Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. January 2014, kl 09.34

Tere!

Esimene korralikult jälgitud nädala tulemuseks on siis täna kaalul 97,6 ehk -2,4kg. Eelmise aasta madalaimasse kaalu on veel umbes teine samapalju minna, aga eks kõik tuleb omal ajal smiling smiley Praegu olen selle tulemusega igatahes väga väga rahul.

Nädal algas sellega, et avastasin, et vahepealse mitte ülesmärkimisega oli toidu kaloraaz kuidagi sujuval ikka vääääääga väikeseks jäänud (hirmuäratavad kõigest 1200 ckal päevas). Eks siis võtsin end kokku ja shoppasin ja vaaritasin ja sain kaloraaži taas paika (nii umbes 2100 ckal).
Nii palju võtsin kah ennast kokku, et see nädal tuleb jällegi 5 trenniga nädal. Omast kavalusest panin nädala teise treeneriga trenni täna õhtuks - muidu ma loivaks lihtsalt koju ja keriks magama vist tongue sticking out smiley aga treenerile on juba natuke raskem öelda, et ma ei viitsi tulla grinning smiley
Lisaks veel hakkasin organismi turgutamiseks täiendavalt juurde võtma natuke raua preparaati ja veel ka täiendavad D-vitamiini kapsleid.

Ei teagi, kas nüüd sellest, et ei tarbi enam kohvi, aga igatahes saan paremini magada. Tõenäoliselt kõik kokku (parem uni, stabiilsus tööl, korrastatus toitumises ja täiendavad vitamiinid) on tänaseks andnud tunde, et mul on jälle natuke rohkem energiat kõigega toime tulla smiling smiley Igatahes eile mindi nädala neljandasse trenni lausa silgates grinning smiley Miskipärast kahtlustan, et kui oma hommikusest uimasusest lõpuks üle saan, siis ka tänasesse trenni minnakse päris hea meelega smiling smiley

Selle nädala kokkuvõtteks saan siis öelda, et kaal liigub taas õiges suunas, tuju on rõõmsam ja energiat on rohkem smiling smiley


Kuidas teil?

Porthita hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 10. January 2014, kl 11.28

Minul vastupidiselt Porthitale ei ole üldse nii ilusaid numbreid ette näidata. Kaal näitas täpselt seda, mida ma arvasin, et näitab. Tegelikult, tõele au andes ootasin ma isegi suuremat tõusu. Number on siis hetkel 86, ehk jälle +1 juures. Põhjuseks on naiselikest rõõmudest tingitud söömine, mis.... oli lihtsalt jube. Sellist meeletut isu ei ole mul vist kunagi olnud - kui see nägi natukenegi söödav välja ning väga rõvedalt ei maitsend, siis ma sõin selle ära. Nukrks võtab siuke asi, vahepeal ei olnud sel ajal isud niivõrd hullud ju. Ei teagi, kas organismil on midagi puudus või mis tal viga on....
Praegu on võrreldes tavapärasemaga ka stressirohkem aeg (lõppeb järgmine nädal), ehk siis saab ka paremini.
Igatahes jah, siuke õnnetu seis minuga hetkel. Uuel nädalal säran siia miinustega!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. January 2014, kl 17.18

Tere,
Minu kaal täna natukene jupsis ja näitas igasugu numbreid, aga jään siis kõige loogilisema juurde. 114,4kg. Huvitav on see, et on see aeg kuus, aga kaal nagu ei tõusnud. ( Sellest suuremaid numbreid kaal ei näidanud). Või siis saan selle järgmine nädal juurde grinning smiley
Terve nädal oli kooli, ja olen koguaeg kohutavalt väsinud ikka veel. Esmaspäeval lähen uut töökohta siis vaatama ja proovipäevale.
Porthital on see langetamise asi ikka täitsa käpas grinning smiley
Ja violetil ka järgmine nädal langeb winking smiley
Edu Teile ja mulle kaaa grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. January 2014, kl 12.21

Tere!

