Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 24. September 2012, kl 11.15

Kairka, suur aitäh Sulle smiling smiley Ma nüüd hakkasin nö korralikuks. Jälle. Lootustega. Trenniga. Toitumise järgimisega. Toidupäeviku täitmisega. Nii soovin jõuluks soovkaalu. Pliiiiis.. et jätkuks kindlameelsust ja järjekindlust smiling smiley Sama teile kõigile ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. September 2012, kl 11.40

Küll jätkub smiling smiley tahaks, et endalgi oleks ikka seda motti rohkem ja saaks veel veidi alla aga haiguseuss on sisse tulnud ja täna ei sutnud ennast isegi trenni vedada. Aga haigena ei tohi trenni teha ka ja ju siis on puhkust veidi vaja.
Edu meile kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 24. September 2012, kl 16.14

Siin Kaaluabi uudiste all on juttu päevastest kalorinormidest ... igaüks saab ise lugeda, aga mina tahaks huvi pärast küsida meie duelli eeskujulikelt langetajatelt ( kes te siin langetate 1-2kg nädalas ). Mismoodi teie oma kalorinormid olete seadnud ? Kas olete omale seadnud karmid eesmärgid ja tänu sellele on ka kaloripiir hästi madal ? Või on teil mingid muud imenipid varuks ? Tänud juba ette eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 24. September 2012, kl 18.24

Mina mõtlesin just sama küsida, mis Siux. Et need, kes siin püsivalt iga nädal 1-2kg kaotada suudavad - kuidas te seda teete? Mida sööte? Mis trenni?
Mul on juba niuke ei teagi - masendus - vist peal. Kaal ei reageeri nagu üldse. Võin ilusti jälgida kõike ja ka liigutada ennast, no ja hea on, kui selle tulemusel 100g alaneb. Aga see on nagu müks selga, et pingutad silm punnis, otsaesine märg ja ei midagi grinning smiley Tahaks nagu suuremaid tulemusi või noh TULEMUSI!!! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. September 2012, kl 18.55

Mina näiteks avastasin enda jaoks glükeemilise indeksi tabeli ja kaal hakkas vägagi äkiliselt allapoole liikuma. Lisasin toiduvalikusse kõvasti kiudaineid - täisteratooteid ja kliisid, varem taldrikul laiutanud kastmest nõretavad kartulid ja makaronid pidid rohkem ruumi tegema aedviljadele ja salatile, valge riis asendus pruuniga. "Head rasvad" tulevad robinal seemnetest ja pähklitest, mida saab edukalt lisada salatitele ja suppidele või lihtsalt niisama hea krõbistada grinning smiley

Madala ja keskmise glükeemilise indeksi järgi toitudes püsib kõht kaua täis ja ei ole vajadust kogu aeg näksida winking smiley. Kaloreid ma enamasti täis ei söö, kuna toidulaud koosneb enamuses väga madala kalorsusega toidust - kui kõht on täis, siis see ongi paras ports - mingeid norme ma vägisi taga ajada ei ürita smiling smiley

Liikuda katsun ikka iga päev 0,5-1 tundi - kas kiirkõndi, niisama jalutamist või väikest lihastrenni.

Kõik see muidugi ei päästa ajutistest paigalseisudest, aga võrreldes sellega, et enne tammusin vääääga kaua ühe koha peal, teevad viimase aja tulemused väga rõõmsaks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 24. September 2012, kl 19.02

smiling smiley mina siis üks see, kes tabeli eesotsas aega viidab..

