Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 30. August 2013, kl 11.15

No teil on ikka siuksed tulemused, et plussiga ei julgeks öeldagi midagi grinning smiley

Õnneks ei pea aga vaikima! Siuke 88 kopikatega! Ma arvan, et võime ümardada kopikad siis ilusti pooleni ja panna 88,5. Toitumine on päris hea.. Kirja ei ole pannud juba terve augusti vist midagi, söön rohkem enesetunde järgi. Ja õunad. Söön õunu, palju õunu! Mulle õunad meeldivad! Kuna mu lemmikõunasort sai valmis ning sel aastal on puu neid täis siis söön kuni on. Siiski olen jätakand sellega, mis välismaal käies sai kuidagi külge harjutatud - söön kolm korda päevas, üldjuhul ka samadel kellaaegadel. (samadel seepärast, et siis läheb kõht tühjaks grinning smiley)
Trenni teen ka, sel nädalal on kaks korda käidud, kolmas kord ehk täna.

Igatahes, mida iganes me sel nädalal kõik tegime.. me peaks seda jätkama! smiling smiley
Tublid olete, tüdrukud!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. August 2013, kl 11.34

Juhuu!

Kõigil oli super nädal, sellises tempos võib ju sügis isegi tulla ja kindlasti uueks hooajaks annab hea motivatsiooni smiling smiley

Igatahes oleme kõik väga tublid olnud ja minu poolt teile mõlemale ka aplaus tulemuste puhul!

Siit siis ka TABEL smiling smiley

Veel üks soovitus lugemiseks ja mõtisklemiseks: Erik Orgu: ei osata kahtlustada gluteeni kahjulikku mõju tervisele
Omast kogemusest võin öelda, et tasub proovimist. Mina sain nii teada, et gluteen ei tohi minu igapäevasesse menüüsse kuuluuda. Seedeprobleemid kadusid peale gluteeni sisaldavate toitude tarvitamist üsna pea, enesetunne paranes märgatavalt ning energiat on palju palju rohkem.

Kaunist nädalavahetust ja tulemusrikast uut nädalat!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 30. August 2013, kl 18.15

Mõtlesin, et panen siia ka igaks juhuks kirja.. äkki on kellelgi mõni geniaalne idee või vähemalt on hea pärast vaadata kui sama asi juhtub.

Käisin täna jooksmas - jooksen intervallidega, nii nagu micoach ette ütleb. Põhimõte on see, et sinine tsoon tähistab aeglasemat südamelööki kui roheline ja jooksmise ajal siis "treener" ütleb, et nüüd kiirenda rohelisse tsooni või aeglusta sinisesse. Lihtne, eksole.
Ja tänane trenn.. poole trenni keskel karjusin "treeneri" peale ja saatsin ta sõnavara valimata kuradile. (Õnneks ei olnud metsas teisi, oleks väga veider vaatepilt olnud, kuidas keegi keset jooksmist karjub "Jää vait, JÄÄÄÄ VAAAAIIITTT!". Milles asi? Minul oli kops koos ja ma oleks vabalt võinud sinna metsa alla küllili visata ja kolm päeva koomas olla aga micoach arvates ma tegin kodus rahulikku uinakut. Sinisesse tsooni saada oli peaaegu võimatu, rohelisest rääkimata. SAMAS, sel korral jooksin üldse ühe pikima distantsi üldse... Ka varem on korra-kaks sellist juhtunud, et on raskem kätte saada sinist tsooni aga mitte nii katastroofiliselt küll mitte.. Igatahes.. veider. Väga veider.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 31. August 2013, kl 08.15

