Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.31

Sipsu. Vau, milline tubli tulemus ! thumbs up

Minu tänane number 77,5kg (-0,3). Tasa ja targu, aga põhilne, et õiges suunas. Meelt ei heida, tunnen rõõmu, et 8 ei hinga enam kuklasse smiling smiley


Birika : Mina söön ka 1600. Huvi pärast küsiks, et mis su KMI on. Mul 28,8. Kas sa teed mingit liikumist - trenni ka selle 1600 kõrvale.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.53

Tere tuisust hommikut tüdrukud!!!

Mis te arvate, kes täna vannitoas juuste lehvides happy dance´i tegi? the finger smiley hot smiley
Jap, mina see olin. 59,8kg (-1,1kg) Ja UUS NUMBER EES!!!!!!
Ma olin nii imestunud sellise languse peale, et käisin kaalul vist oma 4korda. VAUUUUU!!! Õnn on nii üüratu, et söön kõhu täis ja lähen kohe trenni. smiling smiley JESS!!! Mott on küll laes thumbs upgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 30. November 2012, kl 11.37

Tubli jessy! Palju õnne ja kujutan ette kui rõõmus sa oled! Olen kadedusest roheline ja panin lausa spetsiaalslt rohelise pluusi täna selga. eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 30. November 2012, kl 13.17

Oi Sipsu - mul on NII HEA MEEL, et sul kaal liikvele läks lõpuks the finger smiley!!! See peaks kõva motivatsioonilaksu andma - ja nüüd sama hooga edasi! grinning smileythe finger smiley

Ja Jessy - teen ka sinu eest ühe happy dance'i - ma tean kui üüratult mõnus see on kui uus esinumber kaalule ilmub! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 30. November 2012, kl 13.48

Nii tore, et kellelgi ikka kaal langusesse liigub ja ilusaid kaalu nr ka näha on thumbs upthumbs upthumbs up
Edu ja jaksu teile ning palju ilusaid nr järgnevatel nädalatel smiling bouncing smiley võiduka lõpuni grinning smiley

Minul kaal seisab...84.6 kg ehk sama, mis eelmine reede.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 30. November 2012, kl 14.33

Minul kaalulangus smiling bouncing smiley 600 grammi ja päris happy selle üle. Kaal hetkel 71,6 kg ja loodan, et sünnipäevapekk jätkab sulamist!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 30. November 2012, kl 14.52

Aitäh teile!!!
Loodan, et enam ei pea hommikuse kaaluga 6-te ees nägema. SÄran ikkagi!!!
Vinnipeg, rohelise pluusi peale sain küll nalja grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 30. November 2012, kl 18.50

See nädal on meie duellitajatel hea olnud. Tõesti tublid.
Siux - minu KMI on 29,6 ja alates oktoobrist olen käinud 2x nädalas jõusaalis-30-40 minti rasvapõletust trenazööril + kõigile lihasgruppidele 3x15 harjutused´+ venitused.Ühtegi trenni pole vahele jätnud. Tegelikult ma ise tunnen ennast kuidagi sirgemana smiling smiley ja tunnen, et trenn on mu kehale hästi mõjunud. Trennis kulutatud kaloreid ma söömisega tagasi ei tee.
Muidu istun 8 tundi päevas kontoris aga meil on oma majapidamine ja siis ma ikka püüan igasse päeva liikumise ka planeerida - vean puid, riisun , nüüd peaks minema lund viskama smiling smiley.
Katsetan tõesti ühe nädala veel oma keha ja toitun 100% piires. Eks näis mis järgmine reede juhtub.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 30. November 2012, kl 22.39

Mul kole pluss, 68,4, mis teeb +1,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 01. December 2012, kl 10.35

86.9 (-900g). Eelmise nädala + on kenasti maha võetud ja sada grammi veel lisakski. Aitähh! kõigile, kes te oma suurte ja rõõmsate miinustega motiveerivaks eeskujuks olete!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 01. December 2012, kl 12.30

heh,,, täna oli 600g vähem, kui eile!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 02. December 2012, kl 12.13

minul jälle pluss ja seda kahe nädalaga. Kaalun 110 ja +500g juures. See vist sellest, et olen olnud nädal aega seljavaluga väga vähese liikumisega. Täna on seljavalu andnud järele ja järgmine nädal jälle parem . sad smiley
Mina ka olen tulemas järgmine aaata duelli. Siin vahva rahvas ja tublid motivaaturid. Saaks ka alla 1-1,5 kilo korraga, hüppaks kohe lakke kinni. Tublid saavutused. Kas see on sellest, et sööte ainult rohelist, või väga vähe. Ma ka söön korralikult, kuid kaal kõigub üles-alla.
Palun üks näidis päev söömiseks, enam-vähem. Kas ma söön liiga palju valku. Armastan juua piima, kuid sel on palju kaloreid.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 02. December 2012, kl 16.19

