Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 02. October 2012, kl 08.06

ja mina hakkasin alates eilsest uuesti aeroobikas käima,2 korda nädalas. Ehk saab ka siis paari nädala pärast paremaid tulemusi kui plussid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 02. October 2012, kl 11.04

Ma peaks ka minema. Vaatasin juba tundide aegasid...Olete nii heaks eeskujuks siin kõik

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 02. October 2012, kl 11.48

Tere, kas olen teiega liitumiseks lootusetult hiljaks jäänud? Liitusin hiljuti kaaluabi keskonnaga, algkaal oli 85,2 reedel oli kaal 84,4kg. Oleksin äga tänulik, kui võtaksite mind ka oma kampa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 02. October 2012, kl 12.04

No mina arvab,et see jääb tabelimeistri otsustada...ja üks meie osaline pole ka ammu märku andnud...kui siis äkki vahetada need... smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 02. October 2012, kl 12.10

oi, see oleks nii tore kui see õnnestub. See motiveeriks ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 02. October 2012, kl 13.31

Eks vahetame siis ära, paneme kpalandi tabelisse Diora asemel.
Tere tulemast meie sekka kpalandi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 02. October 2012, kl 14.05

suur tänu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. October 2012, kl 14.14

Tere uuele duellitajale ka minu poolt!

Minu trenniks on bodypump T, N ja P, bodybalance E ja K. Reede ja laupäeva jätan trennivabaks. Minu puhul toimib tõesti ainult toitumise jälgimine ja trennid. Lapsed on mul suured, mida siis ikka seal kodus õhtuti vahtida, parem trennis käia ja külmkapist eemal ollaspinning smiley sticking its tongue out. Sügisest kevadeni käin tavaliselt niimoodi trennis, suvel elan maal ja siis on muruniitmine minu treeningsmiling smiley Aeroobika pole minu jaoks, seal vaja igasugu samme ja keerutusi teha - korra koos tütrega käisin, no ei hakka ikka karu tantsimaspinning smiley sticking its tongue out
Olen siin keskkonnas päris kaua olnud- veebruaris saab 2 aastat. 10 ja natuke peale olen maha saanud, hiiglama aeglaselt küll, aga ikkagi.... Ise olen rahul, mis siis et nii aeglaselt. Eks kui noorem oled, siis läheb kiiremini, aga praegu - peaasi et läheb.
Tänane seis küll midagi positiivset veel ei anna, st et miinust ei ole kusagilt näha. Seedimine pole ikka veel korras, hakkasin nüüd linaseemneõli jälle tarvitama, vast see ajab korda. Praegu eesmärk on jääda nulli, mitte saada plussi kirjasmiling smiley Eks keha harjub nüüd ka treeningutega ja hoiab vedelikke kinni, nädalaga peaks organism aru saama, et nii on ja nii jääbkismiling smiley
Ega midagi, reedeni on veel õnneks aega - pingutame aga edasi!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 02. October 2012, kl 23.24

Ma sooviks ka teiega ühineda, kuigi hilineja. Mu kaal 80,1

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 03. October 2012, kl 12.23

Kellel kaalu vaja? tundub hea pakkumine VAATA SIIT

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 03. October 2012, kl 14.02

Ma pean tõdema, et ma olen võtnud karmid meetmed kasutusele, et oma kaalu alandada. Mul vaja oma sünnipäevaks 8 kilo alla saada ja see on kuu aja pärast confused smiley aga muidu.... olen vastu võetud või põlgate mind sellepärast smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 04. October 2012, kl 07.59

Kuu ajaga 8 kilo on küll pääääris suur plaan. Aga mine hullu tea. Mina ei saaks ilmselt hakkama sellise asjaga

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 04. October 2012, kl 08.35

Kuu ajaga 8kg on tõesti palju- see pigem teostatav jõuludeks.
Kui kellelgi vastu ei ole, siis võtame dixi kampa, aga arvan, et eesmärgiks oleks ikka jõuludeks see 8 kg maha raputada. Ehk paljastad oma saladusi, mis sul plaanis oli, et nii kiirelt alla võtta dixi. Nii palju võin öelda, et näljutamisest ei ole kasu, sest isegi tegin enne duelli 1 veepäeva, aga selle päevaga kadus hoopis lihast, pekk aga jäi kõik alles.

