Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 28. September 2012, kl 16.57

Mul ikka suht käega löömise tunne tulnudsad smiley. Kaal kõigub muudkui üles. Vahel veidi alla ja siis veel enam üles poole. Motivatsioon on suur ümmargune null ja no meel läheb ikka täitsa kurvaks ära sad smiley
Arvasin, et olen ainus, kes nii tunneb, aga märkan, et ka joojool oli oma "hetk". Nii tubli oled, et suutsid end ilusti kokku võtta ja liigud õigel rajal edasi. Hästi tubli!!! thumbs up
Minu selle nädala kaal oli hommikul 64,2kg (+900g) Olen juba suuremas kaalus, kui mu algkaal liitudes duelliga oli. Täiesti läbipõruja!!! Tunnen end väga kehvasti ja no vaatamata sellele enesetundele tunnen ikka vajadust maiustuste järele ja tordi ja mille kõige veel. Oeh... elasin end nüüd välja confused smiley , lasen pea norgu ja tunnen häbi duellitajate ees, kes edukalt alandada suudavad. Palju jõudu ja kindlat meelt!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 28. September 2012, kl 18.04

To: jessy!
Ära anna alla,kõik on veel teostatav!!
Tuleb ennast korralikult kätte võtta ja sisendada endale,et MA SAAN HAKKAMA.Kui käsi sirutub magusa järele siis ütle endale,et sa ei tohi seda võtta(korda mitu korda järjest,kui esimene kord ei aita siis teine või viies).Kui see ka ei aita siis löö kasvõi teise käega iseennast.:grinning smiley ja kõnni minema ahvatluse juurest.Kõik on iseenda mõtlemises kinni!
Hoian Sulle pöialt.grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Tammekad
Kuupäev: 28. September 2012, kl 18.26

88.9 ja motivatsioon olematu

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 28. September 2012, kl 19.01

Sel nädalal olin kindel, et tuleb üks nunnu miinus aga ei, tuli mulle see igakuine külaline ja kohe kaalutõus..pagan teda võtaks.. 71,9 (+0,4)
ehk saab järgmisel nädalal paremaid numbreid ette näidata.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 28. September 2012, kl 19.59

Ei no täitsa sealsammuses... mul täna kaal 72,2 kg ehk +800 grammi. FCK!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 28. September 2012, kl 20.08

Aitäh Bertini!! Praegu olen veel mustas augus, aga püüan positiivsemaid mõtteid mõelda, et end ilusti raja peale saada. Saaks vaid toitumise jooksma... algus nii raske...
Tundub siit vaadates, et see nädal on kuidagi paljude jaoks nõmedaks osutunud sad smiley
Loodame, et hakkab paremini minema.... tahaks nii - niiiii väga..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 29. September 2012, kl 08.29

98,5 ehk -0,3kg
Tasa ja targu läheb vähemalt õiges suunas.
Kuigi nädala jooksul nägin ka kaalutõusu, vähemalt sai reedeks miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 29. September 2012, kl 14.00

Nulliring, aga enesetundele mõjub paremini , kui kirja läheb -0 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 30. September 2012, kl 16.00

Igatahes miinus, 82,4 ehks siis -0,6 kgsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 30. September 2012, kl 17.51

Minu kaal oli 66,9... aga kahjuks olen selle nädalavahetusega pihuks ja põrmuks teinud... aga noh, küll saan jälle jagu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: eskata
Kuupäev: 30. September 2012, kl 21.50

75,0

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 01. October 2012, kl 08.54

ma olen täiesti segaduses nagu noor lammas suures koplis ..kaal õnneks püsib korras, avastasin just et olen kuidagi suutnud eelmine nädal arvuti kinni lüüa nii et näit jäi saatmata , eelmine nädal oli näit 107,2, see nädal 107,0 -pean ennast tõsiselt kätte võtma segadust on liiga palju ..se jutt et m tean isegi ja toidupäevik on harjumuseks saanud on jama..nagu natukeseks ajaks jätan nii langus väheneb .inimene on ikka rumal loom muudkui püüab iseennast ninapidi vedada..aga näe kaalumasinat ei vea.....melita palju tahad pai kaal...näita nats vähem:-)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 01. October 2012, kl 12.58

Tere-Tere kogu see pere!
Paistab, et sügise tulekuga on meie kaalulanguse hoog aeglustunud.
Leiate meie värskendatud tabeli lingilt kaalutabel
Eesotsas püsivad Vinnipeg (-6,46% kehakaalust), Kadi92 (-6,29%) ja Murumumm (-5,84%). Nädala lõikes oli kõige suurem kaotaja Belissimo -1,5kg.

