Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 22
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 04. January 2013, kl 15.43

Tere,
minu tänane kaal siis 110.4kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 04. January 2013, kl 22.29

Mina olen see ainuke sel nädalal siis. 98 või miskit siukest! Seda kaalu ma siin ei usalda üldse samas, see näitab mulle sageli mingeid aiateibaid. Järgmine nädal saab tavalise kaalu juurde tagasi. Muidu on number õnnetu igate pidi. Olen nädal otsa hullu tubli olnud - teinud seda jilliani trenni millest kõik räägivad. Ükspäev sai selle asemel ujumas käidud pikalt. Joonu vett piisavalt. Söönud tervislikult.

Mis siis valesti läks?
* Äkki sõin liiga vähe võttes arvesse igapäevast trenni? - täna sai siis see mure lahendatud tongue sticking out smiley
* organism on nii ootamatust trennist üllatunud ja hoiab kõike kinni? - harjugu ära, ei ole siin mingit kinnihoidmist!
* liigne istumine, mida trenn ei ole kompenseerinud? - ülehomsest olen sunnitud nagunii rohkem ringi tuiskama, mitte istuma koguaeg.

Muidu aga ilusad tütarlapsed - tublid olete! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. January 2013, kl 23.34

Violet, teinekord ei ole kaalu tõusuks mitte mingit põhjust, lihtsalt seisab või tõuseb. Minul on hormoonid täiesti sassis, mis tähendab, et vähemalt nädal enne päev hakkab mul kaal tõusma mitte millestki, sõltumata toitumisest, vee joomisest või trennist. Kui alustasid ka intensiivselt trenni, siis alguses võib see ka kaalu tõsta jah. Nii et ära anna alla, jätka tubli olemist ja vaata, mis edasi saab smiling bouncing smiley

Siit ka siis uus TABEL

Igatahes oleme me aastat alustanud igati tublisti, anname endast parima, et see tublidus ei raugeks hot smiley

Head uut, edukat ja kergemat aastat!!! smileys with beer

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 06. January 2013, kl 19.45

Eemm...ei tahaks nuriseda, aga kas mina rumal või tabelist osa näite puudu ?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. January 2013, kl 10.25

Kui sa võtad tabeli lahti, siis seal all on Sheet 1 ja Sheet 2. 2013 hakkasime uuelt lehelt ehk siis Sheet 2. =) (Mina otsisin ka seda kaua taga grinning smiley)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. January 2013, kl 11.33

Jaa, ma alustasin uut aastat uuelt lehelt ehk siis tõesti sheet 2. Ainult ma ei mõista, miks google docs seda ette ei jätnud. Püüan järgmisel korral asja parandada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.39

Hommikust,
minu tänane kaal 105.6kg grinning smiley
Ja tegelikult see pole nali smiling smiley
Tegelikult oli pahasti ja olin haige. Arvatavasti kurikuulus noroviirus.
Aga ma ei tea, kas see näit läheb tabelisse, üsna suure tõenäosusega tuleb see ju tagasi, kui saan normaalselt sööma hakata? Mul pole kunagi ennem sellist olukorda olnud.
Igatahes, selle nädala söök oli põhiliselt, vesi, banaan ja mõnda asja olen veel veidi proovinud.
Enesetunne veel hea pole, eks ma püüan paraneda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 11. January 2013, kl 15.20

Tere hommikust!
Minul näitas kaal 96. Hakkab minema, hakkab minema. Söömine oli... kuidas kunagi. Paar korda sai hommikust söödud ja siis päev otsa söömata oldud - elagu sess! Parandan seda. Lisaks sain ka kepikõnni kepid endale, mõtlesin, et hakkaks nendega nüüd uhama. Vaatasin, et siin oli artikkel "40 rasvapõletusviisi vms", seal soovitati hommikust kepikõndi. Võtan hommikuplaani.