Aga peale dixi rohkem osalisi küll duelli ei võtaks, sest meil ikkagi duell juba 3 nädalat käinud.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 04. October 2012, kl 08.55

Hommik.
Tere dixi! Tule punti jah! Aga võta endale tõesti reaalne plaan jõuludeks 8 maha! Kui keha stressi läheb, siis on asi jama, et edasi liikuma hakkaks, läheb palju aega! Tean mida rääginspinning smiley sticking its tongue out Võta kuuga kasvõi paar kilo maha, see teeb ka enesetunde paremaks!
Aga endast siis niipalju, et olen hädas - no ei liigu see kaal kuidagi! Tegin eile supertoidu - tütar nii teatas - ja siis oli ikka endal ka vaja kohe mitu portsu süüathumbs down Pole ikka vaja midagi head teha, siis ei isuta ka! Õhtul küll käisin trennis, aga no ei mõika midagi. No eks homme hommik on tõetund! Täna bodypumpi, vast see paneb keha liikuma! Ja veejoomisega on kuidagi raske, mingi aeg suudan normaalselt juua, aga praegu - no kui päevas suudan 3-4 klaasi juua, siis on hästi! Ja veejoomine on kaalulanguse alus, seda ma tean!
Mis ma siis ikka rohkem heietan!
Homseni!
Olge tublid!
Ja paneme siis tabeli jah lukku!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 04. October 2012, kl 11.04

Tere, tänud, et vastu võtate. üksi on ikka raske võidelda. Mees kodus ka tahab ikka alla võtta aga talle tuleb nii kiiresti masendus peale... kuiikka päevas 300 g ei tule, siis ta on maru vihane. ja minu praegume SALADUS on [www.kirss.net] teen need 10 päeva ära eks siis näe, kui raske seda hoida on ja lisaks veel alla võtta. isegi kui tahaks endale mingi ulme kilo panna, mida alla võtta, siis see tabel ei lase! See vist paneb nö tervisliku kaalu, mis selle aja jooksul saab võtta.
Ma käisin ka kunagi bodypumpi tegemas. üksi oli jälle igav. Teen kodus velotrenaZööril 3x nädalas.Hoian raha kokku smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 04. October 2012, kl 11.06


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 04. October 2012, kl 11.28

Ma olen selliste dieetide puhul veidi skeptiline. Sai eelmine aasta proovitud Neera paastu, aga oodatud tulemusi ei tulnud, ning peale lõpetamist tuli nii suur isu, et suhteliselt lühikese ajaga tulid kaotatud kilod tagasi. Seega praegu söön kõike, aga piiran koguseid. Aga eks ootame tulemusi, kuidas see 10 päeva dixil kujuneb - igastahes palju edu.

Mina kulutasin raha treeningvideode peale. Õnneks see ühekordne väljaminek ja hiljem saab nende järgi nii palju treenida kui süda lustib. Kusjuures avastasin, et mulle meeldibki kodus üksi treenida - ei tea, ehk minule vanadus mõjub või lihtsalt see jube suur kõhtsad smiley

Homme järgmine kaalumine - ilusaid ja üllatavaid miinuseid kõigile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 04. October 2012, kl 11.39

kpalandi ja dixi - soovin teie pikkust teada, ja mis on teie eesmärgiks 21. detsembriks.

