Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 22
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 04. September 2012, kl 13.47

Hei!
Palun ka jõuluks saledaks, st kui võtate veel liitujaid vastu oleksin huviline. Kaal 84,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 04. September 2012, kl 15.15

Mina oleks täitsa nõus sellega... oleks vähe huvitavam ka kui teaks natukenegi pisi detaile inimestest kellega duellitad smiling smiley
Ise olen 21 aastane,166cm ja 72kg , kodune 8 kuuse lapsega. Enne rasedust olin just saavutanud oma nn madalaima kaalu 63kg/-15kg 4 kuuga ( just spordi ja toidu jälgimisega, esimesed 2 kuud külastasin ujulat ja jõusaali ning teine 2 kuud käisin ülepäeviti jooksmas(7km) ja kõndimas(7km). kõndimine oli pms põhiline ja mõju minu meelest sama moodi kui jooksmine... aga tunduvalt mõnusam grinning smiley
hetkel nüüd kui peale sünnitust kaalusin 85kg olen kaalu saanud alla 72 kg peale aga sellest on ilmselgelt vähe ( lapsele sai antud rinda ainult 1 nädala, meditsiinilistel põhjustel ) nüüd otsustasin ennast kokku võtta ja järgmiseks suveks vormi saada...
Võtsin see nädal juba hoogu ja alustasin eilsest velotrenasööriga iga päev 50min + 60 kõhulihast+ youtubist leitud kõhulihaste ja reite/pepu harjutused e. 25min võimlemist

üritaks algatuseks 4-5x nädalas ja 1 kuud järjest ning siis lisaks midagi juurde
eks ole näha kuidas vastu pean ja kui kaua sellises tempos aga kindlasti on ka plaanis mõni õhtu jooksma minna , aga just see motivatsioon on puudu miks sinna külma õue ronida..


Aga mõnele nippi kuidas ainevahetust kiirendada ! tl mett segada cayanni pipraga ning piimaga alla neelata ( MITTE MÄLUDA , suu võib hakata õhetama )
Ning mina tõmban ennast alati toidukilesse enne kui velotrenasööri otsa ronin. peale väntamist on nii mõnus olla kui kääridega kile naha küljest lahti lõikad, vett lihtsalt voolab põrandale... soovitan soojalt kõigile !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. September 2012, kl 17.40

Mina läksin kohe meie kaalutabelisse vaatama, et kes see Siux on kel samad mõtted peas mõlguvad mis minul. Ja avastasin et me suht samas suurusjärgus , minul pikkust 162 cm.
Mina olen 40 a , õnnelikus abielus , meil on 4 tütart , Lõuna-Eestist.
Pean väga lugu tervislikest eluviisidest - ülekaal ongi mu kõige suurem halb mis ma omale teinud olen.
Meeldib aiandus ja õnneks on oma aed nii, et saan seda ka praktiseerida. Põhiline liikumine ongi aias askeldades ja kepikõndi teen aga mitte järjekindlalt. Sügis-talvel käin jõusaalis 2 x nädalas.Olen eluaeg paksuke olnud aga 4 aastat tagasi kaalusin 68 kg ja siis tundsin ennast oma kehas hästi.Tahan seda tunnet tagasi saadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. September 2012, kl 18.29

Räägin siis endast ka. Olen kriipsu võrra üle 40-ne omast arust väga noor ja särav pealinna neiu grinning smiley. 2 last - üks põhikoolis ja teine ülikoolis.

Kehakaal on alati mul kasvama kippunud, aga suutsin siiski ennast vormis ja normis hoida kuni avastasin selle ahh-nii-mugava hormoonspiraali nii umbes 10 a tagasi ja loetud kuudega kogunes mu ümber pea 30 kilo rasva... Peale seda olen pidanud pingutama, et kaalu hoida - langetamisest ei olnud enam juttugi. Nüüd kevadel loobusin sellest "mugavusest" ja - voila! - tänaseks 11 kilo kergem ja 33% eesmärgist täidetud the finger smiley