Ma ei tea Fiskars kas sa sööd palju valku või mitte aga kuulsin just see nädal trennis kuidas treener kellelegi rääkis, et valgu söömist ei tohiks karta, sest valk üldjuhul läheb lihtsalt organismist läbi aga süsivesikud ja rasvad kui neid palju tarbid on rasvapolster kindlustatud smiling smiley.
Liiga palju valku ma kujutan ette pole ka hea.
Mul endal samuti kaal seisab ja üritan see nädal korralik olla - eile küll lubasin endale napoleoni kooki mis läks üle normi ja kusjuures see polnud üldsegi hea kook smiling smiley.
Täna olen lund visanud ja käisin lastega kelgutamas, lasin isegi mõned korrad mäest alla.
Olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 02. December 2012, kl 19.26

96,0 (+ 0,8)kg.
Kui jaanuarist uus duell tuleb, olen samuti käppsmiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati F 02.12.2012 19.30.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 02. December 2012, kl 22.59

Kaal on täna 89,5 ehk seekord -300g, aga ootamatult hästi! Olen rahul, sest ikkagi miinus. cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 03. December 2012, kl 10.09

tere lumist esmaspäevahommikut!

Meie värskendatud kaalutabeli leiate nagu ikka lingilt KAALUTABEL

Eelmise nädala kokkuvõtteks võib siis öelda jälle, et tabeli esikolmik jäi samaks. Juhtimas Vinnipeg kes on kaotanud juba 16,21% oma kehakaalust (-12,3kg), teisel kohal Murumumm -13,52% (-11,8kg) ja auväärsel kolmandal kohal Bertini -11,37% (-8,4kg).

Nädala suurimaks kaotajaks seekord Sipsu kes kaotas tervenisti 2kg.

Tabelist kustutan seekord Moonika9999, heisina ja Jessy911. Peab kurbusega tõdema, et tabel jääb aina lühemaks....

Ilusat advendiaja algust soovides the finger smiley,
K




Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kairka 03.12.2012 10.12.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 03. December 2012, kl 10.45

Mis parata - ega see kaalu langetamine kerge töö ei ole ja inimene on nõrk olevus - kõigil ei jätku vastupidavust ja pikka meelt lõpuni minemiseks tongue sticking out smiley

Aga kõik vaprad, kes ikka tabelis püsivad, on ära teeninud pika pai ja pika porgandi päkapikkudelt (komme me ju ei söö...) grinning smiley. Ilusat nädalat kõigile! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 03. December 2012, kl 15.30

Vaatlesin tabelit ja märkasin, et tabeli ülaosasse jääb väga vähe halle ruute ( mis tähendavad andmata tulemusi) . Seega võib järeldada, et järjepidevus kannab igal juhul vilja !
Ja kui halle ruute vaadata, siis nendele kipub tihtipeale järgnema ( vahel ka eelnema) kas punane + või 0.

Nii, et mittemingil juhul ei tasuks numbrit andmata jätta. Kohe motivatsioon kukub ning laiskus ja söömakirg saavad võitu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 03. December 2012, kl 17.50

Vaatasin ka tabelit, nõustun Siuxuga, et ülaosas tõepoolest kohe peale vaadates vähem halle ruute.
Ise olen rahul, et kui enne sihtisin, et võiks esikümnes olla, siis praeguse seisuga ja lume tulekuga olen vaikselt esiviisikusse end libistanudsmiling bouncing smiley

Nädalavahetusel kahjuks patustasin koogiga, loodan, et reedeks on see maha kuidagi põletatud. Ei tasu sellisele õnnele lootma jääda, mis mind eelmine nädal tabas, kui samuti maiustasin.

SIHT SILME EES JA RÜHIN EDASI!!!!