Teen ettepaneku kaalud sisestada enne kella 19.00 pühapäeval. Muidugi mida varem seda parem, seda kiiremini saan tabeli üles riputada.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 04. October 2012, kl 12.10

minu pikkus on 163cm ja oleksin rahul kui 10 kilo kergem oleks esialgu, kuigi pikemas perspektiivis tahaks muidugi ka number 6-te näha smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 04. October 2012, kl 20.55

Tabel jaa lukku siis nüüd! jahomme kõigile edu kaalumisel! Ilusaid miinuseid! ise käisin ka täna jälle aeroobikas,nii hea tunne on nüüd! loodan et lihas pole liiga paistes hommehommikul! tahaks kaa ikka pisipisipisikest miinust saada tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 05. October 2012, kl 06.24

Tere hommikust.
Minul läks väga hästi möödunud nädal, sest kaal näitas 77,9kg - selle nädala eesmärk sai täidetud.....jeeehot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 05. October 2012, kl 06.33

Tere hommikust kõigile kaasvõitlejatele smiling smiley minu kaal täna hommikul 83.6kg. Rõõmustamiseks pole jaksu... kuna olen natuke haigeks jäänud, siis on eriti raske oma isusid kontrollida. Täna veel tagatipuks õe sünnipäev. Loodan, et suudan kiusatustele laual vastu panna smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 05. October 2012, kl 06.56

Hommik!
No hakkas ikka liikuma ehk siis 75,4, miinus 100 g aga mis siis! Nädala alguses oli veel kaaluks 76,2! Niisiis sai nüüd organism aru, et peab hakkama korralikuks ja loovutama oma varusid! Eile küll sõin oma trennikalorid ka peaaegu tagasi, aga ju oli siis vaja. Eks siis täiskäik edasi!
Aga kirjutage, halage, rääkige - siis veidi lugemist ja kaasaaelamist ka!
Ise olen siis 2 lapse ema - vanust oi-oi- 20.12 saan 47! Et siis kas teen endale sünnipäevakingituse ideaalkaaluga või mitte! Ega mul see ideaal polegi nii tähtis, tahaks jõuda sinna 69-70 peale, sellega ka rahul. Ja siis seda säilitada. See kindlasti raskem. Aega õnneks on, sest nagu näha ei lähe see kaal kiiresti vaid suht visalt. Trenni püüan siis teha 5x nädalas, õhtuti, sest olen selline õhtuinimene. Hommikud mulle rasked, aga eks tuleb hakkama saada. Suviti elame maal, siis trennis ei käi, vaid hoian end niitmisega vormissmiling smiley Meil päris suur maa-ala, mida mina niidan muruniitjaga ja mees lisaks veel traktoriga ka. Et siis suvine trenn tasuta käessmiling smiley Sügisel aga kui lapsed kooli lähevad, siis kolime linna ja siis naudin klubitreeninguid. Sest mina pole ise kodus treenija - loen siin teiste blogisid, kuidas nad kodus trennivad - no ei ole minust seda tegijat, mina pean raha ära maksma ja siis olen korralik käiasmiling smiley Mis sa muidu tühja maksad, vaja ikka kasutada täisraha eest! Tütar käib minuga koos, mõned trennid on meil erinevad - tema käib tantsimas, mina venitamas. Poiss on laisk - tema ei viitsi, ütles et kui hakkab paksuks minema , küll siis läheb - ta praegu selline 1.85 ja kaalub 70kg, pikk ja kõhna. Tütar minust 1 cm pikem, kaalub 65. On normis - ei aja mingeid modellimõõte õnneks taga. 11-12 aastaselt oli selline ümarik, nüüd on kenas vormis. Tõin ta ka siia kaaluabi keskkonda, aga ega temast väga sellist märkijat pole, ega isegi ei märgiks, kui oleks normkaalus ja kaal ei kõigukssmiling smiley
Oh, hirmus pikk jutt saismiling smiley
Aga kena nädalavahetust ja anname aga tuld oma pekkidele!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.25

