Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.42

62,2 kg (-1,4) Olen väga rahul. Samas on kogu aeg sees selline kartuse tunne, et millal ükskord jälle järg ja dieeditunne kaob ja satun üleliia kooki sööma.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: F
Kuupäev: 07. December 2012, kl 12.51

Minul oli eile pidupäev ja täna näitas kaal +1 kg ehk siis 97,0 kg. Mida oligi oodataangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 07. December 2012, kl 15.05

Minul läks see nädal täitsa kenasti. Nädalavahetuse koogitüki suutsin kuidagi kehast välja saada. Vaatamata sellele, et pidin siiski 6-te kaalunr ees nägema, sain selle ka eest ära. Kaal 59,3kg ehk -500g. Võin rahule jääda the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 07. December 2012, kl 18.57

71.5 sad smiley masendus kallal, kaal ainult tõuseb..

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 07. December 2012, kl 20.13

84,3 (-300g)

lähen õue lund rookima...ehk siis hakkab see kaal lõpuks ikka rohkem langemahot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 07. December 2012, kl 23.00

Minu kaal täna hommikul 77,3 (+200 gr). Ma olen rõõmus, et sain oma kaaluseisaku põhjuse teada - ma olen kogu aeg liiga palju kaloreid siiski tarbinud, 1600kcal on minu jaoks kaalu hoidev. Põhimõtteliselt võib öelda, et nüüd kus meie duell hakkab lõpule jõudma olen ma ka asjadest aru saama hakanud ja ma hakkasin alles eilsest kaalu alandamiseks vajaliku koguse söögiga arvestama. Inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 08. December 2012, kl 15.56

Minu number 77,8 (+0,3).
Birika, kui palju sa kaloreid alla tõmbad ja mille põhjal sa sellele järeldusele jõudsid ? Kas lihtsalt katse-eksitus meetodil või keegi andis nõu ?
Mina kardan just seda, et kui ennast liiga väikese kalorihulgaga ära harjutada siis pärast jäängi terve elu selle miinimumi peale nokkima .... Võibolla on see vale mõtlemine aga ... kes teab smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 08. December 2012, kl 19.13

Õnneks hakkab laupäev vaikselt lõpule jõudma ja tänu sellele, et kodus olen, pole mul võimalust mingit kooki süüa. Esimene nädalavahetus, mis on alanud ilma koogita grinning smiley Uskumatu the finger smiley Muidugi ma loodan, et ma nüüd midagi ära ei sõnunud....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 08. December 2012, kl 22.12

Siux, ma toitusin tõesti mõned nädalad kogu aeg 1600 kcal ja miinust ei tulnud ja siis hakkasin seda eesmärgi värki seal esilehel vaatama ja avastasin, et ma polnud seda seal salvestanud õieti ja kui nüüd seadsin eesmärgi 4 kuuga -11 kg siis kaaluabi lubab 1480 kcal süüa, ma nüüd siis üritan seda ka teha.
Ma ei tea ainult kuidas trennipäevadel oleks kõige õigem toimida, täna käisin suusatamas 1 tund ja kulutatud kaloreid tuli natuke üle 500 - kas selle peaks päeva jooksul tagasi sööma ?
Igatahes ma olen tahet kaalu alandada täis ja see praegu isegi meeldib mulle?
Olge kõik tublidsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: fiskars
Kuupäev: 09. December 2012, kl 10.11

Terekest, minu tänane kaal on 110.3, seega +300g lisa. eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 09. December 2012, kl 11.22

Tere kaunitarid! Mina ka reisilt tagasi ja kaalunumber on 75 ehk siis 500g langust seekord grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: anny22
Kuupäev: 09. December 2012, kl 19.03

Tere!
issake, juba ongi pühapäev.. tongue sticking out smiley minu kaal oli reedel muutusteta (s.t sama, mis esmaspäeval- 67,0)
ma ei mäletagi enam, kas eelmisel nädalal oli vist rohkem.. tongue sticking out smiley Oi, kui tublid siin kõik on olnud, mina pole see nädal midagi teha jõudnud: aina töö ja kodu, kodu ja töö..tongue sticking out smiley söön ka nii kuidas ja mida saan, ega siis ju tulemusi kah tulla ei saa, varsti jõulud ka jälle käes ja.. aga ma ikka püüan edasi, ükskõik, palju selleks aega kulub! Peagi loodan ikka suusatamisega alustada ja jooksunaelad ostsin kah juba ära winking smiley Jõudu ja visadust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: joojoo
Kuupäev: 09. December 2012, kl 20.07

Reedene kaal 86.5 (-0.4). Ikka tasa ja targu....

