Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. February 2014, kl 10.22

Tere hommikust!

Nuuh, minu kaal siis täna 96,9 ehk siis eelmisel nädalal juurde tulnud 100g jälle maha võetud. Eelmise nädala lõpp oli kuidagi väga raske ja sai torti söödud ning siis ei saanud tordiga paar päeva pidama. Füüsiliselt oli selle nädala algus kah raske, kohe ei olnud üldse mingit jaksu ega energiat. Kõik lihased kiskusid krampi või olid lihtsalt jõuetud ja valusad. Isegi põlved kippusid valusad olema confused smiley
Söömise osas võtilesin terve nädala meeletu näljaga, isudest rääkimata. Mul jäi isegi üks öö praktiliselt magamata, kuna keha nõudsi süüa, kuigi tegelikult olin täiesti normaalselt päeval söönud. Aga vaikselt siiski olukord paranes ja täna siiani on isegi enam vähem olla, pigem mingid kerged isud ainult, aga neist suudan üle olla, kuigi eks näis, kuidas õhtuks asi on.
Trennidega olin üllatavalt tubli siiski. Hoolimata nõrkusest lihaspingetes ja liigesevaludest vedasin end iga päev trenni ja koos tänasega tuleb siis jällegi 5 trenniga nädal. Selles osas olen rahul.

Loodetavasti pikk nädalavahetus mu kaalunumbrit ei riku ja võin järgmisest reedest jällegi ilusat langust oodata, aga eks see selgub uuel nädalal.

Liz, kuidas sinu nädal?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 24. February 2014, kl 10.02

Tere,

Avastasin ehmatusega, et täna juba esmaspäev grinning smiley
Arvasin, et pühapäev...
Reede hommikul sai vist kaalutud, kui mälu mind ei peta ja kaaluks 112,6kg.

Te tüdrukud olete ikka super tublid.
Aga mina ei saa teha seda gluteenivaba toitumist kuidagi. Sest kullakesed ma töötan pagar-kondiitrina ja mõtlen ka uusi retsepte ja katsetan. Seega ma aeg-ajalt ikka pean natuke midagi proovima. Hetkel see nädal on isegi päris hea olnud, pole väga valutanud ega midagi.(ptüi, ptüi, ptüi üle vasaku õla igaksjuhuks selle peale ka grinning smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 24. February 2014, kl 18.20


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. February 2014, kl 07.37

Tere hommikust!
Minu tänane number on küll tagasikäik kuid täpselt see, mida ma ka eeldasin pärast sellist nädalat. Nimelt, 86. Kogu nädal on mind vaevanud meeletu stress, tervislik toitumine ununes täielikult, magasin kehvasti ning valutasin pead nii, et süda oli paha. Kaks korda jõudsin ka trenni kuid need mõlemad olid.. sellised enda sundimised, trenni ei nautinud üldse ning mõtlesin koguaeg kõike mida peaks tegema ja..
Kuigi täna tuleb ka veel täielik ringitormamine ning süüa enne kella nelja korralikult ei saa (teen endale leibu kurgiga kaasa!) siis tunnen esimest hommikut, et mul on ehk isegi energiat selle kõigega toime tulla!

Muutsin tänase hommikusöögi juba ära (tänane hommikusöök oli vist ka kõige tervislikum kogu nädala jooksul üldse) ning lähen oma leibu meisterdama. Loodan, et teie nädal oli parem - sest sellist stressi ei soovita küll kellelegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.15

Hommikust!

