Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 22. November 2012, kl 13.07

Hehe grinning smiley - Vinnipeg - mitte kaalumisel on sama absurdne efekt mis jaanalinnu pea liiva alla pistmisel - et mida ei näe seda pole olemas? spinning smiley sticking its tongue out Kardan küll, et tuleks teha hoopis vastupidi - kui läks nässu, siis tuleb see kole number just suurelt ja punaselt kõigile nina alla riputada, et oleks veidi piinlik ja tekiks hull hasart edaspidi eriti korralik olla, et ei peaks enam kunagi koledat numbrit teistele näitama the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 22. November 2012, kl 13.41

Mina võistlen homme kategoorias: kellel rohkem juurde tulnud on...kahjuks. Häbenen, kirun end ja podisen omaette, aga astun kaalule ja riputan siia seinale oma nuumanädala tulemuse kõigile näha. Olgu see mulle hoiatuseks ja õpetuseks, kui kergesti juurde tuleb!
Neli-viis päeva möödusid kaalust suure kaarega mööda hiilides, toite ülesse ei kirjutanud ja isegi ei mõelnud, mida oleks normaalne süüa mida mitte. Eile võtsin end kokku ja astusin kaalule....nägin õudusnumbrit, mis mind taas kainestas. Õnneks täna juba suudan taas end taltsutada.
Võib olla ka nõrk--kuid peab olema visa ja järjekindel!
Jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 22. November 2012, kl 14.01

Vaadates viimaseid kaalutulemusi ja postitusi, siis tundub, et kaalule mõjub ilmade külmenemine päris selgelt. Ma arvan küll, et see on suureks mõjutajaks.. eye rolling smiley
Vinnipeg, ära muretse.. kõigil tuleb komistusi ette. Küsiks siinkohal, et kas seda pähklikreemi oled maitsnud ka? Olen tahtnud seda väga, aga Eestis müüakse ainult soolast, kas see on magus? ... jummel, kui vale jutt kaalufoorumis grinning smiley ahahhahaaa..

Ja Murumumm - superhea tekst!! Motiveeriv thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 22. November 2012, kl 14.57

Jessy, see pähklikreem on pigem neutraalne, pole ei soolane ega magus. See mis on šokolaadiga, see on ikka magusam.
Eestis seda PB2 ei müüda, USAst ka osta ei saa (ei tarnita Eestisse). Mina tellisin UK'st, maksab küll roppumoodi palju, aga mul isu nii suur, et vaatan hinnast mööda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 23. November 2012, kl 06.50

Tere! Täna siis kaalu kirja panemise päev.vaatamata suurele kogusele koorepumati kommidele,mis sai see nädal ära söödud on minu kaal siiski languses.65,6kg ja maha läinud siis -900g võrreldes eelmise nädalaga.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 23. November 2012, kl 07.11

Hommikust! Kaal täna 60,9kg (-400g). hot smiley Vaatamata sellele, et langus on olemas ja 61 asendus 60ga, ootasin nagu miskit muud sealt kaalult...ei tea, kas seda, et oleksin veel mõnisada grammi kergem või lihtsalt mingit paremat numbrit silmale vaatamiseks.
Küll aga olen õnnelik, et langus on ja loodan, et kõik jätkub samamoodi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 23. November 2012, kl 08.26

Tere hommikust saledad! Minu skoor täna 76,3 ehk siis -1,4 kg! the finger smiley
"Külalised" lasid eile vee lahti nii äkiliselt, et kohe tundsin kuidas rosinaks kokku tõmbusin grinning smiley - nii et see ei pruugi päris aus kaal olla ja võib täna pisut tagasi ülespoole nihkuda kui vee tasakaal paika saab. Aga sellist numbrit minu kaal praegu näitab ja luban endale natuke aega seda ilu imetleda spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 23. November 2012, kl 08.28

95,2 (-1,6) kghot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.16

64,6 kg (+0,4 kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.46

Hommikust. Minu kaal 77,8kg ( -0,6). Tasa ja targu, aga vähemalt on suund õige smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 23. November 2012, kl 10.32

92,8kg (+0,6kg)sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 23. November 2012, kl 10.44

