Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 02. November 2012, kl 06.46

Tere hommikust!
Selle nädala kaalulangus on mul üsna väike,sest olen ikka kõvasti patustanud ja seda just kookidega.Aga isudele tuleb vahest järgi anda.67,2 kg ja langus siis kõigest -300g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. November 2012, kl 08.52

70.9 ehk -700 grammi smiling smiley Arvestades, et nädala alguses kaal seisis jonnakalt, on see hea tulemus, olen rahul smiling smiley smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.11

65,4 kg (-0,8) Olen enam-vähem rahul, arvestades seda nädalat. Mulle lihtsalt ei meeldi olla 65 kg'ne, 5 ja 6 on kaalul nii sarnased, ma pean mitu korda vaatama, et aru saada. Tahaks juba, et oleks 62.
Täna tuleb üks sünnipäev ja olen juba plaaninud ennast heast ja paremast punni süüa smiling smiley Eks siis paistab mis järgmisel nädalal kaaluga toimub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.12

Tere hommikust ! Minu jaoks suurepäraselt alanud päev, ootasin seda reedet. Tänane kaalunumber 78,3kg ( -1,6kg). Number teeb rõõmu , kuid veelgi rohkem teeb rõõmu lootus, et kas ma nüüd sain oma kaalu liikuma !? Kas muudatused kannavad vilja !? Mul on kaal 7 kuud hangunud. Täna on veel kindlalt vara hõisata, kuid kui paar nädalat veel kena miinust, siis on asi juba kindel. Aga kokkuvõtvalt nädalast... sõin kõik päevad normi piires, jõin täis kõik oma vee ja liikusin üsna usinasti kõik 7 päeva. Nädala peale tuli kokku kõnnitud kilomeetreid 87km.
thumbs up Mis annaks veel paremat motivatsiooni kui ilus kaalulangus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.13

Tüdrukud, mul on siin võistluses osaledes juba 10,5 kg maha läinud. Teil on viimane aeg ree peale saada, et jõuludeks samasugust kaalulangust näha!

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.37

Täna astusin kaalule kohe mitu korda järjest, sest ei suutnud oma silmi uskuda eye popping smiley - vaatamata sellele, et olen terve nädal hullult haige olnud ja täiesti valimatult söönud nagu loom umbes 3000 kcal kanti iga päev, on mu kaal LANGENUD 0,5 kg eye popping smiley

Ehk tänane kaal siis 79,2. Olen muidugi rahul, aga imelik on see langus ikkagi... Ilmselt haigusega võitlemine kulutab lisakaloreid? Peaasi, et see kummaline langus kätte ei maksa tugeva plussiga kui lõpuks jälle terveks saan confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.39

Tere.

Nii mina siis oma pikast haigusest ka tagasi kuid jah kole suure plussiga siis 90kg ehk siis alg kaal tagasi sad smiley Eks püüan nüüd uuesti tagasi saavutada seda mille olin saavutanud kuigi motivatsiooni ei ole millegi pärast. Kus seda küll saaks ja kohe suure suure kotiga??? sad smiley Hea küsimus eks ole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.25

Tere.
Taas ei midagi rõõmustavat. Kaal 91,2kg taas nulli ringconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.31

-0,2 ehk siis 84,8

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.39

Minu kaal täna 77.9 ( -200 gr). Ma ootasin Siuxu järgi smiling smiley - nüüd võtan end kätte, ette ei tahaks sind lasta. Tubli oled Siux ja Vinnipeg muidugi ka.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.06

Minul on kaal 86 kg (-1 kg) thumbs upthumbs upthumbs up

Pean algaval nädalal sama tubli olema ja siis saan oma esialgse soovi täidetud hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.07

Birika - Tore, et seltsi pakud ja järgi ootasid winking smiley aga nüüd anna minna , sest muidu ma teen sulle ära spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.51

Mind rõõmustas täna hommikul 87.8 (-1.2). Väga hea meel, sest see nädal käisid mitmed söömahood peal, kõigepealt ründas mind šokolaad: esmalt salakavalalt vaid ühe kommikesega töökaaslase pakutult ja siis muidugi kogu tahvliga mu oma töölauasahtlist(oli sinna end juba ammu peitnud), järgmisel päeval tegid pähklid sama...esmalt saatsid paar tükki kenasti lubatu piires ja siis tungis terve kotitäis järgi. Kuid ma olin tugev ja ei löönud selle paari tagasilöögi pärast käega ja vat! oli kasu...nii suur miinus.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jessy911
Kuupäev: 02. November 2012, kl 12.24

