Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 07. September 2012, kl 08.07

Ja ongi esimene tulemuste üleskirjutamise päev käes....kartsin seda kohutavalt, sest veel paar päeva tagasi hakkas kaal tasapisi ülespoole liikuma, kuid õnneks Figura tee parandas seedimist ja täna hommikul oli rõõm suur kui kaalule astusin smiling smiley
Aga jõudu ja jaksu teiseks duelli nädalakssmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Krisser
Kuupäev: 07. September 2012, kl 08.49

Tere,
kui ikka üles ei märgi ja väga ei jälgi, mis hammaste taha rändab, siis ei tasu ka kaalumise hommikul väga üllatudasmiling smiley Loodetavasti on selle nädalaga mõte harjuma hakkanud, et suhurändav kraam käib enne kaalult läbi. Väga mitte-eeskujuliku nädala tulemus, +0,5

Edu ja tugevat tahtejõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 07. September 2012, kl 09.24

Mul õnnestus 1,4 kg maha raputada! spinning smiley sticking its tongue out Ei tea, kuidas, aga õnnelkik olen selle üle ikkagi! Ja loodan, et see esinumber 5 ka pidama jääb, juba augusti keskpaigast saadik pendeldasin 60 ja 61 vahel, no ära tüütas! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. September 2012, kl 12.50

Tere!
minu selle nädalane kaalumine algas kohe tõusuteel- 67,2 näitas kaal täna hommikul. Ei tea, kas keha valmistub pühapäevaseks tõsiseks katsumuseks (SEB Tallinna maratoni poolmaratoniks), või on "süüdi" see igakuine naiste "nuhtlus", igatahes plussis jah.. thumbs down mul on üldse selle kaaluga mingi imelik asi: pole mingi probleem päeva jooksul kilo või kaks juurde ja ka samas maha saada.. tongue sticking out smiley ei tea, kas see ongi normaalne või.. no muidugi- olgem ausad- ega ma sel nädalal pole end saanud liigutada ka rohkem kui kolmapäeva õhtul kolm tundi puid ladusin ja lõhkusin.. Pühapäeva hommikul asun siis koos sadade (tuhandete) teiste jooksuuvilistega SEB Tallinna maratoni starti. Saab näha siis, kas see 21,1 km viivad mu keha ümbert nii mõnegi sentimeetri.. winking smiley või mõne (kilo)grammikesegi.. grinning smiley aa, mul tekkis küsimus, kas me oma kaalu sisestame siis ise igal nädalal jah? Jõudu ja edu teistelegi duellitajatele! Olge mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.01

anny22 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Tere!
> minu selle nädalane kaalumine algas kohe
> tõusuteel- 67,2 näitas kaal täna hommikul. Ei
> tea, kas keha valmistub pühapäevaseks tõsiseks
> katsumuseks (SEB Tallinna maratoni
> poolmaratoniks), või on "süüdi" see igakuine
> naiste "nuhtlus", igatahes plussis jah.. thumbs down mul
> on üldse selle kaaluga mingi imelik asi: pole
> mingi probleem päeva jooksul kilo või kaks
> juurde ja ka samas maha saada.. tongue sticking out smiley ei tea, kas see
> ongi normaalne või.. no muidugi- olgem ausad- ega
> ma sel nädalal pole end saanud liigutada ka
> rohkem kui kolmapäeva õhtul kolm tundi puid
> ladusin ja lõhkusin.. Pühapäeva hommikul asun
> siis koos sadade (tuhandete) teiste
> jooksuhuvilistega SEB Tallinna maratoni starti.
> Saab näha siis, kas see 21,1 km viivad mu keha
> ümbert nii mõnegi sentimeetri.. winking smiley või mõne
> (kilo)grammikesegi.. grinning smiley aa, mul tekkis küsimus,
> kas me oma kaalu sisestame siis ise igal nädalal
> jah? Jõudu ja edu teistelegi duellitajatele! Olge
> mõnusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 07. September 2012, kl 13.07

Jah kirjutame isesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 07. September 2012, kl 22.21

Täna käisin kaalupeal ja kaaluomanik väidab, et tema kaal valetab vähemalt kilo. Kui seda uskuda, siis on midagi ka kadunud, aga kui mitte, siis jääb number samaks. Kuna homme saan astuda sellele kaalule, mille numbrit usaldan, siis jätan oma numbri täna kirjutamata.

