Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 05. August 2012, kl 12.24

Tere!

Seega otsin duellikaaslasi, et koos kaotada 10kg esialgu 2 kuud kestva aja vältel (ehk umbes 0,8kg nädalas). Ise 165cm ja 65kg. Jah see on normaalkaal ja minu pikkuse puhul ok, kuid veel 4-5 kuud tagasi kaalusin 57kg, stressirohkel perioodil võtsin aga hoogsalt juurde ja nüüd on soov see ilusasti uuesti maha saada.
Duellikaaslasteks sobivad need, kellel vähegi soovi ja motivatsiooni!

Päikest ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Jesse
Kuupäev: 05. August 2012, kl 17.59

Nii, on vist käes aeg pisut tõsisemalt kaalulangetamisele pühenduda. Viimase paari nädala jooksul pole midagi alla tulnud ja motivatsioon lööb vaikselt kõikuma. Minu kaal on küll hetkel oluliselt suurem, kui Sul, aga no 10 kilost tahaksin ikkagi lahti saada smiling smiley

Pikkust 165 cm, kilosid laupäevase seisuga 74,4 kg

Usun, et üht korralikku duelli just praegu vajangi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: nuustik
Kuupäev: 06. August 2012, kl 08.06

Tere! Võiksin küll osaleda, kuigi senistes duellides olen kaotajaks jäänudsmiling smiley Ka oleks 10 kg maha vaja saada, olen 175cm ja täna hommikul 75,6kg. Minu kaaluke on kogunenud vaikselt kahe lapsega, enne lapsi ca 7a tagasi olin 66-67kg, siis peale esimest jäi kaal kuskil 72kg ja nüüd siis olin peale teist last 78kg. Esimene vaheeesmärk olekski 6 kaalule jälle ette saada ehk 69kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 06. August 2012, kl 09.19

Tere!

Väga tore, siis oleks kolm duellitajat juba olemas. Mis te arvate, milline võiks olla alguskuupäev? Võiks ikka võimalikult ruttu eksole smiling smiley Ise olen valmis juba täna-homme-ülehomme alustama (ehk siis alustan juba täna, koos paneme eesmärgi eraldi).
Mis te arvate, kas teeme motivatsiooniks veel mingisuguseid tingimusi peale kaalu kontrollimise? Näiteks, et igal kaalumisel sh. algus ja lõpp pildid endast vms. et ikka progress näha oleks ja saaks teistele ka uhkustada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: tirnu
Kuupäev: 06. August 2012, kl 09.42

Mina 59 ja oleks väga soov saada 55 kg peale, kas võib ka Teiega liituda, kuigi ei ole soovi saada alla -10 kg, kuid eesmärk 55kg on sama.ja see viimased 4 kg tunduvad nii raske alla saada! Pikkust on mul 163 cm. Mina olen ka valmis alustama juba täna!Kaalunud olen täna hommikul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Jesse
Kuupäev: 06. August 2012, kl 11.36

No aga hakkasime siis äkki kohe pihta? Meil kõigil siin ju hetkekaalud kirjas ja nädala lõpuni, kui uus kaalumine peaks toimuma, on veel aega jäänud... Mis arvate?

Minu jaoks on see esimene duell ja ega ma õieti ei tea, kuidas see reaalselt kõik toimuma peaks... Kas keegi oskab tabeli valmis teha? Ning alguse ja lõpupilt oleks päris vahva mõte cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 06. August 2012, kl 11.53

Väga äge! Ma teen meile siis tabeli näiteks ja täna võime kõik ise pildistama kukkuda (ilma näopildita oleks ehk parem?) ning lõpus saab montaaži teha.
Kaalumine siis esmaspäeviti kui juba täna rebimiseks läheb.
Postitan tabeli uue teema alla või siia?

Edu meile kõigile ja kui on raskem päev või motivatsioonipuudus ärgem kartkem siin seda välja hõigata, koos on ikka lihtsam!

Kirsi

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 06. August 2012, kl 12.02

Ps: kirjutage enda pikkus ja tänane kaal siia palun!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 06. August 2012, kl 12.10

Niih tabel on valmis! Klikkige aga julgelt siia!

Jätsin veel ruumi, ehk soovib keegi esimesel nädalal meiega liituda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Leemur
Kuupäev: 06. August 2012, kl 12.52

Mina sooviks ka liituda smiling smiley

Esimeseks sammuks minu vormi saamise teel sobiks 10st kilost vabanemine ideaalselt. Pikkuseks 165 ja täna hommikune kaal 70,0. Eesmärgiks siis 60,0.