KÕIGILE TUGEVAT TAHET!!!! (ilmselgelt seda ka on, sest tabelis me ju siiani oleme) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 03. December 2012, kl 20.43

Vaatan praegu seda lauset,mis on Kairka kirja pannud - ( auväärsel kolmandal kohal Bertini -11,37% (-8,4kg).)-ja tundub kuidagi ulmeline...
Kas tõesti olen mina selle saavutanud???Ei teagi,miks just nüüd see nii kummitama jäi...grinning smiley
Kahju on sellest,et keegi tuttavatest/töökaaslastest pole isegi märganud/maininud,et ma nagu pisut õhemaks olen jäänud.Ise ennast peeglist vaadates ikka saan aru ja nüüd,kui talve riided selga ajasin siis püksid olid ikka päris laiad jalas.
Aga noh eks ma ikka seda kaalu ju enda huvides langetan,mitte teiste jaoks...grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 03. December 2012, kl 23.32

Bertini - saan sinust täiesti aru. Mina olen küll poole vähem alla võtnud kui sina, kuid ka minu tuttavatest pole keegi seda maininud.
Mees, kes iga päev minuga koos elab, on küll märganud ja ütelnud. Seega inimesed, kellega vähe harvem kohtuda, peaks saama vahest nagu koheselt aru?! Ei tea... confused smiley

Minul nt läheb tuju küll nukraks, et keegi nagu ei märka. Sest ega see lihtne töö pole ja tekib tunne, et vaeva näen ropult, aga silmale nähtavat tulemust pole sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 04. December 2012, kl 10.34

jah kuidagi väga tabu teema see kaalu teema siin Eestis. Keegi nagu ei märkagi muutusi teiste juures. Ega ise ka ju naljalt ei lähe kellegile ütlema, et nad on alla või juurde võtnud. Mäletan, et laeva peal filipiinod alati arvasid, et neil on õigus kõva häälega ja kõigile kuulutada, et ma olen juurde võtnud: ooooohhhh, you`ve gotten sooooo fattttt smiling smiley) oli täitsa tavaline lause ja samas ka ooooohhhh, you`ve lost weight- oli sama tavaline. Esimene pool mulle kuidagi ei meeldinud aga teine pani kohe väga hästi tundma. Aga mõlemal juhul nagu tundsin häbi, et räägitakse minu kaalust. Kaalukompleksid nagu väga sisse sööbinud ja võibolla ei taheta teisi lihtsalt ebamugavasse olukorda panna. Ei tea ju kas teine solvub või mitte jne. Siinne kogemus aga ütleb seda, et läheb 6 kuud mööda ja kõik juba on harjunud su uue kaaluga ja siis alles julgetakse tasakesi küsida, et kuule mis sa tegid, et nii palju alla võtsid smiling smiley Tõsise eestlase kombel.
Mina annan uue aasta lubaduse, et järgmine aasta kui ma arvan et keegi näeb hea välja või teeb midagi hästi siis tuututan kohe kõva häälega ja kõigile smiling smiley Tuleb inimesi komplimentide tegemise ja saamisega harjutada veidi smiling smiley
Alustan kohe: Te olete kõik väga toredad duellikaaslased!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 04. December 2012, kl 10.43

Mul on ilmselt vedanud rahvusvahelise seltskonnaga, kus komplimentide tegemine on sama loomulik nagu tervitamine ja ei tekita piinlikkust isegi häbelikule eestlasele grinning smiley. Olen märganud, et eestlastest julgevad komplimente teha vaid kõige lähemad sõbrad-tuttavad ja kui keegi kaugem tahab midagi öelda, siis öeldakse see hoopis nendele sinu lähematele tuttavatele, et need siis sulle edasi ütleks spinning smiley sticking its tongue out. Hea punt oleme ikka - eestlased oma kompleksidega spinning smiley sticking its tongue out

Igatahes pean tunnistama, et komplimendid on ülimalt motiveerivad ja liitun Kairka initsiatiiviga hakata inimestele rohkem komplimente tegema the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 04. December 2012, kl 20.41

