Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 30. May 2014, kl 09.04

Hei!

Minu tänane kaal oli 98,9 ehk siis ikka -0,5 venitas välja.

Küll aga ma ei ole sugugi sellega rahul, kuidas see tuli. Nimelt nädalavahetusel ja nädala esimesel poole söödi kõike, valimatult ja piiramatult, peamiselt mingid kiirtoidud ja siis teisipäeva õhtust jäeti söömine maha, burksi/friikat/hotdogi/jmt enam ei tahtnud. Siis lihtsalt ei söödudki midagi või näksiti lihtsalt salatit, mida kapis leidub pea piiramatult.

Trenni kah see nädal ei ole siiani jõdnud, täna lähen üsna kindlasti.

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. June 2014, kl 10.40

Hei hei!

Jällegi üle paari nädala tegin ka tabeli korda.
Selle käigus avastasin, et ma ei kaotand nädalaga mitte 500g vaid 200g, minu mälu viga, aga no ega ei muuda see mu suhtumist sellesse langusesse ikkagi.

TABEL

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 02. June 2014, kl 08.58

Tere, minu kaal 111,3kg. Kõigun ikka edasi tagasi, nagu tavaliselt.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 06. June 2014, kl 07.45

Tere hommikust naised!
Minul oli see nädal selline, et olen ise igati rahul - sain söömisega raja peale. 3 korda sai trennis käidud nii, et lihased praegugi annavad tunda. Kaal see-eest tegi siukse triki, et tõusis hoopis +500g. Ma näen praeguseks sellel nii palju erinevaid põhjuseid, mis ei tee seda üldse katastroofiliseks minu jaoks: päevad, trenn (vee kinni hoidmine), sessi tõttu stress ning šokolaadi pidev söömine (siiski söön vaid tumedat šokolaadi). Järgmisel nädalal tuleb stressi meeletutes kogustes vaid juurde (sessi finaal 4 väga raske eksami näol) nii et ma suuri plaane järgmiseks nädalaks ei tee. Püüan pigem praegusega jätkata. smiling smiley

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. June 2014, kl 12.56

Tere!

Minu kaal täna 98,8. Olen selle -100g palju rohkem rahul, kui eelmise nädala kaaluga. Kuigi nädalvahetus kippus siiski minema endist rada, siis juba nii mõnelegi kiusatusele suutsin öelda ei.
Trenne oli 2. Tahtsin kolme jõuda, aga uni nõudis siiski oma ja kolmapäeval eelistasin trennile patja ja tekki.

Violet, arvestades kõiki asjaolusid, on 500g tõus isegi ju super.

Liz, kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 09. June 2014, kl 13.56

Porthita, mhmh, ma ise ei kurda ka selle +500g. ja olen enam kui veendunud, et sel nädalal tuleb ka +, arvatavasti suurem. Kui tuleb siis tuleb, peaasi, et üle selle nädala see tõus ei kesta.

Ja mul on sinu languse pärast ka hea meel! smiling smiley

Liz, kuidas nädal läks? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 09. June 2014, kl 16.03

Tere,

Hull nädal oli, mingi päev oli tohutu magusaisu, millele ma alistusin ka. Mind piinab ikka ja jälle see tohutu väsimus. Kaal jäi kõige selle juures samaks, seega 111,3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 16. June 2014, kl 10.31

Hei hei!

Kas see nädal kukkus siis nii välja, et meist keegi kaaulunumbrit ei andund?
Mul endal kippus nv nii kiireks, et reede hommikul ei jõudnud kaaluda ja ülejäänud päevad ei olnud kodus. Tänahommikune kaal oli muidugi tugevasti plussis, kuna eks see nv sai ikka ka alkoholi ja veidi ka söögiga patustatud ja lisaks veel päevad kah. Eks see reede katsun ikka mingi jaani eelse numbri kirja panna smiling smiley

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Lizette
Kuupäev: 18. June 2014, kl 14.21

