Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 22
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 26. November 2012, kl 10.23

Ma ei tea, mulle tundub küll nii, et teised on kõik alla andnud. sad smiley

Aga sellest nädalast... mitte ei mõista, mis toimub. Käisin trennis, olin tublim kui eelmine nädal ja tulemus? 0! Seisak. Pikemat aega. Ei liigu kuskile mitte midagi. Alguses oli tore, et oh - organism harjub ja puha aga no kaua sa ikka harjud! Talvest tingitud, et lumi tulemas ja siis tuleb kogu polstrist kinni hoida? No ei tea. Aga põikpäisus ei luba alla kah anda!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. November 2012, kl 16.23

Hei Hei!

Rõõm Sinus kuulda Violet. Ega minulgi siin midagi hõisata pole kaal kas seisab oma mugavustsoonis 115,8 peal või siis pool kilo üles alla. Põhjuseid ei tea minagi. Kahjuks on mul ka toitumise jälgimine hetkel käest ära. No lihtsalt ei oska asju kirja panna ja nii siis püüangi sisetunde järgi süüa või söömata jätta.

Merka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 27. November 2012, kl 14.59

Tere,
tegelikult pole minagi kuhugi kadunud ja uskuge või mitte, aga alla andnud ka pole. Lihtsalt elu on selline, et pidin kahjuks veidi eemal olema.
Oli palju segavaid asjaolusid ja elan nüüd uues kohas ka.
Ja ma pole end pea 2 nädalat kaalunud.
Püüan reedel ikka kaalu öelda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. November 2012, kl 16.45

Rõõmustav kuulda, et meid jätkuvalt siiski 3 on smiling smiley
Ootan kõigi reedeseid kaale hiljemalt pühapäevaks. Siis uuendan ka tabeli smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.30

Nonii,

teeme siis selle reedese teatamisega otsa lahti. Minu kaal näitas täna hommikul 113,0, mis on siis viimase teatatud näiduga võrreldes, -2,8 kg. Tegelikult on see kõik kadunud viimase nädala jooksul. Ei ma ei ole ei dieeti pidanud ega paastunud, sõin sisetunde järgi, kui kõht tühi oli, pole isegi mitte kirja pannud midagi. Söönud ikka 3 korda päevas ja iga kord ikka knormaalse portsu. Ka trenni olen see nädal veidike vähem teinud, kõigest kaks korda ja kergemat trenni.
Ma ise arvan, et organism lasi lõpuks sellest hulgast veest lahti, mida ta viimase kolme nädala jooksul nii meeleheitlikult endasse kogus, põhjuseks alustuseks kerge palavik, hiljem juba hormoonid.

Kuidas teistel läinud on?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.43

Tere,

Sain siis teada, et kahe nädala jooksul on mu kaalu patareid tühjaks saanud. Väga sobiv aeg.
Sellise ilmsaga välja ei roni ja ilmselt jääb siis kaal teatamata.
Ehk saab panna selle mis kunagi viimati oli?

Terv, Liz

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. December 2012, kl 16.25

Mul - oh üllatust - on 95 kaalunumber. Vaikselt hakkab tüdimus tekkima. Aga varustasin end suure hunniku praktiliste teadmistega ning hetkel kujutan umbes ette, mida ma sel nädalal muutma peaks. Eks näis, kas mõjub. Sest no tõesti, kaua võib!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. December 2012, kl 11.19

Hei hei!

Läbi lume sahiseva jõudsin ka mina lõpuks arvuti juurde ja sain selle nädala tabeli kokku panna. Selline ta siis sai - TABEL

Mina ise sel nädalal ootan kaalutõusu sest reedel sai jõulupidude hooaeg avatud ja no sai veits liiga palju söödud ja ka juurde veits napsu võetud. Aga no eks näis, ehk siiski suudan nulli jääda, igatahes teen oma poolseid ponnistusi sel nimel, et juurde tulnu reedeks maha raputada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.58

Tere reedet!

Kuidas teil läinud on?

Minu nädal sisaldas endas iseenda seedimisega võitlemist, sest ühel päeval ta otsustas, et keeldub igasugust kraami vastu võtmast, ka vett ja andis sellest tugeva valu ja pingutustega saadut tuldud teed kagastama. Järgmiseks päevaks oli kogu trall unustatud, aga ülejäänud keha shokis ja nii siis näitaski täna hommikul kaal mulle 114,2 kg. No pole hullu, mis (piiks) see uuesti smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. December 2012, kl 12.34