Tubli Violet! winking smiley

Porthita, kas toitud täitsa gluteenivabalt?
Äkki viitsid millalgi siia mulle pikemalt kirjutada sellest.
Et, mis toiduained siis kõik ära jätsid? Kas on siis kallim toitu osta? Millega asendasid?
Kuidas alguses katsetasid jne.
Sest mul on ammu juba kõhuprobleemid, nüüd juba varsti aasta aega kõrvetised jms.
Lähen ka niikuinii arsi konsultatsioonile aga äkki see väike muutus tõesti muudaks midagi.
Kuigi minu jaoks saab see raske olema, sest ma olen hull kokkaja ja küpsetaja ka. Oli plaanis vahepeal oma ärigi teha. Nüüd lähen hoopis kooli toiduainete töötlemist õppima.
NB! Täna öösel nägin unes kuidas ma jooksmas käisin ja trenni tegin ja mu enesetunne oli nii hea, ei tea mis see tähendab. Sest ega ma ju joosta ei saa ja trenni teha eriti oma jalgade pärast. Ainult jalutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. August 2013, kl 12.58

Hei hei!

Violet, ma tean seda tunnet. Olen isegi päris mitmel korral trennis olnud ja mõelnud, et no lihtsalt ei jaksa, jupid kukuvad küljest ära, kui veel veidike pingutan, aga pulss arvab, et pikutan diivanil smiling smiley Kuigi tegelikult oigan valjuhäälselt spordiklubi crosstraineri otsas grinning smiley (Jaa olen nii mõnegi veidra pilgu osaliseks saanud). Minul on see aga hormoonidega seotud. Nädal enne päevi kaob absoluutselt jõud ja ka vastupidavus ära ning naaseb alles ca nädal pärast päevi smiling smiley

Liz, põhimõtteliselt toitun täiesti gluteenivabalt. Mu menüüs ei ole mitte ühtegi teravilja, söön pm salatit ning valke (muna, liha, kala, kohupiim/kodujuust/juust). Teraviljasid ma hetkel ei tarbi, kuna trenner leidis, et hetkel võiks katsetada väga väikese süsivesikute hulgaga ja siis vaatame edasi, kui kaal alaneb ja trennid intensiivsemaks muutuvad. Aga tarbida võin tatart või kartulit. Ehk siis asendanud ei ole ma midagi, lihtsalt julmalt ära jätnud. Sellega seoses paranes mul kindlasti seedimine (krooniline kõhulahtisus lahkus) ning muuhulgas kadus ära ka krooniline valu randme liigestes ja otse loomulikult muutus mu naha olukord märgatavalt paremaks. Nii kui vahepeal lasin lohet ja tarbisin jälle pasta ja saia tooteid, tuli enamik nendest häiretest tagasi.

Üks huvitav toidu mõte ka gluteenivabadusega seoses:
Tee hakkliha kotlett (sisaldab hakkliha, vastavalt maitsele võibolla veel sibulat, küüslauku, paprikat ja mõnda muud köögivilja ning soovi korral parema koos püsimise eesmärgil natuke muna, maitsesta kuidas soovid);
Lõika paprika ja sibula rõngaid ning tomati ja kurgi rattaid;
Vala sibula ratastele sidrunimahla nii, et need saaks veidi marineeruda;
Võta üks lehtsalati leht, kuhja sinna kotlett, paprika, sibul, kurk, tomat ning veel üks juustuviil ja keera lehe sisse.
Mimetame seda nüüd siis "Hamburger"iks smiling smiley või võite ka mingi oma nime välja mõelda winking smiley

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 31. August 2013, kl 20.13

Tundub väga huvitav smiling smiley

Kas sa mõne oma päeva menüüd ka jagada tahad?
Sest ma söön tavaliselt hommikuks võileiba või võisaia. Hommikusöögi helvestega ka ju neid asendada ei saa? Ja riisi ka süüa ei tohi. Tatar ja kartul on head.