Minuga on lood nii, et tellisin Marek Kalmuse'lt toitumis- ja treeningkava. Toitun selle järgi, aga ausalt, trenni ei ole veel viitsinud tegema hakata, selle asemel jalutan 8 km päevas (lapsevankriga, selline hoogne kõndimine, mitte lihtsalt jalutamine).
Toitumine on vähe raske, kuigi kõht on täis alati kui söögikord on. Raske on lihtsalt näksimistest loobuda, aga minu puhul ongi see näksimine alati väga palju kaloreid andnud, sest armastan magusat. Eile oligi selline päev, kus ei suutnud enam vastu panna ja sõin peotäie makroone ära. Aga makroonid on meeletuld kaloripommid jälle smiling smiley
Peale selle, et ma toitumiskava järgi süüa teen, siis märgin kõik väga täpselt ka siin kaaluabi tabelisse. Oma päevast normi üldjuhul ei ületa, kuigi täna vist läks natuke rohkem, aga samas kõndimine jälle kulutas mingi osa.
Praegu olen veel 70 kg, aga eesmärk on umbes 62 kg. See on selline kaal mida suudan lihtsa vaevaga hoida, aga samas saan ka magusat endale lubada. Ja kaalus võtsin juurde rasedusega, võtsin kohe kõvasti juurde, 30 kg. Praegu pingutan ja hoian ennast ohjes niikaua kuni soovkaal on käes, lohutan ennast sellega, et siis on võimalus mul süüa mida iganes soovin.

Soovin edu kõigile kaalulangetajatele, mulle väga meeldib meie võistlus, nii palju osalisi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 24. September 2012, kl 22.05

Hei, vabandage, et endast varem märku ei andnud, aga inu reedene kaal näitas rōōmustavat nu brit 69, 6. Üle tüki aja jälle alla 70 ja see on väga tore ja annab motti juurde smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. September 2012, kl 08.27

Mina pole suutnud nadalas küll 1-2 kg langetada aga olen oma -700 gr nädalas ülimalt rahul. Minu põhimõte on, et järgin päevas lubatud kcal ja tegelt siis nagu ülesöömist ei saa tullagi. Olgem ausad naised smiling smiley see kui ennast liiga täis sööd ükskõik mida siis on pärast ikka kehv enesetunne.
Ma olen märganud et kui ma varem kõhu liiga täis sõin siis oli pärast unine ja loid tunne aga praegu kui lõuna ära söön tunnen et olen tegutsemist täis ja hea on olla. Keha tuleb ära harjutada väiksemate kogustega. Kõike võib lubada aga mõõdukalt. Ma eile küll patustasin india pähklitega aga parem ikka kui 20 kommi korraga ära süüa.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 26. September 2012, kl 20.54

KOHUTAV-ohh kui kohutav...see nädal on täitsa pekki läinud...läheb üha edasi. Ei mingit kalorinormi jälgimist, üldse üritan seda toidupäeviku lehte eirata, vett ei joo ja liikumist ei ole mingisugust...KOHUTAV kuidas kisub käest ära! Täna käisin poest omale tööle lõunasööki ostmas ja nagu muuseas oli mu korvi end kapsarulli kõrvale sokutanud suur kott kartulikrõpse...KOHUTAV... ja enne kõike muud pugisin selle omale sisse, siis kapsarulli ja siis veel jäätise ka otsa ...KOHUTAV...Ja see ei ole ju selle nädala ainuke selline allakäinud päev, kõik on sellised! ... justkui miski allakäigutrepi serval...Ohhh...Ei ma ei loobu!....Nüüd sai südamelt ära, ehk homsest suudan taas oma suutäisi lugema hakata ja sealt järgmisena siis ka kaloreid kontrollima.
Tõeline allakäinud sõltlane! otsin ja nuusin mööda kappe, et kuhu veel midagi söödavat jäänud on ja parem muidugi, kui ikka magus või siis võimalikult rammus.
Loodan, et Teil kõigil läheb paremini

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 27. September 2012, kl 06.23

hea joojoo!

Tead, selliseid perioode peab ka olema, siis saad aru kui oled väga tubli ja saad ennast kiita kui tubli oled olnud smiling smiley

meil kõigil on olnud selliseid hetki.. mina näiteks hakkasin kaalu langetama selle aasta juuni kuust. jaanipäev läks aga nii käest ära, sest olin terve nädala kodust eemal, et kui tagasi tulin siis kaalusin veel rohkem kui enne kaalulangetamise algust!

