Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10
DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 19. September 2012, kl 14.14

No nii, alustame uue teemaga ja jõudsalt smiling smiley

Meil liikmeid kokku nüüd 7.

Tabel meil siis selline:



Kõigile head kaotamist, mis teeb vaid meele rõõmsaksgrinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 19. September 2012, kl 15.10

ooojaaaa,mul nüüd selle duellitamisega isegi söögiisu läinud..ei taha teiste ees vist häbisse jääda! smiling smiley aga katsun ikka kõik tingimused täita,siis tulemus kindel!
Jõudu tööle,kaaskannatajad!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. September 2012, kl 15.29

Tabel on ilus, nüüd vaid vaja ilusaid miinuseid ka sinna!
Oleme tublid, täidame päevikut ja natuke liikumist ka - ja nii need miinused tulevad!
Minul täna õhtul bodybalance - minu jaoks veidike igav trenn, aga kuna seljalihasele olen liiga teinud, siis tuleb venitama minnasmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 20. September 2012, kl 07.11

Nii,homme tähtis päev,kuid täna kaal juba seisab....ei tohi jalutamist vahele jätta. Kunagi 2 aastat tagasi,kui siin esimest korda oli,siis käisin iga päev 1 tund jalutamas ja toitumine oli ka korras,ja siis langes kaal lausa mühinal,vaat et iga päev 300 grammi....miks nüüd nii pole...kas keha alles harjub v? homme peaks nädal aega täis saama mul.Aga ju siis läheb kehal rohkem aega harjumiseks. Ja mis põhiline-mis läheb aeglaselt maha,see tagasi ei tule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 20. September 2012, kl 10.43

Tere.
Kas mahun ka veel tabelisse?
Mina olen 174 cm pikk ja tänase (ilmselt ka 21.09.) seisuga 77.5 kg.
Eesmärgiks oleks 68 kilo ehk siis -9,5 kilo 21. detsembriks.
Siis jääb unistuste kaaluni veel 3 kilo maad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 20. September 2012, kl 20.48

Õhtust.
Homme siis tähtis hommikthumbs up Loodan ise ikka kaalul miinust näha, aga mine tea.... Pole end paar päeva kaalunud, kuna kaalu patarei oli tühi - seega on homme oodata üllatust - ma muidu selline igahommikune kaaluja.
Sulle uneskõndija - kuna ise sain siia duelli ka viimasel hetkel, siis kaasa rääkida ei saa, et sa punti saaksid.
Olen ise olnud mitmes duellis ja tean, et kui on rohkem alustajaid, siis mõned jõuavad ka duelli lõpuni - peaaegu pooled kaovad vahepeal ärathumbs down. Ühes kus olin oli alustajaid 9, lõpetasime aga kahekesismiling smiley Loodan et meie praegune punt on tubli ja veab end edukalt jõuludeni välja!
Aga mis siis ikka - homme hommikuni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 21. September 2012, kl 06.57

Tere hommikut kallid kaaslangetajad!eye rolling smiley
Olen vist esimene,kes kaalu sisestab...uiui... tänane kaal 83,8. Miinus on pisike,kuid ikkagi miinus! ise olen rahul,sest tean juba eelmistest dieedikogemustest,et mis kiirelt läinud,see kiirelt tagasi.Ja vastab täiesti tõele! Ja õige ning tervislik kaalulangus on 0.5-1 kg nädalas. smiling smiley
Täitsa lõpp,mul on ikka täiega hasart sees sellepärast,et me duelli teeme! Minu esimene duell ikkagi! loodan,et rohkem ei pea neid tegema,et ikkagi see duell on tulemuslik meile kõigilethumbs up
Jään siis põnevusega teie kaale jälgima!
Edu kaalumisel!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.29

Hommik. tundub, et sõprus kaaluga hakkab vaikselt vedu võtma. rõõmsaks teeb see ,et üle pika aja algab number 7-ga, seega tänase seisuga 79,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 21. September 2012, kl 07.56

Tere hommikust!
Mina üldiselt kaalun ka end iga hommiku, et vajadusel korrektuure teha oma tegevuses, seda enam, et ma tegelikult kaloreid ei loe, vaid pigem lähtun oma sisetundest. Vähemalt see nädal on sisetunne õige olnud, sest kaal näitas 79,1kg.
Ma arvan, ega kellelgi ei ole selle vastu midagi, kui uneskõndija ka punti võtame. Aga uneskõndija võiks siiski ka oma tänase kaalu ka sisestada, sest ehk on seal väike üllatus.