Ma pean täitsa katsetama seda gluteenivaba toitumist, sest äkki aitab ja muidu ma seda teada ei saa kui ei proovi...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. September 2013, kl 10.21

Liz, hommikuks võid süüa näiteks tatrahelbe putru või siis muna mingis vormis koos salatiga või siis teha kodujuustust salati. Keeduvorsti ei soovita tarbida, kuna ka see sisaldab gluteeni. Selliste asjade puhul loe alati hästi hoolikalt pakendit ja mõtle, kas asi saab kuidagi sisaldada gluteeni või mitte.
Lõuna võiks siis olla köögiviljad ja näiteks liha mingis vormis ja õhtusöök näiteks kala köögiviljadega või siis kodujuust salatiga.
Salatitele lisa kindlasti mõnda külmpressi õli (oliivi, kreekapähkli, viinamarjaseemne või mõnda muud, valikuid on päris palju). Kui teed köögivilju ahjus, siis enne söömist võid ka värskelt veidi õli peale piserdada. Salatile võid ka näiteks hapukoort panna.
Liha/kala/kohupiima/muna kogus võiks olla umbes 175g. Kuidas endale rohkem meeldib, siis lõuna ja/või õhtusöögi kõrvale võid ka tatart või kartulit süüa.
Vahepealaks võid süüa pähkleid, köögivilja salatit või mõne puuvilja.
Ka hommikusöögi juurde võiks puuvilja süüa.

Puuvilja, salati ja pähkliga katsu jääda mõistlikkuse piiridesse.

Ideid toitumise osas leiad ka sellest peenest "low carb high fat" lühidalt LCHF dieedist, kui netis surfad või ka paleo toitumise nõuannetest.
Gluteeni võib leiduda muuhulgas ka ketšupis ja majoneesis ja muudes valmis kastmetes.

Muus osas, kuidas mõelda ja mida teha leiab ideid ka Erik Orgu terviseblogist Naistemaailm.ee lehel ning kindlasti võid ka need tema saated üle vaadata.

Gluteeni on kõige lihtsam vältida, kui teed ise toorainetest süüa. Internetist otsides leiab gluteeni vältimise kohta nii mõndagi, kui otsid gluteenivaba toitumist või ka tsöliaakia lehtedelt leiad näpunäiteid, mida võib süüa, mida vältida. Kindlasti on abiks inglise keele oskus, sest selle keelsest veebimaailmast leiab pääris palju informatsiooni ja ka retspte.

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 01. September 2013, kl 21.34

Suured suured tänud vastamast.
Putrusid ma kahjuks üldse ei söö, aga küll ma midagi siis munaga leiutan smiling smiley
Peale palgapäeva katsetan kohe kindlasti. Hetkel oli ettenägematuid väljaminekuid ja tuleb süüa seda, mis juba olemas on. Aga juba praegu püüan sellele vaikselt mõtlema hakata.
Veel kord suured-suured tänud Sulle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 03. September 2013, kl 16.12

tegelikult peaks alati lugema hoolikalt silte, et mis kõik on sees toidus, mida sööme.. sest see on hämmastav, mida kõike sisse topitakse...

ma tahtsin siia jälle - ajaloo huvides - igaks juhuks mainida ka, et hoolimata sellest, et pärast eelmise nädala trenni lubasin pühalikult, et mina ei lähe enam kunagi jooksma.. siis täna sai seda lubadust murtud. Otsustasin, et eelmise trenni ebaõnnestumine oli tehnika süü - ei ole ma kordagi kaalulanguse ajal muutnud näiteks julla nööri pikkust, mis ümber kere on ja südamelööke kuulab. Täna sidusin selle siis kõvasti ümber enda ja kõik oli ideaalne. smiling smiley Ju see eelmine kord oli ikka tehnika, mitte minu süü ja sai ikka trenni tehtud rohkem, kui liikumatult seistes. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 06. September 2013, kl 09.36

Hei hei!