See nädal oli stressi vähem kui eelmine nädal, kus ma end google abil diagnoosisin ja siis paanikasse sattusin. Õnneks on mul piisavalt mõistust, et googlele lisaks ka arsti käest uurida. Moment järjekorras. (Samas, see paanika oli hea. Olen juba kaua mõelnud, et "vat sellega peaks arsti juurde minema..." ja... ikka ei ole läinud. Uusaastalubadus oli endast rohkem hoolida seega käin ära.)

Lizette - ma arvan, et paneme su kaalu ikka kirja - sest moment sa ju kaalud sellise numbri, olgugi, et haiguse tõttu. Kui sa endale kuskil eraldi teed märkmeid kaalu kohta, siis võid ju juurde lisada, et olid haige ja siis väikse tõusu juures seda endale meelde tuletada, mitte musta masendusse langeda. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. January 2013, kl 19.45

Hei hei!

Liz, panin Sinu kaalu ikkagi tabelisse, sest nagu Violet ütles, siiski sel hetkel ju nii palju kaalusid smiling smiley

Minu kaal tuleb neljapäevasest päevast, aga ma lihtsalt ei jõudnud seda siia kirja panna, see oli siis 115,1 ehk +1 kg võrreldes eelmise nädalaga. No oleks võinud veidike vähem olla, aga veel ei kurda. Põhjusi ma väga ei oska nimetada, aga tõenäoliselt läks oma söömise jälgimisega veidike nihu, kuigi jõudsin 2 korral trenni. Neljapäevase kaalu andsin selle pärast, et neljapäeva õhtul ronisin laevale ja purjetasin üle tormise mere Rootsi poole. Terve reedene päev läks Stockholmi linnapeal poest poodi jalutades ja eile tagasi jõudes olin lihtsalt surmani väsinud. Kaalule see tripp hästi ei mõjunud, kuigi rootsilauda külastasin ainult reede hommikul enne linnapeale minemist, ülejäänud aja sõin seda, mida olin kaasa haaranud ja seda ei olnud palju. Organism sattus aga kogu asjast shokki ja vesi kinni, natuke vb ka kommidest kaalu juures, aga suures osas on siiski vesi organismis kinni ja mul ei õnnestu seda kuidagi veenda minust lahkuma, aga ehk ikka nädala peale õnnestub olukord kontrolli alla saada.

Liz, parane kiiresti ja püüa vaikselt ikkagi taas söögiga sõbraks saada ja uuesti rütmi saada. Sellise shoki peale, aga võtad tõenoliselt natuke kaalu juurde tagasi, aga no põhjus on ju teada smiling smiley

Violet, edu eksamitel ja ega sess igavesti kesta ja varsti saad vanasse rutiini tagasi.

TABEL

Ma ei oska ka kuidagi veenda seda tabelti sheet 2 ette jätma, ehk kui siiski avaneb vana tabel, siis andke teada aga andmed on kindlasti sheet 2 olemas.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. January 2013, kl 07.44

Hommik!

Niih, tänane kaal siis 115,1 ehk siis nädala lõikes seisak. Samas see väike tripp ehmatas organismi ikka meeletult ja veel teisipäeval kaalusin oluliselt rohkem, aga siis õnneks lasi organism veest lahti. Trenniga läks see nädal vähe nihu. Jõudsin ainult ühel korral, kuigi plaanisin kolm korda jõuda, aga ülejäänud päevadel murdis väss ja uni lihtsalt maha, kuna peale pikemat puhkust, esimene töönädal.

Päikest!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 18. January 2013, kl 10.57

Tere,

Tänane kaal 107,2kg, olen veidi kosunud. smiling smiley

Õnneks veidi, energia on juba olemas.

Mõnes mõttes oli haigus isegi kasulik, magu kuivas nii kokku, et ma ei suuda enam selliseid koguseid süüa, nagu varem. Söön vähem ja tihedamini ja magusat väga veel ei taha.