Ei midagi rõõmustavat 72,6

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 02. November 2012, kl 12.49

61,9kg (-300g) ega rahul ei saa olla. Täna läheb vist asi käest ka, sest õhtul ühele sünnipäevale minek. the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. November 2012, kl 14.32

Tere kõigile, minu tänane kaal on 110,7, seega sel nädalal -0,500 .smiling bouncing smiley Olen rahul, kuna ma hüppan kord maha, siis jälle juurde. Aga olen ka ise süüdi, mulle meeldib väga jäätis ja liikuda saan vähe, kuna jalg ei luba. Pean saama kaalu alla ainult söögiga piiramisel. Ja see on vast motivatsioon. Hea oleks, kui igal nädalal kasvõi 500 rgammi langeks.
Aga kõigile jõudu ja palun kirjutada, kuidas saab korraga nii palju igal nädalal maha.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 02. November 2012, kl 14.51

Kulla Fiskars, mina langetan kaalu vaid söödavate kalorite hulgaga. Ei tee mingit trenni. Või noh, tegelikult teen iga päev 10 minutit pilatest (1 päev =rapid results, buns and thights, 2 päev = waist slimmer), aga see ei põleta oluliselt kaloreid, pigem defineerib lihaseid. Ja kuna Sul kaal on veel piisavalt suur, siis minu teada ongi parem, kui alustad kaalulangust ainult toiduga piiri pidades, sest muidu on kehale liiga suur koormus trenni teha.

Ma ei oska öelda midagi, mis paneks teisi motiveerima kaalu alandama. Ka mina tunnen ennast nõrgana, sest mitmeid kordi olen pistnud kommi suhu, siis äkki taipan mida tegin ja sülitan välja. Ja siis see Nutella pähklikreem! smiling smiley appi kui hea see on! Selle Nutellaga on mul nii, et nii kui suurem laps nädalaks maale läheb, siis viskan Nutella pooliku purgi minema. Muidu lihtsalt söön ära, vot selle vastu ma ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 03. November 2012, kl 11.01

Lootus kaalunubrit natukene väiksemaks saada, on taas kustunud. Täna uus pluss:
102,9 ehk +0.3kg seekord siis.

Ei teagi, mis ma edasi teen. Kas üldse on mõtet siin teie/meie tabelit punase värviga koledamaks teha?? Ees on ootamas üks suur muutus minu elus, võibolla siis leian selle õige raja ka kaalulangetamiseks??

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 03. November 2012, kl 11.47

kopsiine ...
sinu postitusest õhkub läbinisti lootusetust ja alla andmist ning pealekauba veel ka plaan "midagi" edasi lükata. Kuhugi. Kuhugi tulevikku. Peaasi, et saaks täna selle probleemi kaelast ära. Mõtle enda jaoks asi uuesti läbi. Mõtle, kas edasipidi, mõni teine päev, mõni teine kord, ... kas siis on lihtsam. Mis siis testmoodi on, kas sa ei saaks seda sama muutust teha juba täna. Kasvõi osaliselt.
Tavaliselt peale kaalujälgimisest loobumist proovivad inimesed selle probleemi oma peas lihtsalt ära blokeerida. Probleemi ei ole ! Kõik on hästi. Tegelikult ju ei ole. Täna sa võibolla jätad ikkagi iga päev mõne väikese asjagi söömat, tulemus on väike pluss. Aga kui sa üldse ei ürita ( teed näo, et kõik on ok- sööd mis hing ihkab) ... mõtle... kas siis tuleb miinus, null ,väike pluss või on oht hoopis suuremale plussile ? Kas on mõtet täna asi nurka visata ja paari kuu pärast veelgi suurema numbriga uuesti alustada. Kaal saab tõusta ikka ainult selle arvelt, et suu kaudu läheb sisse rohkem energiat , kui kulutatakse. Seda , kui palju ja mida SINA suhu pistad, saad otsustada AINULT sina. Ja kui tunned, et tahad rohkem suhu pista, siis proovi ka rohkem kulutada. Muidugi teeb kurvaks, kui tulemust ei ole aga mõtle selle peale, millist rõõmu pakub see, kui tulemus tuleb !
Julge mõelda nendele asjadele ! Aja selg sirgu ja tegutse !