Ära anna alla!!
see on oluline =) ''

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. September 2012, kl 07.36

Lauriinel on õigus Joo-joo - meil kõigil on selliseid perioode. Mingi kuu aega tagasi sõin ma üks õhtu kõik magusa mis kodus on ära - otsisin nagu haige et ehk on abikaasal kuhugi midagi varuks pandud.Leidsingi halvaa komme - panin 10 tk.korraga küll nahka. Nüüd tagantjärgi mõeldes sellele ajale saan aru, et olin ikka loll küll. Palun võta end kätte joo-joo , mis oli see oli nüüd on uus päev ja toitu korralikult smiling smiley
Olge kõik tublid- homme näidud siis smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 27. September 2012, kl 08.41

Mina annaksin näidu tänase seisuga,lähen reisule ja ei saa arvuti lähedale. Järmine kord annan siis reedel. Minu kaal on 110.9, s.t -1.1 kilo. Olen sellega väga rahul.
hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 27. September 2012, kl 10.29

Joo-joo, ma tean mida sa tunned!

mul on ka see nädal ikka totaalselt jama confused smiley lapsed on nohus ja seeõttu pole ma trenni ka saanud. õues pole ka saanud käia ja jube masendus tekib sad smiley siis otsin ka muudkui kappidest midagi ja kahjuks on meil kodus liiga suur nännivaru confused smiley ma ei oota üldse seda homset kaalumist confused smiley

aga ma tõesti loodan, et suudan ennast kokku võtta! ma pean lihtsalt! ma lubasin endale, et ma kaalun lapse sünnipäevaks (10.nov) 85 kg ja ma pean seda ka täitma (ma lubasin mehele, et panen ühe kauaks kappi seisma jäänud kleidi selga, aga see ei ole seljas ilus kui ma ei suuda oma kaalu vähendada...) kui ma vaid järgmisel nädalal saaksin trenni...see motiveerib mind kõige rohkem.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 28. September 2012, kl 06.18

Ei lange see kaal nii hästi,kui lootsin.Nädalaga siis ainult -0,4kg.Hetke kaal siis 70,6kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 28. September 2012, kl 06.34

89,3 (+100g) confused smiley

eks ma pean õnnelik olema, et plussi rohkem pole, aga ikka on väga masendav see, et kaal üldse ei lange ja raske on leida motivatsiooni jätkamiseksconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 28. September 2012, kl 06.37

Minu tänahommikune kaalunumber näitas ilusat allakäiku smiling smiley 87,4 kg (-1,4 kg)

Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.34

Minu kaal täna 71 kg (+0,4 kg)

Olen rahul, sest vaadates järgi sellele nädalale, peaksin olema rahul, et niigi hästi läks. Mul täna lapse sünnipäev ja oli vaja teha paar magustoitu prooviks. No ma siis proovisin creme brule'd ja creme caramel'i teha smiling smiley Tegin päris hästi ja siis oli need vaja ära süüa. Siis proovisin veel kahepoolseid küpsiseid šokolaadikreemiga teha. Need tulid ka päris head ja sõin kõik ära.
Kui tänane päev mööda saab, siis võtan ennast jälle käsile. Järgmisel reedel tahaks juba 69 numbrit kaalul näha.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Vinnipeg 28.09.2012 07.35.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.50

Täna siis 82,2 ehk kiloke jälle turjalt kukkunud the finger smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: lauriine
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.56

Tere hommikust,

Minul läks see nädal hästi. eelmine nädal olin 69,6, täna hommikul näitas kaal 68,8 seega -800 grammi! ma nüüd loodan, et nädalavahetusega kogu oma pingutust ära ei riku!!
Täna õhtul on sünnipäevale minek ja homme õhtul maale minek, seal ämm kindlasti head paremat teinud jälle nagu alati ja oht libastuda on suur!
Aga, olen enda keha nii palju õppima tundnud, et kui õhtul liiga hilja enam ei söö, siis pole hullu midagi =) 'seega pöidlad pihku nii mulle kui ka Teile, et nädalavahetus valutult ja ilma suuremate tagaslöökideta mööduks! ja siis esmaspäeval suhtleme jälle, et kuidas läks =)