Oh jumal tänatud Sipsu! (sorry), Sa ikka minuga ühes paadis.thumbs up
Usu mind, järgmisel nädalal me veel näitame teistele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 23. November 2012, kl 11.03

smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 23.11.2012 11.03.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 23. November 2012, kl 12.20

Minu kaal täna 77,0 (-400 gr). Paaril päeval läks toitumine 110 % - aga panin alati kõik kirja ja kokkuvõttes oli hea nädal. Eile käisin doonoriks ja seal ju korraga teadupärast 400 ml verd võetaksegi.
Septembrikuu lubadusele 10 kg maha saada ma enam ei pretendeeri - ainuke võimalus see täita oleks amputeerida mingi jäse - näiteks jalg smiling smiley
Olge ikka tublid ja aitäh motiveerivate postituste eest

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 23. November 2012, kl 15.50

87.8 (+800g)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. November 2012, kl 17.28

tere!
Mina ka joojooga ühes paadis.. 67,7 oli täna hommikul.. näib, et keha valmistub järgmiseks nädalaks ja on hakanud vett kinni hoidma.. angry smiley ma ei oska sellele muud seletust anda, kuna söön ikka nagu ennem, jooksnud olen ka sel nädalal kokku ligi 17 km+tantsu- ja jõutrenn.. ma ei tea..ei oska kuidagi seda kommenteerida enam.. eile lahkus ka mu äiapapa.. R.I.P Edu teistele tublidele!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 23. November 2012, kl 22.49

Sügav kaastunne anny... sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 24. November 2012, kl 10.30

Ilmselt on tulemas karm talv, sest minu keha ei loovuta isegi mitte peale korraliku nädalat (trenn + eeskujulik söömine) ikkagi mitte grammigi. Olen jälle juurde võtnud: kaal 104 ehk siis järjekordsed 300g juures. Ole siis nii tubli kui tahad.

Isegi sel hommikul, kui eelmisel õhtul crosstraineril väntasin, oli kaalul jälle suurem number. Nuta või naera??!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. November 2012, kl 12.29

Kopsiine - uudishimust küsin ja ei ole vaja vastata kui sa ei soovi - ega sa äkki mingeid hormoone ei tarbi? Beebipille või midagi muud?
Sinu ahastus lihtsalt tuleb nii tuttav ette - ise maadlesin kaaluga kümmekond aastat hormoonspiraali tõttu. Lausa nutt tuli peale - tegin kõike nii nagu vaja punktuaalse täpsusega, trenni ja toitumist, aga miski ei aidanud. Minu kaalu säilitamise normiks oli 1500 kcal päevas, sest üle selle hakkas kohe kaal tõusma (oli tõusnud juba ligi 30kg enne kui jõudsin arusaamisele, millise kaloraazhi juures ma saan vähemalt tõusu piirata). Jõudsin vaimse ja füüsilise katastroofini sel kevadel ja loobusin hormoonidest... Miks ma küll seda juba varem ei teinud confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 24. November 2012, kl 14.28

Kopsiine, olen suga samas paadis. Peale eelmise nädala pidustusi otsutas kaal mitte alla tagasi minna. Tegin küll sporti ja enda arust toitusin mõistlikult aga võta näpust..... loodame aga. et talv ei tuleks nii külm nagu eelmised. TAHAKS JUBA KEVADET!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 24. November 2012, kl 14.48

Ka mina lugesin Kopsiine postitust ... ja kuidagi kurb hakkas. Ma täiesti kujutan ette millist masendust tekitab, kui püüad aga tulemust ei tule. Kindlasti tekitab see meeletut soovi käega lüüa sad smiley . Aga käega lüüa ikkagi ei tohiks. Fakt on see, et igal kaalutõusul on põhjus. Mõnel juhul piisab vaid saia ja kommi ära jätmises ning kaal kukub suurel kolinal, teisel juhul tuleb seda põhjust pikemalt otsida. Peaasi, alla ei tohi anda !
Mina olen ka vahepeal pool aastat oma kaalunumbriga hangunud ja kahtlustan, et see oli ka "tänu" beebipillidele. Igatahes otsustasin ma vähemalt mõneks ajaks nendest loobuda, näis kas on kasu.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 24. November 2012, kl 17.29

Mina julgen vastu väita,et beebipillid tõstavad või ei lase kaalul langeda.Olen ise võtja ja mul langeb küll.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 24. November 2012, kl 18.54

Reaktsioon hormoonidele on väga individuaalne asi - ühele mõjub ühtmoodi, teisele teistmoodi...

