Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 10. December 2012, kl 11.37

62,5 sad smiley
plussis jälle

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 10. December 2012, kl 14.29

mul ka plussis sad smiley õnneks ümbermõõdud ikkagi vähenesid, niiet väga ei muretse, näidaku see kaal mida tahab peaasi et rasv väheneks grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 10. December 2012, kl 20.38

Õhtast!
Minul midagi uut ja huvitavat pole, kaal jällke plussis.. 67,4 seekord! tongue sticking out smiley oli mul vaja eelmine kord kilgata..! tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 11. December 2012, kl 10.43

Hommikust!

Minul ka midagi huvitavat pole, kaal sama mis eelmisel nädalal. Olin tegelikult valmis märksa hullemaks. Laupäeval oli terve päev kestev nö jõululõuna ja sõin muidugi oma päeva kalorid lõhki, kuigi olin teistega võrreldes väga tagasihoidlik ning tegin omast arust tervislikke valikuid, nii palju kui see võimalik oli, sest kallist perenaist solvata ju ka ei taha...
Jõuluaeg on ikka üks tõeline meelekindluse proovikivismiling smiley

Järgmise kaalu saadan pühapäeval (loodetavasti saan ikka tabelisse), sest siis sõidan puhkusele ära ja tagasi alles uuel aastal.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 11. December 2012, kl 14.18

Saad ikka smiling smiley

Oled väga tubli olnud (kõige tublim ja lausa kadedaks teeb!) ja minu arvates kaal ka väga viis grinning smiley

Soovin sulle ilusaid bikiinipilte reisil ja naudi oma puhkust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 16. December 2012, kl 17.42

Tere!


Minu viimane selle aasta kaalunumber -58,2. Ilusaid pühi kõigile ja ehk kohtume juba uuel aastal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 17. December 2012, kl 08.51

täna olen 60,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 17. December 2012, kl 17.18

tegin meie tabelit pisut ümber: [docs.google.com]

Veidi kompaktsem ja muutsin mitmeid asju automaatsemaks (nagu värvide valik jne), 15nda nädala lõpus siis on kergem igasuguseid graafikuid ja muid asju teha smiling smiley

Üritage ikka esmaspäeviti kaaluda, isegi kui siia kirjutate selle hiljem, muidu läheb kirja eelmise nädala tulemus (graafikut tegemiseks ei saa jääda tühikuid).

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 25. December 2012, kl 11.03

esmaspäeval, enne suurt jõulusöömingut kaalusin 61,0 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 26. December 2012, kl 12.16

hei!
mina olin aga jällegi 68,7 tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley no enam raskemaks vist ei saa... või saab?? tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 29. December 2012, kl 19.25

Minu kaal esmaspäeval oli 61,2 kg, ilmselt väike langus kuna pühade ajal trenni ei saanud ja lihaste areng jäi siis nö soiku. Õnneks jõudu oli eile trennis sama palju nagu enne pühi, niiet väga katastroofiline olukord ei olnudki, ehk siis võib järeldada et ikka rasva arvelt see kaotus oli, kuigi ümbermõõdud eriti ei vähenenud, mis on halb märk sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 29. December 2012, kl 20.23

Tere kõigile!
Väga, väga vabandan, et pole endast mitu nädalat märku andnud. Oli sünnipäev sünnipäeva otsa ja ei tegelenud üldse kaalujälgimise ega ka kaaluabi külastusega. Seega pole kaal üldse alla läinud, vaid pigem üles sad smiley Meeldiva üllatusena märkasin, et te polegi mind veel siinsest tabelist ära kustutanud. Liituksin Teiega uuesti, kui teile sobib smiling smiley
Eile alustasin Jillian Michaels'i 30 päeva trenniga ning loodan uuel aastal juba paremaid tulemusi näha smiling smiley
Ilusat vana-aasta lõppu Teile ja esmaspäevase kaalumiseni! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 30. December 2012, kl 23.20

OIoioi, ma üldse ei oota homset kaalumist..thumbs down
Olen täna väikevenna sünnal ja see ei mõju homsele mitte kohe hästi.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 31. December 2012, kl 16.35

mul sama mis eelmine nädal 61,2 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 31. December 2012, kl 18.37

Minul täna hommikul 68,7 :/ Täna veel suur sööming ja ehk näeb järgmine nädal ilusamat numbrit smiling smiley
Ilusat aastavahetust kõigile! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 02. January 2013, kl 09.14

