Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 20. September 2012, kl 12.39

Trimmile grinning smiley
Joon töö juures mahlasid, neis on tõesti palju suhkruid. Ent kuna viibin äärmiselt palavates tingimustes, on pidev vedeliku tarbimine vajalik. Ning vesi viskab lõpuks üle. Eile püüdsin janu siiski enamijaolt veega leevendada grinning smiley See mahla lahjendamine tundub hea mõte smiling smiley Et ainult maitseks natukene mahla sisse panna, oleks päris mõledav tegevus grinning smiley Lähen varsti tööle, et proovin seda katsetada.
Eks homme hommikul paistab, kuidas nädal möödunud on. Loodan parimat, sest hetkel tundub minu võimlemised ja toitumine mõttetu, kuna kaal seisab paigal.
Soovin kõikidele homseks positiivseid tulemusi! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.03

Hommikust!
mina olen täna patune, seega plussis: 66,8 näitas kaal (+0,8), midagi tuleb hakata ette võtma, kogu aeg üles-alla.. tongue sticking out smiley Äkki keegi oskab nõu anda! Tänan!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 24. September 2012, kl 10.45

Kirjapiigaletongue sticking out smiley

Kas mahla lahjendamine on aidanud.
Mina ise kasutan veel ka sellist nippi, et lisan veel sidrunimahla ekstrki, et oleks teine maitse ning selline hapukas vesi pidavat olema ka väga hea seedimisele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 24. September 2012, kl 10.51

Anny22-le

Mina olen siin foorumis nüüd olnud peaaegu 1,1 kuud ja olen ka pidanud ikka mõnel hommikul pettuma, sest kaal on tõusnud, kuigi ei ole kaloreid üle söönud. Minul näiteks varieerub kaal kuskil pool kilo olenevalt kas oli trenni päev või ei ning kuidas seedimine toimib.
Naljaks on see, et kui ma oma eesmärgid seadsin, siis ma panin kirja, et ei tee üldse trenni ja nüüd trennist saadud miinus kaloreid ma üldse ei arvesta aga ikkagi ei ole tulemus igakord hea.

Esimene nädal jälgimist läks kõik ootuspäraselt kuskil 200-300 grammi päevas aga siis hakkas kõikuma ja mõni nädal on kogu kaalukaotus ainult 300 grammi kuigi nädala sees kaaludes näitab kaal pool kilo vähem.

Ma nüüd proovin saada valgud ja rasvad kenasti normi, sest minule tundub et sinna see koer on maetud, sest siis kui on need näitajad normis on kaalu kaotus päevas olnud ootuspäranethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 28. September 2012, kl 06.59

Nonii, mul õnnestus 600 g lahti saada sel nädalal smiling smiley Olen endaga ülirahul! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.26

Hommik!
Täna piiisi-pisikene miinus isegi: 66,6 (-0,2), aga siiski.. winking smiley Hakkasin nüüd enda peal katsetama linaõli kasulikkust, sest see sisaldab ju ka väga häid rasvasid, ma usun, et minu hädad (toitumise tasakaalustatus) on ka seotud justnimelt rasvadega, eriti organismile kasulike rasvadega. Soovituslik on üks spl päevas seda tarvitada (teised on liiga kallid). Panen pudrule ja määrin leivale või asemel, paljalt võtta ei suuda.. tongue sticking out smiley Jõudu ja edu teilegi, kallid sõbrad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.30

Hommiksmiling smiley

Maikka ei mõista oma keha tegevust....olen peale reedest kaalumist 4 korda trennis käinud (3 combatit ja pump), kalorid pole üle rohelise ala läinud ja teisipäeva hommikune kaal näitas 77,9kg ja olin ikka väga röömus, kuid täna hommikul 78,3kg.....masendav.
Nädala kokkuvõttes küll -700grammi kuid alla 77,9kg oleks ju palu parem. Miks kaal küll ei jätkanud oma languseteed???

Seedimine ka korrast ära, pole enam häid ideid ka kuidas seda turgutada....sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mammu530
Kuupäev: 29. September 2012, kl 21.20

Õhtust!

Sain ka lõpuks oma reedehommikuse kaalu kirja.

Trimmi kas sa ingveri teed oled proovinud?
Mul on hetkel sama jama, hakkasin jooma figura2 teed. Seda ma ei olnud enam aastaid proovinud, kui joon õhtul kaks klaasitäit siis ikka aitab.

Varem jõin õhtuti just ingveri teed, ka see sobib mulle.
Kuid kaal alngeb kõige paremini just siis kui peale kuut ei söö. Vähemalt minul on nii. Vahepeal langesin täielikku söögihullusesse, õnneks see perjood sai nüüd läbi ja suudan õhtuti jällegi toidust eemale hoida. Loodan järgmiseks nädalaks 78 eest ära saada.

Jõudu kõigile!

