Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. April 2014, kl 09.00

Hommik!

Sain nüüd ka koduse arvuti tööle ja seega ka TABELi valmis tehtud smiling smiley

Päike paistab, nii et tossud jalga ja jalutama! winking smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 11. April 2014, kl 06.14

Liz ütles eelmine nädal nii tabavalt "Kui päris aus olla, siis ma Violet ei oska sulle vist isegi miskit soovitada..." Sest nüüd ei oska mina ka enam endale mitte kui midagi soovitada. Porthita lisatud pilt oli tore. Käisin eeskujulikult trennis, kui trennis ei käinud siis käisime ekstra jalutamas. Sõin üpriski eeskujulikult, jälgisin kaloreid, jälgisin koguseid, sai kõike parajalt. Jõin vett ilusti kenasti. Ja tulemus? Kaalu mu püüdlusi ei tunnista. Muutumatu täiesti.

Eks ma käin jalutamas ja trennis edasi ja toiduga hulluks ei lähe aga üldjuhul olen kaotanud mingi lootuse, et see asi üldse kunagi liikuma saab. Sest mitte midagi muuta ei oska enam.

Kuidas teil? Loodan, et edukam nädal!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 11.04.2014 06.15.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 11. April 2014, kl 08.33

Tere!

Minu kaal näitab see nädal plussi tervelt 900g ehk siis täna hommikul 97,6.
Põhjuseid ei ole vaja kaugelt otsida, kõigest kaks trenni, mis küll olid tegelt väga intensiivsed ja täna on kõndimine ja jalgade liigutamine vääääääga valus, aga siiski oli neid vaid kaks. Lisaks võitlesin nädala esimesel poolel mingi täiesti seletamatu hormonaalse kõikumisega mis päädis teisipäeva õhtul õgimisega. Tegelikult kolmapäeva hommikul jõllitas sealt kaalult veel tervelt kilo rohkem vastu, nii et nädala teine pool hakkas vaikselt juba jälle ilmet võtma.
Ma ei julge järgmisest nädalast suurt midagi loota ja eks aeg näitab, mis või kuidas.

Viloet, kui enda mõistus täiesti otsas, siis ma küll ei taha ülemäära reklaami teha, aga võid mõelda erikorgu.ee lehel oleva programmiga liitumise üle.

Tervitades
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 13. April 2014, kl 09.09

Hilinenud tervitused Teile! winking smiley
Kaalusin eile, aga selleks ajaks olin juba 5 tundi tööl ära olnud ja kodus tagasi, eriti midagi söönud polnud, kuna täna unustasin kaaluda siis läheb eilne näit ja see on 111,5kg.
Suhteliselt raske töönädal oli kiire jms eraelulised asjad ka. Homsest on mul kooli nädal ja tööl ka tuleb olla. Kõht streigib ikka aeg-ajalt. olen sinu juba mõelnud, et minna mõne ravitseja vms juurde.

Violet, ma vist sinu asemel teeks nö vaba nädala. Püüaks mitte mõelda sellele kaalulangetamisele ja kõigele muule. Tervislikum söömine ja trenn on sulle nagunii juba sisse kodeeritud grinning smiley Aga püüa vähem sellele mõelda ja vabamalt asja võtta. Ehk aitab see. Ja tegelikult pole Porthita mõte ka paha smiling smiley

Ma nüüd lähen asjatama, ongi siin pikalt "ärgatud" juba grinning smiley
Ja oi kui palju õppida on homseks. Aga tegelikult ilm on selline, et üldse toas õppida ei tahaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 13. April 2014, kl 12.39

Hei hei!

Siit siis ka seekordne TABEL


Päikest!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 18. April 2014, kl 09.08

Esmaspäev-teisipäev käisin trennis veel. Esmaspäeval ja eile oli toitumisega tegelikult nii, et süüa sain varahommikul ja varaõhtul. Muudel päevadel siis võtsin natukene vabamalt. Tulemus? 0.

Eks pean infot otsima ja mingeid muutusi tegema. Millised, veel ei tea. Eks ole näha. Porthita, aitäh selle lingi eest. Sinna ma küll ei pöördu - mulle lihtsalt ei ole see noormees väga sümpaatset muljet jätnud - aga ehk kuskile mujale.

Igatahes loodan, et teil oli edukam nädal!