31 dets kaalusin juba 61,8 võtan ennast nüüd tõsisemalt käsile jälle

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. January 2013, kl 09.57

Ilusat uut ja kergemat aastat kõigile!
Nagu karta oligi, kaaluseier näitas 31.12 ikka korralikku plussi- seega siis 69,7 oli see juba!! thumbs down
Aga nüüdseks on sellega lõpp, ma luban! Kaua meie duell veel kestab?
Mina jätkaks veel seni, kuni eesmärk käes.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. January 2013, kl 20.22

Head ja edukat aastat!
Ma nii vabandan, et endast märku pole andnud. Tänaseks olen täpselt duelli algkaalus tagasi sad smiley Kui võib ,siis sooviksin olla siin teie ridades taas.
14.nädalal olin 61,7kg ja 15.nädalal -62,2kg thumbs down

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 07. January 2013, kl 09.15

Erili muutusi pole sad smiley 61,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 07. January 2013, kl 10.41

68,8. Üldse kohe ei taha see kaal enam alla minna :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 07. January 2013, kl 13.29

meie read on eriti hõredaks muutunud sad smiley

minu kaal täpselt sama mis eelmine nädal 61,2kg. pole midagi imestada ka, eksamiperiood hetkel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 07. January 2013, kl 15.35

Heii- hoo!
Minu kaal alustab uuest aastast languse teed, nagu ma eesmärgiks seadsingi- täna hommikul 68,7 thumbs up, selle peale läksin ja tegin omale preemiaks kohe hommikul mõnusa suusatrenni, kus km tuli kokku 15 ja seda kõike vabastiilis winking smiley Eile oli veel väike võistlus ka, seal sai samuti korralikult suusatatud, kokku 14 km uisku! Elu on lill!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 07. January 2013, kl 18.57

Täna hommikul olin 62,5kg st. +, aga reede hommikuse seisuga 63kg on kaalutõusul pidurid peal ja liigun jälle õiges suunas.smiling smiley Ma olin vahepeal haige ja tekkis kolme nädalane jooksupaus. Nüüd olen 2x käinud jooksmas ja väga raske on uuesti alustada.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati pirle 07.01.2013 19.01.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 14. January 2013, kl 09.35

Hommik!
Mul kaal täna küll plussis, kuid ma ei heida meelt, sest eile ja laupäeval tegin kaks suusavõistlust ja sai korralikult suusatatud, ehk see kaal nüüd siis hakkab allapoole laskuma.. aa, kaalu nr oli 69,0 (0,3 siis) ma ei leia arvutil pluss märki kuidagi..mul uus arvuti.. tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 14. January 2013, kl 09.41

Mul hää meel, et olen siin veel kirjas.
Nüüd sai siis Eestis kodustel külas käidud, maitsvaid jõulupraade söödud, aga tõele otsa vaadata on kurb...
64,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 14. January 2013, kl 10.09

Minu kaal on juba mitu päeva paigal seisnud ehk 68,3. Aga ega imestada pole siin midagi, sest trenni pole jõudnud.. loodan see nädal tublim olla. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 14. January 2013, kl 14.31

Järgnevalt teen eelmisest nädalast lühikese kokkuvõtte. Tegin ainult 2 jooksutrenni +20 kätekõverdust +50 täiskükki +venitused. Tubli olin ka - terve nädal märkisin üles mida ja kui palju sõin. Tarbisin nädalas keskmiselt 1806 kcal päevas ja selle kõige juures veel kahanesin silmnähtavalt 61,7kg-le.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 14. January 2013, kl 16.47

mina olen 60,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.08

Vabandan, et pole siia kiiganud terve nädal juba! Oli toimetusi ja tegemisi. Enda kaal oli 60.1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 18. January 2013, kl 13.14

Nunii, kandsin andmed tabelisse. Rõõm näha et mõned on tagasi meie seas, Myrramit ootan ka tagasi aga kui plixikese võib küll vist tabelist eemaldada (7 nädalat pole nägu näidanud).

Teistele: Minu arvates enamus on päris tublid olnud ja eelmise nädalaga on langust näha küll. Kalka soovin sulle edu ree peale saamisel, kehal on hea mälu ja küll see mis kiirelt tulnud ka kiirelt ära läheb winking smiley

Jõudu kõigile ja lähme püüame selle 15kg uuesti kinni, mis me kambapeale juba vahepeal olime ära kaotanud (millest ainult 11kg on alles nüüd) smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 5 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.