Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 08. October 2012, kl 09.47

Hommikust!

Teen otsa lahti, minul siis kaal hommikul 63,1 kg (-0,4kg) ehk siis olen seal kust alustasin. Hea on see, et peeglist vaatab vastu küll ilusam keha kuigi kaal sama. Nädala lõpus nägin juba 62,7kg aga reede-laupäev läks jälle lõdvemalt, sai väljas söömas käidud ja siis on alati suhteliselt umbmäärane see kaloraaz.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 08. October 2012, kl 10.07

Tere kõigile

Avan sellenädala skoori. Minu kaal täna hommikul 60,9, mis on imepisike muutus võrreldes eelmise nädalaga, vaid -200 gr, aga kartsin hullemat. Tean hästi, et sünnipäev, nädalavahetuse reis ja vähene sport on see mis oma mõju kohe avaldasid.
Aga nüüd lähen võtan alustuseks klaasi vett ja luban endale, et tuleb üks tervislik nädalsmiling smiley.

Jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 08. October 2012, kl 10.29

Ilusat algavat nädalat kõigile!

Minu kaal täna hommikul 64 kg,on küll langenud kuid rahul endaga olla ei saa,liigutama on ennast nii raske saada ja rahul ei saa nende väheste kordadega-korraga ollasad smiley
aga üritame ikka edasi ja kõike head teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 08. October 2012, kl 11.27

Heii!

Täna oli kaal siis 68.0, ikka üldse ei taha kaal kiiresti alla minna, aga vähemalt on silmaga näha, et kõht on väiksemaks läinud, nii et asi seegi grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 08. October 2012, kl 16.25

66,2 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 08. October 2012, kl 18.52

mina kaalun täpselt 62

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 08. October 2012, kl 19.33

Minul erilist muutust pole- täna 62,9kg. Nädala keskpaigas olin natuke kergem, aga päev enne pikka jooksu 18km toimus mul "pastapidu". Pastapidu on üsna tavaline nähe enne vastupidavus-võistlusi (minul ka enne trenni), sest see laeb süsivesikutega, mida joostes kõvasti kaotatakse. Pidu seisnebki selles, et süüakse pastat. Iga päev luban endale ,et homsest hakkan üles märkima mida ja kui palju juba õginud oled, aga... confused smiley
Liikumisega probleemi pole -jooksma lähen hea meelega ja märgin kõik treeningud üles. Septembris jooksin kokku 108,4km. Kuu jooksul tehtud trennid näitavad pulsikellal 8324 kulutatud kcal. Septembri alguses kaalusin 600g vähem -no olen õgard grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 11. October 2012, kl 10.31

mind pole tabelisse märgitud.... confused smiley ja minust järgmise postitaja andmed on märgitud. olen vist kahe silma vahele jäänud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 12. October 2012, kl 10.50

Tere, vabandust kessu smiling smiley jäid tõesti kuidagi kahesilma vahele vist, aitähh meelde tuletamast! Oled ilusti lisatud. Anny kaal on veel puudu aga võib vist nädala kokku võtta (täna juba reede)

Minu arvates väga asjalik nädal, sellessuhtes et mitte kellegil ei olnud plussi! Kui eelmine nädal oli myrram ja kessu need kes teisi patustajaid (mind ja kalkat) tasakaalustasid siis see nädal kõige parem oli kessu (-0,6kg) aga kõigil oli suhteliselt sarnane tulemus smiling smiley Kokkuvõttes kaotasime isegi rohkem kui eelmine nädal!!!

ja kohe kohe on jälle esmaspäev ja loodetavasti veelgi paremate tulemustega!!!

tabel ise on siin (siis ei pea seda esimeselt lehelt otsimas käima)
[docs.google.com]

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 12. October 2012, kl 12.37


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 12. October 2012, kl 12.46

Oih tahtsin selle postitada aga algaja nagu ma olen siis läks nihu eelmine postitus tongue sticking out smiley