Käisin paar nädalat tagasi üritusel kus õhtujuhiks oli Ivar Lett- ääretult tore inimene - ja tema tegi komplimente nii möödaminnes, täiesti siiralt. See oli nii ilus, et minugi peas käis mõte, et tuleks ennastki selles vallas parandada. Ja nüüd Kairka käib sama idee välja - kuulge me pole ainult ülekaalulistena saatusekaaslased vaid me ka püüdleme koos ilusaid tegusid tegema. Mina ühinen ka Kairka üleskutsega rohkem komplimente tegema.
Mul on nii hea meel siin duellis osaleda smiling smiley.
Kaaluaalandamise poole pealt läheb mul selles suhtes hästi, et siiani olen ainult ühel päeval 120 % pidanud kaalupäevikus nägema, teised päevad on 95% kandis. Olen kõik kirja pannud isegi õhtuse 10 gr mee mille taimetee sisse panen.
Tulin just trennist ja tegin 60 min lihtsalt kerget rasvapõletust nii, et pool aega olin ikka märg.Tuju on hea ja loobumise mõtteid pole mitte mingisuguseid.
Reedel siis jälle näidud.
Olge tublidsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 05. December 2012, kl 11.20

Mina olen selline, et ei meeldi, kui keegi mu kaalu kommenteerib. Isegi mitte siis kui olen alla võtnud. Mulle tundub, et inimesed panevad välimusele/kaalule liiga suurt rõhku ja need kes kogu aeg jälgivad su kaalukõikumisi, need nagu muud ei märkagi. Ja siis lõpuks ei tahagi nende inimestega enam kohtuda, sest muud ei kuule kui ainult mingit kaalu-juttu.
Tavaelus mul kaal enamasti väga suuri muutusi ei tee, no 2 kg siia-sinna, vahest ka 3 kg, aga siis võtan ennast juba kätte ja see muutus ei ole nii silmatorkav. Aga mõlema rasedusea võtsin palju juurde (esimesega 22 kg, teisega pea 30 kg) ja isegi raseduse ajal mind kommenteeriti, et issake, sa oled VEEL juurde võtnud, kas sa lõhki juba ei lähe. Eino aitäh jah, rasedale küll väga kena niimoodi öelda ei ole.

Mis puutub komplimentidesse, siis mul küll ei ole probleeme nende tegemisega. Kui ikka midagi on, mis silmale meeldib, siis seda ka ütlen.

Ootan juba reedest kaalumist, eile oli kaal 62,8 kg ja täna sai kaalul patarei tühjaks. Ei tea millal poodi saan minna uut patareid tooma. Eile pandu mulle spiraal ja nüüd ei tohi paar päeva raskeid asju tõsta. Et siis turvahälli vedamine ei tule kõne allagi. Ja suurt rasket käru ka ei tohi trepist üles-alla vedada. sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 05. December 2012, kl 21.13

Põhimõtteliselt 1 päev veel ja lähebki juba uueks kaalumiseks. Minul kaal miskipärast seisab.. hakkan kahtlustama juba, et nagu keegi on siin varem maininud, siis võivad "naiste sõbrad" olla mõjutajaks. Pole varem selle järgi vaadanud.
Ei ole magusat sisse kugistanud ega ka üle söönud, seega.... loodan juba, et põhjus oleks selles ?! confused smiley grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 07. December 2012, kl 06.46

Tere hommikut!
Mul täna ilus ümmargune number-65kg ehk siis langust -500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Jesse
Kuupäev: 07. December 2012, kl 07.15

Hommik!
Minul seekord kaal 70,9 kg ehk jätsin lumehangedesse ja jooksurajale 700 grammi cool smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.33

Minu kaal endiselt languses. Tänane kaal 89,5kg (-1,3kg)grinning smileyhot smiley
Arvan, et igati tubli tulemussmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.42

Tere!!
Eelmine nädal ma kaalunumbrit ei andnud, sest see oli nii kole, ei tahtnud tabelit veel rohkem ära rikkuda, kui ma seda juba siiani teinud olen.
Aga täna hommikul tulemuseks 103,9 ehk kahe nädala taguse kaaluga võrreldes -0,1kg...

Olen end käsile võtnud, sest vahepeal nägin kaalul tõepoolest juba väga suurt numbrit. Muide ka Elevit vitamiinidest ei ole ma päris loobunud, võtan selle viimase lehe ikka lõpuni, ainult et üle päeva võtan tabletti. Magusaisust olen nii palju võitu saanud et terved šokolaaditahvlid on nüüd asendunud mõne tükikesega päevas. Muide palju annab juurde see, et hommiku- ja lõunasöögi vahel luban endale ka vahepala, peotäie pähkelid-rosinaid või mandariin või siis tükike šokolaadi ja sinna juurde ikka kõvasti vett (üsna imelik on küll iga pooletunni tagant vetsu vahet joosta, aga tunnen, et koos veega väljub kehast veel midagi, midagi halba, mis ei peaks kehas olema...).

Olge mõnusad!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.