Aga hoiatan varakult ette, et ei pruugi saada tabelit enne esmaspäeva siia riputada, kuna nädalavahetuseks sünnipäevale sõit. Esimene katsumus mul vaja läbida. Aga kui kõik numbrid täna enne 15.00 sisestatakse, siis saan tabeli juba täna siia riputada.

Ilusaid miinuseid kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 21. September 2012, kl 08.04

Oiii,kui ilusad numbrid teil!!smiling smiley
Ja uneskõndija saab ka punti!smiling smiley
oiii,ma olen nii elevil uue nädala pärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 21. September 2012, kl 08.28

Hommik!
Tore, et uneskõndija punti võtame! Ma tean seda tunnet, kui tahad maha võtta ja duelli saada ja enam ei saa! Sest on ju tähtis iga positiivne asi, et see va pagana kaal liikuma hakkaks!
Ja siis minu kaal -74,4 - ma kohe 3x astusin kaalule, et kindel olla hot smiley Aga nii ta oli! Super! Terve suvi ma ei arvestanud midagi, ei märkinud ja tegelikult ei mõelnudki kaalule. Lihtsalt lasin minna, sellega tuli juurde ainult 1 kilo. Selle sain maha kohe, kui septembrist märkima hakkasin. Ja siis nüüd kohe -1,1! No loeb ikka küll see duellivärk!
Tublid oleme me kõik!
Mul täna õhtul väike üritus, ilmselt natuke läheb asi käest, aga kuna olen autoga siis vähemalt alko kaloreid ei tulespinning smiley sticking its tongue out
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 21. September 2012, kl 08.56

Tõeliselt ilus algus duellitajatel. Minu kaal täna 81,2 kg. Ka mina olen igahommikune kaaluja ja nagu karmeegi toitumisel lähtun sisetundest. Teinekord on see sisetunne minu vastu vägagi helde smiling smiley, aga kaal ikka armutu.
Füüsiliselt olen siiani vägagi passiivne olnud - eks oma rolli mängis siin ka suur ülekaal, aga peamine põhjus ikkagi mugavus...Üle pikkade aastate tegin esimesed kepikõnni tiirud septembri esimesel nädalal. Kaalule see miinusmärki juurde ei toonud - kaal seisis paigal. Ilmselt keha muutus ootusärevaks perenaise toimingute suhtes. Ja nüüd siis duelli esimesel nädalal kohe miinus! Hurraaa...
Oleme tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 21. September 2012, kl 11.02

Lõunat,minu kaal siis näitas hommikul 81,5 smiling smiley Selline tore nr ,et pani kohe tahtmise rohkem liigutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 23. September 2012, kl 09.44

Minu kaal reede hommikul oli 77,5, pikkus 174 ja eesmärk miinus 9,5 kilo. Üllatust reede hommikul kahjuks veel ei olnud, aga täna hommikul juba natuke oli. Ehk saan ka järgmisel nädalal väikese miinuse . Yessss!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 24. September 2012, kl 13.08

Tere kaasvõitlejad!

Mina ilusti tagasi, aga kindlasti mitte nii väikese kaalunumbriga nagu reedelsad smiley

Kuid meie möödunud nädala tegija oli Zant, kes sai 1,1 kg kergemaks - palju õnne.

Kaaluga sõbraks nädala kokkuvõte:



Kahjuks pole Diora endast märku andnud. Kuid arvan, et kes pole 2 nädalat oma kaalu nr andnud või pole öelnud põhjust, et miks ta ei saa oma kaalu nr anda, siis võtan tabelist välja. Kuid loodan Diora peatsele naasmisele.