Liikumist olen ka lisanud, aga mingi kõva sportlane ma ei ole - kiirkõnd on minu ala. Jõuludeks tahan olla tagasi 10 aasta taguses kaalus - ei tea kas õnnestub, aga annan endast igal juhul parima cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 04. September 2012, kl 20.37

Tere. Ma liituks ka kui nimekiri veel lukus ei ole. Algkaaluks võib panna 89.8 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. September 2012, kl 08.22

Tead murumumm ma olen sinuga selle hormoonspiraali osas täitsa nõus - mul samuti see praegu olemas aga no raske on kiusatustele vastu panna - täitsa võitlema peab kohe. Samas kui ma oma parimas vormis olin siis mul tõesti polnud seda spiraali, sest plaanisime pesamuna ja siis tuligi see imearmas lapsuke koos 10 lisakiloga mulle. Mina ei loobu veel hormoonspiraalist aga kui kevadeks ma ka oma kilodest lahti ei saa siis täitsa mõtlen spiraali ära võtmisest.
Olge tublid - reedel siis näidud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Frank
Kuupäev: 05. September 2012, kl 10.23

Tere,
Liituks ka meeleldi.
Algkaal on 86kg, ideaalkaal oleks sellest -15kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 05. September 2012, kl 17.35

Mina ka siis veidi endast. Kuulun samuti 40a. klubissesmiling smiley Olen 161 cm pikk ja a` 96 kg raske. Lapsi on 3 - 9a., 6a., 9kuud. Ümmargune olen olnud elus mitu korda. Enne lapsi võtsin kaalust alla 20kg, siis rasedusega +33 ja jälle maha 33 kg, siis rasedusega juurde 30 kg, mis püsib siiani. Niiet viimased 6a. olen ma olnud paks (kohe väga paks). Maha püüan kilosid raputada toitumisega ja trenniga. Trenn esialgu viibib, kuna ei suuda otsustada, millist trenakat osta (sooviks korralikku crosstrainerit või jooksulinti), vana viskas vedru väljasmiling smiley Kaalulangetamine on hetkel raske ka selle tõttu, et tita kõrvalt olen suht magamata kogu aeg. Aga loodan, et see aeg ka saab varsti mööda ja üle elatud. Kaalulangetamine on mul tõsiselt käsil, sest viimase rasedusega tekkis diabeedioht. Ei tahaks küll kuidagi selle haigusega tegemist teha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 05. September 2012, kl 18.01

" F " siis me oleme sinuga peaaaeug samal pulgal beebi teema kohapealt. mul kodus kohe kohe 8 kuuseks saamas poiss, no täitsa õudsalt raske on üldse trenni teha või leida seda aega. Ei maga päeval ega öösel korralikult ..
ja loodan väga et saad oma suhkrutaseme normi , head vastupidamist ja motivatsiooni sulle !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 05. September 2012, kl 19.23

