Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 12. November 2012, kl 21.49

62kg, tahaks 5 juba näha tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 13. November 2012, kl 22.44

Minul oli täna eile hommikul sama, mis eelmisel nädalal ehk 67,6.
Eesmärgiks oli esialgu 63 peale jõuda, aga tundub juba, et jõuludeks seda küll teha ei õnnestu, koguaeg on midagi head süüa vaja grinning smiley aga 65 pean kindlasti kätte saama! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 14. November 2012, kl 03.04

Aitähh et vähemalt teada andsid, isegi kui muutust pole. Sest niikaua kuni kõik ei ole enda kaalusid andnud ma käin ikka vaatamas ega keegi pole kirjutanud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 14. November 2012, kl 09.46

Tere!

Suur vabandus, et ma alles täna oma numbriga tulen. Sel nädalal kaalunumber 58,9.

Pühapäeval jooksin 8,5km ja see on minu jaoks ikka pea eneseületus, sest ma alles väga algaja jooksja, aga kuna kaaslane kõrval ei lase niisama jorutada, siis tuli kaasa sibada. Pärast olin rahul küll. Kaalunumber on väiksem, aga nagu viimasel ajal näha, siis ei tule miinus enam nii lihtsalt kui alguse poole, lisaks kaal seisab päris tüki aega samal tasemel ja siis peab olema kannatust, et uut langust oodata.

Jõudu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 19. November 2012, kl 08.59

61,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 19. November 2012, kl 09.48

62,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 19. November 2012, kl 12.42

minu tänane kaal on 62,2 (-0,2) kg. Olen pisut pettunud, kuna trenni tegin 3x ja mitte ühelgi päeval ei söönud üle oma kalorite. Nädala algul olin pisut laisk ja paar päeva sõin pisut alla oma kalorite, võibolla sellest siis organism protestib, ei tea.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. November 2012, kl 21.50

Tsau, kõigepealt vabandust, et ma eelmine esmaspäev näitu ei teatanud. Tänaseks aga olen 61,4kg.
Täpset eesmärki ma ei tea. Minul käimas siis teine noorus the finger smiley. Eelkõige sooviks 5-ga algavat numbrit näha (olen pisike ,aga 4 ma näha ei taha,siis oleksin liiga poisilik- mul on laiad õlad ja lihast ju ka ei tahaks kaotada eye rolling smiley )

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 19. November 2012, kl 23.00

Pirle - viis juba paistab!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 19. November 2012, kl 23.41

pontsa kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Pirle - viis juba paistab!

Nii see on, kuid samas tempos jätkates läheb selleks veel 9 nädalat winking smiley See ju nii pikk aeg grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kylli112
Kuupäev: 20. November 2012, kl 00.07

Hei!
Minu eilne kaal oli 67,2 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 20. November 2012, kl 09.41

Tere,

minu kaal on siis esimest korda plussis, ehk 59,5. Ei teagi mida või keda süüdistada. Jooksin kolmel päeval eelmisel nädalal ja söömisega pole omast arust liialdanud, vett joon ka.
No eks näis mis järgmine nädal toob, püüan ikka edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 20. November 2012, kl 13.41

63,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 23. November 2012, kl 17.31

tere minugi poolt, andestust, et pole näitu sisestanud- nii kiire nädal on olnud, olin sel korral plussis: 67,3 näitas kaal seekord... tongue sticking out smiley ehk uus esmaspäev toob miinuse..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 24. November 2012, kl 13.14

See nädal oli siis väga "punane" nädal meil, ainult 2 inimesel oli langus. Loodetavasti esmaspäeval on ilusamad numbrid winking smiley

Edu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 26. November 2012, kl 09.41

62,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Plixike
Kuupäev: 26. November 2012, kl 11.52

tere,

kahjuks mul täna võrreldes eelmise nädalaga tõus,väike küll aga ikkagi.
64 jälle tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 26. November 2012, kl 13.05

Tere, minul läheb jälle õiges suunas- 60,9kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 26. November 2012, kl 14.43

Minul ka langus see nädal 61,7 kg. Eks võibolla oleks ka suurem olnud. Eelmine teisipäev nägin kaalul 61,8kg aga tegin kõvasti trenni (3x bodypump + 1x dancestep), loodan et umbes 200g lihast ka juurde tekitasin aga seda minu kaal näidata ei oska. Nädalavahetusel hoidsin oma täditütart ja sellest lähtuvalt mu toitumine oli pisut teistsugune - soovis ta pelmeene ja igast sellist, mida ma ise iialgi ei söö. Aga ei viitsinud ka hakata endale eraldi midagi vaaritama. Laupäeval käisime kinos ja sõime kahepeale suuurima popkorni topsi ära. Aga vist väga hullu ikkagi polnud winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 26. November 2012, kl 14.48

Tahtsin ka uurida, et kui kaua te soovite seda duelli pidada, mina isiklikult saaksin veel umbes 3 nädalat. Seejärel võin lihtsalt tabelikasutamise kellegile teisele üle anda, või teha nii et te saate oma numbrid sinna ise kirjutada. Ise olen tagasi alles jaanuari teisel nädalal, et siis jälle duelliga alustada ja jõuludega kogunud kilo(d) maha saada grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 27. November 2012, kl 08.24

mina eile kaalusin 61,4 tabeli jätkamine oleks ülihea...meil hea seltskond grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 28. November 2012, kl 10.06

Tere!

