Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 16. March 2013, kl 09.38

Tere,
Sel nädalal toitumiskava ma aei järginud.
Kaal 109,7kg
On väga kiire nädal olnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 17. March 2013, kl 22.10

Mina olen see nädal täitsa 0. Toitumise koha pealt on hästi see, et valisin tervislikud valikud. Liikumine oli ka natuke edukam kui eelmistel nädalatel. Samas, kui ratsionaalselt mõelda, siis söödud sai vist siukse trenni jaoks liiga vähe. Millest 0, seda tean ise hästi ja uuel nädalal loodan jälle miinustesse jääda omadega.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. March 2013, kl 09.05

Hei hei,

Vabandan, aga annan tagant järele neljapäevase kaalu, mis oli siis 114,1 ehk +0.5 kg.Neljapäeva õhtust läks asi käest ära, sai neljapäeva õhtul ühe sõbraga väheke napsu võetud ja reede õhtu oli töökaaslastega pidu ja laupäeval oli kerge pohmell ja maitses jube hästi kiirsöögikohtades pakutav ja pühapäevaks jäin sootuks haigeks. Terve eelmise nädala tegelikult vindus ja vindus see tõbi minu sees, aga pühapäevaks lõi siis lõplikult välja. Loodan, et paari järgneva päevaga läheb ikka üle, aga näis.

Siit ka TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 22. March 2013, kl 14.03

Ha! *võidukas naer* Ära tuli! Ehk siis 92 sel nädalal! Toitumine on korras - teen jätkuvalt tervislikke valikuid ning luban endale aegajalt ka mõne magusama suutäie, kuid oma suurimaks rõõmuks suudan täiesti talitseda meeletut kommisöömist - kui varem püsis kommipakk tunnike siis nüüd nädala. Kommist on saanud siuke...rituaal, mida tuleb nautida - sh järjelmaitset. Mitte lihtsalt kühveldada sisse endale.

Peast nüüd ei mäleta täpselt kelle, aga siit kellegi eeskujul laudsin trenni endale hommikuks - enne hommikusööki. Annab päevaks siukse mõnusa energialaksu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 24. March 2013, kl 11.50

Kas ma nüüd olen täitsa üksi jäänud? sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 25. March 2013, kl 10.12

Päris üksi vist ei ole grinning smiley

Minu kaal 109,9kg.
Söömisega polnud just kõige paremad lood, ma ei söönud üle , vastupidi liiga vähe kordi päevas... sad smiley
Eks püüan parandada seda smiling smiley
Toitumiskava pole ka jälginud, eks ma varsti saan Teile rääkida miks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. March 2013, kl 09.56

Tere!

Vabandan, vaikuse eest. Vahepeal olen võidelnud lihtsalt oma tervisega ja arvutisse pole lihtsalt saanud. Ega tervis päris korras ei ole praegugi. Selline paras juurvilja tunne on, kuid täna vähemalt pea enam vähem mõtlemisvõimeline.
Kaal, mmmm, no see on nagu ta on. See nädal jääb nubri poolest mul ta vahele, rohkem olen olnud teadvuseta olekus, kui teadvusel.
Loodetavasti paari päevaga asi siiski normaliseerub ja ma suudan end ka liigutama hakata.
Tabeli teen ka kunagi siis, kui ma aru saan, mida ma teen. Hetkel on sellega veits kehvasti - lihtsalt silmini rohtusid täis ja tabelid ei ole just minu sõbrad.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. March 2013, kl 22.45

Porthita, kullake, mis juhtus? confused smiley

Igatahes loodan, et saad kiirelt terveks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. March 2013, kl 11.23

Kauneid kevadpühi!

Kuigi jah, ega see ilm niiväga kevadine ei olegi, eriti kui veel linnast välja sõita.

Igatahes annan oma kaalunumbriks 114,9.

Tervisega, sellega sain alles kolmapäevaks enam vähem sõbraks. Häda oli vererõhus, mis lihtsalt tõusis ja kui vererõhu rohtu võtsin, siis näis veelgi tõusvat. Ausõna, väga hirmus oli. Käisin ka kiirabis, seal lugesin ette, mida olen võtnud ja kuna see meenutas pigem mendelejevi tabelit, siis anti ühte rohtu veel ja pandi intensiivi lamama. Nooh, tund aega lamasin seal ja vaatasin, kuidas kellel kust oli tükk küljest ära ja tundsin end tõelise simulandina. Õnneks mõjus ka rohi ja tund hiljem oli enesetunne parem ja lõpuks oli ka vererõhk rahuldav, hästi kindlasti mitte. Igatahes sain õnneks sealt välja, aga kahjuks kõikus vererõhk edasi. Suutsin perearstini kuidagi välja vedada. No see õnneks taipas, et asi võib olla äkki hoopis migreenis. Sain migreenirohu ja vaatas üle mu vererõhu raviskeemi ja olin paar päeva tuimestatud ja alandatud rõhuga ja mõtlesin, kas tulengi sellest eluga välja.
Õnneks tulin ja täna meel rõõmus ja ka vererõhu raviskeem peaaegu samasugune tagasi, nagu varemalt.