Violet, muideks minul on isud, eriti magusaisu üsna kontrolliall pärast seda, kui tarbin igapäevaselt küllaldases koguses õli (igale salatile vähemalt 1 spl kreekapähkli õli ja ka süüa tehes kulub ikka 1 spl õli lisaks portsu kohta). Ka ei tasu alati valida neid kõige lahjemaid tooteid, eriti hoia eemale asjadest, millel on kiri light.

Liz, kui vähegi võimalik hakka võtma d-vitamiini. Soovitan pigem kapsleid, kui tablette. Ja vaata, et D-vitamiini sisaldus oleks pigem suurem. Päris tõsiselt kohe. Mind on aidanud päris tublisti. Energiat ja jaksu on tublisti rohkem. Kindlasti puhka ka. Kui ainult D-vitamiinist ei ole kasu, siis võta lisaks ka mõnd raua preparaati ning kui ikka ei aita, siis lisa ka veel C-vitamiin.

Siit siis ka sellenädalane TABEL

Mõnusat talve laadset ilma winking smiley
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 17. January 2014, kl 09.25

Tere hommikust!
Minu selle nädala eesmärgiks oli oma toitumine üle vaadata. Kuna koolis on parasjagu sess ja sel nädalal ühed raskemad eksamid, siis stressi rohkem kui kulbiga ning otsustasin, et see annab üpris hea ülevaate sellest, kuidas ma stressis siis söön. Panin piinliku täpsusega kirja KÕIK mis ma sõin. Analüüs näitab, et pärast väga keerulist eksamit leidis käsi väga kergelt üles šokolaadi ning trenni mineku plaani tahtsin sel päeval maha matta (siiski suutsin end motiveerida ja minna).
Näen nüüd hästi, kus on minu toitumises vead. Tasakaalu osas olid üldjuhul rasvad koguaeg üle - ma võin kilode kaupa pähkleid endale sisse süüa. Uuel nädalal viin paar muudatust sisse.

Trenni osas oli ilusti. Haarasin härjal sarvist ning liitusin spordiklubiga; keha oli harjunud nende trennidega, mis ma iseseisvalt tegin ning nüüd seal trenn... tahtis alguses ikka väga ähkima ja puhkima võtta. Eile käisin jooksmas - nii pikalt püsivat pausideta jooksmist ei ole ma vist kunagi teinud.

Kõige selle lõpptulemusena näitas kaal hommikul 84! See 84 oli ka viimati madalaim, lootkem, et see nüüd mingi platookoht pole. Uuel nädalal proovin selle numbri väiksemaks teha! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 17. January 2014, kl 09.34

Tere!

Minul on täna kärss kärnas ja maa külmand päev. Kaalul oli 97,9 ehk +300g kuigi olen üsna näpuga järge ajanud. Milles asi, ei teagi. Kui tänane külaskäik ja homne pidu üle elatud, siis võtan end uuesti kokku ja ajan näpuga järge edasi.
Eks seda mossis olekut põhjustab lisaks ka veel see, et eile nikastasin kuidagi rumalasit omal kaela ära ja nüüd ei saa vabalt liikuda ja ega trenni kah ei kipu, kui iga pea nõksatusgi tekitab põrgu valu.

Kuidas teil?

Porthta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 19. January 2014, kl 13.48

Hei hei!

Minul on olnud külaskäimise nädalavahetus ja täna olen vägagi väsinud ja peaaegu masendunud sellest väsimusest. Loodan, et see omamoodi tühi tunne minuga järgmisesse nädalasse kaasa ei tule ja hoolimata kahe õhtu laudadelt sisse söödust kaovad täna hommikused lisakilod ja võtavad ehk mõned grammid veel endaga kaasa.