Tere,

Juhtus vist jah nii. Ma olen täitsa kaalumata ka, ei kaalu ka ennem, kui reedel grinning smiley
Eks siis näeb, mis üllatus sealt vastu vaatab grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 20. June 2014, kl 06.53

Mina kaalusin, aga siia alguses ei jõudnud ja siis ununes. Ju meil oli selline grupiviisile unustamine siin grinning smiley Minul on nüüd hullu rasked ajad selja taga. Kaal kannatas seetõttu üpriski palju, viimane nädal eksameid oli kõige pingelisem, isutasin igasuguste ebatervislike asjade vastu ning andsin igale isule võidu. Lausa nii, et vahepeal tõmbas kaalunumbri ümmarguseks ära jälle. See nädal on liikumisega parem olnu, toitumisega ka, tunduvalt kohe. Siiski on mind tabanud sel nädalal täielik laiskus toitumise osa - no ei viitsi süüa teha. Seetõttu olen õhtuti närinud lillkapsast ja singileiba värske salatiga grinning smiley Igatahes, täna hommikune number oli 89, mis on väga hea võrreldes varasemaga. Nüüd tuleb puhkus. Osaliselt see hirmutab mind - kohustusi ei ole, äkki istungi niisama ja vahin lage? Teiselt poolt on aega trenniga tegeleda ja toitumine ilusaks saada... jaanide pärast ma ei muretse, lihaisu on väga vähene...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 23. June 2014, kl 00.14

Hei hei!

Minu tänane kaal oli 99,3. See on tervelt kilo jagu väiksem, kui siin veel eelmise nädala lõpu poole. Kui olin jälle kolme kohalise numbri ära näinud tuli hirm peale ja ikkagi pani päris palju jällegi jälgima, aga ees ootavad ca 3 nädalat pidusid, ma panustan kaalu hoidmisele, ehk siis peovabal päeval range jälgimine ja trenn, poe päevadel püüan siiski natukenegi jälgida, mis hammaste taha läheb, aga eks aeg näitab täpsemalt.

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 27. June 2014, kl 13.44

Ohoo, olen esimene.

Alustame siis sellest, et see nädal ei olnud üldse selline nagu ma plaanisin ja ette kujutasin. Ilmaasjata suhtusin jaanipäeva niivõrd vabalt. Nagu ma ütlesin "jaanide pärast ma ei muretse, lihaisu on väga vähene..." Jah, egas ma liha eriti ei söönudki; aga kringlid ja koogid ja mida kõike külakostiks toodi.. oh teate see oli nagu kringel taevast! Selline meeeletult mõnus kreem sees. Ja sealt edasi oli kogu nädal allamäge. Hommikusöök on igate pidi eeskujulik. Lõunasöök ka. Aga pärast lõunasööki jääb kuidagi isu "millegi järele" ja siis.. ma söön ja söön ja söön. Kuni ma tunnen, et no reaalselt ei mahu enam minu sisse mitte midagi. Aga isu "millegi järgi" on ikka veel. Oskate kuidagi nõu anda, millest see võib olla? Ma kujutan ette, et mingi aine puudus näiteks.. aga mis? Lisaks hakkasin täna mõtlema, et äkki ma ajan isu ja janu segamini omavahel?

Igatahes, number on siis vastav ka. 90. Täna proovisin siis natukene teist taktikat ja teen tänase päeva endale puhastavat maasikapaastu või misiganes selle nimi oli. Ühepäevane asi. Hetkel on väga hea olla söömise seisukohalt - kell on juba kolm ja ei tunne, et tahaks külmkappi alla neelata.

Uuele nädalale optimistlikult vastu igatahes. Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 07. July 2014, kl 08.41

Hei hei!

