Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 26. October 2012, kl 06.50

Hommikust ! Minu kaalunumber täna 79,9 ( -0,6). Sain nibin-nabin oma le kaalule 7 ette aga nüüd pean sellest kümne küünega kinni hoidma sest ülespoole pole ühtegi eksimisruumi. Kui juurde, siis seitse läinud. Minu jaoks oli see nädal omamoodi eksperiment. Käisin alates reedesest kaalumisest kuni eilseni (kõik 7 päeva) korralikult liikumas - kõndimas. Kõndisin selle 7 päevaga läbi 92km ja ükski päev ei patustanud märkimisväärselt. Märkimisväärselt ütlen selle pärast, et kahel päeval sõin siiski 150-200kcal üle ja seda õhtul teleka ees porgandeid närides. Olen viimase aasta jooksul kahel korral 7 ette saanud aga kummalgi korral pole see ette jäänud. Loodan, et seekord jääb. Te võite siiski minu rõõmu ette kujutada... aasta tagasi oli ees 9 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.07

To Siux
Õnnitlen esinumbri muutuse puhul ja pea ikka vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.11

Tere
Söö või ära söö. Ei mingit muutust 91,2 kgconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.32

See nädal oli meil Suurel Bossil sünna ja iga päev on mingi jube tordisöömine confused smiley trenni ka ei jõudnud confused smiley ja muidugi kajastus see kohe kaalunumbril thumbs down

Tänane kaal 87 (-500g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.41

71.6 ehk -400 grammi. Kuidagi aeglaselt langeb..aga vähemalt mingigi miinus jälle.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 26. October 2012, kl 09.01

Minu kaal täna 78,1 ( -400 gr). Ausalt öeldes ma sõin 4 päeval 500 kalorit üle lubatud normi ja ikka miinus. No mis siis veel oleks olnud kui ma oleks nii tubli olnud nagu Siux. Tõsi , liikusin minagi tublilt aga mitte iga päev.
Püüan järgmised 7 päeva söömise poole pealt ennast parandada.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 26. October 2012, kl 09.57

Minu kaal täna 66,2 kg (-1,5) voplalaa! Kolmsada grammi veel ja 10 kilo nagu niuhti läinud! Olen juba 3 paari pükse vanade riiete kasti pannud, sest kukkusid puusa pealt lihtsalt maha. Käisin kaltsukas ja ostisn "vahepealsed" püksid grinning smiley Ehk siis selleks ajaks, kui mu vanad jälle kõik jalga mahuvad.
Tüdrukud, viimane aeg on ennast kokku võtta! Varsti jõulupeod ja kõik ju tahavad kenad välja näha. Teeme siis selle pingutuse ja hoiame söömisega see 2 kuud tagasi, et jõulude ajal särada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. October 2012, kl 15.13

hei, mina jälle plussis..67,4 (+1,3) thumbs down no ega ma ei imesta ka, mitte midagi pole ju teinud, et alla saada.. tongue sticking out smiley, ehk järgmisel nädalal asi muutub- siis jälle tööle ja aeg end liigutama hakata! Edu teile! Siux, sina oled küll aplausi väärt!the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. October 2012, kl 15.42

Minu numbriks täna on 79,7. Õnneks ikka 7 ees, aga esmaspäeval olin pool kilo kergem ja see ei anna rahu. Nädal restoranitoitude ja naistehädadega ei olnud just kõige edukam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 26. October 2012, kl 17.24

107,6 võtsin ennast tõsiselt käsile ...ja loodan edaspidi asjalikke näitajaid

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 26. October 2012, kl 18.22

67,2 (-700g) olen täitsa rahul omadega smiling smiley Asi liigub lõpuks õiges suunas smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 26. October 2012, kl 21.38

Minu tänane kaal 0li 129,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 27. October 2012, kl 14.01