Minu kaal pani kah see nädal ikka kohe rõõmuga vähikäiku ehk siis kaalunumbriks 98,5 ja +1,6 kg.
Ei ole minul väga hullu stressi, tööd on küll väääääääääga palju, aga saan aega normaalselt planeerida ja hetkel veel väga suurt survet ei tunnue. Probleem aga selles, et kippusin endale lubama ühte ja teist ja kolmandatki. Mingi päev andsin lausa alla ja vedasin poest ikka täiesti ebamõistliku koguse ja valiku kraami koju, mis siis kõik järjest endale sisse vajutasin eye rolling smiley
Trennidega on kah nigelasti, kõik kolm vaba päeva rügasin laudu tassida ja siis teisipäeval andsin endale puhkust ja kolmapäeval käisin treeneriga trennis ja nüüd tuleb jälle kaks päeva puhkust ja laupäeva hommikul jälle treeneri juurde.
Loodetavasti on järgmine nädal edukam ja vastel hoiab oma kuklitega tagasi, aga eks näis.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. February 2014, kl 09.47

Tere,

Tänane kaal 112,4kg.
Olin ainult ühe päeva sel nädalal tööl grinning smiley
Aga mul ka miskit sorti masendus ja väsimus peal, ei tea millest see on, kõht ja magu streigivad ka rohkem. Paar päeva oli pea ka selline imelik, eile õhtul hakkas siis nii iiveldama, et jube. Täna pole veel söönud, ei tea kas jääb sisse.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. February 2014, kl 21.33

Lizette, väga tubli! smiling smiley
Me võtame järgmisel nädalal Porthitaga sinu endale eeskujuks. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 02. March 2014, kl 17.20

Soovin Teile edu! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 07. March 2014, kl 08.12

Praegu on tunne nagu tulen siia iga reede saba jalge vahel ja luban uueks nädalaks vaid uhkeid asju kokku... mis eales ei juhtu.
Nädal algas üpriski hästi. Stressi oli grammike vähem, käisin trennis..ja siis hakkasid naiselikud rõõmud, mistõttu kogu siseorganite komplekt valutas, stressi lõi lakke, isudest ma ei hakka isegi rääkima - eriti eilsed...seega Porthita - varsti on meil kaalunumber sama sest ma jooksen suure kiirusega sinu poole! Kaalul näitas 87. :O Mis tähendab juba +4 võrreldes sellega, mis vahepeal oli ja see on juba suur + juurde tulemiseks...

Kuna ma sel nädalal kirjutasin piinliku täpsusega üles kõik, mis ma sõin (ilma analüüsita) siis praegu järgi vaadates sellele on ikka kerge šokk küll. Kuna viimane + on päevadest tingitud siis see loodetavasti on siuke ühekordne nähtus.

Kuid praegune enesetunne on küll siuke, et kui ma end kiirelt käsile ei võta ja mingi muutus ei tule.. siis ma annan lihtsalt alla. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. March 2014, kl 15.17

Tere!

Minu kaal lihtsalt seisis terve nädala näidates iga päev ühte ja sedasama numbrit, ma isegi ei mäleta, et mul iial varem ta nii stabiilselt oleks seisnud.

Minu selle nädala kaalulangetus läks samamoodi naiselike rõõmude nahka aga kõigele lisaks tabas eelmise nädala lõpus nohu, mistõttu ma ka suutsin tabeli ülespanemise ja vist ka täitmise sootuks ära unustada. Trenni kah see nädal ei saanud, nädala alguses olin alles haige ja nädala teisel poolel pidin siis tööd rabama poole ööni ja no ei tundunud eriti mõistlik kell üheksa õhtul trenni minna, kui oled hommikul viiest üleval. Nii ta kulges. Õnneks selle töö kiirega paistab tunneli lõpus valgus ja järgmine nädal loodan ka trennid ilusti jälle jooksma saada. Vast siis läheb ka kaal alla.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 09. March 2014, kl 10.58

Hei hei

Et sel nädalal jällegi tabel puudu poleks, siis panen uue lingi smiling smiley

TABEL

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. March 2014, kl 16.47

Tere,

Jõudsin hilja siia, teil tabel juba olemas smiling smiley
Aga siiski minu kaal sel nädalal 112,9kg. Arvata oligi, see halb aeg kuus ja meeletu kiirus taga koguaeg ka. Siiski pole see maailma lõpp. Ja nagunii on äraütlemata palju miinuseid mul juba olnud grinning smiley
Loodame, et neid tuleb ikka veel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 12. March 2014, kl 15.51

Liz, lisan sinu andmed tabelisse niipea, kui tuleb meelde kodus korraks arvuti käivitada. Töö arvutist ma miskipärast tabelile ligi ei saa, et seda hallata no ja telefonis on see üks eriti keeruline ettevõtmine või vähemalt mina ei ole nii osav grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. March 2014, kl 07.19

Hommik!