Uuel nädalal uue hooga edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 24. September 2012, kl 15.36

Jällegi pean mainima,et väga kena ja asjalik tabel! Ja tubli Zant! Ja teised oleme ka tublid,peaasi et miinus.
Minul endal oli ka päris raske nädalavahetus,käisin paar päeva sõbrantsi sünnipäeval ja eks seal sai kõike head,ja shampust,aga ka tervislikke snäkke. Ja kui ma täna hommikul nii igaks-juhuks ennast kaalusin,siis selgus et 700 grammi juures....oi oi..paha paha...
Aga sellest sain kohe indu juurde,et minna kaugemale metsa rattaga, kukeseeni taga ajama,ja siis ma seal metsas müttasin mõned tunnid. Süümekad kadusid kohe ära.
Ja nüüd pean ennast ikka ilusti jälgima,et kõik ikka tiptop ja toitumine tasakaalus.
Ise olen enda puhul tähele pannud,et kui tabeli järgi toitumine tasakaalus ei ole,siis on ka suurem näksimise isu...

Jõudu teile naised!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 24. September 2012, kl 18.05

Õhtust.
Kena tabel jah, ilusad numbrid kaspinning smiley sticking its tongue out
Aga et edasi minna on praegu raske - mingi paganama viirus on meie pere kallal, teised on ära põdenud, nüüd siis mina. Trenni ei saa ja mis siis toimub - tunne selline, et peaks nagu kogu aeg söömaangry smiley No ma ei tea, kus see iseloom on kadunud! Tütrel täna sünnipäev - ja kes sõi kõige rohkem shokolaadikooki - eks ikka mina! no ei tule mõistus koju! Naudi ja söö, mitte ära õgi! No loodan et homsest olen rajal tagasi, ei taha duellis peale ilusat miinust plussi näha.
Aga homme alles teisipäev, reedeni veel aega!
Olgem tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 26. September 2012, kl 09.15

Kuidas teil edusammud? Kuidas teie kaalulangetamise strateegia välja näeb?

Mina tegin eile esimese trenni üle pika aja. Praegu käelihased annavad tunda - aga nii mõnus tunnesmiling smiley Praegu proovin nädalavahetusega juurde tulnud kaalu hävitada, ehk ikka õnnestun kasvõi pisike miinus reedeks välja võluda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 26. September 2012, kl 09.36

Oiii,minul oli ka raske nädalavahetus,eelmise reedega olen siiani plussis 100 grammi.Tõsiselt loodan ka ikka miinuse saada reedeks..
Minul strateegiat nagu polegi,lihtsalt koostan terve päeva menüü õhtul või hommikul valmis,siis selle järgi kohe näha,kas toitumine tasakaalus.
Ja ma ei jõua ära oodata esmaspäeva,siis hakkab uuesti peale meil see kohalik aeroobika trenn,esmasp j neljap.Suvel trenne polnud,ja andis kohe tunda...confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 27. September 2012, kl 09.08

Võib-olla olete huvitatud Keha Arengu Monitooringust. Seal päris põhjalikud tabelid. Praegu soodushind kuni 15.10.

K.A.M.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.51

hommik. seekord üsna tagasihoidlik langus ( 78,5 ), aga see on siiski olemas. Vapralt edasi uude nädalasse. Olen vaadanud, et mõnel tipplangetajal läheb nädalaga 2 kg. on see tõesti ausalt ja tasakaalustatult toitudes võimalik (mõtlema panev). kuidas teil selle peale kella 6-te söömisega on, toimib/ei toimi, kas üldse jälgite kella?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.51

Teere hommikust armsad tublid kaasvõitlejad. Mina olin nädala algusepoole juba väga ilusas miinuses, kuid täna hommikul pean olema õnnelik, et jäin napilt vähemalt nulli.
Seega- uneskõndija- 77,5 ja tulemus sama, mis eelmisel nädalal.
Mul on üks väga tõsine probleem ja ma väga loodan, et täna see laheneb. Siis uuesti võitlusrajal tagasi.
Teile kõigile soovin täna hommikul suuri miinuseid ja loodan oma panuse ka ikka järgmisel nädalal anda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.01

Hommik.Minu kaal siis 80,7 vaikselt ikka väheneb aga olen ka igapäev trenni teinud smiling smiley
Mina söön küll peale kella 6 te, sest vahel saab toit hiljem valmis.Aga olen üritand jälgida ,et magama mineku ja söömise vahel oleks 2 tundi.
Ootan juba järgmist Reedet smiling smiley Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.33