Omalt poolt väga vabandan, et ei ole paar nädalat endast märku andnud. Nagu viimases postituses ka kirjutasin, mul on pidu peo otsas ja ka veel sel reedel oma kaalu ei anna. Fikseerin olukorra 18.07 ja sealt edasi tuleb ainult tubli olla jälle. Tunne on juba õige, et nüüd saan reele tagasi, mõte on kah õige, peale seda nädalavahetust on vaja ainult teostama hakata.
Eks ma siin olen vahete vahel kaalule kah astunud ja tean, et olukord on enam kui katastroofiline, kuid hetkel väga ei õnnestu midagi ka paremaks muuta, kuna kõik see, mille pidudest vabadel päevadel suudan saavutada, rikub järjekordne pidu ära. Nii on juba jaanidest saati, et kõigepealt jaanid, siis kohe nv enda sünnipäev, eelmisel nädalal olin töökaaslastega mitmepoäevasel sauna ja grilli üritusel ja sel nädalavahetusel olen oma sõpradega sauna ja grilli üritusel.

Seega palun mind veel nädalake siit puudumist vabandada ja siis antava kaalunumbri osas olla armuline smiling smiley


Violet, Liz, kuidas teil on läinud? Kuidagi jube vaikseks on siin jäänud!

Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 12. July 2014, kl 15.20

Vaikselt, ikka vaikselt Porthita. ma ikka käisin siin aegajalt uudistamas, aga.. üksi seletada oli kuidagi veider, siis ei võtnud ka enam lõpuks sõna. Aga teemegi siis nii,e t 18 juuli fikseerime numbrid ja sealt edasi aktiivsemalt jälle! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 14. July 2014, kl 11.11

Super, vaatame, mis seis siis 18.07 on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 18. July 2014, kl 09.20

Tere!

Olgu, vaatame nüüd siis tõele näkku ja täna hommikul ma tõesti jõllitasin seda kaalu ja vahtisin tõele ikka pikalt otsa. Hästi ei tahtnud uskuda, aga mis teha, kaalu ma süüdistada ei saa, ikka ja ainult iseennast.
Number ise oli siis 105,8 ehk siis ca nelja nädalaga +6,5 kg.

Eks ma võin ju unistada, et siin naiseks olemise "rõõmudega" koos lahkub pool ja normaalse toitumisega veel pool ja kahe nädala pärast olen kahekohalise numbri juures tagasi, aga ma kahtlustan, et reaalsus on siiski see, et hästi on, kui augusti lõpuks kahekohalises numbris tagasi olen.

Igatahes kuulutan, et minu kehale puhkuse andmine on ametlikult lõppenud, venis see puhkus ikka õite pikaks tegelikult, aga nüüd on vaim jälle tahtmist täis ja siht fikseeritud, tuleb ainult täiskäigul edasi põrutada.
Toitumine on see nädal veel veits lonkand, aga siiski juba märkimisväärselt parem, kui vahepeal, alkoholiga sõprussuhte olen kah katkestanud, see nädal jõudsin juba isegi kahel korral trenni, nii et asi võtab vaikselt tuure üles smiling smiley

Liz, Violet, andke endast kah märku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 20. July 2014, kl 20.27

Minul on number reedese hommiku seisuga siuke ilus ümmargune - 90. vahepeal sai väga mitu enda sünnipäeva peetud. Söögiga oli täitsa ilusti. Siiski olen viimasel ajal hoidnud silma peal ja analüüsinud ja avastanud, et mul kalorid ei taha väga klappida - kulutatud ja söödud, eks ma seepärast nii pikalt platoos olingi. püüan nüüd need korda saada.

Porthita, eks see tõus ehmatab ära küll, kuid võta see number endale teadmiseks, tea millest see põhjustatud on ning astu reipalt edasi! Küll kaob ära! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 21. July 2014, kl 11.15

Violet, katsun mingi hetk ka tabeli korda teha.

Enda numbri pärast nüüd päris ahastuses ei olegi ja ilma suurema stressamiseta kraabin oma teadmised uuesti vaikselt kokku ja nokitsen kaalu vähendamise suunas. Eks neid koperdamisi ikka kipub veel vahele tulema, aga päris laus kontrollimatu söömine enam ei ole smiling smiley

Violet, mis pidu sul need kalorid paigast ära olid, sõid liiga palju või kulutasid liiga palju? Igal juhul jälgi, et BAV kalorid oleks ära söödud ja kui trenni teed, siis trenni võrra kaloreid juurde söödud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 25. July 2014, kl 07.05

Tere reedet!

