Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 25. November 2012, kl 22.05

...huvi pärast vaatasin värsket Mirena infolehte ja seal on "sagedaste kõrvalmõjude" all kirjas ka kehakaalu tõus grinning smiley. Varem seda kirjas ei olnud - vähemalt nüüd on see ausalt paberile pandud smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 25. November 2012, kl 23.00

Kopsiine - mina hakkasin tarbima raseduse ajal Elevit vitamiine ja peaks mainima, et minu magusaisu oli meeletu!! Muidugi võis see olla ka rasedusest tingitud, kuid mida enam ma nüüd mõtlen, võis olla just nende vitamiinide kõrvalmõju. Suutsin vabalt lusikaga endale pool purki nutellat sisse ajada ja šokolaadi sõin kirjeldamatult. Mees siiani tögab minu tollaseid pugimisi grinning smiley

Proovi neid tõesti vahetada ja vaata, mis saab. smiling smiley Anna siia ka teada, siis tean isegi järgmine kord targem olla, sest ega see liigne magusa söömine kasu ei toonud.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. November 2012, kl 10.54

Tere,

Jälle see tore päe kus saab kokkuvõtteid teha smiling smiley

Meie värskendatud kaalutabeli leiate nagu ikka lingilt: KAALUTABEL

Esikolmik jäi meil ikka samaks. Juhtimas siis Vinnipeg -11,83kg (-14,89%), Tal tihedalt kannul Murumumm -11kg (-12,6 %) ja Bertini -8,3kg (-11,3 %).

Nädala lõikes kaotas kaalu seekord kõige rohkem Murumumm -1,4kg.(käteplagin smiling smiley )

Tabelist kustutan seekord Nartsiis19 kes ei ole 3 nädalat oma kaalu edastanud.

Edu algavaks duellinädalaks kõigile! hot smiley

K




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 26.11.2012 10.54.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 26. November 2012, kl 13.02

Minul oli tehnilisi probleeme ja ei saanud saata oma kaalu confused smiley confused smiley

Aga ma saadan ikka täna, ehk ikka saan tabelisse...?

Kaal reede hommikul oli 84,6 kg (-200g)

Ei midagi rõõmustavat, aga vähemalt langus...

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. November 2012, kl 15.18

Hei katikesekene!
Ikka saab tulemuse kirja- meil saab terve nädala edastada andmeid, ma ikka korra päevas vaatan üle selle värgi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 26. November 2012, kl 17.17

Kairka kirjutas:
-------------------------------------------------------

> Nädala lõikes kaotas kaalu seekord kõige rohkem
> Murumumm -1,4kg.(käteplagin smiling smiley )

Julgen vastu vaieldawinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 26. November 2012, kl 17.22

grinning smiley F - loovutan heameelega selle au ja käteplagina tegelikule võitjale the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 26. November 2012, kl 17.31

Sooooory, nii see läheb kui kiirustada.....eye popping smiley eks õritan järgmine kord tähelepanelikum olla the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 27. November 2012, kl 13.41

Ei ole hulluspinning smiley sticking its tongue out Tegijal ikka juhtub. Ma käteplaginat ei soovikski, vaid motivatsiooni oleks juurde vaja. Asi hakkab jälle metasapoole vaikselt kiskumaconfused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 27. November 2012, kl 16.15

Kuulge, pidage ikka vastu, ei söö üle normi midagi F smiling smiley. Tuleb rajal püsida siis on hiljem hea meenutada et sügis talvel ma ei võtnuki juurde vaid püsisin samas kaalus või veel parem kui saad meenutada, et novembris sai alla võetud. Lubage endale mida iganes soovite aga peotäis ainult smiling smiley
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 28. November 2012, kl 18.03

Kardan seda reedest kaalumist juba. Pean F-ga nõustuma, et nagu metsapoole läheb asi jah confused smiley
Eile oli lapse minisünnipäev ja torti ning muud head paremat sisse vintsutatud. No muidugi ei leppinud ma miskipärast ühe torditükiga, vaid ikka mitu. Süümekad sellest tekkisid täna grinning smiley Kaalule enam astuda naljalt ei julge... nagu miks oli vaja ..ise ei saa ka aru. Nõme olen!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 28. November 2012, kl 19.15