MA SAIN HAKKAMA! Olgu see siis toitumisharjumuste muutmine, kiirem nädal kus lihtsalt ei jõudnud nii süüa nagu tavaliselt või tavapärasest rohkem liikumine....aga kaal näitas 94! Ma küll ei tea kas see suvatseb järgmine nädal tagasi 95 peale minna või ei... aga igatahes sain kasvõi korraks sellest kaaluseisakust lahti.
Uuel nädalal proovin nüüd ka kirja panna, mida söön ja jätkuvalt šokolaadid jms asendada kõik puuviljade ja muu sellisega. Eks näis, kuidas läheb. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 07. December 2012, kl 17.23

Aidake mind,miks ma kaal viskan C tähe ette ja näitab erinevat kaalu iga kord kui kaalun( ka järjest)???
Patarei panin just uue ja ikka sama jama... sad smiley
Kas äkki sellest et põrandad on kõverad?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. December 2012, kl 10.34

Niih siit ka TABEL

Violet - Tubli!!!smileys with beer
Lizette - Ma ei oska küll kuidagi aidata ega arvata, miks see kaal nii teeb sad smiley Panin tabelisse Sulle viimase teadaoleva näidu, ehk ikka selleks reedeks saad kaalu korda.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 11. December 2012, kl 10.17

Püüan asjaga tegeleda, sest mind ennast huvitab see väga ...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. December 2012, kl 10.33

Tere,
kaalusin täna ennast vist 15 minutit. Ja ilmselt ongi viga selles, et põrandad kõverad.
Sest kaalu andis 109 kg kuni 112.3kg-ni.
Mina ei teagi, mis nüüd saab sad smiley
Seda ma ei usu, et ma 112kg kaaluks, siis annaks riietest tunda, kui nii palju oleksin juurde võtnud, seega ei saa selles 109kg ka kindel olla ja vahepealsetes ammugi mitte.
Eks ma pean hakkama midagi välja mõtlema.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 17. December 2012, kl 00.07

Minu nädal läks... noh, väga vanas elustiilis. Pikad päevad, paljud üritusi ja sooja toitu sai minimaalselt. Kaal näitas ka seda - 95 jälle. Sel nädalal tuleb rahulikum ja saab toitumist tervislikuna hoida. smiling smiley

Kukkusin. Libe, mis muud. Põlv on sinine ja valutab - paistetus on nüüdseks läinud. Ise olin loll ja ei mõelnud selle peale, et äkki paneks külma peale. ei tea kus see mõistus oli. Imetles lund ehk.

Lizette - kas sul ühe koha peal kaaludes annab sellist suur erinevust? või katsetasid erinevaid kohti elamises? Kui erinevaid, siis soovitan, et vali üks kindel koht välja. (Mina ka olen vaatand, et ühes toa otsas on erinevus teise toa otsaga - hoian kaalu alati ühe koha peal). Aga kui sama koht annab selliseid erinevusi siis võid teha näiteks nii, et kaalud end iga kord 4x ja siis arvutad tulemuse keskmise. Saad ehk mingi mõõdupuu endale. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 17. December 2012, kl 10.25

Violet, ma katsetasin igatmoodi juba. Pean leidma selle koha, kus kõige vähem näitab vist grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 17. December 2012, kl 10.30

Mina avastasin kunagi, et mida kõrgemal korrusel ma end kaalun, seda vähem kaal näitab. tongue sticking out smiley kolme korruse vahel oli ikka päris ilus erinevus. Tuleb väga kõrgesse majja kolida! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. December 2012, kl 11.09

Tere hommikust!

Palun kergemat karistust, et enda kaalu näidu teatamisega na hiliseks jäin. Laupäeva hommikul näitas see kaal mulle 114,0. Reedest kaalu ei oska ma kahjuks siia seekord teatada, kuna hommikul läks niiiiiiii kiireks, et unustasin kaalule asutda.

TABEL

Lizette - ma panin ka seekord viimase teadaoleva näidu kirja. Aga ka minu soovitus on et, vali üks kindel koht välja ja las see kaal seisab seal, muutumist annab ikka jälgida sedasi, on see number siis päris õige või mitte, aga liikumise suund on selge smiling smiley Ja proovi jah sama koha peal mitu korda kaaluda, kui näitab erinevaid numbreid, siis jäta see number, mida kõige sagedamini näitas.

Violet - pole hullu sellest kaalust, ma isegi arvan, et ehk tegelikkuses see kaalutõus nii suur polnudki, aga kuna kasutad mitte digitaalset kaalu, siis lihtsalt näitab mingi ümmarguse numbri.