Ja siis minu jalad, valutasid ju varem teised nii, et isegi toas käia ei saanud.

Sain ju enne sügist ka ortopeedilised tallatoed, need nagu eriliselt paremaks asja ei teinud. Siis sai aeg Tartusse pandud, et jalgadele 5nädala jooksul lööklaine ravi teha.

Aga enne jõule jäid tallatoed teiste jalanõude sisse ja siis unustasin ja mingi hetk oli 3 nädalat täis kui neid kandnud polnud ja jalavalu hakkas kaduma grinning smiley

Nüüd aeg-ajalt ikka kasutan neid, aga eile sain linnas jalutada ja siis mõtlesin, nii hea ilm ja jalad ka ei valuta. Kuigi õhtul andsid veidi tunda.

Eks ma nüüd üritan täna ka jalutada, vaatame, mis saab smiling smiley
Vaja harjutada, juubel tulemas ja kui seal tantsidagi ei saa, siis on ikka jama grinning smiley

Seega, tegelikult on üsna positiivselt läinud.

Edu Meile uueks nädalaks.winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. January 2013, kl 08.59

Heia heia! smiling smiley

TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 21. January 2013, kl 19.11

Sel nädalal olin siis mina ainuke tabeli määrav jõud grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 21. January 2013, kl 22.12

Vabandust, vabandust, vabandust, vabandust! Väga inetu minust, ausalt!

Võib mind muuta tabelis. 97. Ootuspärane täiesti arvestades "that time of the month". Vaatasin oma viimase aja toitumist kriitilise pilguga. Väga palju on seda, et hommikul on kõik korras ja siis mingi hetk ilmub küpsisekauss kuskilt nähtavalt ja sinna see läheb. See "ah, homme" on kuidagi väga igapäevaseks saanud. Istusin palju. Liiga palju.

Aga haarasin härjal sarvist ja viisin muudatused sisse!
1) Pärast ärkamist läksin jalutama sest ilm oli soojem kui varem. fantastiline ilm oli lausa! täitsa lust!
2) hoidusin magusast. nagu alati, kell kolm umbes tuli siuke "tahaks kommi" tuju. kui saatsin kommisoovi kuradile siis hakkas peas kajama idee, et "aga tahaks ikka midagigi". Lõpuks koorisin endale kausitäie porgandeid ära. No vot need olid head porgandid! Varusin endale sellerit ja õuna, et järjekordse "tahaks midagi" ajal saaks õuna-selleri-porgandi salatit teha.
3) panin KÕIK kirja, mis sai söödud.

Veel teha:
1) toitumine sagedamini ja vähem. praegu on väga pika aja tagant ja siis korraga rohkem.
2) vett juua
3) lisaks trennikõnnile ka niisama rohkem toimetada ja mitte istuda niisama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. January 2013, kl 09.41

Tere reedet! smiling smiley

Minu kaal täna siis 114,9 ehk -200g. Loomulikult võiks paremini olla, aga kõikki asjaolusid arvesse võttes ei kurda.
Eelmisel nädalavahetusel alustasin uut rutiini, ehk siis kohe hommikul peale ärkamist jalutama minna. Kuna ma elan nii kihvtis kohas, kus kadrioru parki on max 15 min jalutuskäigu tee, siis kasutasin seda võimalust ja tegin koos parki ja tagasi kõndimistega tunnise jalutuskäigu grinning smiley Ise olin küll väga rahul ja päevaks andis see mõningase energiasüsti siiski.
Nädala sees jõudsin kahjuks vaid kahel korral trenni, kuigi tahtsin jõuda kolmel, aga seegi juba edasiminek võrreldes eelmise nädala ühe korraga smiling smiley Küll ma ükskord jõuan ka kõik kolm korda grinning smiley
Toidupäeviku täitmisega on nüüd küll kehvasti olnud. Osalt on selles süüdi ka mingi kummaline tõrge, mis juba teist nädalat mul arvutis on KA lehe avamisega, et võtab lihtsalt uskumatult kaua aega ja no sedasi ei ole lihtsalt võimalik midagi sinna päevikusse sisestada, sest selleks ajaks, kui toiduainet otsima hakkab on ta juba ära unustanud, mida ta otsib või midagi taolist. Ma natuke kahtlustan, et viga on mul töö arvutis, aga päris kindel kah selles ei ole.

