Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 15. February 2013, kl 13.45

Patareid sai vahetatud umbes 2-3kuud tagasi.
Eks ma vaatan ja uurin asja igati. Panen uue patarei sisse ja siis kaalun ja ootan järgmise nädala ka ära ja vahetan tal kohta ka.
Samala ajal ikkagi igaksjuhuks uurin kuskohast ja millise uue saaks...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 15. February 2013, kl 14.52

93. Mis on mõneti oodatud. Nimelt sai mandlitest ilma jäädud. Söönud olen.. jäätist. grinning smiley Tegelikkuses olen üles märkinud ning saanud isegi kalorid üldjuhul täis ning ka tasakaalu. Hämmastav mida jäätise, banaani, kohupiimakreemi ja jogurtiga teha saab. Samas, mandliopp on dieet, mida ma ei soovita (kaalu alandamise eesmärgil). Huvitav, kuna ma olen püüdnud ikka kalorid täis ja tasakaalu süüa, äkki nüüd ei tulegi tagasi? Loota võib. Elame, näeme. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 15. February 2013, kl 15.09

Mandliopi diieti ma tean, olen ise mõni aasta tagasi selle läbi teinud ja kaotasin esimese paari nädalaga vähemalt kolv, kui mitte 5 kg, aga kui juba tahkemat toitu vähe normaalsemalt sain süüa, siis tuli kõik ka kolinal tagasi confused smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. February 2013, kl 20.08

TABEL

Ja vaatasin üle, mul on Aurumi elektrooniline saunakaal.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.39

Njah, tänane kaal siis 114,7 ehk siis +600g sad smiley Sööd ei söö, liigud ei liigu, vahet ei ole. Jah ma tean, et kõik on tsüklis kinni, aga no motti võtab ikka alla. Saaks juba kiiremini need hormoonid korda ja ka selle tööstressi maha. Jrgmisest reedest peaks mõnes mõttes rahulikumaks minema. Loodetavasti hakkab siis ka kaal jälle langema.
Üks tagasilöök veel, kui siin millalgi rõõmustasin, et nää vererõhutabletid maas, siis koos järsu stressi tõusu ja kaalutõusuga olen taas tableti peal sad smiley Oeh. Aga no ega pole midagi teha, tuleb ikka edasi pingutada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 22. February 2013, kl 13.16

Minul sai selle nädala eesmärk täidetud, ehk siis number on 93 ja muutus 0. Eesmärk seepärast siuke, et selle nädala olin tahke toidu peal jälle ja seega oli kaalutõus üpris kindel tulema. Siiski sai eesmärk täidetud ning uuele nädalale võib uue hooga vastu minna.

Porthita, lohuta end sellega, et äkki motivatsioon kaalub ka palju ja kui mott alla läks.. siis oli mingi kaalukadu ikka ja ilma selleta oleks veel suurem äkki? Väga vastuoluline, ma tean. ja ära sa nüüd seda ainult teistpidi mõtlema hakka, et kui moti tagasi saad siis tuleb kaal ka sest siis sa ei hakkagi motivatsiooni hankima ja jäädki sinna kus sa oled.... Appi ma ajan segast juba :d vast said aru. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. February 2013, kl 14.08

Violet tänan. Sain aru küll mida mõtlesid smiling smiley Muigama ajas igatahes smiling smiley Püüan moti üles leida, otsin kaua otsin, küll ükskord ikka leian eye rolling smiley Öeldakse ju, et kes otsib see leiab winking smiley

Liz, uuuuu!?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. February 2013, kl 22.27

Sorry naised...
Ostsin täna uue kaalu, aga seadistamata, ehk annan homme oma kaalunumbri.
Täna lähen kohutava peavaluga tuttu ära.
Homseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 25. February 2013, kl 15.27

Uskumatu, mina ei tohigi vist ennast kaaluda...
Isegi uus kallis kaal näitab erinevaid numbreid grinning smiley nüüd on see juba naljakas...
Kuid kõige enam näitas 110,8kg.
Et siis jätkan või alustan uuesti siit.
Kuigi....motivatsiooni üldse pole...
Porthita, kas oled kuulnud et vererõhu rohtu peaks ühel ja samal kellaajal võtma iga päev?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. February 2013, kl 10.53

Lizette, tean küll, et soovitatakse võtta ühel ja samal kellaajal smiling smiley ja võtan ka enam vähem smiling smiley Eks vaatan siis uuesti seda ära jätmist, kui kaalu jälle allapoole saan.

Proovi kaaluda iga kord ühe ja selle sama koha peal ja hea oleks, kui see oleks võimalikult loodis kõva pind. Siis olgu see number, mis ta on, vähemalt suund on selge. Kui ühe ja sama koha peal, mitu korda asutudes näitab erinevaid numbreid, siis olen võtnud selle, mida keskmiselt kõige rohkem on näidanud. Mu enda kodune kaal on ääretult enesekindel ja erinevaid numbreid ei loobi huupi.