Küsiks ka kohe teistelt duellitajatelt, mida olete mõelnud ette võtta - kuidas söömisharjumusi muuta ja millist füüsilist tegevust ning kui palju lisada?


Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 06. August 2012, kl 13.01

Tere Leemur, oled meie duelli lisatud!

Mina kõrvaldan pooltasapisi enda menüüst igasuguse valge jahu ja sellel põhinevad tooted, valge riisi ja vb ka kartulid. Olen taimetoitlane, seega ei söö ka liha, muna, piima, kala jne. Praeguseks suurimaks patuks on suhkur, millest samuti kavatseda loobun (va loomulik, ehk rafineerimata puuviljasuhkur jne.)See iseenesest midagi kaalulanguse juures eriti ei mõjuta, kaloreid tuleb igal juhul lugeda.

Jooksen 5*nädalas umbes 30-40min ja 3*nädalas on kodune jõutreening. Sedasi treeninud olen nüüdseks umbes aasta, kuid söömisharjumused ei vasta treeningutele pikemat aega, nüüd tuleb see ka paika panna.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Jesse
Kuupäev: 06. August 2012, kl 13.37

Wow, meid nii mõnusalt palju siin juba smiling bouncing smiley

Mina üritan toitumise osa jälgida, et ei ületaks lubatud kalorihulka ning samuti tuleb kuidagimoodi vähendada maiustamisi. Olen meeletult maias ja stressirohketel hetkedel see mul tavaliselt mõistuse viibki.

Trenni osas püüan nüüdsest 3-4 korda nädalas midagi tõsisemat teha - sõidan rattaga, üritan sörkida, keplen või teen video järgi mingit üldfüüsilist treeningkava. Puhkus on küll läbi aga loodan, et leian ikka töö kõrvalt selleks kõigeks aega ja jaksu.

Edu meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Leemur
Kuupäev: 06. August 2012, kl 15.32

Toitumise vallas loobun igasugustest karastusjookidest jms, mis sisaldab mõttetult palju suhkrut. Menüüsse jääb joogipoolisest vesi ja värskelt pressitud mahlad, samuti küll ka kohv, mida ideaalis üritan asendada rohelise teega. Nii nagu ka kirsitort, plaanin loobuda valgest jahust ja valgest suhkrust(seda mitte ainult kaalualandamise eesmärgil vaid ka näonaha seisukorra parandamiseks - lisaks sellele, et viimase kahe kuuga on kaal 4 kilo võrra tõusnud on ka nahk käest läinud). Väldin järgneva kahe kuu jooksul alkoholi tarbimist, aga kui mõne tähtpäevaga seoses(endal just sünnipäev tulemas grinning smiley) alkoholi pruugin, siis kas veini, vahuveini või shampanjat. Lisaks loobun sealihast, kuna see on niigi viimasel ajal millegi pärast maitselt vastu hakanud, siis kasutan hetke ära. Samuti loen kaloreid, pluss lähtun toitumisel Beverly Hillsi dieedi põhimõtetest ehk üritan toitu teadlikult kombineerida.

Trenni osas kavatsen kuni 2.septembrini tööpäeviti hommikuti ujumas käia ning korraga esialgu ujuda kilomeetri. Lisaks igapäevaselt sõita 20 minutit rattaga ja teha kõhulihasteharjutusi. Alates 3.septembrist tahaks kombineerida erinevaid asju - valikus praegu zumba, yoga ja polefit lisaks millele jätkaks ka ujumist. Mis täpselt saama hakkab selgub aga augusti lõpus, kuna sügisel tagasi ka koolipingis õhtuti, niisiis programm vajab täiendavat skeemitamist.

Edu meile tõesti ja loodetavasti oleme kahe kuu pärast kõik enda püstitatud eesmärgid saavutanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Padi
Kuupäev: 06. August 2012, kl 15.57

Mina ka liituksin duelliga. Olen üle pika aja taas kaalulangetamise lainel ja siin tagasi. Üle nädala juba tubli oldud ja hetkel motivatsioon laes.
Olen 176cm pikk ja kaal täna 79,1. Soovkaaluks 68kg. Minu lisakilod on tulnud nii nagu Nuustikulgi - märkamatult koos 2 lapsega.
Kaalu alandamiseks üritan jääda iga päev 1400-1500kcal piiresse ja kõik toidud üles kirjutada, siis ei tule märkamatuid ampse, mis päeva lõpuks arvestava osa annavad.
Olgem siis tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 06. August 2012, kl 19.22