Väga lahe, et nii paljudele minu mõte meeltmööda oli smiling smiley Usun, et nii püsime pikalt koos ja teeme kõik head tulemused. Mina olen neljandat kümnendit käimas ( 34a). Elan pealinnas ja mul on kolm väikest last vanuses 2a kuni 8a. No vanim võibolla polegi enam tegelikult nii väike aga siiski. Võitlust kaaluga olen pidanud oma 10 aastat. Nooremana tegelesin igapäevaselt spordiga ja kaaluga oli kõik väga hästi. Kohe peale spordist eemaldumist hakkasid kilod kogunema ja siis ka rasedused otsa. Seega pidevalt 10-15 kilo maha, rasedus , jälle kõik tagasi. Nagu siin eelpool duellikaaslasel F, nii ka minul tekkis viimase rasedusega diabeedioht. Ja see paneb oma tervise peale rohkem mõtlema. Seekordset võitlust kaaluga alustasin käesoleva aasta jaanuaris , mil algkaal oli 91kg, korraks olen kaalul näinud ees isegi 7-t aga see ei taha kuidagi püsida. Nüüd olen viimased kuud praktiliselt paigal tammunud või siis pigem suvega paar kilo juurde kogunud. Aga ma püüan, ausõna smiling smiley Laste kõrvalt igapäevast regulaarset trenni ei tee aga püüan siiski ennast liigutada, käin pikematel jalutuskäikudel ja kui aega antakse siis ka rattaga või rulluiskudega sõitmas. Rohkem liigutama hakkasin ma ennast just sellest kevadest , praeguseks on läbitud täpselt 500km. Näis mis talvel saab , kas panen suusad ka alla. Hmm ... pole vist oma 20 aastat suusatanud. Uisud tegelikult eelmine aasta juba korra-paar isegi ajasin jalga. Aga mis ma siin jahun talvest, enne seda jõuavad kätte jõulud ja loodetavasti oleme selleks ajaks kõik 10-kond kilo kergemad. Kergemana on igasuguse spordi tegemine märksa ahvatlevam smiling smiley
Kuna tean, et edukaks kaalu langetamiseks pean kindlasti oma söömisi üles märkima ja pean sõna otseses mõttes 24/7 koguaeg selle peale mõtlema siis foorum on minu jaoks kindlasti väga oluline tugi. Seega loodan väga, et tekib mõnusa õhkkonnaga duell kuhu võib tullakse mõnuga rääkima oma edust või ebaõnnestumistest, sest eks meil tuleb neid komistusi ka kõvasti ette, muidu me ju ei oleks üldse siin oma kaaluga võitlemas.
Reede on juba ülehomme, seega polegi enam palju jäänud, loodetavasti tuleb kõvasti miinuseid. Minul endal on viimased kolm nädalat koguaeg plussi kiskunud, loodan nüüd uuesti ikka sinna miinuse poole liikuma saada, kasvõi natukene smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 05. September 2012, kl 22.02

Räägiks ka pisut endast!
Vanust 28 hetkel veel, pikkust 179cm, ülekaalu 20kg jagu. Kaaluabiga liitusin juba eelmise aasta novembris, kohe ei saanud vedama, aga alates 1.jaanuar võtsin end tõsiselt kokku ja kaal langes 114,6kg pealt 99kg-ni juuliks. Super tulemus ju iseenesest, aga nüüd kaal seisab täielikult, viimased 2 kuud ei ole mingit muutust, ei alla ega ka õnneks ülespoole. 99kg tundub justkui minu limiit olevat, sellest alla poole enam ei saa, tee mis tahes. Aga ehk annab see duell indu juurde ja ma suudan, sest tundub, et head tulemused jäävad põhiliselt minu magusalembuse tõttu tulemata. Muide mu kaal ongi viimased 10 aastat kõikunud 99-118kg ringis. Isegi rasedana ei ületanud ma neid piire. Kui nüüd suudaks oma kaalu viia alla 99kg, see oleks nagu suure unistuse täitumine.
Et jah, mul on aasta-kümnekuune poja, kellele küll meeldib väga emmega koos jalutamas käia, aga kuna poja tammub vapralt emme kõrval, siis ei saa siin rääkida mingist tempost ega trenniefektist. Käin tööl, 1 tööpäev on 12 tundi ja üsna väsitav, trennist ei taha neil päevil mõeldagi. Vabal päeval olen põhiliselt pojaga koos, seega ei mahu ka siis päevakavva trenn. Aga nuh, meil on oma maja ja eks seda füüsilist tööd siin jagub, ka poja on siis minu kõrval ja näiteks ulatab mulle puid, kui neid riita laon :-) Nii saan vähemalt osaliselt ühendada meeldiva kasulikuga.

Igatahes on mõnus lugeda erinevaid taustalugusid, kes kuidas kaaluga maadleb, ja loodan, et jõuluks -10kg me siis ka saavutame. Edu kõigile!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. September 2012, kl 23.45

Kas saab veel liituda? Olen 20kg maha saanud aga no nii 12-13bveel, siis oleks super smiling smiley Algkaaluks 69 ja pikkust 156cm...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 06. September 2012, kl 08.23

Mina ka soovin liituda! Olen 165 cm ja algkaal (see oli esmaspäeval) 75,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 06. September 2012, kl 09.05