Violet, väga tubli! thumbs up

Minu tänane kaal siis 101,5 ehk eelmise nädalaga võrreldes +200g. Eks see pluss ole mitme asja kokku langemine - esiteks ma olen terve selle nädala võidelnud külmetusega ehk siis nohu ja kurguvalu. Nüüdseks küll nohu taandumas, kuid miskipärast ähvardab köha confused smiley Trenniga olen kah tagasihoidlik olnud. Käisin ühe korra, aga see oli koos treeneriga ja väääga intensiivne trenn, nii et kaks päeva veel lihased valulikud olid.
Tegelikult olen selle seisuga rahul. See 200g kaob ruttu.
Söömisega on see nädal kehvasti olnud selles mõttes, et ei ole eriti süüa tahtnud ja nii mõnigi söögikord on vahele jäänud. Aga nüüd, kus enesetunne läheb aiva paremaks, siis ehk saab järgmisel nädalal juba ka kolmel korral trenni ja söömisegi ehk ilusti jonksu smiling bouncing smiley

Päikest
Porthita hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 06. September 2013, kl 13.53

Nagu Porthital oli ka minul söömisega sel nädalal natuke kehvasti - puhkus läbi ning esimese hooga ei osanud end kohe puhkuselainest ilusti välja tuua, vahepeal sõin hommikul kell kaheksa ja järgmine kord õhtul kell üheksa... Kirja läheb 0. Millega olen ka rahul, eriti siukse nädala kohta. Nüüd olen juba end vanasse rütmi tagasi saamas ning toitun ilusamini! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. September 2013, kl 08.33

Palun vabandust, et nii hilja siia jõuan.
Aga nädalavahetus oli väga kiire.
Ja kuna laup ja eilne õhtusöök sai söödud alles õhtul kell 21, siis arvasin kohe, et siit midagi head loota pole.
Aga tänane kaal 113kg. Superlux. Ma loodan, et see nüüd hiljem juurde ei tule.
Et kõigil selline enam-vähem nädal.
Järgmiseks nädalaks siis kõigile miinus jälle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. September 2013, kl 10.17


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 13. September 2013, kl 07.57

Ohoo, ja olengi esimene! Seda ei ole vist varem juhtunud grinning smiley

Numbet on ilus ja ümmargune, ehk siis 88. Juhhei. Tegelikkuses ma seda väga ei julgend oodata, sest trenni oli väha ja toidu osas proovisin küll osavam olla kui eelmine nädal kuid ootamatud asjad olid ikkagi ootamatud. ja no, vahepeal sai ikka teatud asjade tõttu šokolaadi ka vitsutatud. grinning smiley Siiski - valisin tumeda šokolaadi, seega plusspunktid mulle selle eest smiling smiley

Tahan aga rääkida ka murest, mis mul hingel. Nimelt, teadlik toituja võib nälga surra linnas! Olen niivõrd harjunud sellega, et söön alati võimalusel kodus ja kui võimalust ei ole, teen kodus. Väljas süües teen tervislikumad valikud. AGA kui ei ole aega tunnike praadi oodata ja tahad kiirelt midagi mööda minnes kaasa haarata siis võib nälga jääda... ostsin eile rimi valmis saia endale. ja no see oli minema visatud raha. otseselt. selle maitse oli ikka nii kohutav, et alla see mul küll ei läinud.. Sõin tomati ja kurgi välja (sest see oli ainus, mis ma indetifitseerida suutsin) ning sinnapaika see jäigi. Lõpuks sain Kohvipausist (Tartu) kanawrapi, sain ise kõrvalt juurde kommenteerida et paprika jätame välja ja majoneesi võib õhkõrnalt panna. Mis aga ma öelda tahan on see, et... ma täiesti mõistan neid, kes kurdavad, et kaasa haaramiseks ei ole tervislikke alternatiive eriti saadaval.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.24

Tere Hommikust,

No ma ei tea miks, aga minu kalla näitas täna väga erinevaid numbreid ja ma ei kujuta ette palju ma sinna kaalu peale astusin grinning smiley
Aga kõige rohkem oli nagu numbrit 112,7 ja 113,1. Aga ma arvan, et jätame 113,1kg. See tundub mulle loogilisem grinning smiley

Arsti juures asi edeneb vaikselt. Kortisooli tase on mul kõrge jah, arst saadab mind nüüd magnetuuringule, tuleb pöialt hoida, et leitakse milles probleem ja et see on kergelt ravitav ka.