Violet

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 18. April 2014, kl 10.43

Ja muidugi ilusaid lihavõtteid teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 19. April 2014, kl 08.25

Tere,
Violet, sinu 0 on minu tulemuse kõrval isegi hea smiling smiley
Sel nädalal kaal 111,7kg, seega pluss 200grammi.
Meeletu nädal oli, väga vara hakkasid päevad ja lõppesid hilja, kool ja töö koos. Eile oli jälle kõhuga probleeme, sealt ilmselt see pluss 200grammi tuligi. Nüüd vast on nädalake veidi vabamalt võtmise võimalus, töö ja kooli suhtes muidugi grinning smiley

Igatahes ilusaid pühi Teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 20. April 2014, kl 20.57

Lizette, ei ole see 200g kõikumist veel hull miskit. smiling smiley Eriti kui oskad ka öelda, mis selle põhjustada võis.

Ma nüüd otsustasin, et aitab küll sellest koha peal tammumisest. Olles nüüd põhjalikult analüüsinud elustiili siis jõudsin järelusele, et söön kas a) liiga vähe või siis lähen hoopis teise äärmusesse b) päev otsa ei ole söönud ja siis õhtul luban vabamalt endale kõike. Proovin seda, mis kungi varem mõjus - planeeritud toitumine, koostasin homseks igatahes ära juba, õhtu jooksul proovin veel ülejäänud nädala ka paika saada. Eks näis, kas see tekitab muutusi. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. April 2014, kl 05.57

Seekordne tulemus, 0. Muuta enam midagi ei oska.

Kuidas teil? Porthita, sinust ei ole üldse miskit kuulda olnud?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. April 2014, kl 20.29

Tere,
mul näit hoopiski plussis sad smiley.
112kg. Ei teagi miks, suht kiire nädal on olnud. Nagu kõike oleks mõõdukalt olnud...

Porthita, kus sa meil oled?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. April 2014, kl 10.25

Tere tere!

Olen täitsa olemas.

Eelmisel nädalal olin madalseisus ja ei tahtnud teada, mida kaal näitab ja seetõttu end siia ka ei näidanud. Lihtsalt kuidagi tuli masendus ja suvalised toidud ja liikumatus jne jne jne. Ühesõnaga käegalöömine.

Esmaspäeva hommikul siiski vaatasin kaalule otsa ja võtsin end kokku ja olin tubli. Trenne tuli see nädal isegi juba tervelt 4 ja rääkisime treeneriga läbi, kuidas suvel kuidagi see unevaegus kontrollialla saada aga samas mitte liiga suuri kompromisse teha. Näis, kuidas see toimima hakkab. Jalgrattalt tuleb igatahes tolm pühkida ja see sagedamini enda igapäevaliikumisvahendiks võtta smiling smiley (tegelt see mõte oli mul endal ka).

Igatahes saan oma nelja trenni ja tubli toitumise tulemusel anda sellenädalaseks kaaluks 97,6 ehk siis seisaku, aga ma ise olen sellega seekord vägagi rahul.

Eks nüüd siis teen ka tabeli korda ja siin ka uust TABEL

Violet, ma siiski julgen sulle seda lehte soovitada, kuna tegelikult Erik ongi minu treener ja telekas loodud mulje ei ole adekvaatne, TV on siiski showbiz. Aga loomulikult on õigus igaühel oma arvamusele ja kõik ei sobigi kõigiga smiling smiley


Olge tublid!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 02. May 2014, kl 07.43

Hei hei,

Minu tänane kaal 97,3 ehk siis pingutasin ikka 300g langust välja. Asi seegi.

Nädalavahetus läks käest ära ja siis terve töönädala pingutasin jälle kõik vanasse kohta tagasi, seekord siis natukene peale ka.
Töönädala sees on toitumisega kõik korras ja ilusti see kaal kukub, aga nädalavahetusel olen kodust ja oma köögist eemal ja siis kipub toitumine lonkama ja ka selliseid asju, mida ma süüa ei tohiks satub veits liiga suures koguses valimisse. Ja sellist trenni ja liikumist kipub samas vähem olema, kuna liigun põhiliselt autoga.

Töönädal oli jällegi eeskujulik toitumise osas ja ka trenni osas, siiani 3 korralikku trenni ja eile kõndisin veel 10 000 sammu täis ja täna on jällegi korralik trenn ootamas. Vähemalt trenni osas hakkavad asjad vaikselt paika loksuma.

Kuidas teil?