Mu kaal näitas nii uskumatut munbrit, et ma pidin kohe vara hommikul oma koduse arvuti lahti võtma, et siinset tabelit uurida, sest peast arvutamist ei usaldanud.
Ehk siis kaalul 96,4 ja nädala kadu kokku -2,1 kg.
Ega see nädal veel päris ideaalne ei olnud. Söömise osas lipsas ikka vahele mõni shokolaadi kild, õnneks mitte igapäevaselt aga sedasi paaril päeval küll.
Trennidega läks kah väheke mööda. Kui nüüd tänase trenniga midagi vahele ei tule, siis saan nädala peale kolm trenni. No pole hullu, selleest on tööd olnud nii, et ega koju ikka enne poolt ööd ei jõua.
Eks näis kuidas edasi. Loomulikult mulle neeldiks, kui selline langus nüüd jätkuks (ikka kiiremini ja kaugemale ju grinning smiley ), aga eks näis, ma ei julge siiski loota, et järgmine nädal virutaks samasuguse languse.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 14. March 2014, kl 17.17

Täna hommikul kui üles ärkasin.. tundsin, et no nüüd olen küll alla võtnud. Eilne oli toitumise osas kuidagi... natuke paha. Ei tasu mulle mu lemmikvahvleid kinkida. AGA. Hommikul näitas kaal eeskujulikult 86. Nii et suuna sai õige jälle. See nädal sai kõnnitud ilusti, sai trennis käidud.. ja sai uuesti vett hakatud jooma. Ma avastasin, et vahepeal oli see vee joomine kuidagi väga unustusse vajunud.

Järgmine nädal peaks natukene stressivaesem tulema kui praegu. ja oi kuidas ma ootan seda, praegune stress viskab juba üle...
sellest nädalalast hakkasin ka nö dopingut tarvitama. võtan rauda ja magneesiumi. kõik näidustused näitasid, et kannatan magneesiumi puuduse all ning raud on mul koguaeg kehvas seisus olnud. Nüüd on juba mõju tunda ka - suudan olla kauem kui kaks tundi korraga üleval, ei ole nii kergesti ärrituv.. parem igat pidi.

Järgmine nädal proovin hullult tubli olla ja 4x trenni jõuda. Sel nädalal oli üks intensiivsem treening kui muidu. Siiani annab tunda treppidest kõndides grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 15. March 2014, kl 09.47

Tere,

Minu kaal sel nädalal 110,2kg...
Ei ma ei leiutanud uut meetodit, kuidas kiirelt kaalust alla võtta.
Vaid minu magu jamab ja tagatipuks sain mingi oksendamise gripi kah omale kaela.
Võin öelda, et väga jube oli, hoidke end, et haigeks ei jääks.
Tänane hommik oli esimene kui sain veidi juba süüa (0,5 banaani ja paar ampsu juustusaia).
Eks näeb, kas läheb paremaks või ei. Tohutu väsimus ja nõrkus on juba peal. Viimane korralik söök, mis sisse jäi oli ikkagi alles esmaspäeva õhtul.
Teie aga olite ju super tublid! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. March 2014, kl 11.46

Hei hei!

Meil on sel nädalal üks väga roheline lõik jälle tabelis smiling bouncing smiley

Kuigi Liz'i kaalulanguse põhjus on ebameeldivate killast, siis loodetavasti paraned kiirelt ja ei lase tujul langeda võimalikust järgmise nädala kaalutõusust.

