Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 12. October 2012, kl 08.04

Aitäh jessygrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 12. October 2012, kl 09.10

Hommik! Sel nädalal jälle väike langusthumbs up, kaal näitas 97,7 (-0,5)kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 12. October 2012, kl 09.55

No nii, lõpuks ometi nägin langust ja tabasin end mõttelt, et peaks vist preemiaks jooksma minema. Kaal langes 900 grammi ja on nüüd 70,9 kg. Ilmselgelt on nüüd järgmise nädala osas lootused suured winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 12. October 2012, kl 11.17

Minu kaal täna 91.9, -300 g, väike miinus aga ikkagi miinus,olen rahul cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 12. October 2012, kl 11.18

Mina ei täitnud terve nädal kaalupäevikut, õhtuti sõin liiga palju suht kõike ja tulemust vaadake nüüd 79,8(+ 2,4kg) - palun ärge seda järgi tehke - tunnen ennast väga halvasti.
Tänasest täidan kaalupäevikut smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 12. October 2012, kl 12.49

Tervitused. Alustasin lugemist päeva algusest ja ainult ahhetasin , kui ilusad numbrid kõigil ! Bertinile kohe erilised õnnitulused, esinumbrivahetus on ju eriliselt suur asi ! Viimasena tuli Birika oma tagasilöögiga, proovin sinu vigadest õppida aga ega ma ise ka eriti palju parem ei ole. Minu kaal 81,8 ( +0,8). Hommikul numbrit nähes ma tõsiselt vihastasin. Läkisn suure vihaga kõnniringile. 3h -16km ja põletasin erinevate andmetel ära 700-1000kcal.
Aga sellist kaalutõusu ma küll ei oodanud. Jah, ma ei olnud kõik päevad eeskujulik (kuid osad siiski) aga mingeid topelt lõhki söömise päevasid küll ei olnud. Ei mingeid torte-kooke-komme, õnneks ma neid eriti ei armastagi. Üks suur lihasöömispäev oli , see läks lõhki ka aga ma juba hommikul arvestasin, et plaanin sellist kuritegu smiling smiley.Mõtlesin just, et ei tea kui ma nagu peaksin jälgimisest loobuma, et kas siis hakkab 2kg kaupa tagasi kaalu kargama. Ja näen, et see on täiesti reaalne oht. Kohutav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 12. October 2012, kl 13.08

Tervitused!
Minul ka ei ole midagi rõõmustavat kaal 91,6(+0,6)angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 12. October 2012, kl 18.52

Mul sel nädalal nulliring, jälle moody smiley
Minu kaal hakkab kindlasti siis langema kui jälle end liigutama hakkan, aga ikka mõtlen, et homme lähen. Ma annan lubaduse, et hakkan jälle toidupäevikut pidama. Järgmisel nädalal saan ehk ka miinusest rääkida winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 12. October 2012, kl 19.09

Minu kaal on sama, mis eelmisel reedel. Kahju.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 12. October 2012, kl 19.32

Tere. Kuna ma kodus praegu pole, siis annan kolmapäevase kaalu - 97,5. Kahe nädalaga siis -100g.

Eks ta oleks rohkem olnud, kui oleks korralikult söönud (kaneelisaiad ja vorstivõileivad korraliku alla ei taha eriti liigituda)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. October 2012, kl 19.48

tere!
minu kaalul täna 67,0 (-0,3) tongue sticking out smiley . esmaspäeval opile,näeb kas see toob muutusi.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 12. October 2012, kl 20.14

Minul esinumbrimuutus 89.5 (1.1)! Ohh kui kaunis oli näha! Rõõmu ja motivatsiooni andev...imelik, miks just see esinumbri vahetus nii tähtis on...iga langus võiks ju samaväärse motivatsioonilaksu anda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 13. October 2012, kl 07.46

Mul on nii piinlik, et ma kohe ei oska midagi vabanduseks öelda:
kaal eile 101,1 ehk +1,5kg.

Üritan kaalu järgmiseks reedeks kahekohaliseks tagasi saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: KurrNurr
Kuupäev: 13. October 2012, kl 08.14

Tere hommikust, ma kahjuks taandan ennast siit tabelist.......toimuvad iseenese otsingudspinning smiley sticking its tongue out Edu teistele ja olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 13. October 2012, kl 09.58

Küll te olete tublid ikka! Mul on pluss, kole pluss sad smiley eile näitas kaal 68,5

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 13. October 2012, kl 10.19

Minu kaal näitas eile hommikul 89 kg (-300g) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 13. October 2012, kl 17.28

Tere. Minu kaal siis 88kg ehk nullis sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 14. October 2012, kl 10.35

Mina ka reisilt tagasi ja kaal õnneks sama, mis esmaspäeval 81,3 the finger smiley ehk siis -900g eelmise reedega võrreldes. Olen rahul.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 14. October 2012, kl 11.53

Mul väikene kaalulangus, ainult -0,100, nii, et kaal on 111,3, confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: eskata
Kuupäev: 14. October 2012, kl 11.54

75,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: heisina
Kuupäev: 14. October 2012, kl 20.56

Tere ! Minu kaal endiselt 65.8. Käin trennis ka nüüd järjepidevalt. Pole hullu, keha on ilusamaks läinud .. numbrid polegi nii olulised. Kuid kukkuda võiks ikkagi natuke veel tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 15. October 2012, kl 07.03

72 kg, ehk terve kilo juures sad smiley vabandused puuduvad..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. October 2012, kl 17.19

Hei-Hei kogu see pere!