Kooli läksin ka ja veidi teen tööd ka nüüd. Veidi selline kiirem aeg ja ei saa alati kõike planeerida enam. Aga püüan

Olen Violetiga nõus, kui on kiire ja vaja miskit kuskil süüa saada, siis on pea võimatu leida tervislikku. MA olen söönud kebabi, meil siin olerexis on, see päris hea, aga ta on väike. Ja kunagi olen ostnud ka Selverist Caesari salatit, aga need niiiiii kallid.

Porthita, kui sul vererõhk kõrge oli, kas sa jõid kohvi?
Ma tean, et tavalist kohvi ma ei saa juua, aga äkki on sellele mingi alternatiiv- viljakohvi vms?
Sest kofeiinivaba kohvi kohta ma lugesin ja see pole eriti mõistlik valik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. September 2013, kl 08.26

Kaal siiski, mitte kalla grinning smiley
Ei tea mis imelikud kirjavead grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. September 2013, kl 10.11

Hei hei ka minu poolt smiling bouncing smiley

Violet, tean seda probleemi. Ei ole Tallinnas need valikud sugugi paremad. Samas ega ei oska väga isegi mõelda, et kuidas seda olukorda parandada. Üks võimalus on ise luua mingi variant, aga tervislikud toidud kipuvad siiski aega võtma ja kahjuks on suur osa inimesi ära mürgitatud nende igasuguste maitsetugevdajate ja suhkrutega, et naturaalse tooraine maitset nad enam hinnata ei oskagi eye rolling smiley

Liz, lugesin seda kallat ja mõtlesin, et kas tõesti tallusid oma mehe otsas ja siis näoilmest järeldasid, mis see kaal võiks olla grinning smiley või siis on kaal sulle juba nii kalliks saanud, et peaks hakkama rääkima sellest, kuidas kaal nüüd päris elu ja elumõte kah ei ole grinning smiley
Kooli ja töö osas väga tubli thumbs up.

Kui vererõhk kõrge oli, siis hommikuti tassi piima kohviga siiski jõin (sõnakasutus sihilik, kuna selles kruusis oli tõesti piima ja kohvi pm ühepalju). Samas kohvile parim alternatiiv on tee. Vererõhu probleemide korral on eriti soovitatav roheline tee. Praegu ma enam praktiliselt kohvi ei joo, kui siis kah ainult piimaga, aga seda juhtus suve jooks kokku vist 3 korral üldse. Enam ei tunne nii suurt puudust kah, alguses oli ikka väga raske. Siis tundus, et linnas ainult kohvikud ongi ja igast uksest ja aknast pressib meeldivat ja meelitavat kohvilõhna ninna smiling smiley

Minu nädal oli parem, kui eelmine, kui kolmapäeva õhtune masendus välja arvata, mil ühe paki shokolaadiga komme endale sisse vajutasin. Kommid ei maitsenud väga ja lubasin endale, et neid enam kunagi ei osta grinning smiley Trenni jõudsin nii laupäeva, teisipäeval kui ka eile, seega on selles osas kah kõik reepeal tagasi. Järgmine nädal on trennide osas juba oluliselt julmem plaan, aga eks see paista, kuidas õnnestub smiling smiley

Minu kaal siis oli täna hommikul 101,3 ehk eelmisest nädalast -200 g. Arvestades siis seda kommipakki on tulemus isegi enam vähem OK smiling smiley Püüan sel nädalavahetusel ka vähe ärksam olla ja toidu mõistlikul ajal valmis saada, et nädala sees oleks lihtsam jälgida smiling smiley

Siit siis ka uus TABEL

Olge ikka tublid!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 16. September 2013, kl 08.43

Ma kohvi pole joonud juba 7-8 aastat. Aga nüüd nagu tunneks et tahaks, aga tean, et seda päris kohvi ma ei saa juua, see paneb südame puperdama. Aga midagi sellist nagu tahaks.
Rohelist teed olen aeg-ajalt joonud ka, praegu ongi pikk vahe sisse jäänud.