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 09. December 2012, kl 21.44

Reedene kaal oli mul 67,2 (-1,2kg)

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 10. December 2012, kl 09.47

Tere!

Jälle käes on esmaspäev ja kokkuvõtte tegemise aeg.

Meie värskendatud kaalutabeli leiate lingilt KAALUTABEL

Juhtkolmik ikka sama, eesotsas Vinnipegiga kes oli reedeks kaotanud 18,05% oma kehakaalust (-13,07kg), Tal tihedalt kannul Murumumm, -14,09% (-12,3kg) ja Bertini -12,04% (-8,9kg).

Ka nädala lõikes osutus kõige tublimaks seekord Vinnipeg, kaotades 1,4kg.

tabelist kustutasin seekord Saarematrammi ja Kiisumiisu78, kes ei ole 3 korda oma kaale edastanud.

Seekord ka heameel kirjutada jooksuüritusest. Pühapäeval, 16.detsembril toimub juba 10. DNB Vana-aasta jooks/maraton, kus osavõtutasudega toetatakse traagiliselt hukkunud sportlaste lapsi.42ja 8,4 km. Kel soovi on võib ennast aga kirja panna Stamina kodulehel www.stamina.ee/rahvajooks. Saab kindlasti tore olema. Jooks toimub Tallinnas.

Edu kõigile algavaks kaalulangetamise nädalaks ja andke ikka teada kuidas teil läheb!

K

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 10. December 2012, kl 23.15

Olen kuidagi tihedaks kirjutajaks siin saanud. Loodan, et kellelgi minu jutust siiber juba pole, aga mul endal on ikka põnev teiste muljeid lugeda grinning smiley
Kujutate ette, et sain justkui magusa üledoosi.... sõin nii palju šokolaadi ja kooki (ärge küsige, mis hakkas - lihtsalt lasin rihma miskipärast lõdvaks) ning peale seda iiveldasin terve õhtu ja kartsin, et tuleb veel välja tagasi. ÕUDNE! Ei uskunud, et see võimalik on. Mees veel naeris, et mul nagu pohmell, kui ütlesin, et ma nüüd küll enam magusat nii ei söö grinning smiley
Asi muidugi selles valguses positiivne, et tunne oli niivõrd kehv, et enam seda tunda küll ei taha....
Mõelge selle peale, kui suuremas koguses maiustama hakkate. Korraliku nädalat kõigile!! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Kairka
Kuupäev: 11. December 2012, kl 12.27

mina kui magusa armastaja peaksin ka vist sama tehnoloogiat proovima smiling smiley Iga hommik peale trenni luban ikka endale veidike head ja paremat. Viimasel ajal küll olen võtnud veidi teistsuguse taktika- kui mulle mingi kook/magustoit veidikenegi ei meeldi siis lihtsalt viskan peale esimest paari ampsu selle minema. Täna hommikulgi oli maasikavaht mind ootamas ja peale esimest ampsu lendas prügikasti poole. Pole mõtet süüa asja mis eriti ei meeldi lihtsalt selle pärast, et ta on ilus ja magus. Ma töötan restoranis ja seetõttu on siin alati magustoite ja muud head -paremat käepärast ja suht raske end ohjes hoida aga veidi aitab see, et olen kontori poole peal aga kui ikka restos abi on vaja või mingid üritused siis veedan ka seal pikki päevi. Kuigi jah, mürgitust pole veel saanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 12. December 2012, kl 08.34