Kuna mul köögikaal (veel) puudub, siis sisestan oma toitude kaalusid stiilis 1 spl või 5 tl või 2 kulpi. Aga minu hinnangulised mõõdutulemused ei anna mulle seda kaloraaži kokku, mis vajalik oleks. Seda tasakaalustatust ma väga ei jälgi.Tahaks et see kalorite numbergi esmalt paika loksuks. Tööl kaalusin oma toiduportsu ja see oli palju väiksem kui ma esialgu arvasin. Samas sain ma oma kõhu kenasti täis. Kas ma tõesti peaksin rohkem sööma?confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: aville
Kuupäev: 10. September 2012, kl 06.29

Tere. Minu kaal langes siis 0,7 ja ma ise olen väga rahul, sest suurt langust järsku ei ootagi ja ei taha, sest mis kiirelt läheb võib sama kiirelt tagasi tulla, räägin enda kogemustest smiling smiley.Nädalavahetusel ostis mees mulle e-sigareti, et ehk õnnestub mul suitsetamisest lahti saada....Minu kõige suurem hirm selle juures on just see, et eelnevad korrad kui olen maha jätnud siis see mis kaal tegema hakkab on olnud õudnesad smileysad smiley .Ma nii tahaksin loota, et ehk see kord selle e-sigaretiga on teisiti.Eile käisin jooksmas ja püüan nüüd seda teha iga vabapäev, et ehk see aitab seda kaalu alandada kui isu peaks tõusma hakkama, seoses suitsetamisest loobumisega.Teile kõigile soovin jõudu ja jaksu, sest ega see kaalu langetus kerge pole smiling smileysmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. September 2012, kl 12.05

juhuuuu! Kas te usute või mitte, aga minu kaal näitas täna hommikul 61,7 kg, seega- eilse poolmaratoniga "raputasin" maha : 67,2-61,7= -5,5 kg
Nüüd pean asuma seda hoolega hoidma, et see nii ka jääks winking smiley Oiiii, aga jalad, eriti põlved on täna niiiiiii valusad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 11. September 2012, kl 09.43

Hei! Sooviksin ka veel suht viimasel minutil ideega liituda! Sisestasin samuti tabelisse oma andmed.. Ei tea, kas tegin seda õigesti, kuna arvutused millegi pärast ei klapi. Võitlen juba kaks aastat suht edutult tõusva numbriga. Loodan, et leian siit piisavalt tuge ja inspiratsiooni, et kaalu langetamine ei oleks mitte kohustus, vaid iga gramm kaoks nautides smiling smiley jaksu kõikidele osalejatele ja loodan, et saan veel kampa tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Musilane
Kuupäev: 11. September 2012, kl 11.59

Hei-hei

Soovin ka Teiega liituda! Sisestasin tabelisse oma andmed, kuid valemit ei osanud lisada. Loodetavasti olete nõus mind kaasama veel!

Tänuga

Musilane

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 11. September 2012, kl 13.43

Tere Kirjapiiga ja Musilanesmiling smiley

Lisasin tabelisse veel kaks rida ja nüüd tabel ka arvutabthumbs up

Teine kaalumine juba sellel reedelsmiling smiley

NB! Küsimus kõikidele meie duellitajatele, hetkel on mõned inimesed jätnud oma kaalu eelminekorda märkimata, kas me võime äkki nii teha, et kui kaks nädalat ei ole kaalunumbrit uuendatud, siis kustutame nime ära?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 11. September 2012, kl 19.53

Mina käisin täna arsti juures ja tema õpetussõnade kohaselt peaks ma selle 10 kilo alles kevadeks ära kaotama (siis on tulemus püsivam). Ehk, et kilo nädalas on palju. Pigem kilo kuni 1.5 kuus. Seltskonnast ei lahku, aga ilmselt püstitan enese jaoks uue eesmärgi. Kui uurisin, et mis siis saab kui see kiiremini langeb ja et viimane nädal oli selline, siis ta arvas, et võiks ikka pisut rahulikumalt võtta. Eks paistab, mis saab.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pisipaha 11.09.2012 19.53.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mammu530
Kuupäev: 12. September 2012, kl 07.49

Tere!