Siit aga siis sellenädalane TABEL

Edukat nädalat teile!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 21. January 2014, kl 08.36

Tere, tere ja palun vabandust, et nii hilja, olen nüüd tööinimene (tõusen hommikuti juba enne kella 5 ) ja sünnipäev oli ka ja lihtsalt nii kiiire. Kaalu ma vist tabelisse ei saa, aga tubli 113,6kg smiling smiley

Violet on tõesti väga tubli olnud ja teades sind porthita, siis järgmisel nädalal on kena miinus smiling smiley

Porthital oli õigus, mul oli D-vitamiini puudus. 14.veebruar saan tartusse arsti juurde ka, ehk siis saan teada midagi rohkemat oma mao probleemide kohta, mõtlesin uurida, ehk on mingi toidutalumatus. Eks näeb, eks näeb. Täna tuju hea ja energiat on kaa smiling smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. January 2014, kl 08.04

Tere,
Teen eelmise nädala tasa ja olen täna esimene ? ! grinning smiley
Minu kaal 113,3kg. Täitsa uskumatu, et nii ammu pole plussi mul olnud grinning smiley Minu jaoks on see ammu grinning smiley
Ja uskumatu on ka langus, sest on sünnipäeva nädal ja kõike head ja paremat on söödud ja igapäev ''tilguvad'' külalised ka, kellega vaja istuda ja jutustada, tööl pole sel nädalal üldse olnud. Järgmisel nädalal on vist plussinädal grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. January 2014, kl 11.06

Hei hei!

Minu tänane kaal siis 97,7 ehk +200g.
Tegelikult olen vägagi rahul sest minu kohati täiesti mõistusevastaselt täituv organis tegi ka sel nädalavahetusel ebaloogilisi tegusid ja esmaspäeval vaatas mulle kaalult vastu lausa 101 grammidega eye popping smiley Põhused muidugi reedeses ja laupäevases külaskäigus, aga siiski ma ei söönud seal endale 4 kilo juurde, päriselt ka. Praktiliselt ei söönudku kummalgi peol, küll aga jõin gaseeritud mineraalvett, hiljem treeneriga arutades jõudsime järeldusele, et selles gaseerituses vist asi oligi ja edaspidi proovin siis lihtsalt tavalist vett juua ja vaatame, kuidas siis kaal reageerib.

Liz, ma arvan, et osa sellest kaalulangusest on ka tänu D-vitamiinile, sest organism ei pea enam korvama mingi aine puudust niisama suurema eneregia ammutamisega (ei ole teaduslik jutt, täidsa minu enda oletus). Lisaks nüüd kus on rohkem energiat tõenäoliselt liigutad ka veidi rohkem ja ei toimeta ainult säästurežiimil. Tulemus iseenesest igati ilus ja kiiduväärt, smiling bouncing smiley

Viloet, kuidas Sul?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 24. January 2014, kl 21.41

Ahoi, ilusad tüdrukud!

Minul on kaalunumbriga nii, et... ei saa teile öelda. Olen oma kaalust eemal. sad smiley Kirjutagem 0 hetkel, kui saan ütlen homme, kui ei saa... siis jääb null. Ise arvan tegelikult, et on +1, sest kolmapäev-tänane olid toitumise osas.. väga kehvad. Sest veebruari algus on that time of month ja.. see tekitab ikka isusid. Õhh.

Igatahes, trenni osas mulle see nädal meeldis. Kuigi jõudsin vaid esmaspäev-teisipäev sinna. Teisipäeval käisin trennis, kus ei ole varem olnud. Kuid... treener oli nii fantastiline! Trenn oli aeroobikalaadne, intervallidega. Just midagi sellist ma otsisingi tegelikult - et ei oleks otseselt, et tõstame kangi siia ja sinna vaid oleks siuke.. fun vahelduseks. Mina, kes ka vehklesin üpriski suvaliselt ja ajasin vahetpidamata vasaku-parema poole sassi.. isegi mina sain tunde, et ma olen hullu tubli tänu treenerile. Ta rääkis pidevalt, kuidas oluline ei ole see, et me teeme täpselt nagu ta ette näitab vaid et me liiguks ja et meil oleks fun. Mul oli fun! Olin veel tohutult heas tujus ka järgmine hommik! Sinna lähen kindlasti tagasi! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 26. January 2014, kl 11.54

Tere!