Aga olime kõik väga tublid ja sellist miinuse nädalat pole ammu olnud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. September 2013, kl 10.12

Tere Reedet!

Mina alustan täna nutu ja halaga ehk siis kaal 101,5 ja eelmise nädalaga jällegi +200g. Urrrrrrr. Päriselt kah, nutma ajab. sad smiley
Ma olin nii tubli enda meelest terve eelmine nädal. E,T ja K käisin järjest trennis ja sõin täpselt nii nagu ette nähtud ja võitlesin endaga kommileti ees ja väljusin võitjana jne aga mida arvab kaal sellest, kõige õigem oleks tõusta yawning smiley

Ma tegelikult ju saan aru küll, et see tõus on tingitud trennikoormuse tõusust ja soolisest iseärasusest ehk tsüklist, kuid ikkagi tekitab masendust.

Kuidas teil see nädal läks?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 20. September 2013, kl 10.47

Mina astusin täna kaalule edasi tagasi ikka väga mitu korda, sest kuidagi ei taha numbrit uskuda.. Astun kaalule, proovin nii täpselt kui võimalik lugeda õige arvu pulki kokku ja... 87 ja paar grammi. Misasja? Astun maha, sätin kaalu nii nulli kui vähegi võimalik ja kordan tegevust. 87. Kordan tegevust veel mitu korda ja saan sama numbri. Kuidas see nüüd ära kadus.. ma ei tea. Sest trenni jõudsin ma korra. Söömine ei olnud "puhas"...(Puhas toitumine oleks minu jaoks siuke mõnus isetehtud kodutoit, kus ma tean mis sees on!) ning tunnistan, et ka eile õhtul sai veel pakk küpsist söödud..

Mu enda hetke selgitus on see, et mu päevane liikumine on hetkel võrreldes varasemaga niivõrd palju suurem, et trennist puudumine ei ole niivõrd hull.. Tegelikult tahaks ikka korralikult süüa.. Uue nädala eesmärk! (ma vist ütlesin sama asja eelmine nädal ka, jah?)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 20. September 2013, kl 11.00

Tere,

Noh nädal oli kiire ja tegevust täis. Patustasin ka, üks päev sõin trühvlikooki ja teine päev sõin mesikäpa batoone ja seda loomulikult õhtul. Paar päeva on hommiku ja õhtusöögid vahele jäänud ja nüüd veel lisaks see tore aeg ka siin kuus ja tulemus ongi käes.
Kaal sel nädalal 114,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 20. September 2013, kl 13.02

Violet megahüpersuper tulemus thumbs up

Liz, külla ta pärast jälle alla annab.

Siit siis ka TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. September 2013, kl 10.30

Hei hei!

No see nädal on olnud jällegi üks veider nädal. Toitumisega asi enam vähem, olen oma isudest kõigist üle olnud ja söönud suht nagu treener on ette näinud. Trenni jõudsin kahel korral kuna eile käisin väikesel lõikusel, mistõttu see nädal rohkem trenni ei saa. Õnneks hakkab ka organism vaikselt oma rütmi tagasi saama päevade viguritest üle saama.

See nädal siis kaaluks 100,2 ehk -1,3 kg nädalaga.
Ma näen numbreid ja saan mõistusega aru, et mul on ainult põhjust rõõmustada, aga kuidagi ikka midagi kripeldab ja on tunne, et oleks võinud ju paremini. Võibolla on asi ka selles, et sellest lõikusest tulenevalt ikka veel kehva olla, kuna ainult mingis ühes asendis saan magada või on asi selles sombuses ilmas, ei teagi.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 27. September 2013, kl 11.53

Porthita - mitte mingil juhul ära mõtle et olekaaaa saanud paremini. Mõtle sellele palju soovitatakse üldse nädalas langetada. Ja väga kiirelt läheb tuleb väga kiirelr tagasi ka. Õpi rõõmu tundma nendeat sammudest mis hetkel teeed. smiling smiley