Siin siis ka sellenädalane TABEL

Violet, no näed siis, said ikka lõpuks jaole, kus viga ja mis häda winking smiley

Minust siis nii paljukest, et reedel jõudsin trenni ja treener kohe üldse ei halastanud, täna olen kerge liikumispuudega lausa. Eile oli organism sellest nii shokis, et kuigi sai ka veidike patustatud, siis terved 1,8 kg kindlasti sellest ei tulnud, vaid organism rabas vee kinni, sest eile oli ka õhtu otsa hull janu. Loodetavasti lahkub see järgmiseks reedeks ja veidike ehk pealegi. Ma tõesti loodan, nii masendav oleks jällegi pluss kirja saada.

Kuigi Tallinnas on õues talv, siis soovin teile päikest silma ja südamesse smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 21. March 2014, kl 08.37

Ilusad kevadet, ilusad naised!

Minu see nädal oli üpriski kobe. Trenni jõudsin korra vähem kui planeerisin, sest sel päeval pidin üht üritust korraldama, kus aktiivne pool oli küll olemas kuid.. trennimõõtu ikka välja ei anna. Aga eks siuke... aeglane tammumine on ka vahelduseks põnev.

Vahepeal oli ka paar pidu, söögiga suutsin väga ilusti seal hakkama saada. Aga vee joomine tahab jälle ära vajuda. Tuleb seda jälgida.

Numbri osas, liigub õiges suunas. Siuke.. 85,2.

Kuidas teil? Kevad annab äkki hoogu veel juurde! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. March 2014, kl 13.21

Tere ka minu poolt!

See nädal oli selline nii ja naa. Trenni jõudsin kahel korral ja lähen täna kah, ehk siis kokku kolm trenni nädala peale jällegi. Kolmapäeval käisid muud kohustused peale ja ei saanud trenni minna ja siis eile käks tööpäev väga pikaks ja päris une ajast kah nagu ei tahtnud trenni minna. Söömisega oli enamik nädalast eeskujulik, ainult kolmapäeva lõunasöögi asemel sattus üks shokolaadikoogi lõik, jube hea oli, jahuvaba.

Kaalust siiski kõik see nädalavahetusega juurde tulnu maha ei läinud. Täna näitas kaal 96,9 ehk siis +500g. Kahju küll, aga pead norgu kah ei lase. Eks proovime järgnevad päevas siis paremini smiling smiley

Kuigi ma näen, et vaikselt peaks töö asjadega hakkama rahu ja normaalne rütm saabuma, siis ma veel täpselt ei tea, kas järgmisel nädalal jõuan selleni või läheb veel paar nädalat, aga ma ootan seda aega. Praegune hullumaja on kuidagi liig, emotsionaalselt kurnav.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 23. March 2014, kl 10.30

Tere,

Kosusin ja taastusin vaikselt. Kodune, tööl ei käinud.
Käisin jälle arstide juures oma mao probleemidega ja kõik kinnitavad, et see ongi normaalne ja eluaegne ja nii peangi piinlema. Oodata veel 31. märtsil ultraheli ja siis ei tehta enam midagi.
Täiesti kohutav. Hakkan vist ravimtaimedest abi otsima, sest muud enam teha ei oska.
Ja tööst ei teagi, mis saab... Kuidas ma peaksin jõudma tööd teha, kui nädala kaupa süüa ei saa ja kohutavalt iiveldab? Kuidas ma pagar-kondiitrina tööd saan teha kui iiveldab nii kohutavalt?
Hetkel siis need suured mured lahendada.

Aga kaal, nagu arvata oligi, tõusis ja selline koledalt ilus number 111kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. March 2014, kl 12.20

Tere!