Igatahes sel nädalal pole toitumist jälginud, pole end liigutanud ja põhimõtteliselt pole üldse midagi teinud.

Eks järgmisest nädalast uue hooga smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 30. March 2013, kl 23.04

Ahoi!
Minul oli siuke 91,5 seis. Nädalas sai jube palju istutud aga õnneks paar hommikut sai ikka trenniga ka alustatud. Nädala lõpul vajus toitumine natukene ära pideva tempo tõttu kuid midagi katastroofilist ei teinud. Järgmine nädal tahaks trenni veidi rohkem oma graafikusse.
Oma unegraafiku olen väga ümber teinud mulle tundub, lähen varem magama ja ärkan varem (kust ma võtan selle moti et hommikul kell seitse trenni lipata no ei oska öelda!). Muidu on siuke väga lõputöine olukord, kus saab hommikust õhtuni kas raamatuid või andmetöötlusprogramme kallistada. Midagi muud ei oskagi hetkel kommenteerida enda kohta.

Porthita - mul on hea meel kuulda, et sul jälle parem on! Jõudu ja jaksu tervenemisel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. April 2013, kl 08.21

Heia heia!

Võtsin end kokku ja tegin lõpuks ka TABELi korda smiling smiley


Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. April 2013, kl 09.38

Tere,
Vabandustega, minu hilinenud kaal on 110,3kg.
Ausalt öeldes, ei teagi, mis valesti läks.
Aga eks vahepeal peab olema halvemaid aegu ka, sest siis saab jälle paremaks minna smiling smiley

Porthita, tunnen kaasa sulle, sest tean millised probleemid selle vererõhuga on.
Mitte midagi ei tohi teha ja kõik asjad mõjutavad seda.
Mul nüüd pannakse plaani mandlioperatsioon, ja seal olen ka riskirühmas, kuna vererõhk kõrge ja jube mõelde, et nii lihtsalt protseduurilit ei pruugi tagasi tulla...

Aga oled tubli, pea vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. April 2013, kl 10.26

Liz, ära selle mandiopi pärast nii palju muretse. Inimese enesesisendus jõud on liiga suur. Võta asja rahulikult ja usu parimat. Ma olen selle mandliopi ju läbi teinud. Pole seal hullu midagi.

See nädal on mul juba ette aia taha läinud - eile tabas mingi kõhu viirus ja olin kodus teki all sirakil. Täna on muidugi juba tublisti parem olla, aga liigutada end ei jaksa väga, liiga suur pingutus.

Eks tibusid loen reedel smiling smiley

Päikest
Porthita smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. April 2013, kl 14.34

Hei hei!

Minu tänane kaal siis 114,0. Ma kahjuks ei saa seda kirjutada tubliduse arvele. See tulemus tuli väiksest kõhuviirusest tingitud söömatusest.

Täna on juba kõik jälle normis. Hiljemalt järgmisest nädalast hakkan tubliks ja loodetavasti hakkavad ka tulemused tulema smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 06. April 2013, kl 15.39

Tere,

minu kaal sel nädalala 110,3 kg.

Ikkagi tuleb positiivselt võtta, et juurde ei tulnud, kuigi tavaliselt sel ajal kuus lisandub mul kiloke kaalule grinning smiley

Aga noh, täna sünnipäev õhtul.
Ma ikka naudin ka natuke.

Minust hakkab nüüd ettevõtja saama varsti, eks kirjutan Teile millalgi lähemalt, kui asjad selgemad.smiling smiley

Kas Sa Porth, tegid siis mandliopi, kui vererõhk oli juba kõrge?
Kus tehti?


Liz

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. April 2013, kl 12.46

Mul opi ajal oli vererõhk siiski normis, kuid olin eelnevalt siiski ka juba jõudnud kuu jooksul ka rohtudega seda rõhku alla võtta, aga opi ja vererõhu probleemide vahe oli siiski ca pool aastat.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. April 2013, kl 20.07

Lizette, mina omalt poolt ütleks ka - kuigi mul ei ole kogemust kõrge vererõhuga - et proovi asja rahulikult võtta ning mitte liigse muretsemisega rõhku kõrgemaks ajada. smiling smiley Meie igatahes elame sulle kaasa ja oleme toeks. smiling smiley Kui sina ka opil ära käid, siis jääme kõik mandlivabaks. Omast kogemusest võin öelda, et mandlitest lahti saamine oli üldisele tervisele ikka väga kasulik ja hea! Kuidas sulle opp tehakse, kohalik või üldnarkoos? (Mina keeldusin üldnarkoosist ja nõudsin kohalikku tuimestust...)