OH Jessy, ei ole sa midagi nõme, kõik eksivad aga tuleb tark olla ja oma vigadest õppida ja ree peale tagasi hüpata. Ei söö rämpsu, luba endale parimaid, tervislikke palasid. See on ju sinu keha, anna talle ikka parimat,tervislikku toitu. `
Mul on mingi kiiks, et teist portsu sama sööki mina kunagi juurde ei võta ja korrutan oma tütardele pidevalt - endast lugupidav daam teist portsu juurde ei võta. smiling smiley
Mina olen sel nädalal tubli olnud aga miinust ei paista mingisugust. Ei tea kas pean tõesti kõike kaaluma hakkama, näiteks suhkrut ja mett ja võid ja selliseid pisiasju ma ei kaalu. Vaatan nüüd,et need pisiasjad kõik suht kaloririkkad.
Püsige ikka rajal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 28. November 2012, kl 20.20

Tänud Birika innustamise eest. Muu rämpsu olen suutnud oma menüüst eemaldada, aga miskipärast šokolaadid ja koogid on siiski nõrkus, millele aeg-ajalt alistun. Juba mõte mahlasest šokolaadiga kaetud tordist paneb suu vett jooksma.....mmmm...

Aga nüüd proovin jälle tublim olla. Kuni uue minisünnani grinning smiley Muidugi on hirm selle ees, et need jõulud tulevad. See jõulud ja uusaasta on minu jaoks alati 1 suur ülesööma olnud, kus iga pühade päev laua juurest ära veeren ja kuskil pikali olles hinge vaagun grinning smiley hahahhaa...
Selle peale küsiks, et kas meie duellitamine kestab siis 24ndani nagu pealkirjast "jõuluduell" võiks välja lugeda?

Ja veel Birika, teelusikas mett on nt u 10grammi, sama ka tükk šokolaadi. Suhkrut ma pole kaalunud ja võiga ma ei koonerda, sest olen lugenud, et see on kuulub kasulike rasvade alla. Nii palju mu tarkust grinning smiley Pikk loba sai nüüd... sorry smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 28. November 2012, kl 22.20

Hei jessy!

Kuna kaaluabi lubas jõuludeks meie võitjale auhinna välja panna ja puha siis ametliku lõpu teeme siis. Aga võime peale seda soovijatega uue duelli teha ja vb ka veidi põhjalikumalt asja võtta, et lisame ka mõõdud ja pikkused või alguse KMI ja lõpu KMI jne Mulle see tabeli pidamine täitsa meeldib ja motiveerib nii, et ma võin ise seda putitada. Muidugi kui soovijaid on....

Birika, ka mina olen tõdemusele jõudnud, et kõik need pisikesed ampsud, mis paneme tee või kohvi sisse või või mida määrime oma võileiva peale annavad tegelikult hulga kaloreid ja seetõttu olen ka lisasuhkru, mee, või, piima, keefiri lõuna kõrvale jne oma igapäevamenüüst välja jätnud. Kogu see värk tuleb ikka muidu 150-200 cal päevas. Nii, et proovi üks päev kõik need üles märkida ja sa üllatud.

Minul muidu see nädal suht korralik olnud ja kohe motivatsioon tuli tagasi kui nägin, et peale kaaluabi pikendamist (3 päeva ENNE cherry pakkumist) hakkas kaal ka uuesti langema. Sellest siis järeldus, et ei saa ikka midagi omal käel hakkama ja toidusõltuvus on nagu iga teinegi sõltuvus, mida tuleb kogu aeg kontrollida ja ennast jälgida. Kurb tõdemus aga õnneks meil on see keskkond kus saame seda väga lihtsalt teha.

Kõike kõige paremat kulla sõbrad! Ja olge ikka tublid edasi!