Aga siit ka TABEL.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. February 2013, kl 12.09

Mul rohu võtmiseks lausa äratus telefonile pandud, et ära ei unustaks grinning smiley
Eks ma otsin jah sellele kaalule sellise hea koha, kus kõige vähem näitab tongue sticking out smiley
Aga täna olin ma täitsa tubli, eile ka tegelikult smiling smiley
Eile käisin jalutamas ja täna tegin üle pika aja Cindy trenni, loodame, et terve nädal nii tubli tuleb.
Edu Teile ka! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 26. February 2013, kl 14.11

Minul vastupidisel on see nädal täiesti katastroofilisel alanud. Toitumise osas just. Ei tea mis eile hakkas. Lisaks rauatabletid tuleb vist ümber vahetada sest praegused tekitavad enamus kõrvalnähtudest sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. February 2013, kl 15.21

Vaheta rohud ära jah siis! Mina olen ka ravimite suhtes ülitundlik.
Minul andis eile motivatsiooni selline saade nagu, kaalul on rohkem kui elu, vaatasin seda tv3play.ee ja teine saade, kus meesterahvas on saates kaalu langetamas.
Violet vaata seda, esimest saadet võid ka vaadata.
Äkki mõjub smiling smiley
Ma kutsuks sind jalutama, aga ma ei saa juu grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 26. February 2013, kl 22.42

Nüüd ma ei teagi, kas mu seedimine on rauatablettide pärast nässus või siis antibootikumi järelmõjud. Igatahes eilne õhtu tundsin end täiesti kohutavalt nii vaimselt kui füüsiliselt, kui sai kõik söödu kirja pandud. Otsustasin, et tänasest rauatabletti ei võta ja ootan kuni uue saan aga... täna hommikul oli päris hea olla ja võtsin ikkagi. Hetkel on veel hea.

Ei teagi, mis eile oli toitumisega. Katastroof, lühidalt. Täna tundsin, et tahaks midagi ja kõndisin poes pool tundi edasi tagasi komileti vahel. Tulin poest täpselt sellega, millega plaanisin ära tulla (hakkliha ja see bakterirohke jogurt). Väike võit enda üle ja oh kui hea meel selle üle oli.

Lizette, ma tuleks jalutama küll kui saaks. Aga tuleb vist ilma sinuta minna grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. February 2013, kl 10.18

Hommik!

Mul see nädal toitumisega enam vähem, aga no selle trenniga on ikka täidsa metsas, ainult autoga uksest ukseni. Lisaks veel peoga valuvaigisteid, sest see peakolu on napakas. Õnneks on kaal väga kindlalt paigal. Aga see on ikkagi parem kui tõus smiling smiley Püüan siin nädala edenedes parandada, aga kuna täna juba kolmapäev ja hommik algas autosse ronimisega, siis tõenäosus väike. No ju siis on vaja.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 27. February 2013, kl 15.27

No nii...
Ega mul eilne päev nii hästi ei lõppenud, kui algas sad smiley
Peale lõunat hakkas kõht valutama ja poole ööni valutas, ei saanud ma enam midagi teha.
Tänagi veel imelik ja tunnike tagasi, sõin oma esimese söögi.
Ja otsustasin ära, tellin omale toitumiskava. Üsna normaalse hinnaga saan ka.
Kas ta siis just kaalu alandab, aga ehk toitumine ja kõht saavad korda smiling smiley
Natuke täna jalutasin ka, palju ei saanud...Aga naha võttis märjaks, seega läks asja ette.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.30

Heia heia!

Minu tänane kaal siis 114,5 ehk siis nädala lõpuks pingutasin eelmise nädalaga võrreldes -200g siiski alla.
Mott uitab siiski ikka veel kusagil ringi, aga ehk ajapikku asi ikkagi paraneb, vähemalt ma loodan nii smiling smiley
Trenni ei saanud, söögiga oli nagu oli, aga käib kah smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.52

Tere,

Minu tänane kaal 110,5kg.

Nädal kokkuvõttes oli jama grinning smiley

ühel päeval sain ainult trenni teha, õnneks enamus päevadel oli tegevust palju, palju.
Üks päev kimbutas mind kõhuvalu ja juba nädala aega peavalu, nüüd juba lisanduvad muud hädad...
Räägin nagu pensionär grinning smiley aga nii on.

Toitumisega oli ka nii, et mõni päev sõin vaid korra ja neid päevi oli vähemalt 2või 3, see on paha, paha.

Aga vähemalt langus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. March 2013, kl 11.47

Ja mina suudan nüüd teie langusnädala enda tõusuga õhku lasta. grinning smiley Ehk siis 94, mis on rauatablettide tõttu üldjuhul. (valetan, ma aitasin natuke kommiga kaasa ka!) Kogu nädala võiks kokku võtta sõnaga katastroof, et mitte öelda "kohutav katastroof". Ainult akadeemilisel rindel oli edu. Muus osas suutsin kõik dokumendid ära kaotada, kukkusin mudaauku (täpselt enne 5h loengut), kaotasin helkuri, probleemid tuttavatega ning inimestega kes ei oska teistega koos elada jne jne jne.