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. October 2012, kl 19.59

kartsingi et telefoni kaudu ei jõudnud mu kaal teieni . aga proovin uuesti : esmaspäeval olin 66,8 uuel esmaspäeval lähen opile.näeb kas tuleb muutus kaalus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 12. October 2012, kl 20.30

Lisatud! Edu opil ja kõikidele teistele tugevat meelt nädalavahetusel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 15. October 2012, kl 08.09

61,4 uskumatu , kuidas kaal langeb...duellitamine ja kaaluabi igati motiveerib... Ema ka juba küsis, kas olen kaalust alla võtnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 15. October 2012, kl 08.50

Ilusat algavat nädalat,

kui saaks ka kaalu kohta nii öelda,tänane 54,5,seega eelmise nädalaga jälle tõusnud,ei saa lisaks liigutamisele ka kaloritega asja paika,kogu aeg jääb väheks neid,kuid ma ei suuda neid täis süüa. Aga üritame ikka edasi ja kambas lihtsam,kas või siis see et on neid veel kel see raskesmiling smiley

parimat ja jõudusmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 15. October 2012, kl 08.58

tere, minu tänane kaal 66,6, ootan ärevalt oppi .. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 15. October 2012, kl 10.33

Minul sama kaal mis eelmine nädal sad smiley korra nägin juba 62,6 kg ära reedel ja kuigi reedel oli kõva trenn (bodypump) ja söömine oli korras siis laupäeva hommikuks oli juba 62,8 kg ja täna juba veelgi rohkem, kuigi eile oli ka kõva aeroobne treening. Samas keha on küll ilusam ja trimmim, mai saa aru mis sellel kaalul siis viga on, et ei või kiiremini langeda grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pontsa 15.10.2012 10.33.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 15. October 2012, kl 19.38

Hommikune kaalumine näitas 62,8kg. Tugeva tuule tõttu käisin ainult 2x jooksmas nädala jooksul. Aga tubli olin ka- viiel päeval jälgisin oma toitumist, sõin sisse umbes 2000kcal päevas ning kaal ei muutu. Homsest sean päevase toitumise kalorinormiks 1900 kalorit. Teoreetiliselt peaksin järgmisel esmaspäeval kergem olema grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 15. October 2012, kl 19.56

Ning mina võtsin jälle eelmise nädalaga juurde. 68,3 :/ Ei lähe kohe üldse, söön ja söön ja ega siis see trenniskäimine ju ei aita tongue sticking out smiley
Aga edu teile kõigile uueks nädalaks! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 16. October 2012, kl 08.52

Tere kaasvõitlejatelesmiling smiley

Eile hommikul oli kaalule astudes üllatus suur, kaal näitas 134 kg... ma olin "pisut" üllatunud.
Ilmselt oli kaalul mingi oma kuri plaan, nii et jätsin ta rahule ja seetõttu tegin uue katse täna, numbriks 60,6 (palun pane see tabelisse). Kuigi nägin eelmise nädala lõpus ka väiksemat kaalunumbrit, siis nädalavahetus ikka veidi ajab asjad sassi.
Soetasin uued jooksutossud ja pidin neid kohe ka katsetama, ilmad on olnud küll pahad ja jooksin lausvihmas, aga pärast seda uhkem tunne oli.

Ootan põnevusega uue nädala tulemusi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 16. October 2012, kl 10.26

Nii, tervist!
Opp nüüd möödas, loodan, et edukalt. Mis asja juures kõige kurvem,on see, et ma ei tohi nüüd ennast vähemalt paar nädalat suurt liigutada (st raskusi tõsta ja füüsilist teha), ega pingutada. arvatavasti teeb see nüüd põntsu ka mu kaalule, eks püüan siis kuidagi söömisega järje peal olla.. tongue sticking out smiley eriti kahju on mul tänasest trennist eemale jäämisest.. sad smiley Teile kõigile ikka edu edasiseks ja motivatsiooni parema väjanägemise ja enesetunde nimel! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 22. October 2012, kl 08.19

terve nädal pole toitumisest kinni pidanud...vett pole ka joonud eriti ja trennis pole käinud...nüüd siis tulemus käes....62,4 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 22. October 2012, kl 11.25