Lauriine

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.06

Hommik!
Täna piiisi-pisikene miinus isegi: 66,6 (-0,2), aga siiski.. winking smiley Hakkasin nüüd enda peal katsetama linaõli kasulikkust, sest see sisaldab ju ka väga häid rasvasid, ma usun, et minu hädad (toitumise tasakaalustatus) on ka seotud justnimelt rasvadega, eriti organismile kasulike rasvadega. Soovituslik on üks spl päevas seda tarvitada (teised on liiga kallid). Panen pudrule ja määrin leivale või asemel, paljalt võtta ei suuda.. tongue sticking out smiley Olge kõik teisedki sõbrad tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.10

Seekord siis nulli ring kaal 91,6kg confused smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.02

Minu tänahommikune kaal oli 128,0. Nädalaga kaotasin -1,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.03

Tere, minu kaal täna 76,8( -600 gr) - ma olen rahul. Paaril päeval läksid kcal 10% üle, proovisin igasse päeva mahutada tunnikese aiatööd - kaevasin, riisusin lehti.Ma olen muidu kontori inimene - suht istun ainult 8 tundi. Tänasest lähen trenni - plaanin 2 x nädalas käima hakata.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.03

67 kg (-0.5kg ) kaupa. vaevaliselt läheb sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.13

No jah...mis siin oodata oligi +1.6 juures...92.2.
Kuid hetkel olen juba rõõmus, sest peale seda väljapurskamist siin sain taas ohjad oma kätte, momendil ei valitse toit minu üle. Mina olen see, kes määrab, mis suust sisse läheb ja mis kogustes.
Ja nii jääbki!...smiling smiley unistada ju ikka võib.
Rõõmustan kõigi üle, kellel kaal langes, järgmine nädal olen minagi teie seas! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.40

70.9 ehk -1.5 kg selle nädalaga smiling smiley Olen küll rahul.. aga olen selle nimel ikka toimetanud ka ja üles märkinud toitumise, järgides ka GI põhist toitumist, liikunud rohkem jms. Enesetunne kohe palju parem, tasub ära see jälgimine.. smiling smiley Igas mõttes smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 28. September 2012, kl 09.42

Tere! Tubli oled joojoo, et suutsid oma motvatsiooni taastada! winking smiley
Minust niipalju, et kaalu on 65,8 kg Ehk siis + 700 grammmi. Nujha, ega ma ei nurise väga. Ma olin pea terve näala kodus ja siin on raske, kuna tahaks ikka perele küpsetada ja toitu valmistada..ja eks sealt kõrvalt tuleb koguaeg maitsta jne.Mul juhtub vahel nii et olen terve päeva köögis..mässsan ja mässan ja siis ise ei märkagi et sööd pidevalt. Aga minu mott ei ole kuhugile kadunud,sest langetan kaalu juba pool aastat ja olen seda teinud oma harjumusi muutes,mitte end piitsutades. Nädala alguses sain positiivse leiu osaliseks. Nimelt mõõtsin oma ümbermõõte. Taljelt kadunud ligi 10 cm , puusalt 4 cm ja ka mujalt mõned cm. Igati häää ! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.15

Tervitused. Minul siis väike pluss. Kaal 81,5 (+0,2). Seekord mind see väike pluss väga ei kurvastagi. Tean, et olen tubli olnud ja häälestus on õige. Küll ka miinused jälle hakkavad tulema. Kus nad pääsevad cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.41

minu kaal 95,2 seega +0,300

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 28. September 2012, kl 15.04

Mina ei tea, mis teha selle kaaluga - nii otseses kui ka kaudses mõttessmiling smiley Eelmisel reedel ma seetõttu näitu ei saatnud. Kaal läks katki ja sain uue (vana) kaalu. See näitas katkiläinud kaaluga võrreldes üle öö hopsti +3 kg. Niiet minu eelimise reede näit oli 99 kg. Ma olin shokis. Aga see reede siis 98,7 (-0,3) sellesama uue(vana) kaaluga. Et muud vist üle ei jää, kui panna see suur pluss kirja ja hakkn siit edasi (tagasi pigem) langetamasmiling smiley? Natuke kummaline on aga pole midagi parata. Õnneks on Jõuluni aega veel.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.