Liz, kindlasti otsi alternatiivset abi ja uuri erinevate taimede mõju, alusta fenkoli (apteegitill) ja võilillejuure mõjudega tutvumisest. Kuigi mul on seede trakt peale gluteeni ja laktoosi menuust välja viskamist korda saanud, siis minu väga uimasele ainevahetusele ja organismi halvale kombele vett koguda on need teed hästi mõjunud. Kindlasti vaata ka kriitiliselt oma toit üle, võibolla siiski teeb mõni toiduaine või osis asja hullemaks - tasub katsetamist. Nagu polkovniku lesk kunagi siiski üsnagi targalt ütles - arstid ei tea midagi! Väga tihti ei oska nad näha kõige elementaarsemaid asju. Kuigi ma olen ise arstidelt väga palju abi saanud, siis samas on ka väga palju kogemust, kus tegelikult ei ole vaja rohtu vaid kerget muutust kas toidus või siis mõne taimetee tarbimisega. (näiteks olin ca 2 aastat hädas täiesti etteavamatu seedimisega, mis hakkas juba elu segama, no ei ole võimalik kogu aeg liikuda nii, et pead igal sammul teadma, kus on wc lähema 3 minuti tee kaugusel ja selle järgi oma liikumisi planeerida - aitas just gluteeni ja laktoosi välja arvamine; või siis seesama vee kogumise teema - fenkoli ja võilille tee aitasid; aeglane ainevahetus - aitas kaneelivee kuur; ka ülihappesuse ja refluxi vastu aitas toitumise muutmine (palju värsket salatit, parasjagu liha ja natuke süsivesikuid); isegi migreeni vastu on mu praegune elustiil, toitumine, trenn ja kõik muu, aidanud; oeh, rohkem hetkel ei tule meelde, aga kindlasti on veel näiteid).

Violet, tubli oled, et vaatasid kriitiliselt enda elustiilile otsa ja leidsid need kitsaskohad, kus parandusi tegid!

Minu nädalavahetuse toitumine kipub ikkagi veits segi minema, aga siiski loodan järgmisest nädalast langust, sest see nädalavahetus oli juba oluliselt parem smiling smiley

Siit siis ka seekordne TABEL smiling smiley

Olge tublid! smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. March 2014, kl 13.55

Liz - kuna oled valmis katsetama ravimtaimedega, siis üks hästi lihtne taim, mille kohta uurida on Fenkol ehk apteegitill. Olen siin ca nädala ja vist ka natuke peale ise seda teed joonud ning minu veepeetuse vastu aitas päris hästi. Aga miks ma sinul selle kohta ja selle toimet uurida soovitan on seetõttu, et tal peaks olema ka põletikku vähendav toime ning peaks ka igati rahustav olema.
Uuri ja katseta winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 27. March 2014, kl 20.24

Liz, mina olen igasuguseid kiitvaid jutte kuulnud apteegitilli kohta, seega see võib täitsa hea idee olla uurimiseks. smiling smiley

Kuna ma homme ei satu siia, siis ma ütlen täna hommikuse seisuga numbri ära. Eks ikka pluss, juhhei, eksole. Sain siis ümmarguse numbri kätte, et 85,5. Et väga palju ei ole... nädalavahetust natuke kardan, sest juba praegu käivad meeletud isud KÕIGE järgi - see on see naiselike rõõmude eelsed päevad - ja nii mõnelegi sai täna natukene järgi antud... Eks näis.

Aga jään teie nädala kohta uudiseid ootama ja loen kui siia jälle jõuan. Loodan, et teil oli ilus nädal igatahes!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 28. March 2014, kl 09.01

Tere,
Minu kaal täna 111,8kg.

Uurin kõike, mulle juba toodi kasekäsna ka, see ka miljoni asja vastu. Kui vähegi aega, uurin kõike.
Muidu nädal enam-vähem.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. March 2014, kl 12.02

Hei hei!

Minu täna hommikune kaal oli 96,8 ehk siis -100g. Osa põhjust on ka kohe kohe algavates päevades, aga vähemalt suutsin seekord kaalu säilitada, mitte paar kilo juurde võtta, olen sellegagi rahul smiling smiley
Trenni jõudsin 3 korral ja söömisega oli kah isegi enam vähem. Kuigi isud kimbutasid, siis suutsin neist isegi üle olla.
Igatahes olen järgmise nädala suhtes lootusrikas smiling smiley

Vio, mõistan täielikult seda isudega võitlemise raskust. Olen ise aeg ajalt nendega ikka väga kimpus.

