Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: tirnu
Kuupäev: 13. August 2012, kl 08.22

Minu hommikune kaal näitas 60sad smiley Nädalavahetusel suvepäevad ja pakuti ka kõike paremat, kuigi proovisin kõike normaalsuse piires maitsta.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 13. August 2012, kl 09.03

Tabelit ei saagi ise muuta, ainult tabeli omanik saab uued numbrid lisada.
Edaspidi võiks kaalunumbri saata ehk personaalsõnumina, et mitte foorumit liiga kirjuks kritseldada?
Minu kaalukaotus oli seekord pea olematu, sattus väga väga keeruline hetk olema isiklikus elus ja kookidele/õlule sai nii suurt rõhku pandud.. Imestan, et hoopis mõnda kilokest lisaks ei kogunud.
Väga tublid olete, muutused on juba näha!!!
Edukat jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Padi
Kuupäev: 13. August 2012, kl 13.08

Minul kaal täna hommikul 78,4ehk siis -700g algkaaluga võrreldes. Olen rahul endagasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 14. August 2012, kl 09.17

Nuustik ja onneseenTrt enda kaalu ei teatanud, kas te võtate veel duellist osa?

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: nuustik
Kuupäev: 15. August 2012, kl 07.06

tere. võtan küll osa, aga no ei ole harjunud selle esmaspäevase kaalumise ja teatamisega, unustasin ära. üritan ümber harjuda. kaal oli 75,2kg (kaalun tegelt iga hommik).

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 19. August 2012, kl 12.28

Minul ikka üldse ei tule välja see duellitamine praegu sad smiley Neli päeva sain korralikult enda plaanidest kinni peetud ja siis eile meeletu söögihoog, a la kõik mis kätte satub. Ja nii kogu aeg. Oijah, eks siis korjan end kokku ja proovin edasi. Kuidas teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Otsin täiendavat motivatsiooni ja kas duellitajaid oleks
Saatis: Hipokass
Kuupäev: 19. August 2012, kl 19.41

Tere!

Kas keegi on valmis duellitama (-5-6 kilo). Nii väga tahaks oktoobrilõpuks ühte pikka kleiti mahtuda!eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 20. August 2012, kl 11.37

Mul tasapisi edeneb kaalulangetamine, -900 g on täitsa hea tulemus. Mulgi olnud sel nädalal päevi, mis pole just plaanipäraselt kulgenud - külalised ja sünnipäevalkäik - kuid on õnnestunud kaalunäitu mitte kahjustada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 20. August 2012, kl 13.26

Tere, kas praegu on juba hilja selle duelliga liituda? Olen samuti 65 kg ja 165cm pikk. Soov oleks saavutada 55 kg ~ 2 kuuga. Või on ehk veel keegi, kel oleks soovi kaotada 10 kg 2 kuuga? smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kakukai 20.08.2012 13.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Leemur
Kuupäev: 20. August 2012, kl 21.16

Nonii... Minul täna hommikul kaal 67.7 - sünnipäeva tähistamine annab tunda sad smiley
Aga tuleb tunda rõõmu selle üle, et üldises seisus siiski asi edeneb. Täna võtsin enda kätte ja hakkasin ka trenniga tegelema - 1000 meetrit ujumist ja tund joogat ning tunne on vapustav! Ei jõua homset hommikut ära oodata, et saaks taas ujuma smiling smiley
Söömist püüan nüüd ka taaskord jälgida - loodetavasti kõik, mis ette jääb ja mille järele isutab siiski suhu ei rända

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Jesse
Kuupäev: 21. August 2012, kl 13.36

Kirsitort, kas minu privaatsõnum ei jõudnud sulle kohale?