Ja jutt tabeli risustamisest unusta kohe ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 03. November 2012, kl 18.21

Oi kopsiine - loomulikult sa ei risusta meie tabelit. Sul on ju nii vähe puudu, et kahekohalise numbrini jõuda. Ära anna alla mingil juhul.
Siux - aitäh motiveeriva kirja eest.
Ma vihkan novembri hallust ja pimedust ja see aasta mõtlesin, et püüan selle vastiku kuu jooksul söömise koha pealt korralik olla st. toitun kaaluabi lubatud punktide piires ja joon ja käin trennis 2x nädalas ja siis peaks ju saama vaevatasuks mõne kilo kergema keha jõulukuu alguseks.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. November 2012, kl 12.18

Tere!
Kõigepealt vabandused, et pole õigeks ajaks kaalunäitu edastanud- nii kiire on olnud lihtsalt.. tongue sticking out smiley aga siin see on: 66,6 (-0,8) thumbs up, jälle põhjust pisutki rõõmustada, sain jälle sellest nädalast ennast trennis liigutama hakata... tongue sticking out smiley Täna plaanis keha uuesti pisikese jooksuringiga taas harjutama hakata.
Vinnipegile selgituseks selle aasta aegse kaalulangetamisega: minu kaal pole seepärast nii totaalselt kukkunud võrreldes eelmise aastaga, et alustasin ju suht väikesest ülekaalust (mis tegelikult minu pikkuse juures loetakse veel normaalkaaluks confused smiley ),ja ma ei ole siinse keskkonnaga ka liitunud, st ei täida regulaarselt toidupäevikut, sest pole selleks lihtsalt aega, aga olen siiski rahul, et -4 on enam-vähem stabiilselt langenud, kuigi jah, väikeste siksakkidega, aga siiski. 70-t pole ma tõesti enam aasta aega kaalul ees näinud. grinning smiley Loomulikult on minulgi oma nõrkused, mis mu kahjuks räägivad, need on magus (eriti suhkur mu kohvi sees ja šokolaad winking smiley )ja kindlasti ka jahutooted (eriti jahukastmed)(v.a sai, seda ma niikuinii ei söö), vot nendest on väga raske hoiduda, sest kuiva kartulit ma pole nõus küll sööma. Salateid, eriti toorsalateid ma armastan väga, kuid praegusel aastaajal pole aiast enam värsket saada ja on veidi keerukam toime tulla. Muidugi teen kättesaadavatest asjadest ikka, nagu ntks porgand, kaalikas, kapsas vms.., aga see pole ikka päris see.. või on? Aga head ja kasulikud nipid teiste poolt on alati teretulnud! winking smiley Edu teile kõigile, olete olnud tublid!!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati anny22 04.11.2012 12.19.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 04. November 2012, kl 14.02

Minu kaal on 90.6, -500g, liigub tasapisi allapoole.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 04. November 2012, kl 23.55

68,2...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 05. November 2012, kl 00.51

Aitäh Vinnipoeg heade soovituste eest ja tõsiselt on hea olla siin ja saada indu juurde.spinning smiley sticking its tongue out Proovin söögiga ja hakkan homsest korralikult täitma päevikut, et saada aru, mida valesti söön, üldiselt söön palju lihatooteid, mis ka suure kalorsusega. Teeme proovi ja näeme, mis reedene kaal ütleb.
Kas on võimalik saada mõnda head hommikusöögi nippe või häid lihtsaid sööke, mida kiiresti valmistada. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 05. November 2012, kl 10.58

Nonii- nonii nonii kallid sõbrakesed, aeg jälle kokkuvõtteid teha!

Meie värske kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Kõige rohkem kaalu kaotas nädala lõikes Siux ,-1,6kg. Väga tubli tulemus ja käteplagin temale! smiling smiley Üldtabeli eesotsas on aga meie vaieldamatu liider ja eeskuju Vinnipeg kes on kaotanud -10,5 kg, mis teeb 13,83% tema kehakaalust. Tihedalt tema kannul aga Murumumm -9,28% ja Bertini -9,07%. Käteplagin neilegi!

Eks sügis ole kaalulangetajatele väga raske aeg ja me kõik peame enda keha ümber harjutama, et ta selle külmaga säästma ei hakkaks ja tõsiselt end sundima liikuma ja toitumist jälgima. Kallid kaasvõitlejad, ärge andke alla ja ärge kartke oma numbreid edastada. Selleks me ju siin olemegi, et üksteist toetada ja abi saada kui seda vajame. Kellegi numbrid ei ole kunagi koledad ja kõik on alati teretulnud oma muresid jagama!