Oeh, lugesin täna oma reedese kirjutise üle ja oli piinlik. Esiteks mitte +200 vaid ikkagi -200g. Kirjavead on kah kohutavad, aga ausõna, reedel olin ma veel haige. Tänaseks juba peaaegu terve.

Igatahes olime tegelikult kõik väga tublid.
TABEL

Edukat uut nädalat kõigile!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 31. January 2014, kl 08.57

Tere!

Mina annan oma tänaseks kaaluks sama, mis eelmisel reedel ehk 97,7. Kuidas ta just selliseks kujunes, nuuh, eks võib arvata, et asi soolises iseärasuses grinning smiley Pole hullu, loodetavasti järgmisel nädalal siis langeb, eks näis.

Söönud olen see nädal tublisti. Lisasin ühe eine senisele kolmele korrale, kuna tundus, et organism küsib. Ei pannud midagi hullu juurde, lihtsalt ühe salatiportsu. Praegu tundub, et igatahes asi toimib.

Trennegi tuleb see nädal 5 korda ja vaikselt julgen end juba trennilõviks nimetada. Nimelt selle nädala trennid on tublisti intensiivsemad olnud, kui seni. Hetkel on küll selline kergelt jõuetuse tunne, aga kui veel täna õhtuse trenni ära teen, siis saan nädalavahetusel taastuda.

Järgmine nädal on puhkus. Esialgu olen plaaninud trennid hommikusse, et siis on kindel, et tehtud ja ülejäänud päev vaba. Söömisega läheb küll aga veidi segaseks, kuna on ka nii palju igast jahmerdamist päevadesse planeeritud, et siis hästi ei õnnestu jälgida, kui palju midagi hammaste taha kaob, aga ma igatahes annan endast parima smiling smiley

Kuidas teie nädal oli?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. February 2014, kl 12.05

Minu jaoks oli see nädal täiesti...teistsugune kui algselt plaanitud. Esiteks, nädal enne nö sooliste iseärasuste väljalöömist smiling bouncing smiley) on alati toidu osas keerukam. Teiseks, kogu nädal sõitsin mööda eestimaad ringi, oma kodus ei ööbinud, äratused olid alati varajased ning magama saamine hiline. Seega toitumine oli.. üpriski katastroofiline, sest sai söödud seda, mida sai tee peal süüa ning... see ei olnud üldse mitte tervislik. Trenni ei jõudnud kordagi. sellest kõigest tulenevalt siis +1 mulle selleks korraks.

Aga. Kõige muu osas oli see nädal aga suurepärane ja ma olen nii nii õnnelik! Ja uuest on reisimisega ka normaliseerumine ehk siis - saab juba oma voodis olla, saab ise süüa teha ja trenni jõuan kah! smiling smiley Rõõm aga.. rõõm jääb! winking smiley

Porthita, trennilõvi oled sa tõesti! Eeskujuks kohe! winking smiley
Liz, kuidas sul? Tervisega on parem?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 02. February 2014, kl 17.27

Tereee smiling smiley
Annan oma täna hommikuse kaalu peale hommikusööki, sest mäluke on kehvake ja polnud enne meeles kaaluda. 113,2kg.
Tervisega on nii ja naa, kord parem ja siis jälle kehvem, ei jõua sinna tartusse seda arsti aega ära oodata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. February 2014, kl 18.48

Tere!

Siit siis ka TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. February 2014, kl 08.42

Hommik!