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 02. May 2014, kl 09.01

Minul jääb kaalunumber ütlemata sel korral, sest olen püdade tõttu oma kodust eemal ja siinne kaal.. näitab 10 kilo. 77 kilo nädalaga alla võtta on natuke ebareaalne, seega sisetunne ütleb, et tuleb kaalunumbrit mitte uskuda. tongue sticking out smiley Üldiselt aga on kas 0 või plussis seis, sest sel nädalal hakkas see naiseks olemise rõõm, mis rikkus mu trenniplaanid. Siiski, nädala sees vahepeal kaalusin, siis oli ikka 87. Nagu alati. Aga ma olen nüüd mõnda aega vabamalt võtnud, seega proovin nüüd uuesti alustada.

Porthita, ma tean seda tunnet - mul tahavad ka just nädalavahetust toidu ja trenni osas mitteeeskujulikud olla. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 03. May 2014, kl 10.22

Tere,

Kaal 111,8kg. Imestan, et langus, sest hull nädal, eile näiteks olin juba hommikul kell 5 tööl, aga hommikust sain süüa alles 12 ajal. Aga tore siiski. See nädal tuleb nüüd hullude päevade nädal ja rikub nagunii kõik ilusa ära grinning smiley
Ja siis mul mure ka, mis Teie mulle D-vitamiini kohta rääkida oskate?
Mul juba mitu kuud tagasi siin avastati, et see näit veres oli ikka väga madal sõin kokku 80 päeva D-vitamiini pärleid ja siis varsti tegime uued proovid ja näit on veel madalam. Ja sellega kaasnevad peavalud ja tohutu väsimus. Kuskilt on meelde jäänud, et kui on maoga probleeme, siis D-vitamiin ei tahagi hästi imenduda. Igatahes hakkan asja uurima, ja mõtlesin, et ehk on Teil ka mingit kogemust või teadmisi selle kohta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 03. May 2014, kl 10.48

Uurisin ise ka hiljuti selle kohta. Sõber, kes jagab rohkem matsu sel teemal kui mina rääkis, kuidas euroopa liidus müüdavad on nii väiksed ja mõttetud, et nendest ei olegi eriti mingit abi, tuleb USAst hankida (aga neid ei saa ka tellida euroopa liitu) et kui ma kannatan mõne aja siis tal endal reis sinna, võib mulle tuua. Ma ausalt ei uurinud, et millised on need rahvusvahelised ühikud, mida Eestis müüakse. Aga kui mu mälu mind ei peta - siis Eestis oli vaja tarvitada seda mis on vähemalt 600 rahvusvahelist ühikut päevas. Muidu ei pidanud efekti välja andma.

Igatahes, d-vitamiini osas andsin alla ja võtsin hoopis magneesiumi ja rauda ja minu probleemid see enam-vähem lahendas. Siiski, jäi uuringu ajal silma leht nagu kaitseomatervist.ee, seal nad pakkusid mingeid selliseid looduslikumaid vitamiine.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 05. May 2014, kl 08.06

Tere!

Püüan õhltu ka kodus arvutisse jõuda ja tabeli üles panna, aga D-vitamiinist tean seda, et soovitatavalt võtta teda õli/pärli kujul, kuna siis imendub paremini. Neid D-pärleid on ka kahes kanguses, loodetavast võtsid neid kangemaid. Sammuti tean kah, et magneesium ei imendu tablettina võetuna ilma d-vitamiinita. Nagu ka Violet ütles, siis üldiselt EU's müüdavate toidulisandite ühikud on mõtetult väikesed. Samas tean et ka UK's on saadaval märkimisväärselt suuremas ühikus D-vitamiini toidulisand, kuid kahtlustan, et Eestisse neid tellida ei saa või siis korjab Eesti Post need välja. Mul treener tõi ise UKast mingid varud, aga kuna mulle piisas pärlitest, siis ma võtnud.

Magneesiumi osas sain omal nahal katsetada magneesiumkloriidi soolaga jalavanni ja ausõna, oli kohe tunda, kuidas organism omastas sedasi magneesiumi kordi paremini. Igatahes oli pärast palju palju parem olla ja ka nii tugevat lihasvalu/kangust ei tekkinud. Nüüd tellisin endale kohe suurema koguse ja ootan, millal kätte saan, igatahes loodan sellest abi ka isudele ja veel mõningatele vahepeal tekkinud terviseprobleemidele, mida saab otseselt seostada magneesiumi puudusega.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. May 2014, kl 10.00

Porthita, kust sa seda magneesiumkloriidi soolaga tellid? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 09. May 2014, kl 08.11

Mul ei ole vist kunagi olnud nii raske siia tulla ja kirjutada kui seda oli täna. Aga tunnistan endale siiski olukorda.