Ka minule tuututati alguses kui esimest korda oma murega arsti poole pöördusin peale esimese spiraali paigaldamist, et minu 10-kilone kiire kaalutõus on ikka minu enda viga. Kuid minu elustiilis ei olnud mingeid muudatusi ja seega arvasin juba, et hakkan surema mingi salapärase haiguse tõttu. Siis aga sattusin teise arsti juurde, kes tegi selgeks, et osadel hormoonide tarvitajatest (ja mitte väga väiksel osal) tekivad probleemid kaaluga. Kuna pidasin kahe spiraali vahel ka pausi ja sel ajal kaal langes kolinal, et pärast uue spiraaliga jälle raketina tõusma hakata, siis tean, et minu puhul mõjuvad hormoonid kohe kindlasti kaalule. Seda teemat välditakse millegi pärast - ilmselt mõjub halvasti müüginumbritele grinning smiley - aga foorumitest leiab päris palju tõestusi, et ma ei ole ainuke friik, kelle keha sellisel moel reageerib eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 24. November 2012, kl 21.00

Nonii, aeg siis tehtu ausalt üles tunnistada.

Mul oli möödunud nädalal enda ja töökoha sünnipäevad ning täna siis toimus lõpuks viimane pidu. Olen kaks nädalat täiesti kontrollimatult toitunud ja nüüdseks on peaaegu kõik kingitud maiused ka otsa saanud. Mõlgutasin siin ka allaandmise mõtteid, aga otsustasin, et ei - ei anna alla. Mis siis ikka, on nii, kuis on. Ja hetkel on 72,2 kg ehk siis +1,4 kg. Vahepeal oli veelgi rohkem. Enesetunne on vilets - nagu oleksin puhvis, pundunud. Tuttav kasutab terminit "toidupohmakas", mis sobib hästi mu praegust enesetunnet kirjeldama.

Paras masekas on pikemat aega peal olnud, sest kaal ei taha langeda. Varem tuli ikka oluliselt kergemalt maha. Täna siis jõudsin järeldusele, et pean hakkama sööma nii, nagu sõin suvel. Siis piirasin oluliselt ka magusatarbimist ja kaal langes liha+juurikaid süües stabiilselt. Et jah, homsest alates keskendun taas tervislikule toitumisele (mitte ei piirdu vaid kalorite lugemisega) ja jõudumööda üritan taas trennidega ka alustada. Õnneks ma mäletan veel, kui hea tunne oli peale trenni diivanile vajuda ja pulsikellalt kaotatud kcal hulka silmitseda.

Eesmärgiks on jõuludeks kätte saada 69,9 kg ja selle nimel ma ka pingutan!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 25. November 2012, kl 11.29

Loodan, et ei ole kaalunumbriga teatamisega liiga hiljaks jäänud.
Selle nädala lõpus kaalusin 128,9 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 25. November 2012, kl 18.47

89,7, -100g

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. November 2012, kl 19.35

Tänan, et minu pärast ja minuga koos muretsete. Praegu ma mingeid hormoone ei tarvita, pigem tagasi mõeldes ja meenutades võiksin öelda, et kaalunumber hakkas tõusma peale beebipillide ära jätmist septembris. See võib ka muidugi puhas juhus olla, aga samal ajal hakkasin võtma vitamiine Elevit, kus rohekm foolhapet sees (see siis mõeldud spetsiaalselt naisele, kes soovib rasestuda). Minul see soov on, jääda beebi ootele, aga siiani pole õnnestunud. Ja päris tõsiselt usun, et just selle vitamiini võtma hakkamise hetkest tõusis ka mu magusaisu. Kahtlustasin seda juba varem, aga infolehte lugedes seal sellist kõrvaltoimet kirjas ei olnud, seega surusin selle mõtte maha. Nüüd siis tuli see jälle meelde. Ei tea, kas peake tableti võtmise ära jätma??? Mida rohkem ma kaalu juurde kogun, seda keerulisemaks muutub rasestumine. Eesmärk oli kaalu langetada seni, kuni rasedaks jään, et rasedusega mitte päris maakeraks muutuda. Kui pikkus on sama, mis laius....nu veerema hakkan nuh....!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. November 2012, kl 20.29