Aga ma ei ole lasknud end sellest väga palju mõjutada - tuju on hea, mott on olemas, energia on olemas. Uus nädal tuleb parem! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. March 2013, kl 09.15

Proovime seekord paremini smiling smiley


TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 04. March 2013, kl 15.07

Ma sain eile õhtul oma toitumiskava kätte smiling smiley
Tänasest olen tubli järgija.
Ja kaalule leidsin ka ideaalse koha winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. March 2013, kl 16.42

No hoiame pöialt, et jätkuks vastupidavust kava järgida ja ootame põnevusega tulemusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 05. March 2013, kl 10.07

Tänan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.56

Hommik!

Kaunist Naistepäeva teile! smiling smiley

Minu kaal langes tänaseks numbrini 113,6 ehk siis tervelt 900g.
Langes hoolimata minu tegevusest tongue sticking out smiley grinning smiley Kuigi ega ma just midagi väga kahjustavat ei teinud, läksin paaril päeval pool teed jala koju ja sõin tunde järgi, mis küll hiljem selgus, et liiga vähe, a no pole hullu, püüan end parandada ja ka ise kaalulangusele kaasa aidata, kuigi praegused külmad ilmad ei soodusta just käimist, kuna säherdune külm tekitab mus lausa füüsilist valu, aga no püüame siis vähemalt toiduga asjad jonksu saada smiling smiley

Päikest ja palju lilli!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.02

Tere,
Ilusat naistepäeva!

Minu kaal täna 109,9kg
Oleks suuremat langust soovinud, aga nujah.
Päris raske on ikkagi toitumiskava järgi süüa.
Just siis kui ei tohi, siis tekivad igasugu isud grinning smiley
Muidu mul seisid šokolaadid jms jõuludest saati, ma ei tahtnud neid ja nüüd ma ainult neile mõtlengi. grinning smiley
Ise kardan, et kui ükskord annan alla, siis söön tagasi kõik.
Peaks vist hoopis siis tegema omale ise mingi menüü ja vajadusel saan siis ka midagi muud süüa, mida menüüs pole.
Eks ma vaatan, mis saab, täna kindlasti veel järgin.
Aga raske jah, 3 sünnipäeva selle nädala jooksul olnud.
Homme veel elukaaslase sünnip. kuhu pean hõrgutisi tegema, mida ise süüa ei saakski...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. March 2013, kl 11.59

Nonii! Rauatablettidest põhjustatud vaevused on ilusti kadunud ja tegelikult näitas kaal siukest... naaaaaaatuke anna 93! Mu kaal on nagu ta on ja kuna ma olen alati täisnumbrites asja teinud (kui just täpselt keskel ei ole), siis jätame nüüd ka täisnumbri ehk 93 mitte 92,850 vms. Ilus oleks küll muidugi aga sii äkki ongi järgmine nädal uhkem langus! winking smiley

Korra sai sel nädalal küll söödud VÄGA ebatervislikke asju kuid lähen seda teed, et pigem korra kuus lubada kui iga jumala päev enda mingite isudega võidelda.

Lizette, kindlasti ära toitumiskavale veel käega löö, tegelikult need töötavad päris hästi ja keha vajab veidi harjumist uue plaaniga.

Ja naistepäeva ka ilusat, loomulikult!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. March 2013, kl 13.23

Ja veel, Lizette - ära luba endale vabandusi stiilis "aga palju sünnipäevi on". Jah, teiste sünnipäevadel tõesti ON keerulisem kuid sünnipäev, kus SINA kokkad... ega siis ei pea tegema sokolaadi kooki sokolaadikreem ja sokolaadikattega. Nii põhitoitudel kui magustoitudel ON lahjad võimalused olemas, mis on täpselt sama head kui rammus jms.
Kuna sina oled köögis siis oled sina see, kes dikteerib mis täpselt kuhu sisse läheb ja alati saab teha lahjemaid valikuid! smiling smiley Ja siis saad sina ka toidu söömisest rõõmu mitte ei pea leppima tegemisrõõmuga vaid. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. March 2013, kl 12.21

Oi me olime tublid! smileys with beer

TABEL

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 11. March 2013, kl 09.01

Kevad tuleb, peabki kõik roheliseks minema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 12. March 2013, kl 21.12

No õnneks ma käega pole löönud, toitumiskava läks ülevaatamisele, seda veidi korrigeeritakse ja siis proovin uuesti smiling smiley

LIsaks sain paha uudise täna, pean minema mandlioperatsioonile, halb on see, et mul on kõrgvererõhutõbi ja kuulun riskirühma sad smiley paha, paha ...

Violet, anna näiteks oma "lahja" peo menüü smiling smiley
Nii uudishimu pärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.