Igatahes kirjutan siis ka siin, et eelmise nädala kaalulangus oli 700 grammi ja eilse hommiku seisuga siis kaalul 72,6 kg.
Päris normaalne tulemus ju iseenesest... aga kui saaks maiustamisest lahti, siis võiksid need numbrid veel palju kenamad olla... Uuh, vajan kangemat selgroogu eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 23. August 2012, kl 09.30

Vabandust neiud, naisterahvad! Olin mõned päevad internetist kaugel eemal ja ei saanud tabelit uuendada, teen nüüd selle ära smiling smiley
Tundub, et mõned veel meist on kadunud, Nuustik, Tirnu, Leemur, Padi ja siiani onneseenTrt. Ehk on ka väikesel minipuhkusel winking smiley Loodetavasti jätkate ikka enda kaalukaotusteekonnaga ja saame teie tulemused varsti teada!
Oleme kõik tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: Leemur
Kuupäev: 23. August 2012, kl 09.38

Mina täitsa alles smiling smiley
Ning esmaspäevane kaal 67.7 kg. Tänaseks vaid 200 grammi muutust ja kaal seisab. Maiustanud pole ja trenni ka hoolega vihtunud teha, aga ikka seisab sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 23. August 2012, kl 21.49

Oh õudust! Kuni õhtusöögini olin tubli täna... Ja siis oli vaja tütrekese 2. minisünnipäeva tähistada isetehtud jäätisetordiga, mis on loomulikult ülimaitsev ja kahjuks ka kohutav kaloripomm! Ei hakanud seda isegi enam toidupäevikusse sisestama, sest päeva kalorinorm sai nagunii kõvasti ületatud. Ja homme Rootsi kruiisile... Ei ole esmaspäevaks mingit head tulemust oodata sedasi confused smiley Hea, kui praegust numbrit säilitada suudaks. Aga egas midagi, hüppan praegu trenažööri selga, saab natukenegi seda torti heastada smiling smiley Ja annan lubaduse, et järgmiseks minisünnipäevaks teen midagi head ja lahjat, miskit figuurisõbralikku... Aga mis see olema saab, seda veel ei tea, õnneks selleni kuu aega midagi välja mõelda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.35

Minu eilne kaloraas oli üldse 223% päevasest normist grinning smiley Proovin asja kerge huumoriga võtta, pole mõtet end üleliia materdada sellise asja eest. Vastupidi, edaspidi tublimalt!! Ja sina samuti snyggeflicka, tuleb lihtsalt selgeks teha endale, et kui toit läheduses ei tähenda see veel, et seda ka kindlasti süüa tuleb. Tundub mingisugune jäänuk nõuka ajast ka see sund taldrik kindlasti tühjaks süüa jne.
Oleme tugevad!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 24. August 2012, kl 09.46

Noh eks ma püüa seal kruiisil piirduda vaid hädavajalikuga smiling smiley Ega ei peagi taldrikuid täis kuhjama ja kõik alla kugistama winking smiley Kusjuures eriti motiveerib tubli olema hoopis see, et täna hommikul olin tervenisti pool kilo kergem kui eile grinning smiley Nii et lihtsalt pean jälgima, mida söön! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Kuupäev: 28. August 2012, kl 09.22

Niih, neiud! Eile sattus jällegi vaba päev olema ja graafikut ei täitnud. Saatke nüüd mulle julgelt oma numbrid ja paneme kirja!
Endal kaal sama, mis eelmine nädal, mis on tegelikuses ülimalt positiivne arvestades, et eelmise nädala kalorid olid igapäevaselt umbes 200% normist.. Kuid trenni sai ikka kõvasti tehtud ja õnneks midagi juurde ei tulnud smiling smiley
Nüüd uue hooga ja paremini!!
PS: Võtan graafikust maha onneseenTrt, kuna ei ole enda kaalu teatanud kolmandat nädalat.

Valikud: VastaOsunda
Re: Otsin duellikaast(-lasi) -10kg
Saatis: nuustik
Kuupäev: 02. September 2012, kl 13.56

Mind võib graafikust maha võtta, astun ise sellest duellist välja. See esmaspäevane kaalumine on kuidagi väga sassi mu süsteemi löönud. Esmaspäevad on alati väga kiired ja tavaliselt ei tule enne kolmapäeva meeldegi kaalule astuda ja ka Kaaluabi külastada. Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.