Minu eelmine nädal läks kahjuks jällegi suht kaootilise söömise ja ilma trennita. Lihtsalt valmistasin enda elamist laupäeval külalisi vastu võtma. Iga õhtu oli muud olulisemat tegemist, kui trenni jõudmine, aga laupäeval oli selles mõttes jälle oluliselt lihtsam ja stressivaesem ja sain ka ise pidu nautida.
Sel nädalal toitumine ei parane, aga püüan vähemalt kahel korral jälle trenni jõuda, näis muidugi, mis sellest välja tuleb.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 17. December 2012, kl 14.10

Lizette - nii kui seda pilti nägin siis kohe meenus su toriseva kaalu probleem. tongue sticking out smiley [fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net]

Porthita - egas jah. Ja jõulud on juba paratamatult siuke aeg, kus söögid on sellised natuke rasvasemad ja liikumist vähem. Alati on uus nädal! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 17. December 2012, kl 22.08

Aitäh Violet grinning smiley See on hea grinning smiley

Ja järgmine nädal annan mingi kaalu NUMBRI ka grinning smiley
Ma luban smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. December 2012, kl 11.08

Hommik!

Tunnistan ausalt, et täiesti teadliku valiku tulemusel annan eilse näidu, sest eile õhtul oli väike jõulukas istumine ja siis kadus igast kraami hammaste taha. Eilne näit siis oli 114,5 ehk siis +500g. Tegelt olen suht rahul, kuna trenni praktiliselt ei jõudnud ja no see söömine ei kannata kohe üldse mingit kriitikat, üks päev kõikke, valimatult ja piiramatult ja järgmine päev ei taha söögi lõhnagi tunda, no sedasi kaalu ikka ei langetata. Pühadeks oma nõrkuse juures mingeid suuri lubadusi ei anna püüan, aga eks aeg näitab.

Tegelt on selline mõte ka, et lisaks järgmise reede kaaludele võiks fikseerida ka 31.12 kaalu, on mis ta siis on ja koos selle näiduga ehk kirjutaks siia üles ka ise enda tervise lubadused (mida kaalu langetamiseks ja tervemaks saamiseks ette võtame ja milline võiks see aasta kaalulangus olla) järgmiseks aastaks. Mis arvate?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 22. December 2012, kl 22.40

Mina olen sinu ideega väga nõus - kui ikka avalikult kuskile on kirja pandud ja tuleb iganädalast raporteerida siis on natuke rohkem motivatsiooni. smiling smiley

Mina olen - oh seda üllatust - numbriga 95. Olen oma tavapärasest kaalust eemal nüüd ja ei tea, kuidas teine koht ja teine kaal tulemust näitavad, aga eks näis. smiling smiley Toitumine on väga... vähene olnud. Nagu sa Porthita ütlesid - niimoodi kaalu ei langeta. Aga kuidagi hetkel on hullult motti tekkinud. Mis on ainult hea! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 23. December 2012, kl 21.13

Tere,
Mina olen ka nende ideede poolt.
Ja kaaluks annan siis 110kg.
Hakkan siis sellest jälgima, hea ümmargune number ka grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. December 2012, kl 23.17

Ilusaid pühi, kallid kaasvõitlejad winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 29. December 2012, kl 20.42

Kas olete mind nüüd üksi jätnud siia? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. December 2012, kl 14.42

Hei hei! Head vana aasta lõppu!

Mina olen jätkuvalt olemas. Lihtsalt pühade aegsed tegemised on KA'st eemal hoidnud.
Eelmise reede kaal oli 115,2 ja aasta lõpetan kaaluga 115,7. Võrreldes esimese jaaunari kaaluga olen kaotanud 500g. Njah, no ei ole just see tulemus, mida lootsin, aga no asi seegi, vähemalt ei tulnud juurde.

2013 aasta loodan lõpetada 30 kg kergemana, mis teeb siis, et keskmine nädalane kaalukadu peaks olema 0,6 kg. Kindlasti tahaks vabaneda ka vererõhu tablettidest. Sportlik eesmärk on läbida sügisjooksu 10 km kõndi. Kõik eesmärgid on vägagi reaalsed ja teostatavad ka see vererõhu tablettide osa, kuna tean, et nii kui kaalu allapoole 105 kg saan, ei vaja neid tablette enam.

Homme ärgates fikseerin uue aasta stardipunkti ja ka mõned strateegilised mõõdud. Uue aasta esimesest reedest teen ka dabelis uue rea, et kulg oleks paremini jälgitav. Kindlasti panen ka lingi üles.