Kairi



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 28.11.2012 22.21.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 29. November 2012, kl 10.04

Kairka!! Mina oleksin küll käpp kui uus duell peale jõule tuleks smiling bouncing smiley Nt jaanuaris siis... Tõepoolest motiveerib ikka igal nädalal pingutama, sest tead, et tulemusi vaja näidata. Omapäi oleks lihtsam mõnel nädalal käega lüüa, millest lõpuks võib tulla üleüldine asja katki jätmine.
Mul isiklikult palju kaotada küll pole, aga see lõpp kipubki kõige visamalt minema.

Homse kaalumise ees on pabin sees! Pole see nädal kaalul käinudki grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. November 2012, kl 10.26

Mina tuleksin ka kindlasti kampa jaanuaris - verivorst vaja ju välja sulatada ja soovkaaluni jõuda... ja siis veel säilitada ka - nii et minna on veel maa ja ilm ja duellitamine sobib mulle ja minu sisemisele distsipliinile fantastiliselt hästi the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 29. November 2012, kl 11.29

Kui uuel aastal uue võistluse teme, siis ma ka kindlasti soovin osaleda. Päris üksinda on ikka raske kogu aeg järje peal ennast hoida. On vaja kaaslasi, kellega võrrelda ja peab olema keegi kellele oma kaalu teatada.

Mina siin see nädal vaatasin üle oma plaanid. Kuna viimased 3 nädalat on mul kõik nädalavahetused söögiga nässu läinud, olen palju maiustanud ja oma reziimist mitte kinni pidanud, no siis kaal on juba 3 nädalat 64-65,** peal edasi tagasi seisnud/kõikunud. Tegelt oleksin homseks pidanud juba 62 peal olema, aga kussa sellega! No ühesõnaga panin oma plaani niimoodi paika:
30.nov 7.dets 14.dets 21.dets 28.dets
64 63 62 61 61
(kaalunumbri esimene osa on tähtis, komakohtasid ma plaani juures ei arvesta)
See teeb siis keskelt läbi 1 kg nädalas ja jõulude ajal on plaan lihtsalt kaalu hoida, mitte langetada, sest ka mina tahan verivorsti ja piparkooki.

Homme juba kaalumine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 29. November 2012, kl 11.37

Mul on juba paar nädalat mõtetes olnud, et oh oleks, et Kairka viitsiks uuel aastal ka meie tabeliga jännata ja KMI arvestada on hea mõte minu meelest. Mina olen kindlasti osaleja.
Tänud! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 29. November 2012, kl 16.37

Hei!
Kui kellelgi on huvi tulevase duelli vastu, siis tekitasin meie duellitabelile teise lehekülje, kuhu saate minna vajutades lehekülje all vasakus olevat sheet2le. Nime peale minnes näeb ka kommentaari. Ma tean, et veidi vara on sellega tegeleda, aga aeg lendab ja mulle meeldib putitada. Kõik ettepanekud on teretulnud smiling smiley

Edu homseks kaalumiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 29. November 2012, kl 18.35

Kairka - vaatasin seda tabelit ja tuli paar mõtet smiling smiley

1) mõõtude sisestamine kommentaarina ei ole vist eriti kasutuskõlbulik, sest siis ei saa ju teha arvutusi kui palju on muutunud. Peaks ikka vist tabelisse panema ja siis näiteks iga kuu esimese kaalumise ajal ka uued mõõdud kirja panema? Kas ei oleks muide mõistlik kasutada mõõte, mis on vajalikud ka rasvaprotsendi arvutamiseks - olid vist kael, vöö ja puus?

2) Igasugused kokkuvõtvad numbrid - nagu "langus kokku" - võiks äkki olla tabeli algusosas, et hiljem kui tabel juba paremale pikaks venib, ei oleks vaja iga kord lõppu kerida, et tulemusi näha?