Eheh, mul oli jälle kaalutõus +300 grammi, Kaal 71,3 kg. Päevikut pidada ei suuda, motivatsioon otsas ja mõistus kadunud. Ohk... aga küll ma sellest mõõnast üle saan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 27. October 2012, kl 20.33

tere minul mega tõus ei tea kas saan veel alla ka lootus hakkab kaduma 97,7

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 28. October 2012, kl 10.06

Vabandused, et kaalu alles täna sisestan, ei saanud enne arvuti ligi.
Sain see nädal omale ilusa uue agara kaalu, see näitab küll natukene suuremaid numbreid kui vana, kuid otsustasin, et alates juba sellest nädalast ja edaspidi tulevad siia uue kaaluga kaalutud numbrid.
89.0 (-0.4) smiling smiley liigub allapoole minu rõõmuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 28. October 2012, kl 12.45

72,2 ikka jätkuvalt tõusuteel thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 28. October 2012, kl 17.39

tere, minu kaal on 111,2, nagu ikka juhtub, kui on sünnipäevsad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 28. October 2012, kl 23.05

Minu kaalunubmber on 91.1, -600 g, Olen väga rahul thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 28. October 2012, kl 23.13

Pole oma kaalunumbrit veel andnud, kuna nii piinlik on jälle sellist plussi edastada.
Kaal reede hommikul 102,6 ehk +2,3kg.
Vähemalt olen nädalavahetusega selle numbri juba kilokese võrra väiksemaks saanud, suutes hoida oma magusanälga kontrolli all. Loodan, et nii jätkub ja järgmine reede tuleb miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 29. October 2012, kl 00.07

Ei jõudnud ka enne kaalunr sisestama, aga midagi pole muutunud. 62,2kg. Kahjuks/õnneks! See nädal suht käest ära läinud, tervis samamoodi. Keskendun küll terveks saamisele, aga loodan, et saan kaalu siiski ka langetatud järgmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. October 2012, kl 11.27

Tere kaunist esmaspäeva hommikut smiling smiley
Aeg jälle kokkuvõtteid teha. Meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt: KAALUTABEL

Seekordki jääb tablit juhtima Vinnipeg, kes kaotas nädala lõikes kõige rohkem (-1,5) ning ka duelli lõikes on ta vaieldamatu liider olles kaotanud vapustavad 12,78 % oma kehakaalust (9,7kg). Tema järel asuvad Murumumm (-8,71%, -7,6kg) ja Bertini (-8,66%, -6,4kg). Tublid tulemused the finger smiley

Tabelist kustutan seekord Tammekad ja Muutused, kes ei ole 3 korda oma kaalu edastanud. Seekord jäi üldse väga paljudel kaal edastamata. Ei tea as siis põhjuseks interneti puudumine või halvad tulemused. Soovitan siiski kaalud edastada, motiveerib veelgi rohkem püüdlema paremate tulemuste poole.

Üritustest seekord niipalju, et 3. novembril toimumas Pirita Sügiskross. Peaks päris huvitav sellise ilmaga krossi joosta smiling smiley

Aga edu tulevaseks nädalaks ja ärge ilmal ennast morjendada laske smoking smiley

Kairka

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 29. October 2012, kl 15.56

Oioioi, see kellakeeramine on mul päevased söögiajad täitsa segi ajanud! Esiteks ma ärkasin täna tund varem! grinning smiley Siis pidin ootama tund aega, et süüa saaks (ma söön kindlatel kellaaegadel: 9; 13; 17; 20) ja kogu aeg on keha tund aega ees, nõuab süüa. Ja isu on kommide järele. Njammnjamm, sõin lõunasööi ajal magustoiduks Geiša komme, nüüd tahaks nii väga veel.
Iga kord kui mingi isu väga piinavaks muutub ja juba kommikapi juures olen, siis mõtlen, et varsti on jõulupidu ja ei söögi kommi!
Olge tublid ja pidage vastu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 29. October 2012, kl 16.58

Vinnipeg... see mismoodi sul on õnnestunud kaalu langetada, see on lihtsalt müstika thumbs up Ilmselt oled sa enda jaoks ideaalse tasakaalu leidnud. Sa otseses mõttes vist vähened silmnähtavalt. Usun, et oled kindlasti tuttavatelt juba kuhjades komplimente saanud smiling smiley Ja oled need kuhjaga ära ka teeninud, jätka samas vaimus ! Tavaliselt on esimesed paar nädalat suur kaalulangus aga sa oled kuus nädalat järjest väga hästi esinenud. Veelkord... super tubli smileys with beer

Ja Kairkale suured tänud tabeli meisterdamise eest !