Minu kaalumise tulemus seekord 59,2. Vaikselt ikka läheb allapoole, aga no visalt.

2,2 kg on eesmärgini jäänud ja mul on 2 nädalat seatud tähtajani, praegu tundub küll et see on liiga ambitsioonikas plaan ja jääb saavutamata, aga püüan vähemasti lähemale saada.

Olen ka poolt, et me peaks ikka jätkama, koos on hoopis teine tunne ja ei saa "viilida"smiling smiley.

Kohe on detsember käes ja vaikselt hakkab jõul koos kõige hää ja rammusaga ligi hiilima... Ma pean endale puust ja punaseks selgeks tegema kui palju on hõõgveinis kaloreid (väga palju ju)!Esimene jõulupidu on juba sel reedel.
Olgem vaprad ja maiustame, kuid mõõdukaltsmiling smiley Sest pärast alustada jälle võitlust just enne jõule mahasaadud kilodega ei ole ilmselt lihtsate killast.

Vapralt edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 29. November 2012, kl 22.45

Tere ka minu poolt!
Taaskord pean ma vabandama, et pole enda näitu sellelgi esmaspäeval edastanud, kuid meil peres kahjuks kurvad sündmused (äia lahkumine ja matused.. sad smiley ) siis ehk saate aru.. me ju näite ja kaalulangust teeme siiski enda jaoks, mitte kellegi teise pärast.. Minul sel esmaspäeval oli samuti kaal plussis: 67,8 juba!! Hoolimata sellest, et eelmisel nädalal jätsin seljataha ligi 27 km jooksuradadel...thumbs down mis toimub, tahaks kohe väga teada? Kindlasti avaldas mõju ka algav "punane" nädal, tõele au andes, ega ma toitumise osas ka väga inglike pole just olnud, aga ega rohkem ka ei söö, kui seda siiani teinud olen. Kui juba edasise jätkamise teema jutuks tuli, siis oleksin ka käpp, sest ma siiski sooviks oma eesmärgini jõuda, ükskõik, millal ja kui kaua mul selleks peaks aega kuluma. Andke siis aga mulle ka teada, millal ja kus uus duell winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pontsa
Kuupäev: 03. December 2012, kl 14.42

Nuh, esmaspäev käes ja vaikus siin smiling smiley

Minu kaal on 61.8 kg (+100g). Tegin väga vaba nädala endale, trennitasin ainult 3x ja sõin kahel päeval küpsiseid ja jõin ühe siidri isegi ära.. ühesõnaga täielik kaos. Nimetan seda laadimisnädalaks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 03. December 2012, kl 20.05

laupäeva hommikul kaalusin 59,9 smiling smiley Aga tabelisse läheb ikkagi kirja see kaal, mis mul täna hommikul oli 60,8 isegi nüüd õhtul kell 8 oli mu ka väiksem, kui hommikul smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: Myrram
Kuupäev: 04. December 2012, kl 09.42

Tere!

Olin eile reisul ja nüüd siis tööpostil tagasi. Minu kaal näitas 58,6.
Eelmine nädal läks mul täiesti spordivabalt, kuigi jah reede õhtul-öösel sai õnneks kaloreid tantsimise peale kulutada, meil nimelt oli tööl jõulupidu. Õhtusöögil suutsin hoida viisakat joont, ei saia ning magustoidu jätsin vahele, samas öösel tantsimise vahepeale sõin ühe suure viineri ära, oi kui hea olismiling smiley. Ja jõuluturul käisime nädalavahetusel, nii et hõõgvein on äraproovitud, kuigi ma vist ei ole magusaga enam harjunud, tundus kole lääge. Peab kodus ise tegema, siis on teada ka mis potti kallad.

Jõudu kõigile siin ja päkad juba piiluvadsmiling smiley
M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kalka
Kuupäev: 04. December 2012, kl 10.54

62,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: pirle
Kuupäev: 04. December 2012, kl 15.31

hei!
61,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: anny22
Kuupäev: 04. December 2012, kl 21.17

tsau,mina seekord 67,0 hot smiley the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Südasügiseks tippvormi
Saatis: kessu94
Kuupäev: 10. December 2012, kl 09.34

61,4

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456Järgmine
Asukoht: 4 / 6


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.