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. November 2012, kl 22.59

Tsau, Kairka!
lugesin siin teie postitusi ja lisan, et mina oleksin ka käpp, kui uue duelli teeksime. Soovin siiski oma soovkaaluni jõuda, ma ei anna ennem alla, ükskõik, kui palju mul selleks siis aega kulub. Väga hea uueks alguseks oleks siis tõesti kohe jaanuaris, peale aastavahetuse ja jõulude suuri "söömaorgiaid" winking smiley Mina näiteks eelmisel aastal alustasin oma uut aastat kohe 1.jaanuaril korraliku jooksuringiga, loomulikult eriti suur mott oli mul jõuluks kingiks saadud uut pulsikella "testima" minna winking smiley

jah, ja homme jälle kaalumine, oi, kuidas ma seda seekord ei oota..eks ole ka omad põhjused.. tongue sticking out smiley thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 29. November 2012, kl 23.04

Kokkuvõtvad numbrid võiksid ehk tõesti eespool olla, nagu Murumumm juba välja pakkus ja siis need hilisemad lähevad järjest tahapoole. Nii ei pea värskemate tulemuste jaoks kerima jah smiling smiley
Muu asi tabelis on minu meelest OK ja täitsa piisav.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 29. November 2012, kl 23.29

Mina liituks ka uuel aastal uue hooga smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 30. November 2012, kl 06.39

Selle nädalane kaalukadu -100g,hetkel kaal siis 65,5kg.Patusatasin ikka palju ja ei imesta sellise väikse languse üle kohe mitte sugugi..D

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.01

Seekord siis 75,5 ehk -800g grinning smiley. Ei kurda. Tahaks alati rohkem, aga ega 800g ka halb ei ole. Unistan jõuludeks 71-ni ehk normaalkaaluni jõuda - ei tea kas õnnestub, aga proovima peab ju! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.24

hei-Hei-Hei!
Minu kaal rõõmustas mind täna ikka eriti suure üllatusega ehks siis algkaalus tagasi: 73,8, -1,6. Aga olin ka supertubli ja eks pikendamisel ole ka selles oma osa mängida. Loodame nüüd, et see püsima jääb smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 30.11.2012 09.28.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.24

63,6 kg (-1 kg) Olen rahul! Natuke pabistan selle nädalavahetuse pärast, sest väljas külm ja õue ei lähe ja kuidas ma siis olen kodus niimoodi, et midagi ei näksi? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.28

hommik-hommik!

vastupidiselt mu kartustele oli täna kaaluseier kahjuks või õnneks sama, mis nädal tagasigi: 67,7 , seega nulliring sel nädalal, kuigi ma kahtlustasin hullemat.. tongue sticking out smiley aga jõuluks ikka loodan veidikene seda miinust suurendada, kuigi, ega see kerge olema ei saa.. tongue sticking out smiley noo, aga kui eelmisel aastal sain sellega hakkama, siis pole sel aastalgi see ületamatu, ma arvan Kõigile jaksu ja motti pingutamaks ilusama ja kergema mina nimel! winking smiley Jeeeee, lumi ka juba maas, varsti saab suuuuuskama!!!! thumbs uphot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.02

Minu kaal täna hommikul 77,1 ( +100gr) - ma olen kurb, sest ma olin tubli. Kahel päeval küll läks toitumine 125% aga teistel päevadel olin ilusasti normi piires. Ma teen nüüd eksperimendi - toitun 7 päeva alates tänasest 100% ja panen kõik kirja ja kui järgmiseks reedeks pole korralikku miinust ( -500 on minu arust korralik) siis kas on 1600 kcal mulle liiga palju või on süüdi see kurikuulus hormoonspiraal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.16

Mina ei uskunud hommikul oma silmi kaal näitas 90,8kg (-1,9kg)eye popping smileythe finger smiley
Olin muidugi supper tubli, loodan, et tulemus on püsivsmiling smiley. Aga eks aeg näitab, kas nüüd pea 5 kuud kestnud seisakut hakkab taas langus. Järgmisel nädalal loodan esimese numbri vahetumisttongue sticking out smiley.
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.