Nädalavahetus oli täiesti hullumeelne söögi osas ning otsustasin esmaspäeval, et uurin ikka tõe järgi ja astusin kaalule. Vastu vaatas ümmargune 90.Eks see hea wake-up-call oli. Suutsin siiski endalegi üllatuseks asja mõistusega võtta ning liites kokku kõik eelmise nädala asjad siis olin kindel, et see kiirelt läheb ka. Läkski. Kolmapäeval oli 88. Täna oli aga 89. Arvatavasti on asi selles, et eile sai väga palju söödud. Olen nädal otsa migreenis olnud ning trenn on seetõttu kannatanud. Lisaks olen mingil veidral põhjusel kõik selle nädala toidud üle sooland. Ehk hoiabs sool vett kinni...?
Aasta tagasi oli mul tunduvalt stressirohkem aeg kui ma tulin sellega edukamalt toime kui praegu. Eile õhtul vestluses sõbraga tulin täiesti ootamatult arusaamisele, mis oli tol korral ja praegusel vahet. Ma ei tea, kas see nüüd on see võtmeküsimus olukorra lahendusele või ei. Kuid proovin.

Lisaks võtan Porthita nõu ka kuulda ja pööran pilgu eratreeneri vms suunas.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. May 2014, kl 08.31

Tere,

Minu kaal 111,3kg. Järgmine nädal siis tõus äkki, sest hullude päevade nädal grinning smiley Ja ikka igasugused isud on mind piinanud. Lisaks jätkuvad peavalud ja jube väsimus. Uuel nädalal jälle perearstile ja uurime asja, miks D vitamiin ikka nii madal ja mingi väike põletikunäitaja ka oli.
Violet looda, et sul hakkab edenema nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 10. May 2014, kl 08.32

St, et loodaN, et sul hakkab edenema nüüd smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 10. May 2014, kl 09.53

Tere tere!

Violet, ka minul on see kord väga raske siia teatada oma kaalu, sest paljude asjade kokkusattumise tulemusena on mu kaal ikka väga väga tugevalt tõusnud. Nimelt näitas ta eile hommikul mulle numbreid 99,7 ehk siis + 2,4 kg.

Seekordne tublidus on meil Liz, igatahes tubli oled! Loodetavasti ikka leiad lahenduse ka selle D-vitamiini osas. Ma ei tea, aga vb on mingi veenisisene lahendus, mida arsti saavad äkki kuidagi süstida, nagu nii mõnesid teisi vitamiine, kui on kriitiline seis. Mitte et ma sellist asja soovitaks, aga kui ikka kuidagi loomulikul moel organism seda ei omasta, siis tuleb ju kuidagi organismi toetada.

Violet magneesiumkloriid on ise sool, seda lihtsalt ei sööda smiling smiley Aga seda on saada apteekidest, kuid mina tellisin oma treeneri käest. Kuid kuna sel nädalal trennis ei käinud, siis ei ole seda veel kätte saanud.

See nädal kulges mul sõpradega väljaskäimise tähe all ja seetõttu oli ka söömises kaos ja tervise tõttu ei saanud trenni kah. Lihtsalt organism oli segi, küll oli vererõhk kõrge, siis oli ta madal, siis lihtsalt süda puperdas. Lisaks läksid hormoonid mingil hetkel eelneva pooleteise kuu jooksul segi, aga nüüd siis lõpuks algasid päevad ja eilne trenn jäi kõhuvalu tõttu ära. Tänagi suudan käia ainult tänu valuvaigistitele. Mul on lihtsalt kuidagi eriti raske nende päevadega, see kramp kuidagi kiirgab jalgadesse ja ma lihtsalt ei suuda end püstigi ajada, rääkimata kõndimisest, lihtsalt kõik on niiiiii valus. Tavalisest No-Špa'st ei ole mingit abi. Ainult kanged valuvaigistid aitavad confused smiley Lisaks oli tuju kah veel kehva ja nii ma siis mugisingi nii mõnelgi õhtul shokolaadi või midagi muud magusat. Lisaks ka vesi organismis kinni.

Samas nüüd vähemalt olen kindel, et kui nüüd selle nädala üle elan, siis edasi läheb asi ainult paremaks.

Igatahes ma vähemalt püüan sel nädalal kuidagi kaalu edasise tõusmise ära hoida, langust ma see nädal veel ei looda.