Mul oli veider nädal. Korra käisin trennis kuid suutsin haigeks jääda. Pidaain haigete keskel tervena vastu kaks nädalat. Mandliopi eelsel ajal oleks ma arvatabasti olnud see kes kõiki nakatab - mitte viimane haigestuja. Aga number... Ootasin et saaks null oleks hea. Kaalult vaatas vastu aga 86... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. September 2013, kl 12.13

Violet, super ilus tulemus jälle ju smiling smiley

Ma mõistusega saan tõesti aru, et kaalu langusega kõik OK, aga kusagil sees on ikkagi mingi kripeldus, võibolla on asi selles vahepealses mõnes nädalas, kus see kaal kõikus sisuliselt ühe kohapeal, ei teagi. Küll üle saan smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. September 2013, kl 08.52

Tere,
Minu kaal 114,8kg.
Ei tea, mis toimub.
Ei maganud terve nädal ja ei söönud terve nädal ainult.
Eelmine R, L ja P tegin kodus tellimusi, hommikul vara ülesse ja õhtul hilja magama. E, T, K olin tööl, N tegin kodus tellimusi, ja reede oli hommiku poole vaba, käisin linnas asju ajamas, õhtul tegin jälle kodus tellimusi. No mina ei tea.
Ma ausalt öeldes, ei viitsi isegi süveneda. Ootan uut nädalat.


Aga Teie olite taaskord super tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. September 2013, kl 11.42

Hei Hei!

TABEL

Kuigi Liz'il oli väike tõus, siis olime see nädal siiski väga tublid jälle.
Olgu, mis on, peaaesi, et alla ei anna.

Liz, Sa arstilt oled mingid vastused või selgitused saanud, et milles asi võib olla?

Päikest
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 30. September 2013, kl 12.24

Jaa, mul on kortisooli tase uriinis liiga kõrge ja see tegelikult põhjustabki kaalu tõusu, ükskõik mida ma ka ei teeks. Tähendab, et siis neerupealistes või ajuripatsis toodetakse liiga palju kortisooli ja see põhjustab kaalu tõusu.

Ootan nüüd aega magnetuuringule, sest see võib tähendada mõnda kasvajat, kas siis neerupealistes või ajuripatsis. See kontollitakse üle. sad smiley Ehk on lihtsalt mingi funktsiooni häire, seda loodan mina....

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. October 2013, kl 10.28

Tere reedet!

Liz, loodan et probleem on kergesti lahendatav võimalikult väikeste komplikatsioonidega ja siiski saab kõik korda ja ka kaalu langema peale seda. Peaasi on seni mitte alla anda ega käega lüüa, sest muidu kasvab see kaal veel kiiremini ja sootuks valede asjade arvelt, mis põhjustab veel rohkem tervise muresid!

Minul on täna väga hea tuju ja rõõmus meel. Kõike tänu kaalunumbrile, mis on KAHEKOHALINE ja lausa 98,9 ehk siis nädalaga jällegi -1,3 kg grinning smiley smiling bouncing smiley spinning smiley sticking its tongue out

Trenni pole teinud, kuna see lõige seal peas peab jätkuvalt veel kokku kasvama aga järgmisest nädalast taas trennis. Toitumisest aga olen see eest näpuga järge ajanud ja tulemused on lihtsalt megahüpersuper smiling smiley

Kuidas Teil?

Tervitades
Porthtia



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Porthita 04.10.2013 10.31.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. October 2013, kl 10.40

Aa, seda ka veel, et kuna trenni arvelt õhtud vabad, siis võtsin ühe õhtu, et oma riidekapis ja varudes sobrada ja lootusetult suureks jäänud asjad kõrvale panna ja proovida, ehk mõni vanematest asjadest läheb selga.
Oi seda rõõmu kui lõpptulemusena on mul kapis jällegi suur valik riideid, mis kõik on just praegu parajad ja siis on mõned asjad, mis ootavad veel oma aega, aga see pole kah enam kaugel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.