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: pisipaha
Kuupäev: 30. September 2012, kl 18.47

Tundub, et ma olin eelmise nädala tulemuse unustanud kirja panna. Kahjuks on selle nädala tulemus plussis ja ega viimane nädalavahetus ka häid tulemusi andnud.
Mul on nüüd oma kaal. Uuel nädalal kirjutan selle tulemuse. Kuigi praegu tundub, et see näitab suuremaid numbreid kui mulle meeldiks. Samas ehk on süüdi nädalavahetus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 01. October 2012, kl 10.36

Hei!


Ei ole ingveriteed sellel otstarbel kasutanud, kunagi kui veel laulmas käisin, siis häälekadumise vastu tarvitasin seda sügisperioodil küll, kuid kahjuks see maitse mulle ei meeldi.

Kaks nädalat tagasi ma proovisin Figura1 teed ning mul oli terve see nädal kõht väga lahti, mistõttu ma sellest loobusin, kuna asi läks juba tervislikust seedimisest kaugele.

Hetkel katsetan kaneeliga, kuskilt lugesin et peaks ka toimimasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 05. October 2012, kl 07.02

Mul õnnestus seekord 700 g maha raputada smiling smiley Lootsin juba, et saan 57 ees ära, aga seekord jäi veel 57,1 peale pidama... Ehk siis hetkel 100 g rohkem kui siis, kui merele läksin 17.juuli 2011 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. October 2012, kl 23.19

tere hilisõhtust!
totaalne krahh siis sellel nädalal: 67,3 juba (+0,7(vist)) angry smiley eks oma osa on siin taas igakuistel "külalistel" ma arvan..muuga ei oska seda kuidagi seostada.. terve neljapäeva oli juba siuke paistes õhupalli tunne sees..vastikvastik!!! thumbs down ometi tegin teisipäeval kõva trenni, neljapäeval jooksmas 8 km.. ma ei saa ikka aru..kuhu, milleks..?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: tinku
Kuupäev: 06. October 2012, kl 08.53

Tere kõigile.

No ei lage see kaal kohe kuidagi. Proovisin ka Figura teed. Ei tea kas sellest või millegist muust, aga kõhuvalu sain küll. Muud effekti ei täheldanud. Käin korralikult trennis ja kõndimas. Loodan vaikselt, et kaaluseisak on lihasmassi kasvu arvelt. Täna lähen Tartu Sügisjooksu raames 10 km kõndima. Selliselt ürituselt saab alati hea enesetunde. Homme plaan perega Värskasse veekeskussesse minna. Armastan väga vett ja ujumist. Nii, et füüsilist tegemist ikka jätkub, loodan, et kilod ka kukkuma hakkavad. Edu kõigile tublidele ja veel tublimatele.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 12. October 2012, kl 05.45

Teen, mis teen, aga kaal seisab paigal. Pole tõusnud, pole ka eriliselt langenud. Täna on plaanis teha väike jooks smiling smiley Ma pole väga jooksja inimene, kuid mõtlesin, et prooviks. Siiani olen piirdundu tubase aeroobikaga. Samuti olen püüdnud tarvitada rohkem vett, kui enne. Ostsin ka figura teesid ja joon nüüd neid. Ma ei taha alla anda. Keha vajab korrektuure smiling smiley Ja tahan iseenda jaoks kena välja näha. Jätkan... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: Trimmi
Kuupäev: 12. October 2012, kl 08.52

See nädal pean endale suure noomituse tegema, eelmine reede sai käidud vanaemal külas ning ka kooki söödud ning ei suutnud nädalaga erilisi edusamme teha ning kaal on tõusnud +0,5kg.
Püüan järgmine nädal tublim olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 13. October 2012, kl 11.25

Nii, otsustasin, et hakkan oma keha sõna oteses mõttes hellitama. Kuna mul tuleb pooleteistnädalane puhkus, teen endale trenni graafiku ning kindla menüü. Söön korralikult ning sisustan päevi aeroobika, jooksu ja koduste füüsiliste toimetustega. Ma ei kavatse loobuda. Soovin pooleteistnädalaga kaotada vähemalt 1,5 kg, keha hoides ja armastades. 1,5kg 12 päeva kohta, on see okei? Minu teada peaks olema, juhul kui ma end ei näljuta ja kõike mõistlikult teen grinning smiley
Kõikidele kaasvõistlejatele endiselt tublit hakkamist ja vähenevaid numbreid! Teeme kaalule tuule alla! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. October 2012, kl 09.05

vabandused hilinenud kaalunäidu pärast -67,0 pole arvuti ligi saanud ..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mammu530
Kuupäev: 15. October 2012, kl 16.34

Tere!

sorry, mul jäi reedel kaal märkimata, tegin seda nüüd.