Olen ka seda meelt, et kui inimene 2 nädalat tulemust ei saada ja endast märku ei anna võiks tabelist kustutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 12. September 2012, kl 14.09

Olen äärmiselt tänulik, et sain veel tabelisse grinning smiley Loodan, et nüüd, jagades tulemusi kaaskannatajatega ja -võitlejatega, suudan leida piisavalt tahet ning motivatsiooni panna kaal viimaks langema. tahan samuti saada oma lemmikriideid viimaks selga, ilma, et peaks neid meeletult suruma ja venitama sad smiley Võiks jagada ka oma ideid ja mõtteid, kuidas keegi alla võtab, mis abivaheneid kasutab, mis treeninguid teeb. Mina olen ainult kodune võimleja. Ning Body-flex süsteemi jäägitu järgijana tean, et see toimib. Kui suudan taas igapäevaselt need harjutused sooritada ning toitumist jälgida, siis on eesmärk saavutatud smiling smiley
Parimate soovidega, Kirjapiiga tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Tiiger79
Kuupäev: 12. September 2012, kl 14.24

Mina ei ole ka kustutamise vastu, kui kaks nädalat ei ole kaalunumbrit uuendatud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: aville
Kuupäev: 12. September 2012, kl 17.41

Tere, arvan samuti, et kui ikka kaks nädalat uuendust pole tehtud, et siis kustutada. Sest kui keegi kes kaks nädalat enda andmeid uuendanud pole on ikkagi loobunud, kui me teame,et lahkume neti piirkonnast nii paariks nädalaks aga tahaks ikka edasi püüelda duellis siis saab ju sellest ette teada anda ja siis on kõik ok. Nii arvan muidugi mina, ja anny22 ma olen lausa kade, oleks ka pidanud tulema jooksma oleks vähemalt hea kaalu vaadata smiling smileysmiling smiley aga kahjuks ma veel nii palju joosta ei jõua. Minu ringid on siiski tunduvalt väiksemad kui seal maratonil. Mina jooksen olenevalt enesetundest kas 5,5 või 8 km, rohkem nagu ei suudagi. Aga hea seegi, sest olen tegelt ju jooksuga alles alustanud, nii paar kuud alles, kuigi olen väiksest peale jooksmist vihanud aga näed nüüd kohe meeldib ja see tunne mis pärast valdab on niii niiii hea ja mõnus. Jõudu teile kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 12. September 2012, kl 20.30

Oeh see nädal tuleb mul vägagi tõenäoliselt pluss sad smiley Eelmine reede lootsin, et 5 esinumbrina jääb pidama, aga praegu pendeldan jälle 60 piirimail sad smiley No ei taha see kaal kuidagi püsivalt allapoole liikuma hakata! Aga ehk tähendab see seda, et kui lõpuks ikkagi liigub (kus ta pääseb eksju!?), siis ka jäädavalt smiling smiley Lootust ei tohi ju kaotada winking smiley Aga lõplik tõde saabub reedel, seni üritan aga eelmise nädala kaalu tagasi saada smiling smiley Mõnusat kaalulangetamist meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 14. September 2012, kl 06.37

Vau! Ma olen hämmingus! Ikkagi tuli miinus ja lausa 700 grammi! grinning smiley Kas see 60 piirimail pendeldamine oli siis tõesti mu ema kaalus (kuigi meil täpselt samasugused, isegi samal päeval ostetud smiling smiley)? Ja eks keha hoidis ka omajagu vett jmt kinni... Noh igatahes olen õnnelik tulemuse üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: tinku
Kuupäev: 14. September 2012, kl 07.20

Hei!
Minu kaal langeb küll väga tasa ja targu, seekord siis -400g. Usun, et keha hakkab alles harjuma korraliku treeninguga. Saaks selle toidu kaalumise ka taas heaks harjumuseks, siis oleks kohe täitsa ok. Edu kõikidele tublidele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 14. September 2012, kl 08.24

Hei!
Tänane kaalumine oli masendav, teisipäeval näitas kaal 79,1kg ja olin valmis rõõmust lakke hüppama, kuid täna siis ei uskunud oma silmi kui kaal näitas 79,7kg sad smiley.....ma ei mõista, kalorid üle ei läinud, kolm korda trennis käidud, ainuke asi mis eelneval nädalal oli teisiti on see et kolmapäeval külmetasin ja jäin tibake haigeks.
Võin ju loota, et külmetusrohud on selle tõusu taga ja et loodetavasti saan nv terveks ja järgmine reede võin taas enda üle uhke olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mammu530
Kuupäev: 14. September 2012, kl 10.14

