hormonaalne häire peaks, tähendab võiks, selleks ajaks üle minna ja sellest veest lahti lasta.

Igatahes TABEL sel korral siis selline. Kas me Violetiga kahekesi olemegi veel siia jäänud?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 4 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.