Igatahes püüan sel nv'l kah oma hommikused jalutuskäigud ära teha ja järgmisel nädalal siis 3 korral trenni jõuda ja ehk õnnestub midagi toidupäevikusse kirjagi panna, aga näis, igatahes ma teen pingutusi selle nimel grinning smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. January 2013, kl 11.02

Nädala muutus - suur ümmargune null! Nädalat alustasin uhkelt - käisin hommikuti kiirkõndi tegemas, toitusin ilusti ja siis kolmapäeva õhtuks olin kõrge palavikuga voodis. Veebruar on ALATI kuu, kus ma olen haige ja nüüd kus ma KINDLASTI ei tohi haige olla veebruaris.. sain jaanuaris olla. :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 25. January 2013, kl 19.56

Tere,
minu kaal 108kg.
Ja ka mina taas haige.
Hakkame uuesti elukohta vahetama, sest siin elada on suhteliselt võimatu.
Ma polnud eelmise aasta jooksul ka nii palju haige kui nüüd siin jaanuari kuu jooksul.

Toitumisega on nii nagu on.
Kiired ajad ja jne jne smiling smiley
Ei vabanda vaid püüan järgmine nädal parem ja tublim olla.

Kõige toredam on see, et homme pean oma 25ndat juubelit ja olen täitsa haige...
Jube, jube...
Hoidke pöialt, et veidikenegi homme õhtul parem oleks.

Ja sina Violet parane ka tublisti.

Porthita oled väga tubli, ma ei ole hommiku inimene ja ei suudaks kunagi hommikut alustada jalustuskäiguga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. January 2013, kl 13.40

TABEL

See nädal olime juba veidike tublimad smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.19

Tere reedet!

Niih, minu tänane näit kaalul oli 113,2, korraks õrritas lausa 112,9ga, aga siis mõtles ikkagi ümber. See teeb siis eelmise nädalaga võrreldes -1,7kg. Mina olen igatahes rahul.

Nädalaga üldiselt ma väga rahul ei saa olla. Söögipäevik täitmata, trenni jõudsin vaid korra ja üle üldse on kass küüntega selga hakanud ja kraabib. Nooh, eks ma saan vaid ära kannatada teadmises, et süüdi hormoonide kõikumine.

Eks sellele languselegi on need hormoonid kaasa aidanud ja veest lahti lasknud.

Proovin järgmisel nädalal paremini.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. February 2013, kl 14.34

Tere,
Minu kaal 108,2kg.

Nii tubli küll polnud kui Porthita, aga kõige hullem ka pole, arvestades seda, et olen jätkuvalt haige.
Õnneks saan varsti oma koju tagasi kolitud ja siis saan kaalumistulemustes ka kindlam olla, loodan, et siis üllatusi ei tule grinning smiley

Edu uueks nädalaks winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 02. February 2013, kl 17.52

Minul näitas kaal täna hommikul 95 kopikatega. Teeme siis 95,5.

Esmaspäeval otsustasin, et hakkan terveks. Hakkasin ka. smiling smiley Ning toitumise osas on see nädal hea olnud - olen jälginud tasakaalu ja liialdanud ka ei ole kaloritega - täielikku keele ei ole millegi osas peale pannud kuid võimalusel eelistanud mulle paremaid valikuid. Eile oli üritusi, siis jäid asjad kirja panemata kuid ma ei muretse selle pärast.
Liikunud olen rohkem kui varem - trenni siiski mitte.

