Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 27. October 2012, kl 14.40

63kg
tänud, et mind kustutatud polethumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 29. October 2012, kl 07.31

minu kaal sel nädalal 62,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 29. October 2012, kl 12.13

tere,

vabandan väga et eelmine nädal minul kirjutamise ja teatamisega vahele jäi,vahel juhtub nii et ka praeguse infotehnoloogia ajastul lihtsalt ei saa nädal aega inetrnettismiling smiley
Kuid täna siis 29.nov oli minu hommikune kaal 63,8,ei tea kas aitas kodust ära olek ja kaalule väga mitte mõtlemine,olin lihtsalt nii töine et kõik need mõtted jäid ka kodust eemalesmiling smiley

Ilusat nädalat kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 29. October 2012, kl 16.53

Täpselt 62kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. October 2012, kl 17.14

Tere
minul midagi rõõmustavat pole: 67,1 oli kaalul täna.. (+0,5) thumbs down confused smiley. homsest hakkan jälle tubliks! (vähemalt püüan)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 29. October 2012, kl 17.48

Minul lõpuks kaalul ka väike langus, täna hommikul 67,8 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 30. October 2012, kl 09.46

Tere!

Minu number sel nädalal on 59,6, mis on vaid tibatilluke miinus eelmise korraga võrreldes. Olen küll jooksmas käinud ja söönud korralikult, aga kaalunumbris see ei kajastu.
Aga tuleb usinasti jätkatasmiling smiley

Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 02. November 2012, kl 14.00



Väike illustratsioon meie kaalulangusest. Kokku oleme ligi 10kg juba kaotanud! Väga tubli ja edu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 02. November 2012, kl 14.28


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 03. November 2012, kl 12.27

juhuu 3. koht grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. November 2012, kl 12.28

hmm, millistest panustamistest siin juttu on? Mind polegi?või on protsent olematu?? confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 04. November 2012, kl 13.58

See panus on sellesse 10kg mis me kambapeale alla oleme võtnud. Sorry anny et sind ei ole, aga kuna sinu panus sellesse on negatiivne siis ma ei osanud seda kuidagi arvesse võtta, kui keegi oskab siis võib mind õpetada grinning smiley

Ehk järgmine nädal on paremini ja oleme kõik esindatud! Minu ja kylli panused olid ka nii väikesed, et diagrammil ei ole protsenti kirjaski :d aga no küll tuleb!!!

Tublid need kelle osakaal on ikka väga suur, kadedaks teeb!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 05. November 2012, kl 07.28

täna olen 61,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 05. November 2012, kl 10.37

ok! minu kaal täna 66,8 (-0,3)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 05. November 2012, kl 12.55

Minul sama kaal mis eelmine nädal. Ega midagi imestada pole, trenni jõudsin vaid korra, laupäeval käisin sünnipäeval ja sai head paremat söödud. Nädala alguses tegin mehele kräsupea kooki aga pidin ise ikka ka pool ära sööma. See nädal on trenn 4x ja toitumine korras. Lubadus endale!

Edukat uut nädalat teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 05. November 2012, kl 15.24

tere,

suur tänu pontsale,et nii toredasti graafikuid oled teinudsmiling smiley
aga kaalu juurde,minu kaal täna 63,5 väike langus ikka,kuid mina oma kaloreid enam kirja ei pane,trenni pole jõudnud,millest on kahju aga lihtsalt jääb ajast puudu.Võtsin kasutusele raamatu kaalujälgimine 40+,vms.oli. Olen võtnud menüü mõtteid sealt,jälginud koguseid ja tõesti enesetunne on super,just see et tunnen ennast natuke õhemanasmiling smiley ja riided on hakanud jälle sobivamaks sobitumasmiling smiley
Kuid liigume tasa ja targu edasi ja tänud kõigile,sest koos on tõesti mõnusam!
Ilusat jätku!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 05. November 2012, kl 16.21

Heii smiling smiley
Minu kaal on täna 67,6.
Edukat uut nädalat kõigile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 05. November 2012, kl 17.25

62,5 grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. November 2012, kl 19.43

Täna hommikune kaalu näit oli 61.3kg. Viimasel kahel nädalal olen trenni teinud ainult 2xnädalas (viimasel nädalal jooksin kokku 17km +25 kätekõverdused +100 kükki). Toitumist õnnestub kirja panna u. ülepäeva ja siis olen piirdunud keskmiselt 1900kcal-ga, muidu kipub ikka üle 2000kcal minema tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 05. November 2012, kl 19.52

Pontsa, värvilised diagrammid thumbs up.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 06. November 2012, kl 09.55

Tere!