Minu keha üllatas mind kohe tugevasti. Täna hommikul oli mul kaalul siis 102,0 ehk siis -3.8 kg.
Nädal ise oli selline isutu. Ehk siis ei tahtnud eriti süüa ja ega ei sundinudki vägisi endal midagi kurgust alla, nagu näha, töötas. Loodetavasti see ei maksa nüüd mingil hetkel kätte mingi tohutu söömasööstuga.
Trennidega läks kahjuks nii, et sinna jõudsin ainult ühel korral. Lihtsalt ei jõudnud teise.

Järgmine nädal loodan ikkagi jälle vähemalt kahte trenni jõuda ja loodetavasti saan oma toitumise kah kuidagi tasakaalu. Aga näis.

Selle kaalulangusega on emotsioon vastakas, ühtpidi olen väga õnnelik, et siiski nii palju läks sellest kiirelt tulnud lisast esimese hoobiga maha, samas on aga nagu ka see tunne, et oleks võinud ikka need 200g ka ju veel minna, et oleks sellise ilma komakohtadeta arvu kaalulanguseks saanud tongue sticking out smiley Eks ma pean ennast veidi rahustama ja veenma, et ka 3.8 kg on tegelikult väga suur langus.

Nädalavahetusel teen tabeli ka korda, nädala sees ma töö arvutis teha ei saa ja kodus ei ole arvutit lahti võtnud.

Violet, kuidas Sul läks?

Kas Liz on meid täitsa maha jätnud?

Päikest!
Porthita

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 25. July 2014, kl 08.45

Minul näitas number grammike alla 90. Aga kuna mul kaal pole siuke, mis võimaldaks väga täpselt neid komakohti teha (ja -500 see polnud) siis jääb ümmargune. Samas, vähemalt ise tean, et natukene on õiges suunas! Samas, ühelt poolt on pettumus. Teisalt aga mingeid uhkeid imesi ei tasugi vist oodata. Sel nädalal proovisin toitumist rohkem tasakaalu ajada. Iga päevaga õnnestus paremini. Trenni jõudsin ainult ühte korra vähem kui sina Porthita tongue sticking out smiley See-eest aga olen koduseid toiminguid teinud nii, et higi lahmab (näiteks viimastel päevadel olen iga päev tund pool seina värvinud, vähemalt kätele oli see küll trenn, seljalihased on mõnusalt valusad!).

Nüüd proovin sammu edasi astuda jälle - proovin enmus nädala toitumisplaanist paika panna + kuna õhtused värvimised on nüüd tehtud siis õhtuti rattasõitu.

Vett kulub hetkel nagu kaamlil.

Vot siuksed lood! Porthita, see 3.8 on väga ilus! Varsti oleme tagasi seal kus käest ära läks winking smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 25.07.2014 08.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 27. July 2014, kl 12.39

Niih, täna võtsin lõpuks kätte ja korrastasin TABELi

Meie puhkuse aja märkisin kollase taustaga.

Liz'i jätsin ka tabelisse alles, kuigi temast ei ole kaua kaua kaua midagi kuulda olnud, aga ma siiski loodan, et kui suvi läbi saab, siis kuuleme temast ka uuesti smiling smiley

Violet, kui suund on õige, siis on tegelikult kõik hästi ju.

Minu nädalavahetuse söömine läks siiski ettenähtust natukene mööda, aga ma loodan, et järgmise nädala toitumine selle siiski tasakaalustab ja loodetavast läheb natukene veel allapoole ka, kuigi arvestades eelmise nädala langust, ma ei oleks ka seisaku üle väga nördinud.