Marju

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. October 2012, kl 10.35

Nii, tervist!
Opp nüüd möödas, loodan, et edukalt. Mis asja juures kõige kurvem,on see, et ma ei tohi nüüd ennast vähemalt paar nädalat suurt liigutada (st raskusi tõsta ja füüsilist teha), ega pingutada. arvatavasti teeb see nüüd põntsu ka mu kaalule (esmasp. oli juba 66,6), eks püüan siis kuidagi söömisega järje peal olla.. tongue sticking out smiley eriti kahju on mul tänasest trennist eemale jäämisest.. sad smiley Teile kõigile ikka edu edasiseks ja motivatsiooni parema väjanägemise ja enesetunde nimel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 19. October 2012, kl 07.36

Mul seekord -200 g võrreldes eelmise reedega. Aga kui arvestada seda, et vahepeal oli no nii meeletu nälg ja alles teisipäeval kaalusin 58,8 (täna 56,8), siis olen ikka üliõnnelik selle 200 grammigagi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.17

Hommik!
Minu rõõmukilked hot smiley , täna kaalul siis 66,1 (-0,9) thumbs up,juhuu, eile nägin isegi 65-t ees, aga see oli eile.. Ikkagi olen tänase kaaluga rahul, sest see on saavutatud suures osas mitte midagi tegemisega (peale söömise muidugi winking smiley ). Püüame ikka edasi sammhaaval.. tongue sticking out smiley aga nii hea meel on ikka meenutada, et aasta tagasi, kui duellitamist siin keskkonnas alustasin, kaalusin 70 kg!!!thumbs down Enam seda aega tagasi ei taha, eiiiiiiii tahaaa!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 19. October 2012, kl 11.28

Tere olen taas tagasi vabandan ,et ei hoiatanud puudumisega käisin nimelt sapipõieopil ja olin 2 nädalat puhkusel nüüd olen tagasi ja valmis võistlema ja võitlema. Kaal seekord 95,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: mammu530
Kuupäev: 21. October 2012, kl 10.45

No appikene kül, ma jäängi kõikuma 79 ja 78,5 vahel. Reede hommikul näitas kaal 79, täna 78,5, kuid siit allapoole ei taha kuidagi minna. Kui nii jätkub siis pean ennast tabelist eemaldama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. October 2012, kl 15.17

hei, sama siin..67,4 (+1,3) no ega ma ei imesta ka, mitte midagi pole ju teinud, et alla saada.. tongue sticking out smiley, ehk järgmisel nädalal asi muutub- siis jälle tööle ja aeg end liigutama hakata! Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 27. October 2012, kl 12.12

Hei!
Mulle tundub, et mind võib vist tabelist eemaldada, kuna minu juurde võtmine on suht kindlustatud ja hetkel pole võimalik kaalu langetamisega enam tegeleda! Aga kõikidele teistele jõudu ja jaksu ning loodan, et saavutate, mida ihkate grinning smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 27. October 2012, kl 20.33

tere minul mega tõus ei tea kas saan veel alla ka lootus hakkab kaduma 97,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Kuupäev: 02. November 2012, kl 07.57

Juhuu! Mul esialgse eesmärgini veel 800 grammi jäänud! grinning smiley Ehk siis tänahommikune kaal 55,8 kg smiling smiley
Ja ma vaatasin meie duellitabelit... Kuidagi nukraks teeb, kui vaadata, paljud alustasid ja kui vähesed nt eelmisel nädalal oma kaalu teatasid. Me oleme ju siin, et üksteist toetada ja motiveerida, ükskõik, kas vahepeal tuleb plussinädal või mitte smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. November 2012, kl 12.23

Tere!
Kõigepealt vabandused, et pole õigeks ajaks kaalunäitu edastanud- nii kiire on olnud lihtsalt.. tongue sticking out smiley aga siin see on: 66,6 (-0,8) thumbs up, jälle põhjust pisutki rõõmustada, sain jälle sellest nädalast ennast trennis liigutama hakata... tongue sticking out smiley Täna plaanis keha uuesti pisikese jooksuringiga taas harjutama hakata.
Snyggflicka, oled tubli!Ma tahaks ka juba sinnakanti jõuda! No vähemalt 60-ni winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.59

tervist!
eelmisel reedel (või oli laupäeval?) sai siis suuri lubadusi antud.. kahjuks minu tervis nii ei arvanud. Kõigele toredale mida plaanisin, tõmbas kriipsu peale haigestumine. Seda siis kurgu- ja peavalu näol, kõigele eelnevale lisaks hakkasin veel neljapäeval köhima nagu puuslakis hobune.. tongue sticking out smiley kõhulihased haiged juba sellest.. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Niisiis- sportimine sel nädalal ei tulnud kõne allagi (v.a teisipäevane showtantsutrenn) Kaalunumber veidikene küll tõusis: 66,8 (+0,2). Sai ometi liitrite kaupa kuuma teed meega sisse joodud, seega vedeliku osas on vist OK Loodan kiirelt paraneda ja taas jooksmisega alustada

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 3,3 kuuga miinus 10kg
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. November 2012, kl 23.11

tervist

Kaal iga päevaga kogu aeg tõuseb... tongue sticking out smiley Ei tea, kas on mõjunud perekondlikud kurvad sündmused, eelmisel nädalal joostud ligi 27 km, "punane" nädal või veel miski muu.. igatahes homselt ma ka eriti suurt midagi ei looda, kuigi- mine tea..
Kaalumiseni siis!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.