Mõtlen, et sooviks ka duelliga liituda, et saavutada pärast rasedust jälle oma eelmise aasta tippvorm ehk 56 kg (võib ka ilus 55 olla winking smiley). Pikkust 164 cm ja kaal täna hommikul 64,3 kg. Plaanis kenasti oma kaloreid lugeda, võimalikult palju lapsega kärutamas käia, velotrenažööriga sõita ja videode järgi treenida (eelmisel aastal oli mul nii imeliselt lame kõht tänu sellele!).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: nuustik
Kuupäev: 06. August 2012, kl 21.43

Tore, alustame jah kohe - nagunii üritan pidevaltsmiling smiley Aga minu ettepanek oleks siiski edaspidi reedeti kaaluda, esmaspäeviti võib peale nädalavahetust väike tagasilöök saabuda, ikka ju mingid sünnipäevad, pidustused ja söömine. Olen Kaaluabiga koos pusinud juba jupp aega ja tean, et kui suudaksin siin antud kaloritest kinni pidada, siis asi toimib. Aga see suutmine on päris raske. Üritan ka liikuda, tervislikumalt toituda ja peale 6 mitte süüa (minu puhul ka hea, vähemalt enesetundele).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 07.11

Kui mind ka ikka siia duelli võetakse, siis pooldan ka tegelikult reedest kaalumist, siis jõuab nädalavahetuse patud ikka lunastada ka uueks kaalumiseks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 07.21

Sooviksin ka nii väga kaalus alla saada.
Kas võistlus on juba lukus, või saab veel liituda?
Pikkust 162cm ja kaalu hetkel 61,6kg. Sooviks ka kuidagi moodi 55-le saada, kuigi olin ses kaalus vist viimati põhikoolis. Üksi on seda jube raske teha, teistega koos suurem motivatsioon.
Keskkoolis tõusis kaal ehmatavalt. 2007. oktoobris kaalusin lausa 78.6kg, siis sai end käsile võetud, 9 kuuga langetatud kaalu 63-le. Vahepeal 2 last saadud, kaal püsib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 08.01

Niih, snyggflicka ja onneseeNtrt on mõlemad lisatud, nüüd paneks nimekirja lukku ka, läheb paljuks vast.
Mina arvan, et esmaspäevane kaalumine peaks siiski jääma, kuna võistlus algas esmaspäeval ja selline suhtumine, et nädalavahetusel niikuinii tuleb juurde on vale. Osade päevade eelistamine teistele kaalulangetamisel on kuidagi totter, miks peaksime e-r korralikult toituma ja siis l-p end pungil täis sööma?
Esmaspäevane kaalumine motiveerib ehk just nädalavahetusel korralik olema, et esmaspäeval ilusaid tulemusi näidata oleks winking smiley
Kui üldine arvamus ikka reedele jääb, muudame ära.

Kirsi

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Leemur
Kuupäev: 07. August 2012, kl 08.15

Official kaalumine võiks olla ikka kord nädalas ühesuguse intervalliga. Ise kaalun küll ennast nagunii igal hommikul, aga ülevaatliku statistika jaoks võiks jääda esmaspäevane kaalumine. Ja nõustun kirsitordiga, et toituma peaks korralikult igapäevaselt, mitte esmaspäevast reedeni. Minul isiklikult on ka eesmärgiks tervislikult toitumine elustiiliks kujundada, mitte ainult 2 kuud nö dieedil olla smiling smiley

Aga küsimus - kas lisaks kaalumisele mõõdate ka nt vööümbermõõtu? Seegi annab teatava ülevaate. Minu näiteks trenni tehes kaal langeb kõvasti aeglasemalt kui ainult toitumist jälgides, aga samal ajal mõõdud kaovad kiiremini. Kuid tihtipeale kaalu aeglasem langus on siis küllaltki frustreeriv.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Padi
Kuupäev: 07. August 2012, kl 09.15

Mina olen ka tegelikult juba pikka aega siin Kaaluabis pusinud (küll päris pikkade pausidega) ja pooldan ka reedest kaalumist. Nagunii siin üldine kaalumise päev reede. Nädalavahetuse sünnipäeva üksainuke koogiviil võib vabalt tähendada järgmisel hommikul +1kg, mis pole tegelikult rasv ja on juba järgmisel-ülejärgmisel päeval taas null kui mitte miinus. Esmaspäevane kaalumine võib kergesti panna motivatsioonile tugeva põntsu. Reedeks saab jälle ilusa miinuse kirja. Tähtis on ju järjepidevus - kui iga nädal kasvõi väike miinus saada, on see kokkuvõttes päris ilus tulemus.