Pontsa, Sulle suured tänud graafikute eest! Mul poleks ilma pooltki sellist motivatsiooni pingutamiseks.
Kaalunumber 59,5. mis on juba teist nädalat järjest vaid -100gr. Päris naljakas. Kartsin tegelikult hullemat, sest viimase nädala sisse mahtus reis ja selle aja sees ma kaloreid ei lugenud (kuigi menüüvalikud tegin ikka tervisliku poole pealt) ning nautisin veini ja korralikult ei maganud, mingit trenni ei teinud. Eks vahel pea ka sedasi, et siis uue hooga jälle jätkata.
Tublilt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 07. November 2012, kl 14.13

Ma täna tööle jalutades hakkasin mõtlema, et mis teie eesmärgid on? Kuna meie kaalud on juba suhteliselt head meie pikkuste juures, siis mis teie ideaalkaaluks on mille poole püüdlete?

Minul oli plaan saada 60kg jõuludeks, aga väga raskelt läheb, kuna kasvatan ka lihast samal ajal. Minu suur unistus on kunagi 58kg kaaluda aga kui 60 kg on käes, eks siis vaatan edasi kui reaalne see on =)

Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 07. November 2012, kl 14.55

Mina olen pannud esimese eesmärgi 57kg, kui see käes, siis peab vaatama peeglissesmiling smiley aega on jäänud veidi üle 1 kuu. Põhjus miks ma pingutan, on üks eesolev "soojamaa reis" jõulude ajal ja tahaks ilusaid rannapilte...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 09. November 2012, kl 19.58

mina panin eesmärgiks 61, mis ma kaalusin, kui siia, Norra kolisin.
võiks ju veel 58 välja pingutada, nii palju kaalusin kui otsustasin suitsetamise maha jätta. ja sealt need kilod siis tulema hakkasid...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. November 2012, kl 23.26

ma ei mäletagi, mis eesmärgiks panin, kas 62 või 60.. kunagi, ennem esimest ja teist last kaalusin veel 55, aga see on minu puhul juba ilmselgelt ebareaalne.. Ma oleksin ise väga rahul, kui saavutaks needki eesmärgid, mis olen endale esialgu sihiks võtnud grinning smiley eks siis vaata juba edasi, vanus pole ka enam ju 25 winking smiley Tegelikul, vaadates KMI tabelit, on mu pikkuse ja kaalu suhe täitsa OK,võiks öelda, et ideaalkaalus, kuid tunnen ise, et veidi oleks veel alla vaja, siis tunnen end paremini ja liigutada ka kergem

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 11. November 2012, kl 09.59

ma tahaksin, et kaalunumber hakkaks 5-ga grinning smiley siis oleksin enam vähem rahul....55 oleks ideaalkaal smiling smiley Kaaluabis seatud eesmärkidest jääb tavaliselt kilo ja mõned grammid ikka puudu...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 12. November 2012, kl 09.34

hommik! minul väga suuri langusi pole, olen lnud terve nädala haige, joonud liitrite kaupa kuuma teed, tulemus siis 66,7 (-0,1). Trenni pole saanud praktiliselt üldse teha, kurk kogu aeg valutab.. tongue sticking out smiley jubee! Tahan ruttu terveks ja jooksma! Edu ja motivatsiooni kõigile teistele, kes te olete olnud väga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 12. November 2012, kl 12.34

Minu nädal oli muidu päris edukas, kuni reede-laupäevani. Siis sai ikka veini ja kooki söödud ja laupäeval käisin mehega itaalia restoranis kus oli ka vaja kahepeale pudel veini ära juua ja igasuguseid kaloririkkaid sööke söödud. Tulemus on muidu suht hea minu puhul -400g. Tegin mehele kirju koera koogi veel, täna öösel panen ta lennukipeale ja siis on kuu aega ranget dieeti mul, nii hea kui pole kodus mingeid ahvatlusi! Niiet järgmine nädal ootan head langust smiling smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 12. November 2012, kl 12.39

täna kaalun 61 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 12. November 2012, kl 14.34

tere,

täna hommikune kaal 63,5 seisan siis eelmise nädalaga võrreldes.
Eesmärk oleks ikka 60 kg peale saada aga kui jõuludeks 62 saaks on ka igati hea,kardan et minu puhul 60 peale saada on nac raske aga üritansmiling smiley
Jõudu kõigilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 3 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.