Loodan, et teil on käimas ilus ja sündmuste rohke sügis, ilmast ja kaalust hoolimata.

Meie värske tabeli leiate lingilt: KAALUTABEL

Nädala lõikes kaotas seekord kõige rohkem kaalu Bertini, kes on nüüd 1,6kg kergem(kokku kaotanud 7,04% so 5,2kg). selle tulemusega platseerus ta üldtabelis teisele kohale Vinnipegi järgi, kes on kaotanud kokku- käteplagin- 10,01% oma kkehakaalust (7,6kg).Auväärselt kolmandalt kohalt leiame Murumummi kaotusega 6,87% (-6kg) Väga tublid peaks mainima smiling bouncing smiley

Oootame huviga juba uue nädala tulemusi ja jagage ikka oma vahepealseid kogemusi ka. Kas keegi on kuskil mõnda huvitavat trenni teinud või uusi kaalualandamise nippe leidnud või isegi mõne huvitava lõõgastuskoha avastanud?

Ilusat sügise jätku soovides,
Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 15. October 2012, kl 17.20

MInul käimas puhkus ja kuna muid plaane ei ole siis otsustasin tublim olla ja rohkem trenni teha ja söögiga rohkem piiri pidada, üleüldiselt ennast käsile võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 15. October 2012, kl 17.46

Tere!
Mina avastasin täna enda jaoks mõnusa uue söögi-Sealiharullid suitsupeekoni ja mustade ploomidega Rakverelt.Rasva ja kcal sees vähe ja maitseb hästi.Sisestasin ka toitude nimekirja sellegrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kadi92
Kuupäev: 16. October 2012, kl 08.51

Tervist, olen vist lootusetult hiljaks jäänud. minu 12 oktoobri kaal mida täiesti unustasin oma teise foorumisse postitada on 67 kg . ehk (-0,6 kg )

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. October 2012, kl 10.29

Nii, tervist!
Opp nüüd möödas, loodan, et edukalt. Mis asja juures kõige kurvem,on see, et ma ei tohi nüüd ennast vähemalt paar nädalat suurt liigutada (st raskusi tõsta ja füüsilist teha), ega pingutada. arvatavasti teeb see nüüd põntsu ka mu kaalule,(esm. hommikul oli 66,6 winking smiley ) eks püüan siis kuidagi söömisega järje peal olla.. tongue sticking out smiley eriti kahju on mul tänasest trennist eemale jäämisest.. sad smiley Teile kõigile ikka edu edasiseks ja motivatsiooni parema väjanägemise ja enesetunde nimel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 17. October 2012, kl 08.31

Tere, tahaks teada mis trenni teevad meie duellitajad? Mina ise käin oktoobrist 2 x nädalas jõusaalis. 30 minti teen algul Star Trekil või mis iganes masin see on. Seal saan naha mõnusalt märjaks - kulutan mingi 250 calorit sellega. Siis teen kõigile lihasgruppidele 4 x 15 harjutused ja lõpetuseks veel sõudeergomeetril või rattal 10-15 minti ja venitused. Eile peale trenni oli superhea tunne , mõtlesin isegi et peaks 3 korda nädalas käima hakkama selle hea tunde pärast aga mu südametunnistus ei luba igal õhtul pere juurest trenni tormata.
Mõnel õhtul viskan elutoas vaibale ja teen harjutusi aga see pole see pole seesmiling smiley
Reedel siis näidud,
olge tublid

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 18. October 2012, kl 12.49

Oi, Birika, sa oled ikka niiiiiii tubli!
mina hetkel taastun esmaspäevasest opist, kuid muidu teen trenni nii, kuidas "jumal juhatab", st kindlad päevad on mul teisipäev (showtants+lihastrenn (1 t.), püüan ka veel päeval jooksmas käia ca 4-5km) ja neljapäev (jooks ca 4-5 km), kolmapäeval (line tants 1,5 t.) püüan ka end liigutada ja kui siis pere kõrvalt natuke nädalavahetusel "varastan", siis ka laupäeval v pühap püüan ühe pikema jooksutuuri teha (10-11 km). aga on ka nädalaid, kus ma pole midagi teinud..selle üle ma muidugi uhkust ei tunne.. tongue sticking out smiley
Üldiselt istub mulle kõige enam jooksmine (kindlasti õues) ja talvel suuskamine. Rullitaks ka hea meelega, kuid pole kohta, kus seda teha saaks.. tongue sticking out smiley, kuigi amet on mul selline, et olen spordi sees koguaeg, pole mul siiski olnud mahti tööl olles jõusaali külastada ja ega üksi eriti ei motiveerigi.. ootan huviga ka homset kaalunäitu, tänahommikune üllatas meeldivalt ja andis motti juurde..loodan, et homne veelgi rohkem.. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 19. October 2012, kl 05.56

Tere!
Tänase seisuga siis kaal 68,3kg (-0,4kg).Eesmäek täidetud,mille omale seadsin.Nüüd on küsimus,kas hakata säilitama või langetada edasi?

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.