Ilusa nädala algust soovides,
K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 05. November 2012, kl 11.06

Minu tüüp hommikusöök...annab um 350kcal ja hoiab kõhu täis päris pikalt... Piimakohvi, võileib ja müsli jogurtiga...tavaliselt tomat/kurk ka lisaks
Kohv, valmis jook, suhkruta 200 g 4 kcal
Piim, 2,5% 40 g 22 kcal
Leib, Seemne-Siiri koorikleib, Leibur 35 g 96 kcal
Sink, fileesink basiilikuga, Karni 16 g 18 kcal
Granola röstitud müsli pähklitega (499 kcal) 26 g 129 kcal
Jogurt 1,5% Valio Alma mustikajogurt, Valio 110 g 78 kcal

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 05. November 2012, kl 18.26

Aitäh Kairkale tabeli pidamise eest.
Fiskars kas tead, et jäätis on külmutatud vahukoor ja annab megapalju kaloreid - püüa jäätisest loobuda. Ootan huviga su reedest näitu kui oled korralikult kaaluabi lubatud piires toitunud.
Ma söön nädala jooksul mõnel hommikul piimaga tehtud putru(kaerahelbe, neljaviljahelbe,riisi) ja lisan toormoosi - saan nii magusaisu rahuldatud , vahel omletti ja paar korda nädalas lihtsalt võileiba aga siis teen endale ilusad võileivad . tavaliselt täisteraleivad õhukese singiga panen ikka kurki ja paprikat rohkelt, et toit mida söön oleks ilus värviline smiling smiley.
Avastasin täna, et keedupeet annab ikka väga vähe kaloreid - sõin megaportsu peeti ja % kaalutabelis eriti nagu ei kerkinudki. Tuleb peeti rohkem sööma hakata.
Roheline tee pidavat väga kasulik olema - kui suured rohelise tee joojad meie duellitajad on?
Ma ise joon 1-2 tassi rohelist teed päevas.
Olge tublidsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 07. November 2012, kl 11.05

Aitäh, BIRIKA, heade soovide eest ja mul on tõesti hea tunne , et inimesed hoolivad teistest ja nagu ma olen aru saanud on meie duellis aktiivsed ja lihtsalt vahvad inimesed. Ma lõpetan nüüd jäätise söömise, et saan rohkem süüa muid häid tervislikke toite. Jäätis annab ka palju kaloreid.
Eks reedel näe, mis kaal näitab.tongue sticking out smiley
Ka mul tuleb iga kord meelde Vinnipoja jutt kommi söömisest ja mul on laual kommid. Iga kord kui tahan kommi võtta, siis meenutan seda ja komm jääb kaussi. Aitäh motivatsioonide eest.hot smileysmileys with beer

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 07. November 2012, kl 11.28

Soovian Sul jäätise asemel ise magustoitu teha nii, et paned kaussi petti, külmutatud marju ja suhkruasendajat, lased saumiksriga läbi ja ongi kodune jäätis valmis. Mina teen seda pea iga päev. Kui soovin jäätist, panen rohkem marju (peab kindlasti külmutatud marjad olema) ja kui soovin lihtsalt smuutit, panen rohkem petti või lisan ka piima. Ja oleneb mis marjadest ma seda teen, aga tavaliselt lasen selle massi veel sõelast ka läbi, sest mulle ei meeldi seemned mis marjadel sees on.

Minu kaalule pani põntsu see sünnipäev mis eelmisel reedel oli.. nüüd kaal lihtsalt seisab ja ma olen nii pahane enda peale, et sai nii palju alkoholi ja kooki manustatud. Nüüd kurat terve see nädal läheb lihtsalt selle peale, et jälle kehal tavapärane rütm sisse saada.

Kuigi mu kaal ei ole veel sama mis enne rasedust, mulle lähevad kõik vanad püksid jalga. (Y) Vist ongi ainus hea asi see nädal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 07. November 2012, kl 13.55

Oh jah, minul ka raske nädal käsil.... olen palju restoranis tööl olnud ja ma pole vist poole aasta jooksul nii palju liha söönud kui eile ja tänagi on veel raske tunne see. Ei oskagi kohe öelda kust niisugune söögiisu tulnud on. Kardan kohe reedet. ja kuna eile läks öösel 2ni tööl siis jäi ka trenn vahele ja hirmus väsimus peal. Loodan, et teistel läheb paremini ja nädlavahetusel saan ilusaid numbreid sisestada kuigi ise ei ole isegi julgenud kaalule astuda.

Edu kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.