Tänane kaal 96,9 ehk -0,8.
Tuli langus, kuigi puhkuse nädal oli ja söömine ei olnud just kõige perfektsem ega ka kõige regulaarsem.
Trenne tuleb see nädal 4, aga need on selle eest olnud intensiivsemad, kui töö ajal.
Seadsin eelmise nädalavahetuse eesmärgiks, et kaal ei tõuseks nädalavahetuse jooksul ja lisades tavapärasele toitumisele kummalgi päeval ühe ca 5 km jalutuskäigu see isegi õnnestus. Seega nendega püüan jätkata, kui vähegi võimalik smiling smiley
Kolmapäeval käisin ka üle poole aasta taas arsti juures ja esiteks ehmatas arst mu vererõhku nähes, see mõõteaparaat näitas numbreid 95/60. Arst ikka päris mitu korda, et kas enesetunne ikka hea ja ega midagi valesti ei ole smiling smiley Eks sain siis juhised jällegi vererõhurohtusid vähendama hakata eesmärgiga neist vabaneda.Ka veresuhkru näitaja oli väga ilus erinevalt varasematest. Muud vere näitajad olid kah ilusad, kuigi ma täpselt neid numbreid ei tea, siis kommentaar oli, et kõik on ilus ja hästi ja kui just väga vaja ei ole, siis võin alles aasta pärast tagasi tulla smiling smiley

Kuidas teil?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. February 2014, kl 11.16

Väga tubli Porthita! Sul on asi täitsa käpas juba. smiling smiley varsti kaalume sama palju sest... selle kiirusega, millega sina allapoole tuled lähen mina ülespoole. Ehk siis täna vaatas vastu juba 86. Ma saan täiesti aru, miks (päevad, eile õhtul sai niivõrd hilja söödud, et see on veel kõik minu sees jne jne jne). Aga vihaseks ajab ikka. Aga ma ei hakka siin rääkima, kuidas "oh järgmine nädal on suur suur langus jms" vaid lähen vaatan kriitilise pilguga oma toidu üle, teen pisikese snäki ja lähen jalutama. VOT!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 08. February 2014, kl 19.36

Tere,

Minu kaal sellel nädalal 113,1kg. Kartsin, et tuleb pluss aga õnneks mitte grinning smiley
Ei tea mis toimub, nii kaua pole ma miinuses olnudki vist siin Teiega koos veedetud aja jooksul grinning smiley
Aga tore, -tore smiling smiley'

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 08. February 2014, kl 22.54

Liz, mul on sinu pärast väga hea meel smiling smiley Eriti, kui ka selle nimel midagi teed, et kaal langeks. Ma nüüd ei taha ka pessimist olla, aga olles oma veresuhkru ja kogu selle diabeedindusega ise veidi kimpus, siis kui kaalulangusele lisaks tulebka nõrkus, siis igaks juhuks konsulteeri arstiga ka sellel teemal. Aga igal juhul rõõmustan koos sinuga, et kaal langeb, tean ju isegi, kui raske on tegelikult langust saavutada.
Violet, ma usun, et sa tegelikult tead, miks see kaal tõuseb, küll saad sellest üle ja hakkab jälle langema.
Ma tean, et minul on külmal ajal vääääga keeruline kaalu langetada. Nüüd kus vaikselt kevad hakkab paistma läheb ka veidi kergemini.

Igatahes siin siis ka meie TABEL

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 09. February 2014, kl 00.27

Täiesti üksi suutsin teie ilusad miinused ära nullida tabelis. grinning smiley Ei tea kas medal ka antakse? tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. February 2014, kl 10.05

Violet, ei anta grinning smiley Ma olen kordi tabelit rikkunud ja nullinud ka vist, aga midagi ei anta grinning smiley
Saad võimaluse lihtsalt nädala pärast ilusa miinuse kirjutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. February 2014, kl 10.08

Porthita, kui aus olla, siis kaalu langetamiseks ma ei tee midagi. grinning smiley
Trennis ma ei käi - selleks muutuseks on see, et käin tööl nüüd.
Ja ma arvan, et need igasugu rohud veidi mõjuvad ja aitavad kaasa. Ma söön kõike, mille järgi isu, aga minimaalselt. Ootan siis nüüd reedet, kui tartusse arsti juurde minek, ehk seal saab ka veel selgust majja.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 10. February 2014, kl 22.02