Kaasajastasin vahelduseks ka TABELi smiling smiley


Olge tulbid ja alla anda ei tohi. Koos saame kõigist takistustest varem või hiljem üle!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 16. May 2014, kl 07.49

Toitumise osas oli see nädal üpriski edukas. Laupäev olin küll üpris pettunud kõiges veel ja siis sai vanaema juures emadepäevakooki täiesti ilma traumata (ja suurtes kogustes) söödud. Nädala eesmärgiks panin endale toitumine korda saada - tervislik, menüü järgi, harjutada organismi, et saab 4x päevas süüa ning et ise võtan igale poole minnes kaasa oma toidu (töö/kool). Eesmärk sai täidetud. Ükspäev avastasin küll pool 12 õudusega, et järgmine päev on ülipikk ning lõunaks miskit tehtud ei ole.. aga sai hommikul natuke varem ärgatud ning hommikusöögi valmistamise ajal ka lõuna valmis tehtud. Loen nädala eesmärgi saavutatuks!

Selle nädala eesmärgiks panen ka trenni sisse integreerimise. Koolis on sess + loengud ning seetõttu on küll aega vähe, kuid eks see saabki nädala ülesandeks, välja mõelda kuidas see toimima panna.

Kaal näitas hommikul 88. Uuesti peale astudes oli 87 kanti. Uuesti peale astudes oli 88. Jääme siis selle juurde.

Kuidas teil nädal möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. May 2014, kl 12.12

Hei hei!

Minu tänane kaal on 99,5 ehk siis piisikene piinus -200g.

Muus osas mul ikka nädal lonkas igast küljest. Ei trenni ei väga korralikku menüü järgimist jne.
Ega väga midagi rohkem ei oskagi kirjutada, püüan järgmine nädal ikka trennid ja söömise joonele saada.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. May 2014, kl 21.51


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 19. May 2014, kl 10.06

Tere,

Minul nüüd tuli see tõus, mida juba ammu oodata oli. 112kg.
Ja väljas on nii kohutav palavus, et ma ei suudagi midagi teha, täiesti jube.
Eks näeb, mis saab.

Violet oli ikka supper tubli juu, ma ei tea, kas mina nii suudaks, vist mitte...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. May 2014, kl 09.30

Hei hei!

Minu tänane kaal siis 99.1 ehk -400g

Arvestades, et ma siin toiduga ikka veits kipun patustama, siis olen isegi täidsa rahul sellise tulemusega smiling smiley
trennidega oli kah hästi mõnus see nädal, 3 trenni, millest 2 treeneriga ja 1 vesiaeroobika. Isegi sain mõnusalt trenni teha, nii mõnus oli, mitte kusagilt mitte midagi ei valutanud ega läinud rütmist välja isegi hingamisega oli OK smiling smiley Mul ju vahepeal küll valutasid põlved, siis randmed, siis olid mingid südame rütmi probleemid, siis painas astma, jne jne jne, mitu kuud oli kogu aeg mingi häda ja nüüd siis sellest nädalast oli kõik OK - mõnna mõnna mõnna smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 23. May 2014, kl 15.41

Mina nii edukas trenni osas ei olnud sellele nädalal kui Porthita - pean eeskuju võtma. Õues sadas kohutavalt ja nii see sinnapaika jäigi mitmel korral. Toitumist proovisin ikka jälgida aga mingi päev tundsin, et no tee mis tahad - kõht on lihtsalt meeeeeeletult tühi. Lubasin endale siis natukene siukest... toitumiskavavälist sööki.

Muidu oli nädal hullu raske. Stress, magamata ööd, pidev õppimine.. elagu sess! Edaspidi ei jäta asju nii viimasele minutile. Kaal näitas täna hommikul jälle seda saatuslikku 87.

Tubli oled Porthita! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 26. May 2014, kl 11.13

Tere,
jälle hilinen...
Minu kaal 111,6kg.
See on vist lihtsalt vedelikupuudusest selliste ilmadega grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 30. May 2014, kl 06.58

Ahoi naised!
Juba nädala alguses sain aru, kuidas see nädal läheb ehk siis ei midagi ootamatut. Muutust on 0. Ma ei arva hetkel, et see on see minu jaoks kurikuulus 87 jälle millest üle ega ümber ei saa - pigem lihtsalt väga pingeline nädal, seetõttu trenn ja toit kaootilisem kui võiks (+ siis muud põhjused, miks võiks kaalu kinni hoida natukenetongue sticking out smiley). Aga varsti on sess läbi! smiling smiley

Kuidas teil? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.