Ja te tüdrukud olete mõlemad hullu tublid olnud! smiling smiley Keep up the good work!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. February 2013, kl 20.46

Oi me oleme tublid olnud sel nädalal!

TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.32

Tere Reedet!

Minu tänane kaal siis 112,3, mis teeb nädala lõikes -900g. Tegelikult pole üldse paha tulemus, kui ma vaid eile poleks seal näinud veel väiksemat numbrit.

Üldiselt on nõrk nädala olnud. Nõrk selles mõttes, et KA päeviku täitmiseni ei jõudnud, kuid endale märkmikkusse olen kõik suhu läinud ampsud kirja pannud, küll ilma kogusteta, aga noh, mingi ülevaade ikka on olnud. Nõrk ka trenni mõttes, sest jõudsin vaid kolmapäeval pilatesesse ja ka nv jalutuskäikudest jäi üks ära. Püüan sel nv'l tublim olla ja ka järgmisel nädala vähemalt kahel korral pilatesesse jõuda. Kokkuvõttes oli aga eelmise nädala märksõna talveuni. Eile käisin apteegis ja ostsin rauapreparaadi ja püüan sellega varsti jälle jalad alla saada. Ilmselt üritasin ikka veel liiga vara seda ära lõpetada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 08. February 2013, kl 10.23

Hommikust!

Olen nüüd oma kodus tagasi ja kaal näitab 106,2kg grinning smiley
Ja igalpool sama.
VÄga meeldiv üllatus. Ei teagi, kas sellele aitas kaasa terve see nädala jagu kolimist või näitas eelmises kohas kaal nii valesti.
Aga tore ikkagi ja ei tohi lasta enam numbreid nii kõrgeks.
Mul tuju kohe nii hea smiling smiley Selline langus annab ikka motivatsiooni, vähemalt üheks päevaks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 10. February 2013, kl 12.14

Vabandust tütarlapsed!
Olin natuke eemal. Hetkel ei jõua rohkem öelda kui et 95.
Varsti pikemalt ja põhjalikumalt!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. February 2013, kl 20.50

Eriti tubli nädal oli!

TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 11. February 2013, kl 09.38

Selline langus võiks ikka igal nädalal olla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.56

Reedee!!

Njah, kuigi ega mul siin kaaluga midagi hõisata ei ole, nädalavahetusel kogusin jõudsalt kaalu mingil arusaamatul põhjusel ja tööpäevadega siin ei suutnud seda oluliselt langetada ka ja lisaks veel vastlad ja valentinid kõik ühes nädalas. Nii siis näitaski minu kaal täna hommikul 114,1 ehk siis +1,8 kg. Olen enam kui veendunud, et vähemalt üks kilo sellest on vesi, mis kummalisel põhjusel organismi kogunes ja millest ei taha lahti lasta.

Päevikuga on ikka kehvasti ja trennidega läks nädala sees kah nihu, kole raske nädal töö mõttes oli. No igatahes loodan järgmisel nädalal tublimalt esineda.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.42

Tere hommikust!

Must masendus...
Tuleb välja, et ma pean hakkama omale uut kaalu otsima, sest kuidagi pole loogiline, et sel reedel minu kaal 111kg on.

Ja nüüd ma nagu ei teagi, mis mu kaal siis on.
Mis kaale teie kasutate?
Mul muidu mingi 10€ momerti digitaalne kaal.
Aga nagu näha siis viskab kõvasti villast!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. February 2013, kl 12.40

Minul on kunagi Euronicsist ostetud digitaalne kaal, aga ausaltöelda ma ei mäleta, mis firma oma, kui õhtul koju lähen, saan järgi vaadata.

Kunagi oli mul ka mingi odavam digitaalne kaal ja see ajas segast kindlasti siis, kui patareid hakkasid tühjaks saama, kas neid oled proovinud vahetada?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 6 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.