Ilmad on õnneks mõnusalt suvised ja enesetunne ning energia on tänu sellele minul igati mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 28. July 2014, kl 10.52

Ostsin endale uue ja uhke kaalu. Mõõdab sada asja, arvatavasti on funktsioon toidutegemiseks ning tubadekoristamiseks ka, ei ole veel nii põhjalikult süübinud sest ma ei ole sellest kaalust hetkel vaimustuses. Näitab muidu numbreid ilusti komakohaga ja puha.. aga eelmine kaal näitab siiani mul natuke alla 90. Praegune lõi ette 93.4! Aga eks ma edaspidi vist proovin selle kaalu numbritega allapoole liikuda mitte teisega.

Natukene šokk. Ma saan aru küll, et kaalud näitavadki erinevale jne. Igatahes, on kuidas on, reipalt nüüd miinuste suunas, komakohtadega! smiling smiley

Porthita, ma arvan ka, et äkki Liz veel suve lõpul leiab meid jälle üles! smiling smiley Võime muidu ka lisaks veel hõigata blogis, et äkki keegi tahab veel liituda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 29. July 2014, kl 08.55

Violet, palju õnne uue kaalu puhul!
Nende elektrooniliste kaaludega on muidugi ka see, et nad tahavad enam vähem looditud põrandat ja kindlasti kõva aluspinda, et nad õigemaid numbreid näitaksid. Ma ei oska ka küll arvata, kumb kaal õigemat numbrit näitab, sest tegelikult selline kaaluvahe ei ole väga suur kah. Aga eks ma nädalavahetusel tabelit korrigeerides siis arvestan, et uus kaal ja see tõus ei pruugi tegelikult üldse olla tõus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 29. July 2014, kl 15.49

Põranda asja ma juba uurisin. Esimese hooga näitas kaal 95 kopigatega ja siis ehmatas ikka väga ära. Siis vaatasin, et asju jms all ei oleks ja põrand võimalikult sirge saaks ja sain selle 93.4 mis enam erinevate kohtade pealt ka 95 peale enam ei hüpanud.

Aga jah, number nüüd reedel tuleb kindlasti võrreldes eelmise korraga suurem. Ega ma ei oskagi öelda ka, kumb see siis õigem on aga kuna jään uuega kaaluma siis liigun selle numbriga koos. Ja lohutav on teada, et kui väga masendavaks kisub saab alati korraks teisele kaalule hüpata tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. August 2014, kl 08.40

Hei!

Minu tänaseks kaaluks siis 102,5 ehk siis +500g. Kõiki asjaolusid arvestades ei ole väga nördinud kaalutõusu üle. See nädal püüdsin end taas normaalsema toitumisega harjutada, mis läks veidi üle kivide ja kändude, aga vaikselt hakkab tulema. Kui need ilmad nii kuumad ei oleks ja oleks võimalik pliidiääres natuke kauem, kui kümme minutit toimetada, oleks isegi juba päris hästi. Praegu aga vaatan, kuidas siiski väimalikult vähe pliidi ja ahjuga tegemist teha, kuna muidu sulan lihtsalt sinna ette ära ja saan kuuma rabanduse.

Trennidega läks veidi paremini, kui eelmisel nädalal ehk siis umbes poolteist trenni. Teisipäeval oli midagi organismis ja tõenäoliselt ka toitumises valesti ja see päädis sellega, et treener jättis trenni katki, kuna mul kippus pilt eest ära minema pidevalt. Neljapäevane trenn oli aga juba küll veidi "invatrenn" aga siiski juba täidsa korralik. Me lihtsalt mõningaid asju ei teinud, kuna väikesest seltskonnast, kellega koos trenni tegime, ühel oli põlv haige ja ta keeldus hüppamast ja jooksmast ning treener natuke arvestas ka sellega, et ma alles teisipäeval pidin trennis otsad andma grinning smiley

Järgmise nädala keskelt on mul järjekordme puhkus ja no kuigi ma oma peas külla rvan, et olen jube tubli, siis eks reaalsus selgub nädala pärast.

