Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 03. August 2012, kl 16.28

Täna hommikul näitas kaal 75,0 kilo...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 04. August 2012, kl 23.16

Minul 74,5, seega + 0,500 gr. õudne
Järgmine nädal jääb mul vahele, kuna olen eemal nii kaalust, kui internetist, kuid kahjuks mitte toidust. Tagasi olen 14.08. seega järgmisena kaalun 17.08.

Kathleen, kas su kaal langes?
Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 09. August 2012, kl 07.42

Eelmisel nädalal võrreldes üleeelmisega kaal langes -500 g,aga mul on endal ka praegu kolimine ,pole ükskipäev aega olnud oma toitu kaaluda ja siia sisestada,nii ,et homme pole vist erilisi tulemusi loota...Olen söönud rohkem kindlasti ,ebaregulaarselt ainult ,et selle suure siiberdamisega olen kindlasti palju trenni saanudwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 10. August 2012, kl 09.45

Täna kaal 75,1,seega nädalaga lisandus +100 g,aga arvestades eile õhtust söögiorgiat,kõige hullem polegi,järgmine nädal olen jälle reel,luban seda iseendalewinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 15. August 2012, kl 21.16

No nii, olen tagasi ning kodus läksin kähku kaalule ning no muidugi +1,5 kg.
Nii et nüüd kaal 76 kg, jessas ma pole elus nii palju kaalunud, isegi kui oma kaksikuid ootasin, kaalusin kõige rohkem 75 kg.

No ei tea, olime puhkusel Türgis, varjus +39, päikse käes +50, käisime meeletult, mul oli sammulugeja kaasas umbes 18 000 sammu päevas , ujusin, meeletult higistasin, sõin suhteliselt vähe, sest sellise palavusega süüa ei taha(arbuusi isu sain muidugi täis) ja tulemus....

Luban nüüd hakata jälle kõike ilusti kirja panema ning järjekindlalt usun, et küll kaal langema hakkab.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 19. August 2012, kl 20.58

17.08 kaal 75,5.+ 1,0. Kuidas Sinul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 23. August 2012, kl 08.13

Nii lõpuks kolimisega ühelpool,kuna kolimisekäigus puudus vahepeal internet siis eelmisel nädalal jäi kaal sisestamata...Täna hommikul näitas kaal 76,0,seega viimasest kaalumisest lisandunud plus 900 g,vot siis mis see kolimine teeb,higistasin ja müttasin küll nagu loomwinking smileyAga tänasest hakkan vähemalt toitu kaalumawinking smileyJa kui tubli sina vahepeal olid?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 25. August 2012, kl 21.22

Eile kaalusin :75,0, seega -0,500gr. vähemalt on miinus. Mul on puhkus ja see teeb oma töö, kuigi juba naersin puhkan puhkusest, sest kodutööd ei taha lõppeda, aga et kaal langeks....

Kuna august on sünnipäevade kuu mu tutvusrindkonnas (4 juubelit) siis olen duelliks täitsa vale kuu valinud, aga äkki just tänu duellile ei kaalu ma vähemalt juba 80 kg.

Tahan homme köögiviljasuppi teha ja proovin järgmisel nädalal seda süüa, äkki siis järgmisel reedeks suudan oma 74 kg tagasi saada.

Sul isegi hästi, et ainult 0,9 juurde tuli, mul suure higistamisega +1,5- õudne.
Küll me hakkama saame, peame. On ju?!?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 31. August 2012, kl 07.22

Täna hommikul kaal 74.0 kilo seega miinus kaks kilo.
Kui päris aus olla,ei teagi kuidas see nii hästi langenud on ,ausalt tunnistan pole siiani kaaluabis oma toite sisestanud ja söönud olen ka vähemalt kahe eest,eile õhtul hilja sõin veel kartulit ja vahukoorega tehtud kukeseenekastetwinking smileyAga vähemalt ülehomsest püüan jälle rajale tagasi saada,homme ju ei saa kuna tütar läheb kooli ja jälle vaja tort teha ja eks ise ka peab ju seda söömawinking smiley
Aga kindel soov oleks septembrikuu viimaseks reedesekskaalumiseks oma (sünnipäevaks) kuus kaalunumbri ette saada,unistada ju võibwinking smiley
Kuidas sul köögiviljasupinädal möödus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 31. August 2012, kl 23.18

Appi, kuidas Sul õnnestus? Minul hommikul 74,5, seega -,500, supi tegin, aga sõin hommikul nagu ikka , aga lõunaks ning õhtuks sõin suppi ning tulemus, alla võtsid Sina, aga mina...