Hommik.
Minu haigusenädal on läbi, mis on positiivne ja kaal ka positiivne ehk siis alguses tagasi 75,5.
Masendav! Minu puhul toimib tõesti ainult korrapärane treenimine ja toidukoguste jälgimine. Nii kui trenni ei saa nii on vaja õhtuti õgida! Hommik ja lõuna on korralikud, aga õhtu..... Kui trenni lähed, siis tead, et ei saa enne trenni palju süüa, sest muidu kogu aeg mulksub toit üles. Ja peale trenni ei tahagi, sest enesetunne super. Nutt ja hala! Aga mis siin ikka, täna saan trenni ja loodan et saan end järje peale!
Söögiajad tulevad meie peres nii nagu töölt jõuad. Tavaliselt 6 ja 7 vahel, mõnikord ka hiljem. Seega lihtsalt järgin koguseid, mitte niivõrd kellaaega.
Aga miinustajate üle mul hea meel! Tublid! Järgmine nädal tahan samuti miinusemuttspinning smiley sticking its tongue out olla!
Kena nädalavahetust kõigile! Meil päike paistab ja kuidagi ilus on olemine, vast mõjub see ka kaalulangusele!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.48

Hommikust kaasteelistele,

Minu kaal täna 81,0, miinus väike, aga ikkagi miinus. Eks need nädala sees koogi küpsetamised on siia oma jälje jätnud - nii maitsev ja iseloomu ei ole mitte suhu pista. Minul samuti sõltub söömine sellest, millal töölt koju jõuan - tavaliselt sööme mingi kella 7. paiku.
Oleme tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.19

Tere ilusat reede hommikut.
Mina kahjuks pean leppima väikese plussiga, sest kaal näitas 79,3kg. Aga eks tean ka põhjust. Alustasin lihastreeninguga (teatavasti lihas kaalub rohkem kui pekk), seega rasva% on tugevas langusessmiling smiley Nii, et mina rõõmustan siiski. Muidugi lootsin, et saan neljapäeva õhtul crosstrainerit piinata, aga kahjuks tulid külalised (külaliste üle hea meel, aga kahju, et ei saanud trenni teha). Muidugi sai eile õhtul tugevalt söödud ka, arvestusega, et teen selle tasa, aga muhkatki.
Mina üldiselt jälgin, et ikka peale 7 ei söö.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 29. September 2012, kl 14.16

Mina pean küll tunnistama, et söön ka peale 7-t. Õhtusöök on ka meie peres 6-7, nii nagu töölt tulles jõuab, aga peale seda veel võitlen ma endaga diivanil teleka ees. Mõnikord võidan mina, mõnikord mõni maiustus. Püüan, et sööksin sel juhul vähemalt ainult midagi värsket ja nüüd muidugi on abiks ka see, kui ma tean, et päeva norm on juba täis söödud ja rohkem ei saa.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 30. September 2012, kl 17.38

mul on jube masendus kaalu pärast...reede hommikul oli see 84,4 jälle..sad smiley
kalorid normis,toitumine tasakaalus,liigun ka natuke...aga ei midagi..
tunne on selline,et ma ei saagi kunagi kõhn(em)aks.
lootusetu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 30. September 2012, kl 19.07

Meie 2. nädala kokkuvõte on siin:



Seekord tabel kirju, kuid pole midagi, see vaid algus. Eks järgmine nädal tuleb kindlasti ilusam ja rohelisem.
Meie selle nädala tegijad on Unistaja, sässu ja teeline - väga tubli tulemus.

Kõige olulisem on mitte alla anda ja oma eesmärgi nimel ikka vaeva näha. Mina tuulasin youtube´is ringi, seal päris palju inspiratsiooni, kes on isegi 50 ja rohkema kilo kaotamisega hakkama saanud. Kui nemad saavad hakkama, siis saame ka meie!

Nii, et uuel nädalal uue ja tulisema hooga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 01. October 2012, kl 08.30

Unistaja ja sässu ja teeline on küll imeltemist värrt, et juba 2 nädalat stabiilselt ikka miinuses. Püüan järele teha.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678910Järgmine
Asukoht: 1 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.