Kõik uustlunukad ilusasti lisatud meie tabelisse smiling smiley

Vestan ka siis veidi endast. Olen 30 aastat vana ja kaalualandamisega tegelenud alates 2009 algusest,see siis 3 aastat juba. Siis kaalusin 100 kg ja motivatysiooni sain oma alguse tegemiseks nii imelik kui see ka ei ole Oprahi Showst smiling smiley Alustasin vaiksete jooksude ja supidieediga ja võtsin alla nii u 10 kg 4-6 kuuga. Siis hakkasid varbaküüned ja juuksed välja langema kuna tekkis erinevate ainete puudus. Peale seda langetasin veel u 8 kg mõistliku toitumise ja jooksnmisega, millest 6 tuli tagasi kui kontorisse tööle tulin ja "istuma" jäin, sain nö sooja koha peale.

Kaaluabiga liitusin eelmise aasta märtsist kui kaalusin 86 kg. Nüüd tänahommikuse seisuga olin oma ideaalkaalus milleks on 72 nii, et aega võttis kuid asja sai. Need viimased 2 kg läksid 2 päevaga, söögiisu täielikult puudub kuna läksime mehega lahku. Imelik on kohe vaadata koogitükki ja seda mitte tahta. Täna siis sundisin ennast putru sööma , vaja ju pühapäevaks jõudu koguda, lähen SEB-le 21 km jooksma ja päris ära ka ei taha surra seal. Üldse on sport saanud suureks osaks mu elust nende 3 aasta jooksul. Hea on tunda, et mul on jõudu ja rühti. Sport on ka õpetanud olema sihikindel ja lisab positiivsust mu päevadesse. Kes aga elab Tallinnas ja tahaks vahest liikuda kuid ei taha seda üksinda seda teha siis võtke aga julgesti ühendust, saaks muljetada ja kogemusi vahetada. Mul nüüd vaba aega küll smiling smiley

Kõigile aga kes mõtlevad, et kaal ei lange piisavalt kiiresti siis kannatlikkust, omast kogemusest võin öelda, et vahepeal ei langenud ikka grammigi kuid ja siis käis jälle plõks ja paar kilokest läks nagu ludinal.

Homme siis ootan kõigi uusi ja ilusaid kaalunumbreid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 06. September 2012, kl 13.26

OH Kairka - sinu jutu peale mõtlesin,et sa ikka väga tubli naine. Aitäh, et ise normaalkaalus aga viitsid meie tabeliga jännata.
Selle jooksu jutu peale mõtlesin täna ise ka ühe väikse sörgiringi ette võtta. Mulle meeldib see tunne mis on peale trenni pesust tulles.
Mul on kahju su lahkuminekust mehega aga sa peaks nüüd ju hea välja nägema oma 72 kg juures ja enesekindlam kindlasti ka - usun sa leiad endale kunagi uue kaaslase kindlasti smiling smiley.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 06. September 2012, kl 14.30

Tere!!
Sooviksin ka väga teiega liituda. Minu algkaaluks oleks siis 64kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Muutused
Kuupäev: 07. September 2012, kl 06.27

Hommikust kaasvõitlejad, minu kaalunumber on seekord 87,9.
Algus on tagasihoidlik, aga algas mul jälle käimise periood, tasapisi ja väikesed ringid ja üle päeva aga juba on võhma natuke juurde tulnud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.04

Tere hommikust kõigile. Minu kaal täna hommikul 81,8kg (-0,5). Olen tulemusega enam kui rahul ja loodan, et suudan ka järgnevatel nädalates ilusti seda miinussuunda hoida smiling smiley Kuna meid sai siia foorumisse ohtralt, siis loodan, et kohe kohe algab suur numbrisadu. Ootan ja jälgin põnevusega smiling smiley

Mul on ka üks väike PALVE kõikidele kaasduellitajatele.
Kellele ei ole just vastumeelne, siis võiks oma kaalunumbri taha sulgudesse kirjutada ka kaalumuutuse ( - või + ). Nii on teistel mõnusam konkurentide tulemusi vaadata, ei pea iga kord minema tabelit avama-arvutama ja kindlasti on ka tabelipidajal mugavam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.27

