Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 21. January 2013, kl 12.27

Tere!
minul oli täna 68,7 (-0,3) õige väheke seda miinust küll on, aga visalt tuleb ikka! saaks millegiga selle söögiisu kah kontrolli alla.. tongue sticking out smiley see siuke suletud ring, et teed rohkem trenni, aga siis on isu ka suurem jne.. tongue sticking out smiley tongue sticking out smiley Ilmselt hoiab keha see nädal vett ka rohkem kinni jne..eks järgmine esmaspäev siis paistab. Laup, pühap on veel suusavõistlused ka tulemas..seal ehk ka sulab midagi..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 21. January 2013, kl 16.31

Minul 68,5.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 21. January 2013, kl 17.09

Minul 60kg täpselt. Olen oma esmase eesmärgi täitnud. imelikult kombel ümbermõõdud pole 1kg kaotamisega üldse muutunud (pigem mõni millimeeter rohkemgi). ehk ikka tõmbab kokku.. grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 21. January 2013, kl 19.46

Minul 61,2kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 22. January 2013, kl 09.42

minul eile oli 61,7 ja nii mul see kaal juba pikemat aega kõigub. Üks nädal kilo v'hem, teine nädal kilo rohkem...Olen vähemalt rahul sellega, et algkaalu pole tagasi tulnud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 22. January 2013, kl 17.07

no algkaalust on ikka päris kaugel asi, kessu smiling smiley Mul ka pikka aega oli sama kohapeal või kõikus pisut üles alla, aga lõpuks hakkas ikka langema, kus see kaal pääseb! grinning smiley

kustutasin ühe tegelase meie tabelist ära, kuna ta polnud juba 2 kuud märku andnud. seega meie ühiselt allavõetud kilod langesid pisut, ärge siis ära ehmatage smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 28. January 2013, kl 17.56

Täna ju kaalumine winking smiley minu hommikune näit 60.1kg - mind natukene paneb muretsema see suur kaalulangus. Neljapäeval sõin viimati leiba ja alates eilsest proovin paleo toitumist. (Mul on miski kummaline tervisehäda,mida arst rohkem ei uuri.)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 28. January 2013, kl 18.24

Minul kaal oli 68. Kui ikka süüa nii väga meeldib kui mulle, siis ei saa kaal langeda ka :/ Aga üritan edasi! grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 30. January 2013, kl 10.33

mina kaalusin esmaspäeval 61,6.. aitähh pontsa...ma ise ka loodan , et kaal hakkab veel langema, pole endast veel 100 % andnud . trenni pole v'hemalt kuu aega teinud...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 31. January 2013, kl 15.02

Tere kõigile!

Nii tore on näha, et te siin nii usinasti toimetate ja vaikselt loodan, et mu jälle oma ridadesse tagasi võtate. Kuna ma ei saa hetkel tabelit vaadata, siis äkki olin mina see tegelane kelle Pontsa ära kustutas?
Vahepeal on olnud mitu reisi ja igasugu muud, mis mõtted kaalujälgimise juurest mõneks ajaks ära viisid.
Aga eile käisin üle pika aja jooksmas ja täna panin oma menüü tabelisse, nii et ei ole midagi, kevad on kohe käes ja rõõmsalt edasi.

Muidu aastavahetuse reis oli vahva ning "plaazhil" oli tore kergemana ringi patseeridasmiling smiley. Pingutus tasus igati ära.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 01. February 2013, kl 00.21

minu esm. kaal 68,4 (-0,3)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.03

Myrram mina sinu nime näen küll tabelis...pole veel ära kustutatud ...

Minu tänane kaal on sama, mis eelmine nädal 61,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 04. February 2013, kl 10.51

Tere,

siis on tore kui ma ikka endiselt ridadesse arvatud olen.
minu kaal täna hommikul 59,4. Tegemist mõningase tõusuga võrreldes viimase esitatud numbriga. Eesmärk on saada kevadeks 57 peale ja seda siis ka säilitada.

Veejoomise unustasin vahepeal ära ja menüüd kirja ei pannud, nii et pole midagi imestada, et veidi kaalu märkamatult tagasi on hiilinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. February 2013, kl 13.56

Minu püstitatud esimene eesmärk täidetud. Minu kaal näitab juba nädal aega 5-ga algavat nr.-t. Kaal on kukkunud kolinal ja see tekitas hirmu ning hakkasin sööma rohkem puuvilju enne magamaminekut. Õnneks on täna väike kaalutõus grinning smiley 59,8kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. February 2013, kl 17.30

63,9

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 11. February 2013, kl 12.11

Pontsat ootame tagasi winking smiley Minu tänane kaal on 59,1kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 12. February 2013, kl 16.25

Tere!

minu kaal 59,0.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 21. February 2013, kl 16.07

Hei, ma olin vahepeal reisil. Arvasin et saan ikka netti seal aga juhtus nii et ei saanud. Kas soovite jätkata või olete juba uute duellidega liitunud.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456
Asukoht: 6 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.