Kuna ma ise sedakorda viimane teataja, siis on juba ka TABEL koos smiling smiley

Olge ikka tublid!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.38

Tere hommikust.
Noh, mina kukkusin täna hommikul kaalu pealt ehmatusest maha ja mitte heas mõttes. Sest kaal näitas 87. Ja mitte täpselt vaid lausa grammidega! :O Ma saan loogiliselt aru jah, et päevad ja eilne pidu ehk on oma jälje numbrile jätnud ja seetõttu ta siuke on ning teoorias peaks ka kiirelt kaduma.. kuid nädalaga tõusu kuidagi... natuke liiga palju.

Samas hakkasin nüüd vaatama oma lähiajalugu. Ma kõigungi vaid selles samas vahemikus. 85-87. Nagu nõiaring! 86-85-86-87-86-85-86-87..... ja kui ma nüüd aus olen, siis ei oska kuidagi sellest välja saada. Eks siin ole ilma ütlematagi selge, et kuhu poole ma välja tahan jõuda. Eks peab vist positiivset poolt vaatama, et... kui ongi selles vahemikus kõikumine, siis järgmine nädal vähemalt tuleb miinus... Igatahes, natukene lootusetuse tunne tuleb.

Kuidas teil - ilusad inimesed läks? Liz, kuidas tervisega? Porthita, trenni jõudsid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 04. April 2014, kl 07.48

Ahjaa, lisaks selgus, et mu nö doping ikka ei ole sobi - rauatablettid tõmbasid jälle seedimise kokku omadega. (vähemalt ma arvan, et rauatabletid). Kuigi sel korral said ostetud no nii looduslikud kui leidsin. Eks siis nüüd tuleb lihtsalt hakata punapeeti järama!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.11

Tere!

Tänane kaal 110,8 kg. Vahtisin nagu loll seda numbrit ja astusin ikka mitu korda kaalule grinning smiley
Aga nii on. Ja just veel enne "pahasid päevi", see on minu jaoks midagi uut grinning smiley
Sülitan nüüd kolm korda üle vasaku õla, ja siis vastan, et tervis on üsna hea olnud, olen ikka tööl käinud ja elanud suht normaalselt grinning smiley Peavalusid oli veidi, muidu ok. Loodame et jätkub.
Kui päris aus olla, siis ma Violet ei oska sulle vist isegi miskit soovitada... Aga ma tean, kui nõme on see kohapeal tammumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.28

Hei hei ka minu poolt smiling smiley

Minule vaatas täna kaalult vastu 96,7 ja arvestades, et see nädal põdesin päevi, siis olen sügavalt üllatunud, et +2 kg ei tulnud, nagu tavaliselt vaid isegi väikese 100g miinuse venitas välja, ei oska muud kiita, kui päevalillejuure ja fenkoli teed, sest ei ole ka loksumise mise tunnet, nagu tavaliselt grinning smiley

Trennidega läks siiski viimaste nädalate rada, et kui täna kah trenni jõuan, siis tuleb 3 trenni nädalas. Arvestades, et tundub, et töö asjad on kah sedasi vaikselt ikkagi paika saanud ja oma tavapärase rütmi saavutanud, siis on lootust, et järgmisest nädalast jõuan ikka tihemini sinna trenni smiling smiley

Ühesõnaga on mul täna hommikul märkimisväärselt hea tuju smiling smiley

Liz, sinu pärast on väga hea meel! Mida iganes sa teed, jätka! smiling smiley Tundub, et toimib smiling smiley

Violet, sellest kohaltammumise tundest saan aru, olen ise ikka nüüd ju kuid sisuliselt 96 ümber tammunud smiling smiley Aga nagu see siiliga karikatuurgi ütleb: winking smiley grinning smiley



Nii et sumame edasi! hot smiley


Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 04. April 2014, kl 09.37



Seda karikatuuri mõtlesin, aga vähemalt mina miskipärast seda eelmises postituses ei näe.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.