Kaaluga on nii, et null mis null. Läksin nädala lõpu poole toiduga natuke laisaks kätte ja andsin igavusele alla ning haarasin asjade järgi, mida ei tahtnud isegi, käe. Oli ju käe ulatuses. Organism andis vastulöögi sellega, et pärast oli üpriski kehv olla - ei sobi enam küpsised ja kommid suuremates kogustes. varem selle peale halb ei hakanud. Sessuhtes on hea, et organism on väärtusliku ja tervisliku toiduga ära hellitatud ning iga kraam enam ei kõlba.
Avastasin, et toitumise muutmisega olen suutnud midagi, millega olin juba alla andnud - näonahk on teisemeast saati natuke tüütu ja kahvatu olnud. Ja nüüd on nii ilus ja tervislik jume! Kodused juba tegid märkuse, et kas mul on vaja end igast peeglist mööda minnes imetlema jääda. tongue sticking out smiley Aga uskuge mind - ON! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 07. April 2013, kl 20.32

Arst tahtis, et ma jaanipäeva paiku opi teeks ära, kuigi isegi pole 100% nad kindlad, et mandleid vaja lõigata grinning smiley
Seega sebin teise arsti juurde aega konsultatsioonile ja suvel nagunii ma ühelegi opile ei lähe, igati jääb see sügisesse. See tähendab ka seda, et on aega kaalu langetada ja vererõhku korda saada- see muidugi on üsna suur ja ilus unistus grinning smiley

Sünnipäev läks hästi, rohkem sai joodud ja tantsitud, kui söödud. grinning smiley Joodud jah, ma ikka vee ja mahla peal olin, alkoholi juba paar aastat ei ole proovinud smiling smiley

Tore, et violetil on tervislikku toitumist märgata ka näost winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. April 2013, kl 09.46

Ja siit ka TABEL smiling bouncing smiley

Violet, see ju väga super, et tervislik toitumine välja paistab!

Liz, jah võta rahulikult, teise arsti arvamus tuleb kindlasti kasuks.


Olge tublid!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. April 2013, kl 09.50

Tere reedet!

Väljas on juba peaaegu soe ja vahepealsed päikselised päevad on ka minu meelt rõõmsamaks teinud, kuigi paar lumesadu seda üritasid tugevasti allapoole sikutada, aga õnneks tänahommikune kevade lõhna laks tegi taas meele rõõmsaks smiling smiley

Meele tegi rõõmsaks ka kaalunumber, täna siis 112,8 ehk -1,2 kg. Põhjuseid saab otsida toitumise muutusest osalt kindlasti ehk siis kadusid menüüst kõik jahutooted ja suhkur ning ka piim. Asemele aga tulid värsked köögiviljad ja õli. Alles jäi loomulikult liha, kala, muna. Lisandus ka paar trenni nädala jooksul ja loodan, et siit edasi asi liigub aga edasi paremuse poole. Muretsemiseks pole põhjust, kogu toitumine ja trenn käivad range treeneri järelevalve all. Igatahes see liikumine allapoole on ka paraja motivatsiooni laksu andnud, võin täidsa jagada kohe smiling bouncing smiley Kevad on kohal juuuuuuu!!!! hot smiley

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 12. April 2013, kl 18.44

ütleme siis, et minu number on 91. Ta küll kõikus mingit pidi 90 ja 91 vahel aga vahepeal lõik ka 91 ette nii ütleme selle. smiling smiley
Trenni sel nädalal ei ole üldse tehtud. Ainus liikumine on olnud ka kodu - raamatukogu - kodu marsruuudil. Toitumine.... noh, see oli siuke, et üles ma ei kirjutanud midagi, väga katastroofiline ei olnud smiling smiley

Ja Porthita! Suurepärane ju! kas sa piima võtsid täielikult välja? (ja kui, siis äkki põhjendad?). Kas sa tellisid endale toitumiskava või võtsid kuskil eratreeneri? Igatahes, ilus tulemus. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. April 2013, kl 08.51

Piim on täielikult väljas, ausaltöelda, ma head põhjendust ei oska Sulle öelda, aga nii lihtsalt on. Samas on lubatud juust, natuke kodujuustu või kohupiima.
Ma võtsin eratreeneri, kes tegi mulle toitumiskava ja treeningplaani ja nüüd vastavalt tulemustele töötame sellega edasi.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. April 2013, kl 09.37

Tere,

Kõik nii tublid siin , peale minu grinning smiley
Tegelikult pole naljakas, aga minu kaal sel nädalal on 111,4kg.
Ise tean ka milles asi ja püüan end parandada.
Porthita, ma ka ei saa aru, miks see piim nii hirmus on grinning smiley
Aga suur kummardus sulle, et nii tubli oled. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. April 2013, kl 10.49

Hommik!