Minu kallil kaasal oli eile sünna ja loomulikult sai söödud head ja paremat. Kaal on võrreldes eelmise nädalaga 0,700 grammi tõusnud aga tegelikutl ülejäänud nädala oli ju korralik. Pole hullu nädalavahetusel mõned kiired ringid metsa all ja kõik jälle OK.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. September 2012, kl 14.17

hei-hei!
ja nagu arvata voiski,ei jaanud mu superkaal samaks,mis esmaspaeval. T2na olin t2pselt 66,0 (-1,2).vaikselt ikka kahaneb ka..:-))

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 14. September 2012, kl 17.21

Mul on kaal plussis natuke kahjuks aga püüan mitte käega lüüa, tunnen, et tahan hakkama saada!smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 17. September 2012, kl 08.33

Margaritha ära heida meelt, minul ka vahepeal kaal oli plussis kuigi üle normi ei söönud kuid paari päeva pärast hakkab keha jälle koostööd tegema ja kaal liigub allapoole.

Ikka vapralt lõpuni jäänud veel 3,1 kuudthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 18. September 2012, kl 17.53

Olen kurb...
Nädal aega olen võimelnud, toitumist kontrollinud ja täna hommikune kaal näitas algsest pea kilo rohkem. Nu pisarad on silmis. Ma ei tea, mis teha. Püüan jätkata, loodan et minulgi keha alles harjub ja lähiajal väheneb ka nr. Seniks kõikidele positiivsust hinge ja südamesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 18. September 2012, kl 18.14

Seda on küll halb kuulda, et kaal hoopis tõusis.....kas sa ikka tarbid vähemalt 8 klaasi vett päevas, mis aitab jääkaineid väljutada? Minul oli tagasilöök pluss 0,5 kilo kui tarvitasin ühel õhtul alkoholi aga paari pävaga läks asi jälle normi.
Loodan, et järgmine nädal on juba palju parem tulemus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 19. September 2012, kl 10.31

Hei Trimmi!
Arvan, et vedelikke tarbin ikka 8 klaasi päevas. Seal hulgas kohvi ja mahl. Nüüd on kaal paar päeva sama, ent nädala aega tagasi võrreldes siiski kilo rohkem. Ma ei tahaks loobuda, tunnen et olen valmis edasi liikuma. Aga tulemuste puudumine vähendab motivatsiooni päris korralikult. Ma pole nädal aega patustanud ega midagi. Magus on minu elust hetkel kadunud. Soovin südamest jätkata ja loodan, et ka tulemused paistavad peagi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 19. September 2012, kl 14.42

Hei!

Ja ma tean seda motivatsiooni vähenemist, mul mõnikord kaal on päeviti 0,5 kilo erinev kuigi olen kõik kirja pannud ja kalorite normi pole ületanud.

Mahl? Mis mahla sa jood ja kui palju, sest mahlades pidi olema palju palju suhkruid.
Vaatasin, et kui panna 1 klaas õuna mahla päevikusse on see juba 94 kalorit, mis pea 1/4 ühest toidukogusest.

Kunagi lugesin, et kaalujälgijad soovitavad mahla veega lahjendada, kui sellest üldse loobuda ei saasmiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: aville
Kuupäev: 19. September 2012, kl 18.39

Tere,tänasest olen siis mina sporiklubi liige smiling smileysmiling smiley Ilmad ei lase enam õues joosta ja otsustasin,et talveks koliksin spordiklubisse. Täna käisingi esimest korda siis jooksulindil jooksmas ja mulle see meeldis.Tunduvalt parem ja mugavam kui õues hetkel küll smiling smiley. Täna tekkiski küsimus, et kasutan pulsikella ja muidugi on jooksulindil ka koht kus näitab põletatud kaloreid kuid neid numbreid võrrelda sellega mis näitab minu pulsikell siis need numbrid on ikka nii erinevad. Kas keegi targem oskab mulle ütelda, et kumba näitu siis rohkem tasuks uskuda kas pulsikella, mis on minu küljes või siis seda näitu, mis näitab jooksulint?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 2 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.