Hommik

Minu kaal siis täna hommikul 80,4. Seekord läks siis natuke aga vähemalt miinus smiling smiley Enesetunne on juba palju parem ja ka pükstle ja kõhule hakkab vahe tekima smiling smileyAga oleme kõik väga tublid, nagu ka eelmised nädalad ja paneme aga auru juurde. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.25

oiiijahhh...minu kaaluks täna 84,3. seega isegi 100 grammi on maha läinud.hakkas kohe kergem! järgmine nädal on kindlasti suurem miinus.
Tahaks tõsimeeli loota,et mul õnnestub nüüd koos teie kõigiga saada kaalu alla. Ma pole juba 1,5 aastat suutnud saavutada kaalu alla 80. Pean toitumisest kinni,liigun jne,kuid seisab.Targemad räägivad,et igal kehal on oma kindel kaal,millest allapoole saada on väga raske protsess.
Nüüd peab see õnnestuma!
Kindlat meelt kõigile!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.42

Tere hommikust.
Minu kaal täna hommikul oli 76,8, miinus 700 grammi.
Lootsin tegelikult rohkemat, sest eelmisel nädalal olin ju paigalseisja, aga asi seegi.
Mina olen 45 aastane ja 3 lapse ema. Kaks last on juba täiskasvanud, aga kolmas, pesamuna, on alles kolmene. Kaalus olen kõikunud 70 ja 90 vahel, nüüd on kindel plaan jälle alla 70 saada. Kahjuks ma olen väga distsipliinitu ja päris tihti söön oma normist rohkem. Aga isegi kui ma söön rohkem, siis sunnib kalorilugemine ikkagi vähem sööma ja nii mõnestki asjast loobuma ja küll see kaal ka siis tasapisi ikka allapoole vajub.
Edu meile kõigile ja kujutage ette, kui ilusad me kõik 21. detsembril välja näeme. Uued kleidid, mõnus enesetunne...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 05. October 2012, kl 11.13

Tere päevast!
Minu kaal peale dieedi alustamist - 2 kilo, seega 78.1. Pettunud. Arvestades,et lubati 7kg 10 päevaga!! aga jah, jutt jumala õige, et vamenaks saades tulevad need "pehmendused" väääga raskelt maha. Ma pole elus kaalunud niipalju , kui peale 4. lapse sündi. Olin veel vormis peale teis. Aga kui 3. ja 4. väikeste vahedega tulid, siis olin/olen nagu maakera! smileys with beer Vanust praegu veel 35 winking smiley
Loodan järgmiselt nädalalt vähemalt samapalju, sest dieet ju kestab veel!
Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 05. October 2012, kl 13.33

nonii minul nulli ring 78,5. ex olen veic laisk olnud, vähem liikunud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 05. October 2012, kl 16.12

Tervitus kaasteelistele,

Nagu eelnevatest kirjutistest järeldan, oleme ikka väga- väga tublid kilode põletajad olnud. Minu kaal täna 79,9! Juhuuu kaalul ees number 7. Terve nädala jooksul ei ole ennast liigutama saanud no ja eks põhjuseid leidub ka alati... Imetlen zantithumbs up- kuidas jätkub küll tahtejõudu 5. päeval nädalas trenni tee jalge alla võtta. Selles osas on minul väga suur tee käia. Ja kui aus olla, siis ega ma ei ole mingi 10. aastat mingis trennis käinudki - ei tea kohe millist valida selliste ümaramate vormidega. Spordiklubides ju sellised piitspeened trennitajad.
Mina olen ühe täiskasvanud lapse ema ja vanust 49. Siin keskkonnas juuni algusest (tegelikult jälgin mida suhu pistan mai algusest) ja paanis saada kaalunäit algusega number 6 ja loodan seda saavutada kallid duelliaaslased teie kaasabil ja toetusel.
Ilusat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 05. October 2012, kl 16.41

No nii kaasvõitlejad..see nädal olime kõik ütlemata väga tublid, sest see nädal pole meil ühtegi punast numbrit. Suur aplaus ilusa tulemuse eest.

Kuna me olime ka kaalunumbrite edastamises nobedad, siis tabel jõuab ka teieni juba täna.
Tuunisin veidike tabelit ja see näeb välja nüüd nii:



Edasi unistuste poole!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 2 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.