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 29. October 2012, kl 17.10

grinning smiley Ma tänan Siux! Ma alustasin oma dieediga septembris, sest kõik kõik on uus septembrikuus! Suvel ei viitsinud ennast söögiga piirata, sõin lademetes šokolaadi ja pirukaid ja kooke. See suvi sain endale seda lubada, sest laps on väike ja ega ma kuskil eriti ringi liikunud, ainult väikse lapsega koos kodus või maal. Nüüd on laps juba 7 kuune ja varsti tahaks ka ise kusagile minna, ma juba mitu korda maininud, et varsti jõulupidu. Aga sellise 75 kilosena ei oleks ma julgenud ennast seal näidata. Vot sellepärast võtsingi ennast kokku ja olen poolel teel praegu. Kui 6 kg veel saan alla, siis on eesmärk täidetud.

Ma ise näiteks imestan, et mõni on alustanud oma kaalulangetamist aasta tagasi, aga pole muutust tulnud. Kuidas see võimalik on? Kas tõesti ei saa siis aasta jooksul kaalu alla? Kaalu alandamisel on ju tegelikult lihtne loogika, söö vähem kui kulutad ja kaal langeb.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. October 2012, kl 14.31

Sa oled tõesti tubli Vinnipeg ja olen ise ka aru saanud, et tuleb vähem süüa kui kulutad. Minu probleem on õhtud - päevane toitumine on mul ideaalne - hommikul puder, lõunaajal karbiga tervislik toit kuidas kunagi- isegi 2 vahepala on porgandi, õuna vms näol aga õhtul kodus kui pole trennipäev on mul raske. Kogu aeg nagu tahaks midagi süüa - kuidas küll õhtul korralikult toituda? Eile sõin 150 gr küpsiseid - no mida mul oli neid vaja süüa?
Aga aitäh sulle Vinnipeg soovituste eest.
Olge tublid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 31. October 2012, kl 10.29

Mul on tunne, et see nädal tuleb mul hoopis + märgiga kaal edastada! sad smiley Reedene kaal pole siiani muutunud. Olen veidi tõbine ja haiguse peletamiseks söön mett. Palju. Terve pooleliitrise purgitäie olen juba ära söönud. Mesi on nii hea, aga sisaldab väga palju kaloreid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. October 2012, kl 12.15

Mesi on hea küll aga ma soovitan võimalikult palju juua sul Vinnipeg - vett, mahla.Ise ma joon taimeteesid ja külmetuse pühul soovitan nõgest, angervaksa, raudrohtu. Ma olen taimehull - mul kodus terve kapp taimi täis korjatud. Päevas joon 2 tassi vähemalt ja kui haige olen siis 10 tassi.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 31. October 2012, kl 12.40

Oi vinnipeg, ma just lugesin feissarist juttu sibulate kohta ja kuidas need aitavad haiguste vastu. Loodan, et kõneled ka inglise keelt jasaad aru millest jutt- ten copy/paste. Proovi, äkki aitab smiling smiley
ONIONS! I had never heard this!!!
PLEASE READ TO THE END: IMPORTANT

In 1919 when the flu killed 40 million people there was this Doctor that visited the many farmers to see if he could help them combat the flu...
Many of the farmers and th
eir families had contracted it and many died.

The doctor came upon this one farmer and to his surprise, everyone was very healthy. When the doctor asked what the farmer was doing that was different the wife replied that she had placed an unpeeled onion in a dish in the rooms of the home, (probably only two rooms back then). The doctor couldn't believe it and asked if he could have one of the onions and place it under the microscope. She gave him one and when he did this, he did find the flu virus in the onion. It obviously absorbed the bacteria, therefore, keeping the family healthy.

Now, I heard this story from my hairdresser. She said that several years ago, many of her employees were coming down with the flu, and so were many of her customers. The next year she placed several bowls with onions around in her shop. To her surprise, none of her staff got sick. It must work. Try it and see what happens. We did it last year and we never got the flu.