No pole hullu, puhkus nüüd läbi ja esmaspäevast tööle ning ka mu trennid hakkavad( kuigi olen ikka koguaeg midagi teinud), seega nüüd ainult alla peab kaal minema.

Kui Sa nii kiirelt langetad, siis saad varsti oma soovkaalu kätte.

Ära homme torti söö, ega see ka lapsele kasulik pole, tee parem puuviljadest tort, mu tütar tegi arbuusist( lõikas õnnesoovi sisse) ning vahele pani banaani-mangokreemi, mmm, kui maitseva ja mis oluline tervislik. Tee juurde valgeklaari-meloni smuutit ja usun, et kõik naudivad seda.

Reedeni siis

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.49

Hommikul kaal näitas 75,0, seega +0,500. No sellises tempos ma küll jõuludeks -10-t ei saa.
Kas Sinu toitumine on tasakaalus? Ma ei saa kuidagi paika, küll on süsivesikuid palju, küll valku ja oma kalorite hulka pole ma veel kordagi kätte saanud.
Sel nädalal hakkasid trennid ka , aga loodetud kaalulangust pole, homme vanatädi juubel ning seal pannakse mu tahtejõud täiega proovile. Aga küll ma hakkama saan ning rühin pea püsti eesmärgi poole.

Kuidas Sul, kas tempo on sama?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 09. September 2012, kl 07.03

Reedel näitas kaal 73,8,seega miinus 200 g.
Päris ausalt pole üldse jõudnud toitu siia sisestada,ja ka söönud olen kindlasti rohkem kui lubatud.Ainult mis ma teinud olen on see et igapäev kaks tassi rohelist teed joonud...Ei saa kohe kuidagi joonele tagasi,pidevalt mingid grillimised ja ämm käib vahest lapsi hoidmas kui mul vaja linnas käia ,kaasas alati mingid koogikesed ja ta ei mõista ,kui ütlen ,et ei tohi süüa...
Minul pole toitumine kunagi tasakaalus,ainult siis kui olen söönud midagi väga ebanormaalset (mida kaalulangetamisel üldjuhul süüa ei tohi)rammust,no näide ühel õhtul sõin kõigele lisaks ühe eriti rammusa koorejäätise,enne selle söömist oli tasakaal kaugel kui tasakaalus,aga peale selle söömist oli tasakaalus...
Jälle luban ennast kokku võtta uuel nädalal,sulle ka jõudu,kevad on alles kaugel,meil aega küllwinking smiley))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 14. September 2012, kl 07.48

Hommikust,

Täna hommikul oli mul rõõm kaalult maha tulla, näitas teine 72,6, seega -2,4 kg.
Lõpuks ometi. Kas põhjus oli uues kaalu(ostin digikaalu, et naha ka gramme) või selles, et sel nädalal tõmmati mul hammas välja ja eriti isu pole, aga igaljuhul on miinus.
Loodan, et nüüd on ainult miinused kuni sihini.

Kuidas Sinul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.15

Hommik.
Tubli oledwinking smiley
Mina rõõmustada täna ei saa,kaal näitas74.6,seega plus 800g.
Kaua sa ikka oma rohelise tee joomisega loorberitel puhkad,vaeva tuleb ka ikka nähawinking smiley
Mina mõtlen,et mul võis ka muidugi kaal eelmine kord vähem näidata,kuna siis kaalusin köögis,digikaalud on eriti tundlikud igast põranda kallete suhtes,mul ju odav kaal kawinking smiley
Aga vähemalt on motivatsioon tagasi tulnud seegi hea märkwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 24. September 2012, kl 20.24

Hei,

Minul kaal reedel 73,0, seega +0,400, aga pole sel(oh, juba eelmisel, täna juba esmaspäeva)) nädalal ka päevikut täitnud, ega trennis käinud. Eile abiellus mu vanem tütar ja terve nädal oli valmistamise rütmis, isegi hea tulemus. Nüüd olen ametlikult ämm.

Edasi nüüd ainult kaalulangus.

Kuidas Sinu tulemus?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 29. September 2012, kl 14.28

Hei,

Kuhu oled kadunud?
Minul reedel oli jälle rõõmustav kaalult maha tulla, näitas teine 71,8, seega -1,2. Oh, kui tore. Saaks ometi 6-e ette, aga ega see ka kaugel enam pole.Kokku siis -4,2 kg, olen rahul, muidugi oleks võinud ka parem olla, aga hea seegi.

Kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 01. October 2012, kl 08.28

Tere.
Väga tubli oledwinking smiley
Mina pole üldse kaks nädalat midagi teinud(ei toitu siia sisestanud,ega kaalunud)
Sünnipäeval sai tublisti söödud ja joodud head paremat nii,et kaalu ei julge kapist väljagi võttawinking smiley
Aga tänasest vähemalt püüan taas toitu hakata märkima,lubama ei hakka jälle ,olen kerge murduma,aga nüüd ju võiks paar kuud korralik olla ,enne kui jälle jõuluaegsed nuumamised pihta hakkavad...
Sünnipärvaks näed kuute ette ei saanud;(

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.00

Palju õnne tagantjärgi ja küll see 6 ka tuleb, jonni ei tohi jätta.

No nii, vara hõiskasin, jälle +, hommikukaal 72,8, seega +1,0 kg.
Päevikut ei täitnud( see kalorite värk on ikka imelik, mina neid täis ei saa) ja nüüd näen ka, kui ikka õhtul midagi söön(kasvõi jogurtit), on hommikul kaal juures.

Kardan, et järgmise nädala kaal ka just roosiline pole, sest mu kaksikutel on sünnipäev ja ega siis pole ju iseloomu, et ise mitte midagi head-rammust-magusat mitte põske pista.

Eks näis, aga eks ma püüan.

Kuidas sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 07. October 2012, kl 08.09

Minul oli reedel kaal 75.5,rõõmustada pole millegi üle;(
Kusjuures see ongi nii kui õhtul sööd,siis kaal nii hästi langeda ei taha,minul mõjub ideaalselt see ,kui õhtul peale kuute ei söö,kui ainult vett või teed juuawinking smiley
Algul on nii raske ,kõht koguaeg õhtuti koriseb aga harjub ruttu.
Huvitav kuidas sa oma kaloreid täis ei suuda süüa,minul küll sellega probleemi pole,mul juba ainuüksi hommikusöögiga pea alati 40 protsenti täis,ju ma siis hea söömaga ja armastan muidugi rasvast ja rämpstoitu liialtwinking smiley
Kui palju sul lapsi on,tundub ,et palju... küll keegi abiellub ja siis kaksikud ja....?
Minul on kolm last 10 aastane tütar,aasta kaheksakuune poeg ja veel 8 kuune poiss,olen siis hetkel kahe väikse põnniga kodune.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 07. October 2012, kl 22.32

Mul on 3 last,vanem tütar on 28.aastane, kes abiellus. Tal on kaks last( 3,5.a. poiss ning 1,5a. tütar). Seega mul on ka 2 lapselast.
Ja kaksikud, kes 13-ndal saavad 23.a. (poiss ja tüdruk). Nemad elavad veel kodus.
Uskumatu, kuidas aeg lendab, alles olid minu lapsed nii väiksed ja nüüd juba suured inimesed.
Su pisikesed ka ju nagu kaksikud, sellise väikse vahega, küll saab neil olla tore koos mängida.Tütar on kindlasti suureks abiks.

Olen koguaeg kaaluprobleemidega olnud, ikka üles-alla, aga peale 40.a. eluaastat on täitsa hulluks läinud, ainult juurde tuleb ja kui nädala sees midagi alla läheb, siis nädalavahetusel tuleb kindlasti topelt juurde.

Tegelen palju spordiga, see lükkabgi kalorite hulga väikseks, keskmiselt 40-60% lubatud hulgast. Naeran kodus, et mees sööb, aga mina lähen paksuks, mina armastan päevitada, aga tema läheb pruuniks, nii et täielik tasakaal.

Sul on väiksem alles nii pisike, seega titekaal alles, see läheb ruttu maha, nii et kannatust ning oledgi oma ideaalkaalus.

Edu meile ja vaatame mida reedene kaal ütleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.48

Nagu võiski arvata +, hommikune kaal 73,4, seega +0,6. Kuna nädalavahetus tuleb pidustuste hoos, siis see + on kiire tulema, aga nagu mu mees ütleb, et igal esmaspäeval algab mul ju uus elu, siis ega ma ei saa ju talle pettumust valmistada. Nali!

Igaljuhul esmaspäevast hakkan jälle päevikut korralikult pidama ja loodan, et järgmisel reedel olen vähemalt samal tasemel või äkki õnnestub miinus välja pigistada.

Kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.02

Kartsin hommikul kaalule minna, kuna pingeperioodil( mul eksamite aeg) armastan magusat süüa, aga yes:kaal 72,2, seega -1,2. Seega on lootust, et jõuluks saan 6-e ette, vähemalt eesmärk on tehtud.

Kuidas Sul?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.51

Tere.
Ülepika aja astusin siis jälle kaalule,kaal näitas 74,3,kahenädalaga siis veidike ka langenud-1,2 kilo.
Nii ,kui sügis saabub on minul väga raske oma toitumist kontrollida,kuna on koguaeg pime ja stiimulit nagu ka pole...
Minul on ka terveelu,tähendab teismelise east alates kaalu veits rohkem olnud,mul on kehakuju juba selline ütleme siis nagu pirn,kõik rasv ladestub pepusse ja puusadessewinking smiley
Mina kahjuks spordivõlusid enda jaoks leidnud pole,mulle meeldib väga ujuda,aga kuna ma olen nii kompleksides oma kehapärast tee mis tahad ujulasse ma minna ei suuda,kuigi ma tean seal on palju suuremaid inimesi,kui mina aga ma olen nii kriitiline enda välimuse suhtes...
Minu suureks unistuseks oleks ka kuus ette saadawinking smiley
Pole seda kuute juba üks hea viis aastat näinud kaalule astudeswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 29. October 2012, kl 15.45

Miks on nii, et üks päev kaob kontroll , sööd ühe jäätise ja jood paar klaasi veini ning siis kaalule astudes minestad? Õudne, kas tõesti normaalseks eluks peadgi paks olema.
Igaljuhul libastusin ja muidugi kaal missugune, et tänaseks olen alles toibunud.
74,9 , seega +1,5 ning olen tagasi alguses. Tsiteerides klassikuid "Hakkame aga otsast pihta".Lahe eks?!?confused smileyconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 01. November 2012, kl 10.37

Pole hullu,ükskord lugesin siin ühte kaalulangetajate foorumit,kes alustasid aasta algul ja mõned olid nüüdseks kaaluabiga võrreldes aastaalgusega juurde võtnud mitu kilowinking smileySeega pea aasta aega ja ei midagiwinking smiley
Minul tuli täna uus tuhin peale,algas uus kuu ja ...jõuludeni just nii mõnusalt kuu ja kolm nädalat et võiks ju väheke ennast piinata ja lugeda kaloreid ja pitsitada kaks liitrit vett päevas näost sissewinking smiley
Eks vaatame homme kaalun siis ka ennast
Tegelt ju täitsa reaalne unistus meil mõlemil oleks jõuluvanale sülle ronides öelda et kuus on eeswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.21

Tere.
Kaal täna 75,9,seega juurde tulnud +1,6 kilo,mina veel kaugemal kui alguseswinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 03. November 2012, kl 14.02

Mul reedel 74.5, seega -0,4. See jo-jo-efekt käib ikka täitsa närvidele.Aga kui ei hoia, siis oleksin vist juba 100 kg. Tegin endale ka väiksema eesmärgi alguses, jõuluks 6 ette saada ja super oleks kui saaksin kaalu 68 kg-le, seega vaja oleks maha saada u.6 kg, no see peaks ju võimalik olemasmiling bouncing smiley
Vähemalt hea uudis oli, et talvemantel läks selga, kartsin juba , et pean ka selle selga pigistama nagu enamus mu riietest.

Nii et pea püsti ja edasispinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Kuupäev: 09. November 2012, kl 10.02

Kaal täna 75,2 ehk -700 g.
Ma küll loodsin paremat tulemust aga asi seegiwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.02

Mul reedel 74,9, seega +0,4, oh, paneb ohkama. No mis teha, vähemalt püüan.Ja kui püüda kõigest väest , saab üle igast mäest. On juwinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL- ifik JA kathleen26
Saatis: ifik
Kuupäev: 16. November 2012, kl 15.25

Hommikul kaal 74,6, -0,3, mis pole muidugi mingi näitaja, aga miinus ikkagi. Kuigi jah, teades ajalooliselt, siis esmaspäeval ma parem kaalu lähedale ei lähe.

Peaks äkki dieeti pidama hakkama, jõulud ju tulemas ja kardan oma peokleiti välja võttagi.

Kogun mõtteid ja siis vaatan. Praegu meeletu õppimise aeg ja aju vajab magusat, viimane eksam 04.12, siis otsustan, kas teen kiirdieedi või mitte, aga kleidi sisse pean mahtuma.

Kuidas Sul edusammud? Kindlasti oled tublim.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.