Violet, kuidas Sinu nädal läks ja mis nubrit täna uus kaal näitas? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 01. August 2014, kl 10.46

Uus kaal näitas täna hommikul jälle ilusti komakohti (oi kuidas mulle need komakohad meeldivad! smiling smiley ) ning number ise oli 92,5 mis aga on tunduvalt ilusam juba kui 93,4! =) Sel nädalal proovisin toituda oma toimiskava järgi suuremas jaoks, sai ka trenn tehtud (pluss siis tänane) ning üldse igate pidi motiveeritud oldud (suhtlesin ka natuke treeneriga sain asjad jälle oma jaoks selgemaks et mis kuidas ikka on ja peaks olema jne).

Samas, just sel nädalal algasid ka päevad, seega et ma suutsin siuksel nädalal võrreldes nädala algusega miinust näidata.. olen väga rahul! =)

Porthita, millest sul see pilt kaduma tahtis minna? Lihtsalt väga äkiliselt suur koormus või palavus või...? Nõustun ses osas täiesti, et jube raske on sellise ilmaga kuuma pliidi ees hüpata. Ma siin olen vahepeal siuke 500g keefiri 300g marjadega smootiks teinud - täidab kõhtu ja jahutab, väga mõnus palava ilmaga. Nüüd mõtlesin, et peaks ise mingit jäätiselaadset tegema, saaks ka siukse tervisliku jahutuse =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 01. August 2014, kl 14.08

See pilt tahtis kaduma minna tõenäoliselt kahest asjast üks oli kindlasti kuumus, aga põhiline madal veresuhkur. Nimelt mul sel päeval juhtus see, et ma päeval eriti süüa ei jõudnud ja lõunasöögi asemel närisin õhtupoolikul ühe topsi jäätise, aga suhkrust asja süües juhtub ju see, et korraks tõuseb veresuhkur hästi kõrgele ja seejärel langeb hästi madalale ja nii ma siis vaakusingi seal sedasi pildituna.

Mõnusaks jahutavaks tervislikuks jäätiseks soovitan sellist retsepti:
"Viiluta kooritud küpsed banaanid ja pane vähemalt paariks tunniks sügavkülma. Arvesta ühe portsjoni kohta kaks keskmise suurusega banaani. Mikserda saumikseriga külmunud banaaniviilud ühtlaseks massiks. Saadud segu peaks olema siidiselt kreemjas.
Et banaanijäätist enda maitsele huvitavamaks teha, võib sellele peale mikserdamist lisada veidi kaneeli, röstitud mandlilaaste, marju või miks mitte tumeda šokolaadi tükke."

Tegemist on erikorgu.ee lehelt pärit retseptiga, proovisin ise järgi ja maitseb vägagi hästi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: Porthita
Kuupäev: 03. August 2014, kl 12.00

Siit siis ka uuendatud TABEL

Violet, jätsin küll ka kaalutõusu näha, kuid värvilt jätsin selle siiski nagu oleks muutumatu kaal, kuna kaalu vahetusega seoses ei saa tegelikku liikumist arvata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 05. August 2014, kl 23.07

Ma arvan, et see on parim võimalik lahendus! smiling smiley Sa oled nii tubli, et viitsid ilusti selle tabeliga mässata!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Lizette, Violet, Porthita
Saatis: violet
Kuupäev: 08. August 2014, kl 10.26

Järjekordne reede on jälle käes!

Sel nädalal on minu alaselg natukene valus olnud, ilmselt tegin liiga palju raskete asjade tõstmist. Toitumine on aga päris hea olnud, enamjaolt olen kavast kinni pidanud, teinud kohati mõned muudatused (mis on aga heaks kiidetud koostaja poolt) + proovisin pisikese tüki vanaema tehtud kooki jms. Number oli 91.7 mis tähedab jällegi langust. Jumaldan ikka veel oma uut kaalu, komakohad on nii põnevad! smiling smiley

Porthita, kuidas sul?
Liz, kas sina ka tagasi meie seltsis oled?



Toimetatud 1 kord(a). Viimati violet 08.08.2014 10.26.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.