Esimeseks kes välja langeb on Frank kuna ta 3 korda ei ole oma kaalu juba edastanud ja tänase seisuga ma ta tabelist kustutan.

Selle nädala rahvaspordiüritustest paneks kirja 6. oktoobril toimuva Tartu linnamaratoni 10 ja 42 km ja samal päeval toimuva toosti duatloni ning 7. oktoobril toimuva Paide- Türi Rahvajooksu (6,5 ja 13,6 km)


Enda kohta niipalju, et tahaks jubedalt sinna Tartusse 10km jooksma minna aga kahjuks pole kambajõmme kes kaasa tuleks ja kütusekulutusi jagaks. Aga kellel plaan minna siis loodan, et tuleb ilus ilm ja veidikenegi päikest piilub pilvetagant välja.

Loodame, et see nädal tuleb meil edukam kui eelmine smiling smiley

Hoidke end!
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 01. October 2012, kl 14.36

Ma ei suuda uskuda, et isegi oma +nädalaga olen ikka veel tabeli tipus. Praegu kaal täielikult seisab, saan ise aru ka miks - eks ikka pühapäeva tõttu. Kui kõik muud päevad ma suudan oma toitumist korralikult jälgida ja suure tahtmisega ka õhtusest magusaisust mitte välja teha, siis pühapäeviti see mitte kuidagi ei õnnestu. Eile näiteks sõin 2 pakki komme ära. Appi kui hea oli! grinning smiley Ja siis pool saia pasteediga ja kakaojooki jne. Ja siis kui magama lähen, siis natuke ikka põen, et täitsa loll, kogu nädal läks vett vedama. Loodan, et see reede ikka mingi miinus jälle tuleb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 01. October 2012, kl 22.30

Olin eelmisel nädalal bussireisil Austrias ja Baierimaal ning ka Oktooberfestil smiling smiley. Jõudsin just koju ja kohe kaalu peale. Kaal näitas 92.7, jess! -400 grammi, olen rahul! Ehk saab veel minu kaalunäidu ka tabelisse lisada! Tänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. October 2012, kl 09.00

Oi vinnipeg - 2 pakki komme on küll liiast ja mina veel eile põdesin et sõin 3 sokolaadikommi pühapäeval. Saiaga on selline lugu, et ma jätsin selle oma menüüst septembrist täiesti välja. Selline asi nagu valge sai see ju tühja täis - mitte ühtegi kasulikku asja sees ainult kalorid. Küll aga luban endale mõnd head kooki paar kolm korda nädala siis ikka naudin selle söömist.
Nädalavahetus möödus kaalutabelit esimest korda mitte täites aga õnneks mitte väga üle süües.
Reedel käisin esimest korda trennis ja selline mõnus pingetunne järgmistel päevadel lihastes oli väga meeldiv.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. October 2012, kl 11.42

Tere!!! Väga vabandan et ei ole saatnud oma numbrit aga nii kiire on ja minu õnneks oli see number see kord liikuma hakanud ehk siis number oli 88kg ehk siis tervelt -1kg smiling bouncing smiley Pingutused täitsid vilju thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. October 2012, kl 19.06

tere ma ei sa oma kaalu 5 edastada kuna lähen haiglasse aga järgmine nädalavahetus teen seda igal juhul

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 03. October 2012, kl 08.48

Hommik! Käisin eile šoppamas ja ostsin uue kaaluspinning smiley sticking its tongue out Enam ei tohiks halbu üllatusi tulla. Niiet, alustan nagu uuelt lehelt nüüdwinking smiley Loodan varsti viimastest ridadest lahkudaspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. October 2012, kl 13.34

Tubli olef F , et optimistlikult end häälestad.Mingi aeg tagasi mind ka inspireeris uus kaal mille soetasin. Nüüd saan aru, et tegelt on kõik mõtlemises kinni - no ei ole vaja üle süüa, piisab vähesest aga söö seda mida tõesti tahad.
Tundub, et mul on see kurikuulus klõps ära käinud smiling smiley
Olge kõik tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 03. October 2012, kl 22.59