Minul on jälle 63.1 kg, ma ei teagi kas rõõmustada või kurvastada või minna poodi oma kaalu välja vahetama grinning smiley Sest trennis näitab peale trenni kaal 63.3 kg, enne trenni söön õhtusööki + pool liitrit vett trenni jooksul.. tundub kuidagi kahtlane see kaalunumber smiling smiley

samas laupäeval sai sünnipäeval käidud ja klubis tantsimas ja ilmselt kohutaval hulgal kaloreid tarbitud, vb tasuks just õnnelik olla selle üle et VEEL pole midagi juurde tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 22. October 2012, kl 21.16

Hei, tänaseks oleks kindlasti + läinud kirja, aga tänu eilsele poolmaratoni jooksule(21km-treening) märkida 62,4kg. Söömine ei läinud plaanipäraselt tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 23. October 2012, kl 09.25

Tere,

Minu kaalunumbriks sellel nädalal 59,7smiling smiley. Riietest on juba aru saada, et kilosid on vähem, seelikud istuvad paremini ja püksid ei pigista...ning mis kõige olulisem, "sangad" on peaaegu et kadunud.
Olen iga päev toitumispäevikut täitnud, aga kaaluga panen kindlasti mööda, sest söön lõunat tööl ja kaalumisevarianti pole. Nädalavahetuse hommikud algasid jooksuga, siinkandis oli ilm väga ilus ja see andis hulga motivatsiooni ja jõudu. Aga ikka raske on algus kuna ma ei ole jooksmist kunagi nautinud, aga samas ilma ka ei saa, eriti kui tahaks endale paremaid palu ning veini lubada. tuleb vaeva näha.

Nüüd on mul veidi üle poole eesmärgist täidetud, eks näis kuidas edasi läheb.

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. October 2012, kl 10.01

Tere taas!
Jälle aasta nooremaks!
Eile polnud sünnipäevaliste askelduste seas aega arvutisse tulla, kuid kaalunäit püsib endiselt paigal, ehk siis 66,6 (õnneks tongue sticking out smiley ). hea seegi, et juurde pole tulnud, kuna ma ju midagi muud eriti peale söömise ei tee, v.a kergemad majapidamistööd.. loodetavasti saan juba järgmisel nädalal end taas trennilainele sättida..ma nii ootan seda juba!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 23. October 2012, kl 10.56

Wow myrram, sa oled nagu supernaine grinning smiley tõeline eeskuju mulle, sest oled vaid tsipa pikem must ja mu suur unistus on 59kg oma kaalult näha! Palju kaloreid päevas tarbid, kui küsida võib? Mul ka sangad ja kõht ilusasti peaaaegu et kadunud, aga millegipärast kaal on ikka saama sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 23. October 2012, kl 13.55

Pontsa, tänudsmiling smiley

minu kalorinorm selle keskonna järgi on 1431. sellest üle olen läinud 2-l päeval ja väga palju vähem ka süüa ei saa, siis lähen kurjaks ja pahuraks...winking smiley

mul on selline nipp enda jaoks, et kui õhtul koju jõuan joon otsejoones suure klaasi tomatimahla (peab ettevaatlik olema soolasisaldusega), see aitab väga hästi. peotäis pähkleid on samuti hea kui kõht tühi ning "kasulikud" rasvad saavad samuti kergemini täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 25. October 2012, kl 12.17

Hei!

Vabandust, et alles nüüd oma kaalu sisestan, aga see oli esmaspäeval 68,5. :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 25. October 2012, kl 12.51

Sisestatud. Ootan veel plixikese ja kalka numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 2 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.