Tublid on need, kes suudavad tõesti kogu aeg tublid olla, aga nädalavahetustel ja eriti suvel on palju sellisei seltskondlikke üritusi, kus isegi hilisõhtune vee-joomine või salati söömine hommikusele kaalule mõjub...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: tirnu
Kuupäev: 07. August 2012, kl 10.18

Mina pooldan ka esmaspäeva, kuid võime ka teha ju reedeti omal soovil vahekaalumist ja vaadata, kui palju see nädalavahetus nii mõjutab. Hetkel aga ma annaks oma kaalu ikkagi esmaspäeviti.
Minu plaan on lahti saada hiljaõhtusest pidevast näksimisest, mis on minu unegraafiku segi löönud ning lisaks veel nahk väga jubedaks läinud. Plaan on ka rohkem osaleda jooksuvõistlustel - järgmiseks Jaansoni kahe silla jookssmiling smiley Jõudu kõigile ja tervislikku kaalulangust!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 07. August 2012, kl 10.30

Mul on harjumus sees kaaluda reedeti, kuid pole probleemi seda teha ka esmaspäeval. Ja mina olen iga kuu 3ndal kuupäeval mõõtnud alljärgnevaid mõõte:


...............03,03....... 03,04...... 03,05...... 03,06.......03,07...03,08
Rind pealt ...99 cm.... 100cm.... 98,7cm.... 95cm....93cm...92,5
Rind alt....... 83 cm..... 86cm..... 83,2cm.... 82cm...81,5cm..81,5
Piht............ 88cm....... 83cm..... 83cm...... 80cm...78cm..78
Kõht (naba). 92 cm...... 91cm..... 90cm...... 89cm...87cm...86,5
Puus.......... 93 cm...... 91,5cm... 89,7cm... 89cm...88,7cm..87,3
Pepu.......... 95 cm...... 93cm...... 93cm...... 91,5cm...91.5cm...91,5
Kints.......... 54 cm...... 53cm...... 53cm...... 52cm...52cm...51,3
Käsivars..... 30,5 cm.... 30cm...... 29,5cm...29,5cm...29,2cm....29
Sääremari... 35cm........ 34,5cm... 33,5cm... 32cm ...32cm...32

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Padi
Kuupäev: 07. August 2012, kl 13.14

Vau, Õnneseen, sa oled ikka ülitubli. Kõige tähtsam ongi ju, et mõõdud väheneksid ja sul näib seda järjepidevust jätkuvat....
Minu häda ongi püsivuses. 3-4 kg võtan ilusasti hurraaga maha, siis tundub, et olen juba nii tubli, et võib veidi lõdvemalt lasta ja märkamatult on need 4kg taas kukil tagasi. Ja nii olengi aasta algusest selliste +/-4kg perioodidega suht samas kohas kogyu aegsad smiley
Aga nüüd vaim valmis ja üritan lõpuni smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Murka
Kuupäev: 09. August 2012, kl 10.50

Kas võin teiega duellil veel liituda? Pikkust 170 ja kaal 64, veel eelmisel suvel kaalusin 56, mis mulle oluliselt paremini sobib.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 09. August 2012, kl 13.13

Vaatan, et palju duellitajaid juba -- kas üks veel mahub smiling smiley? Mul lõppes viimane duell, millest osa võtsin, mai lõpus ja selle ajaga on juurde tulnud peaaegu 2kg ... Praegu hetke seisuga pikkus 174 ja kaal 77,8kg ...

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 10. August 2012, kl 07.34

Oi, tüdrukud, meil on juba nimekiri kinni, muidu läheks ikka liiga paljuks. Teete ehk ise duelli?
Edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Jesse
Kuupäev: 13. August 2012, kl 07.02

Kaunist hommikut kõigile kaasduellitajatele!

Proovisin ise tabelisse oma uut kaalu sisestada, aga millegipärast ei lasknud..
Igatahes, oli kaal täna hommikul 73.3 kg hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Leemur
Kuupäev: 13. August 2012, kl 07.31

Mina täna hommikul 66.6 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 13. August 2012, kl 08.13

Minu tänahommikune kaal on 61,9 smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.