Jaa-just F! Ka mina soetasin täna uue kaalu...kätte saan selle küll alles paari nädala pärast...olgu või vähekeseks ajaks, aga kui see uus kaal motiveerib, siis tuleb see ära kasutada! Kui kaal kaotab oma uudsusejõu eks siis vaata edasi...näiteks mõne uue iluse riidehilbu, mis on peaaegu paras ja ilus, aga paari kilo vähenemine teeks ta suisa kauniks seljas...Ikka peab midagi leidma mis rõõmustab ja motiveerib...
Eks reedel paistab mida numbrid räägivad, kuid hetkel tunnen, et kõik on kenasti kontrolli all...vett ei unusta juua ja söön plaani järgi (teen eelmine õhtu järgmiseks päevaks enam-vähem jälgitava söögiplaani valmis, üritan kcalorid täis saada ja võimalusel ka tasakaalus hoida rõngast).
Minu kõige nõrgem koht on liikumine... või õigem oleks vast öelda: sportimisega mul mingit probleemi pole---sporti mu elus ei ole grinning smiley...aga küll ma ükspäev vallutan ka selle müüri!

Jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 04. October 2012, kl 09.00

OMG!! Mul oli tänahommikune kaal täpselt 70 kg. Kas tõesti homme tuleb numbrile 6 ette?! Ma ei suuda uskuda, ootan juba homset grinning smiley
Vee joomine - mina joon vett ainult siis kui mul on janu. Niimoodi ma ei joo, et kindlasti 8 klaasi päevas täis saaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. October 2012, kl 14.26

Ma tean mida sa tunned Vinnipeg - loodan ise ka detsembris 6-t oma kaalul ees näha.Väga tubli , see innustab ikka täiega. Hoian pöialt, et saad homme 6-ga nr tabelisse. Vett ikka tuleb juua aga ma ka üle 3-4 klaasi päevas ei joo.
Homme siis näidud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 04. October 2012, kl 19.51

Tere!
Üritan ka homme 6 ette saada aga noh eks näha ole.Hoian end täna vägisi kaalust eemale..grinning smileyHomme saab teada-ehk siis kasvatan iseloomu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 05. October 2012, kl 05.49

Hommikust.Ei tulnud veel see kaua oodatud 6 kaalunumbrile ette.Hetkeseisuga siis kaal 70,3kg ehk võrreldes eelmise nädalaga kaalukaotus -0,3kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Marihen
Kuupäev: 05. October 2012, kl 06.37

Hommikust! Minu kaal sel nädalal pisut tõusnud, usun, et see on sellest, et organism ei lase veest lahti smiling smiley Arvan, et pole põhjust põdeda, jätkan samas vaimus ja ootan põnevusega järgmise nädala kaalumist. Niiet kaal täna hommikul 87,7 kg (+0,3).
Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 05. October 2012, kl 07.39

Hommik, minu tänane kaal on 111.4, s.t +0,4.sad smiley Nii see läheb, kui on palju sünnipäevi. Aga olen rahul , et väike kaalutõus, järgmisel nädalal jälle parem. Ma ju võtan alla enda pärast. Eile olin juba tubli, pakuti väga head kooki ja ma ütlesin "ei". Minu puhul on see suuur saavutus. Nii , et hakkab juba jõudma pähe, et tahan kaalu alla saada.smiling smiley
Aga kõigile edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.18

Ajee, ajee!! Kujutage mind nüüd ette täna hommikul kaalu pealt maha astudes, tegin vannitoas booty shake tantsu ja kilkasin rõõmsalt! 69,2 kg! (ehk siis -1,8) Ei taha number 7't kaalu alguses enam kunagi näha! Olen nii õnnelik.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.30

Tere. Mina siis jälle toppan. Kaal näitas jälle 88kg No pole hullu küll see vaikselt muutub. Kadan et minu suureks pidurik on siiski imetamine. Kuid sellest ma nüüd küll ei loobu. Enne püüan kaalu säilitada kui imetamisest loobuda. Pean lihtsalt vaikse langemisega ka rahul olema winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.30

106,2 EHK O,8 ....

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.