Siit siis ka selle nädalane TABEL smiling smiley

Liz, järgmisel nädalal siis ootame ilusamat tulemust winking smiley Aga ega ei tasu liiga hulluks kah minna, ikka rahulikult ja no kui ikka ei tule välja, siis ülejärgmisel vast ikka tuleb smiling smiley

Mis värk selle piimaga on, ma ei tea, midagi seoses laktoosiga ja see poe piim on lausa saatanast, et kuna kuumutatud, siis lihtsalt surnud toit ja ei anna organismile midagi. Aga mis seal täpsemalt taga on, ma ei tea, esialgu lihtsalt aktsepteerin, et ei tohi.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. April 2013, kl 09.06

Reede! smiling smiley

Täna vaatas kaalult vastu 111,7 ehk siis nädalaga -1,1 kg. Sellist numbrit nägin viimati eelmisel kevadel, kui katsetasin elus esimest ja ka viimast korda mingit dieeti selle sõna kõige piiratumas tähenduses.

Nädal aega eeskujulikult toitunud täpselt treeneri antud toitumiskava järgi ja kaks korda trennis käidud. Täna loodan kolmandat korda kah veel sel nädalal trenni jõuda. Isegi siinne toitumispäevik on täidetud smiling smiley

Täna õhtul ja homme on paar katsumust ees, aga eks ma püüan end kontrollida. Muidugi näis kuidas õnnestub smiling smiley Igatahes annan endast parima.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 19. April 2013, kl 12.15

90. Kõigutasin küll end kaalu peal igas asendis aga no ei saanud kuidagi seda 8't ette. Trenni jõudsin esmaspäeva hommikul, esmaspäeva õhtuks olin palavikuga pikali ja palavikuline olen terve nädala olnud (no ei olnud vaja hüpata nädalavahetusel, et aga ma ei olegi haige olnud). Täna on esimene päev, kus ei tundu palavikku olevat.

Ühe päeva lubasin nädala sees endale puhkuseks, ülejäänud aja olen kohusetundlikult kooliasjadega tegelenud ning lõputöid kirjutanud. Ei tea, kas stress nüüd annab nii jubedalt tunda või milleski muus on asi kuid päevad on nädala hiljaks jäänud. (Ei, ei ole rase). Mis on tegelikult organismi üks kehvasti arendatud süsteem üldse - kui stresssi pärast hiljaks jääb siis, siis... see tekitab ju ainult stressi juurde. :/

Nädalavahetusel tuleb minna välismaale korraks (tööasjad, mitte puhkus). Olen enam-vähem välja mõelnud toitumise selles osas et tulla tagasi ilma lisakilodeta. smiling smiley

Porthita - väga ilus tulemus sul! smiling smiley Tundub, et sulle see treeneri asi sobib. Mis trenni sa teed?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. April 2013, kl 13.07

Violet, ega Sinugi tulemus minu omast just maha ju ei jää smiling smiley
Muideks, see palavik võib kah stressist olla. Mul kunagi kooli ajal olid stressist ka hommikused iiveldused.
Esialgu paistab jah nii, et see treener sobib mulle väga hästi ja vähemalt esialgu on tulemused ilusad, näis kuidas edasi.
Minu trenn on hetkel kolm korda nädalas crosstreineril (teise nimega ka ellips masin) teha intervall trenni, et mitu minutit rahulikus tempos ja siis lühikest aega suure koormusega või kiires tempos, kokku natuke üle poole tunni ja kahel korral nädalas teen sinna juurde veel pilatest selle pilatese seadeldise peal (performer pilates on kavas selle nimi).

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 20. April 2013, kl 15.50

Tere,

Te jälle niii tublid... Et mul tuju langes veidi sad smiley
Minu kaal 111,1kg, müstiline number.
Nädal oli hüper-super kiire. Sai koolitus läbi ja sain ka oma äriplaani eile edukalt kaitstud.

Et see suurem kaalulangus jääb sinna järgnevatesse nädalatesse jah grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. April 2013, kl 21.04

Liz, pole Su langusel viga midagi, täidsa langus ju thumbs up

Siit ka siis seekordne TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. April 2013, kl 07.15

Tere,
Minu kaal 111kg
Täiesti pettunud olen, tegin trenni ja olin ikka päris tubli ja tulemust nagu polegi sad smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.