Minu kaal täna hommikul 74,4 kg (-1,5 kg) Olen muidugi rahul tulemusega, aga kardan, et kui alguses kohe nii palju korraga maha läheb ja siis äkki enam ei lähe, siis kaob motivatsioon ära. Aga üritan ikka tubli olla ja mitte kiusatustele järele anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.41

Hommikust!
Mind pole küll praegu kahjuks tabelisse märgitud, aga ehk ikka saan sinna. Positiivseid uudiseid sellel nädalal muidugi pole. Kaal 64,3kg (+0,3kg).
Järgmiseks nädalaks on igatahes alla läinud ja loodan, et saan selle 64 ka liikuma, nagu kivi seisab koha peal ja ei lase allapoole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 07. September 2012, kl 07.47

Minu tänane kaal 92,0kg (-0,2kg). Ei midagi rõõmustavat aga ikkagi miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 07. September 2012, kl 08.08

Hommikust! Kaalunumber näitab 90,1 kg. Paneme aga edasi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 07. September 2012, kl 08.34

Minu tänahommikune kaalunumber 0li 130,5 kg (-1,2 kg).

Eesmärgikindlust õigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 07. September 2012, kl 08.39

Minu tänane kaal oli 70 (-1,5kg ) ... Kuidagi palju on seda ühe nädala kohta ,olin arvestanud et kaal langeb 0.5-1kg kaupa nädalas . Kuigu söön väga tervisliku ja nälga pole siiani tundnud ja trenni 2x päevas.


Üks nädal läbi, mitu kuud veel grinning smiley pöidlad grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 07. September 2012, kl 09.16

Tere minu kaal on seekord 96,4

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. September 2012, kl 09.42

Tere kõigile,
Minu tänahommikune kaal 72,5, seega kaalukadu -1,3 kg, osa sellest peaks kindlasti tagasi tulema kui söögiisu tagasi tuleb. Aga seniks ju ilus nr smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 07. September 2012, kl 09.57

Minu tänane kaal on 84,4 (-0,4)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 07. September 2012, kl 10.15

Minu sellenädalane number 91.8. Kaaluliikumine ümmargune 0, ei saa just öelda, et paljulubav algus siin tabelis. Kuid peab tunnistama, et läks isegi hästi, sest seitsmest päevast viiel sõin kalorinormi suure kaarega lõhki. Loodan, et see halvaks harjumuseks ei saa. Positiivse poolena näen seda, et need selgelt ülesöödud päevad siiski üksikasjalikult toidupäevikusse kannan, sest kardan, et kui sellest kribamisest siin loobun, siis on käega löömine kerge tulema.
Luban, et järgmine nädal näete minu nime juures miinust! Kui ei näe, võite mind tomatitega loopida smiling smiley
Lubadustest tuleb ju kinni pidada

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 07. September 2012, kl 11.05

Minu selle nädala tulemus 71,0 (-1kg)
Pean muidugi tunnistama, et tulemus on hea sellepärast, et kogusin puhkuse ajal ilusti 1,5kg juurde.
Ja nüüd kui jälle töine olen, suudan ka ilusti kinni pidada kindlatest söögikordadest.
Jama muidugi see, et haakisin köha ja nohubatsillid endale kuskilt külge. Õhtuti kõndimas käies nagu lisaraskus kaasas, sõbranna kommenteeris, et nagu 200kilone ähib ja puhib winking smiley
Aga ei ole hullu, olen vapper. pühapäeval vaja ka sügisjooksust osa võtta, mina muidugi kõnnin hot smiley
Ilusat nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. September 2012, kl 11.19

Tere, Minu kaal täna hommikul 79,1 kg ( -0,2 kg) - mul sama mis joojoolgi - viiel päeval sõin kaalupäeviku lubatud kalorid üle. Tomatitega loopima ei hakkaks kedagi smiling smiley - sööme parem neid - praegu ju need nii maitsvad, tervislikud ja vähe kaloreid andvad.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234567891011...ViimaneJärgmine
Asukoht: 2 / 22


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.