Foolhappe mõju kohta ei oska midagi kommenteerida, kuna puudub isiklik kogemus ja seega ei ole ka asja lähemalt uurinud. Magusaisu on muidugi üks suur nuhtlus ja eks stress tõstab ka magusaisu. Kuna maadled korraga kahe suure asjaga - kaalu ja rasestumissooviga, siis pole imestada kui stressitase tõuseb confused smiley. Katsu võtta elu positiivses võtmes smiling bouncing smiley. Olen kuulnud, et nii mõnelgi pikalt beebitegu proovinul on asi õnnestunud kui nad lõpetavad pingutamise ja löövad käega - ju siis beebi tahab tulla stressivabasse kõhtu winking smiley

Edu sulle, Kopsiine! Hoian pöialt, et sul kõik õnnestuks! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 25. November 2012, kl 20.43

Mina hakkasin Elevit'i tablette võtma mõned kuud enne seda, kui oli plaan rasedaks jääda (kevadel hakkasin võtma, suvel jäin rasedaks). Sain Eleviti võtta väga vähe aega, päris täpselt ei mäleta, aga vist oli 9 päeva. Elevitis on nii palju foolhapet, et mul läks sellest süda pahaks. Võtsin tableti igal hommikul ja kui tööle jõudsin, siis umbes kella 10 ajal läks süda nii pahaks ja oksendasin. Esimesed paar päeva ei saanud aru mis toimub, no tõesti, haige ei ole, viirust ei ole ja muudkui oksendan. Ja kui siis taipasin, ühe päeva tegin veel "prooviks" ja siis lõpetasin Eleviti.
Vahetasin selle teiste tablettide vastu, hetkel nime ei mäleta, spetsiaalselt rasedatele mõeldud, aga foolhapet on väiksem kogus.

Hormoonidest - mul on hormoonspiraal kord olnud ja 2 nädala pärast panen uue. Mulle sobis hästi, ei täheldanud endal füüsilisi ega emotsionaalseid muutusi. Pigem kaldun ikka arvama, et oleneb inimesest ja kui palju ikka söömist piiratakse. Ja samas kardan väga, et seekord tuleb ka mul 10 kilone kaalutõus. sad smiley Loodan, et mitte, aga kunagi ei tea ju.
Hetkel rohkem aega kirjutada poilegi, aga tahtsin selle hormooni ja foolhappe kohta lihtsalt arvamust avaldada. Kell saab kohe 9, mul juba uneaeg! grinning smiley

Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 25. November 2012, kl 21.43

Tänud vastukaja eest!! Eks ma siin ilmselt stressan jah hoolega. Lisage sellele eelmainitule veel ka töökoha vahetus (homme algab uues kohas alles teine nädal) millega koos ka kogu mu päevane/nädalane reziim on täielikult muutunud.

Aga nadi on ka selline variant, et suutsin alates jaanuarist 15kg kaotada ja nüüd siis kogun need liiga suure stressi tõttu lihtsalt tagasi??? Tõsiselt, mida suurema kaalunumbri pealt tite ootele jään, seda raskem see kaunis aeg on.

Peaks vast proovima seda varianti, et vahetan vitamiine või parem pean vahepeal väikese pausi, hetkel on otsa saamas teise karbi viimane leht, nii et paras aeg vahetada.

Hormoonspiraali kohta saan öelda vaid nii palju, et minu kehale see ei sobi emaka kuju tõttu. Seega see aeg minu elus, kui ma last ei soovi, pean neelama tablette.

Aga ma võitlen ikka edasi, üritan hambad ristis ja loodan, et kõik mu soovid täituvadcool smiley

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.