Mul on üks sõber, kellele meeldib jubedalt öelda seda lauset et "kuule, sa tead ju ise ka väga hästi miks..." üks või teine asi juhtub jne. Mulle alati tohutult mõjub see. Nüüd mõjus ka! Tegelikult ma tean jah, aitäh, et mu tähelepanu sellele juhtisid. smiling smiley

Liz - no kurja, peaks ikka medali saama! Olümpiaaeg ja puha! grinning smiley Aga sinu pakutud variant - võimalus järgmine nädal uhke miinus kirjutada on ka hea. smiling smiley Anna teada siis, kuidas arsti juures läks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. February 2014, kl 10.24

Violet, medalt tõesti ei saa, aga ma usun, et igati motiveeriv on võimalus sel reedel miinus kirja saada winking smiley

Liz, anna kindlasti teada, kuidas arsti juures läks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 14. February 2014, kl 07.42

No vot. Tegin siis need muutused, mis ma vaatasin, et oleks vajalik. Tulemus? 0. Ma ei tea, kas ma olen liiga unine veel või liialt pettunud, kuid ma ei oska hetkel mitte midagi rohkemat öelda.

Loodan, et teil oli parem nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. February 2014, kl 12.07

Hei hei!

Violet, minul oli sootuks kehva nädal.

tänane kaal 97,0 ehk +100g.

Kuidagi halva stressi rohke oli see nädal ja organism kah kuidagi nõrk ja väsinud ja nii siis läkski, et nädala alguses toppisin aga peotäitega pähkleid suhu ja nädala edenedes asendusid pähklid magusate sefiiride ja kommidega.
Masendav. Tuju on terve nädal olnud selline imelik ja masendav.

Täna tean, et olen ka ühele tordi söömisele oodatud. Loodetavasti suudan ikka ühe lõiguga piirduda, aga eks näis. No ja kui ei suuda, siis panen sellele nädale ühe tõelise patunädala pitsri ja võtan ennast homsest jälle kokku.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 14. February 2014, kl 16.47

Tere,
Head sõbrapäeva kullakesed spinning smiley sticking its tongue out
Minu oli päevade nädal, igasugu isud ja 10 tunnised tööpäevad.
Ja uskuge või ei, selle kõige tulemus 112,8kg grinning smiley
Mina ei usu grinning smiley
Arstil oli nii, et veidi muudeti ravi ja siis andsin verd, vaadatakse üle, ega laktoositalumatust ei ole. Natuke olen pettunud, sest ma ei usu, et see mu probleemid lahendab. Aga mis seal ikka, loota tuleb...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. February 2014, kl 19.45

Liz, ma soojalt soovitan proovida paar nädalat gluteeni vabalt elada ja tunnetada, kuidas enesetunne on. Ma ka ei uskunud, et mul mingi gluteeni probleem on, aga kui gluteeni toidust välja jätsin, siis läks kõik paremaks - enesetunne, energiat tuli rohkem, seedeprobleemid kadusid, jne.
Muideks analüüsid ei pruugi näidata talumatust kuigi tegelikult on, selle pärast katsetamine on kõige kindlam.
Aga kaalulangus on tõesti meeliülendav! smiling smiley

Siit ka TABEL

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 21. February 2014, kl 09.26

Tere ilusad tüdrukud!

Eelmise nädala 0 oli tegelikult pettumus küll. Astusin eelmise korra muutustest veelgi sammu kaugemale ning analüüsisin kõike põhjalikult. Tegin ka treeningplaani endale jooksmas käimiseks; korra sain ära käia ja.. nüüd on Tartus lumi maas ja külm. Seega natukene mingeid korrektuure tuleb sinna ka teha. Kaal õnneks tunnustas mu püüdlusi - 85. Mis tabeli järgi siis tähendab seda, et täpselt sama kui jaanuari algus.. ja meil on veebruari lõpp. :/ Vähemalt on sama ja mitte suurem, eksole? smiling smiley Jätkan praeguste muutustega.

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.