Now there is a P. S. to this for I sent it to a friend in Oregon who regularly contributes material to me on health issues. She replied with this most interesting experience about onions:

Thanks for the reminder. I don't know about the farmer's story...but, I do know that I contacted pneumonia, and, needless to say, I was very ill... I came across an article that said to cut both ends off an onion put it into an empty jar, and place the jar next to the sick patient at night. It said the onion would be black in the morning from the germs...sure enough it happened just like that...the onion was a mess and I began to feel better.

Another thing I read in the article was that onions and garlic placed around the room saved many from the black plague years ago. They have powerful antibacterial, antiseptic properties.

This is the other note. Lots of times when we have stomach problems we don't know what to blame. Maybe it's the onions that are to blame. Onions absorb bacteria is the reason they are so good at preventing us from getting colds and flu and is the very reason we shouldn't eat an onion that has been sitting for a time after it has been cut open.

LEFT OVER ONIONS ARE POISONOUS

I had the wonderful privilege of touring Mullins Food Products, Makers of mayonnaise. Questions about food poisoning came up, and I wanted to share what I learned from a chemist.

Ed, who was our tour guide, is a food chemistry whiz. During the tour, someone asked if we really needed to worry about mayonnaise. People are always worried that mayonnaise will spoil. Ed's answer will surprise you. Ed said that all commercially-made mayo is completely safe.

"It doesn't even have to be refrigerated. No harm in refrigerating it, but it's not really necessary." He explained that the pH in mayonnaise is set at a point that bacteria could not survive in that environment. He then talked about the summer picnic, with the bowl of potato salad sitting on the table, and how everyone blames the mayonnaise when someone gets sick.

Ed says that, when food poisoning is reported, the first thing the officials look for is when the 'victim' last ate ONIONS and where those onions came from (in the potato salad?). Ed says it's not the mayonnaise (as long as it's not homemade mayo) that spoils in the outdoors. It's probably the ONIONS, and if not the onions, it's the POTATOES.

He explained onions are a huge magnet for bacteria, especially uncooked onions. You should never plan to keep a portion of a sliced onion.. He says it's not even safe if you put it in a zip-lock bag and put it in your refrigerator.

It's already contaminated enough just by being cut open and out for a bit, that it can be a danger to you (and doubly watch out for those onions you put in your hotdogs at the baseball park!). Ed says if you take the leftover onion and cook it like crazy you'll probably be okay, but if you slice that leftover onion and put on your sandwich, you're asking for trouble. Both the onions and the moist potato in a potato salad, will attract and grow bacteria faster than any commercial mayonnaise will even begin to break down.

Also, dogs should never eat onions. Their stomachs cannot metabolize onions.

Please remember it is dangerous to cut an onion and try to use it to cook the next day, it becomes highly poisonous for even a single night and creates toxic bacteria which may cause adverse stomach infections because of excess bile secretions and even food poisoning.

Please pass this on to all you love and care about.-Thanks

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 31. October 2012, kl 14.31

Tänud Kairkale - sibulajutu eest- sain inglise keelt praktiseerida. See lõpu jutt, et sibul lahti lõigates ja seisma jäädes kõik mürgid endasse tõmbab see oli mulle uudiseks. Muuga olen nõus ja noogutan kaasa.
smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 31. October 2012, kl 14.46

Pean kahjuks vastama Kairka, et see sibulatega seotud jutt on müüt:
[www.hoax-slayer.com]
Mida ma küll olen kunagi varem teinud on see, et küüslauku olen nina juures hoidnud, et nina kinni poleks. Öäk, hästi see ei läinud ja nohu ära ei võtnud.
Eukalõptiõli olen ka padja peale tilgutanud, see oli päris mõnus.

Kindlasti on palju kaloreid andnud mulle ka kõik need köhakommid mida see nädal söönud olen. Need nii head magusad.

Ja niisama vett ma ei joo. No, et need 8 klaasi kindlasti täis saaks. Joon siis kui on janu ja üldjuhul söögikordade vahepeal mul janu ei ole. Kuni kella 3'ni joon 2 tassi kohvi. Peale seda joon tassi teed. Mu tassid on muidugi väga suured, 0,5 liitrit.
Ja päevaseid soovitatavaid koguseid ma ka ei jälgi. Valgud on mul iga päev üle 400%... Süsivesikuid täis ei tule ja rasvad on ka poole peal.

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.