Lizette, Violet kuidas teil läinud on ja mida uuelt aastalt ootate?!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 31. December 2012, kl 23.26

Täna hommikune kaal oli 97. Nojah, las ta siis olla siuke number kirjas. Traumeeribki rohkem.
2013 eesmärgid:
• Kaalu võiks saada alla 20-25kg (näiteks 75 võiks olla kaalunumbriks)
• Sportlik eesmärk: tahan suuta kätel seista
• Liituda uuesti oma vana trenniga, kuhu hetkel kaalu pärast ei ole saanud minna
• Toitumine: Toituda endale allergiavabadest toitudest
• Eluviisid tervislikumaks.
Moment siis sellised. Muud eluvaldkonnad tahavad ka veidi muutusi. =)

Ja teile mu ilusad kaasvõitlejad – imelist ja eesmärke täitvat uut aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. January 2013, kl 15.58

Tere, head uut aastat Teilesmiling bouncing smiley

Porthita, ma ei teadnudki, et sul ka vererõhuga probleeme.
Olen ka samas jamas,ainult, et minu vererõhk jamas juba enne kaalutõusu.
Tahaksin teada, mis su vererõhk on ja mis ravimeid võtad, nind kuidas sul trenniga on, mis trenni teed ja kuidas siis enesetunne on.

Kaaluks siis 111kg grinning smiley
Eks seepärast suurem ka, et enne sööki unustasin kaaluda, aga saagu, mis saab grinning smiley

Tunnistan, et siin kaaluabi päevikut pole juba kuid kasutanud, kuid paberile olen oma toitumist üles märkinud, sest kõhuga probleeme.

Siit siis minu lubadused 2013 aastaks:

* Püüan tervislikumalt toituda-vähem magusat, komme, saiakesi jms, rohkem puu- ja juurvilju. (Õnneks viimasel ajal isu soolaste asjade ja puuviljade järele).
Kuid vahel luban midagi endale, kuna meeldib väga süüa teha, siis ikka ise maitseks ka.smiling smiley

* Püüan rohkem liikuda-kodus trenni teha, jalutada või kui neid ei viitsi, siis vähemalt koristan elamist nii, et higimull otsa ees grinning smiley

*Samuti oleks hea, kui kaalu langedes, saaksin lahti vererõhu tablettidest ja kõhuprobleemidest ning paraneks ensetunne ja oleks energiat rohkem.

* Kõige raskem kaalu langust ennustada. Ütleme nii, et püüan langetada, nii palju kui võimalik.
Ideaalis oleks see muidugi mingi 40kg, aga see oleks üsna uskumatu lugu, kuigi mitte võimatu grinning smiley
Reaalselt olen üliõnnelik ka 20 langetatud kilo üle, sest see annaks juba energiat ja usku veel 20kg kaotada.grinning smiley
Selline loogika siis.

Nii ja nüüd, ma sooviks teie abi veidi. Ma tahaks ikkagi omale paar erinevat menüüd koostada ja siis seda järgida, nii ma ei pea igapäev neid erinevaid asju sisestama päevikusse.
Eks ma hakkan seda millalgi vaatama...Pole küll hea lause aga hakkan grinning smiley

Saigi vist kõik kirja ja rohkemgi veel grinning smiley
Ehk ikka jõuate lõpuni lugeda grinning smiley

Edu! Liz

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. January 2013, kl 22.32

Jaa, mul on ka vererõhuga väheke probleeme, aga see otseselt seotud praeguse kaaluga. Olen paaril korral juba seda kogenud, et kaalulangus toob kaasa ka vererõhu languse.
Ilma rohtudeta on mu rõhk ca 150/100-110, aga rohtudega püsib 130/90 ja võtan micardis't. Trenniga, njah, nooh, praegu on sellega kehvasti. Varem olen oluliselt rohkem trenni teinud. Hetkel püüan 2 korral nädalas jõuda pilatesesse ja siis kõndida. Kui vorm ja enesetunne paranevad, siis järk järgult lisan veel mingeid trenne ja tõstan koormust. Trenn mõjub igati hästi mulle, kui just üle ei pinguta. Siis on küll selline tunne, et süda jääb seisma.
KA päevikut ei ole ka mina juba mõnda aega täitnud, aga püüan selles osas end parandada ja ikkagi järk järgult seda täitma hakata, minu puhul on sellest abi.

Menüüde osas võid näiteks võtta ka KA'st näidismenüüsid, leiad need abi-toitumine ja sealt vanemate lugude hulgas on päris mitmed näidismenüüd.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. January 2013, kl 12.24

Päevast smiling smiley

Niih, minu esimesed tulemused siis. Täna hommikul näitas kaal 114,1 kg ehk siis aasta algusest tervelt -1,6 kg. Pakun, et osa sellest siis need jõulu ja aastavahetuse praed, mis lõpuks minust lahkusid. Ei ole väga pingutanud selle tulemuse nimel. KA'sse oma söömise kirjagi sain alles eile sel aastal esimest korda. Ka trenni jõudsin eile ainumast päeva sel nädalal. No näis, mis edaspidi saab smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 5 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.