Minu nipp on magusat süües hoida seda võimalikult kaua suus - mitte kohe kiirelt sisse ahmida. Toitu peab nautima smiling smiley. Pean tunnistama, et alati see ei õnnestu.
Mul on see nädal siiani hästi läinud, parajalt liikumist - eile koristasin õhtul lund 1 tund ja enesetunne sellest mõnus, sest ilm oli hea ja majaesine sai korda ja minul 400 kcal kaotatud.
Olge tublid ja püsige ikka rajalsmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 12. December 2012, kl 16.59

Mul läks nädalavahetus ja ka kogu see nädal täiesti tuksi. No selles mõttes, et toidupäevikut pole aega täita, söön jumala ebakorrapäraselt ja valed toiduportsud. Kaalu on natuke juurde tulnud, ei tea kas saan reedeks eelmise nädala kaotuse nulli. Plussmärgiga küll ei tahaks kaalu edastada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Bertini
Kuupäev: 14. December 2012, kl 06.36

Tere!
Mul siis see nädal 64,5,langus -500g.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: sipsu
Kuupäev: 14. December 2012, kl 08.09

Tere.
Minu tänane kaal 88,9kg (-600g) smiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: kopsiine
Kuupäev: 14. December 2012, kl 08.25

Hommikut!!
Kaal täna 103,3 ehk -0,6kg!! Jeppiiijee!!
Loodan jätkata miinuste rajal. Lume rookimine teeb siin kohal ka vaid headspinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Vinnipeg
Kuupäev: 14. December 2012, kl 10.29

62,1 (-0,1 kg) Oeh.Tahaks ju rahul olla, aga kuidagi ei suuda. Tahaks 62'st lahti saada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. December 2012, kl 15.37

Kaal täna 89, -500g, jess...! Olen rahul. spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Kuupäev: 14. December 2012, kl 19.20

Yessss...-900g smiling smiley 66.3kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: BIRIKA
Kuupäev: 14. December 2012, kl 20.00

Minu kaal täna hommikul 76,8 kg (-500gr). Mul on väga hea meel, et lõpuks ometi korralikumat laadi miinus. Toitusin kõigil päevadel normi piires (1480 kcal) ja tegin 4 trennipäeva.
Kõige rohkem rõõmustan aga selle üle, et ma olen suutnud nendele piparkookidele mis meil kodus on rahulikult ei öelda.
Ilusat jõuluaega kõigile duellitajatelesmiling smiley.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Siux
Kuupäev: 15. December 2012, kl 11.12

Minu kaal 78,4 ( +0.6). Saan aru, et kui terve nädal vabalt lasta, siis peaks loomulikult pluss garanteeritud olema aga kui nädalast paar päeva vabamalt võtta (põhjendatult ja mõistlikult)... rõõmsaks just ei tee. Mis siis veel jõulude ajal saab.

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Miia3
Kuupäev: 15. December 2012, kl 11.18

Minu kaal on 130,2 (+1,3 kg).

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: Murumumm
Kuupäev: 15. December 2012, kl 14.09

Mina tammun paigal - kaal sama, mis eelmisel nädalal. Aga ma ei põe grinning smiley - olen praegu selles kaalus, mida mu keha hoidis pikki aastaid 15-20 aastat tagasi ja seega on alust oletada, et see on minu keha mugavustsoon. Praegu on ka elus selline aeg, kus peab muule kui iseendale keskenduma ja seega võib selle kaalu säilitamine pisut aega kasuks tulla enne uut langust. Edu kõigile! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Jõuluduell 2012
Saatis: jessy
Kuupäev: 15. December 2012, kl 14.23

Minu kaal 58,6kg (-700g). Super tulemus! the finger smiley Kritseldasin endale excelis soovitud kaalu tabeli ja tundub, et aitabki kaasa, kasvõi natukene.
Jõulude ja uusaasta koha pealt tunnen ikka hirmu küll.... olen sellel ajal ennast ikka nii punni söönud, et peab püksinööbi lahti tegema ja ringi liikuda ka ei õnnestu.. mis küll sellel aastal nüüd saab?? (ei taha kõiki edusamme hõrgutiste tõttu ära ka nullida) 6-te kaalul ette enam saada EI TAHA!!!
Tugevat meelt kõigile!!

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.