Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 07. October 2012, kl 15.17

jälle äge tabel!!! ja uskumatu et mõne nädalaga on kokku maha saadud 12 kilo!
mina muidugi pole sellele eriti kaasa aidanud,aga olen edaspidi hooooooliiikaaam!!! TUBLID!!!

ja mina kohe eii saa aru,kuidas ma peaks kaalu liikuma saama...masendus hiilib ligi...ja tal on kohvrid ka kaasas,tahab vist sisse kolida...
Palun jagage oma nippe confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. October 2012, kl 20.25

Õhtust.
Käisin täna tütrega bodyaerobic trennis - tütar vedassmiling smiley Seal sellised väikesed sammukombinatsioonid, peaaegu sain hakkama. Proovin mingit aeroobset trenni juurde saada, sest see on südamele ja kogu kehale hea. Muidu väga jõutrennid ainult.
Mulle sobib tõesti igapäevane trenn, see teeb mu kuidagi aktiivsemaks. Laupäeval siis olin kodus ja trenni ka polnud - ja millega see lõppes - ikka igasugu kraami pugimisega! Kuigi jah, laupäev on kalorilugemise vaba päev ehk siis nn patupäev, kus söön kõike mis meeldib. Seekord aga läks lõunani hästi, st sõin küll mida hing ihaldas aga noh nii parajad kogused. Õhtul aga väljus kõik kontrolli alt - oleks trenn olnud, siis oleks saanud kodust minema, aga ... Noh okei, mis siin ikka halada, pühapäeval sain end joonele. Seega reedeks tahan ikka miinust saada ja rohkem kui 100gsmiling smiley
Minu üheks kaalualandamise nipiks on see, et ma ei tarbi ühtegi light toodet - söön kõike tavapärast, aga lihtsalt väiksemates kogustes. Algul kui siia keskkonda tulin, siis oli hirm, et kõht jääb tühjaks, seega tuleb süüa light tooteid - neid saab ju rohkem! Pigem aga jäi mul kõht tühjaks, st ikka jäi tunne, et tahaks veel midagi. Nüüd aga kui söön seda, mida peres teisedki, siis on kõht täis, lihtsalt jälgin koguseid. Toitu ma eraldi endale ei tee, menüüd ei tee samuti järgmiseks päevaks valmis. Muidugi on mu toitumine üliharva tasakaalus, aga kui kaal enam üldse ei lange, siis hakkan seda vaatama.
Teine mida teen - supilusikas linaseemneõli hommikuti, see hoiab seedimise korras.
Kolmas - ei mingeid jogurteid - seal on palju suhkrut. Kohupiimakreeme söön küllsmiling smiley
Ja neljas - trenn.
Rohkem ei tule meelde, aga kuna kaal ikka natukese haaval liigub, siis lasen aga samamoodi edasi.
Edu kõigile ja - reede pole enam kaugel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 09. October 2012, kl 18.18

ma niii kardan reedet...täna hommikul käisin kaalul,ja pidin shoki saama!!! eile käisin jälle aeroobikas ja täna siis 1 KILO rohkem!!! kas see on tõesti võimalik et mul tuleb üleöö 1 kilo juurde tänu trennile??...no ma ei tea...

ja Zant, kas see linaseemneõli on apteegis saadaval?või ka tavalises poes?pole nagu ise otsinud seda. ja kas see teeb kõhu lihtsalt pehmeks või päris lahti...ma pole ise proovinud seda. Vahepeal sõin siis kookosrasva,aga see nüüd otsas ja prooviks miskit muud..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. October 2012, kl 07.33

Hommik.
Liisu1105 - minu eelmise nädala kaalutõus oli kindlasti trennist, sest keha harjub koormusega. Nii et ära põe selle kilo pärast - see on kindlasti trennist - küll maha läheb. Ma siin ise sain juba 74 piiluda, seega - rahu, ainult rahu! Mis raskelt maha läheb, see raskelt ka tagasi tuleb!! Oleme positiivsed!
See linaseemneõli - seda müüakse ka tavalistes poodides, apteegis on kallim. Ja kõhu teeb pehmeks, mitte lahti nagu näitkes figuura tee. Mina võtan hommikul supilusikatäie ja kohe kohvi peale, aga kes niimoodi võtta ei saa, siis võib lisada salatile. Avatuna tuleb hoida külmkapis. Eile nägin poes ka kookosõli, eks järgmisena proovin seda. Kas sa seda kookosrasva kasutasid toidus kuidagi?
Ja üks kaalulangetamisnipp tuli veel meelde - ärge nüüd mind pidage napakaks - aga tegin kõrva lisaaugu sellesse kohta, kus peaks olema punkt, mis seondub ajus söömisegasmiling smiley Tegin selle aasta alguses ja alates märtsist on mu kaal langenud. Näete mis usk teebsmiling smiley Arstidki ütlevad, 95% tervenemisest sõltub patsiendi mõtteviisist! Mu kosmeetik oli sellest mingist vene ajakirjast lugenud. Vot nii! Kes peab seda jamaks, siis ...... Minule on see abiks - nii nagu paljud panevad nõelu kõrva, et suitsetamine maha jätta!
Aga edu meile ja kirjutage!
Elu on lill kui kaal langeb!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 10. October 2012, kl 08.28

Zant,sul oli õigus!!! tänahommikuse kaalumise ajaks alates eilsest hommikust on langenud 800grammi,seega see trennija kaalutõusu jutt peab ikka paika. olen rõõmus jälle thumbs up
ja seda linaseemneõli lähen ka täna poest otsima.Proovin ära!
Kookosrasva kohta niipalju,et seda võtsin nii 1-2 supilusikat päevas. Ta on õrna kookose maitse ja lõhnaga,kuid paljusid härib see nn rasv ikkagi. Alguses on väga harjumatu.Kuid ise tegin sellega nii,et sulatasin vesivannil kookosrasva üles ja lisasin sinna ühe paki kookoshelbeid,segasin ära ja jahtuma.Aga jahtumise ajal peab purki vahepeal edasi-tagasi kallutama,siis jäävad helbed ühtlasemalt rasva laiali. Sellist segu korraga 1 supilusikas süüa on mõnus,rasv sulab märkamatult suus ära ja samal ajal saad helbeid vaikselt nakitseda. Mulle igatahes väga meeldis.
Aga nüüd on see otsas ja tahaks midagi muud proovida.Aga kunagi kindlasti teen veel seda.
Ja seda kõrvaaugu juttu usun mina küll ntx!smiling smiley Teeksin isegi,kui teaks kus teha!tongue sticking out smiley

Ja siis veel selline küsimus,et kas teist keegi on proovinud neid Oriflame kokteile??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 10. October 2012, kl 09.37

Kas ja kuidas see kookosrasv mõjus. Keerutasin ise ka eile õhtul selveris kookosrasva potsikut ja selle kõrval olevat kanepiõli. Ei osanud kummastki osta esialgu. Mõtlesin targematelt nõu küsida.
Kanepiõli pidi ka muidu erakordselt kasulik olema igas võimalikus mõttes, aga tahaks ikka praktikute soovitusi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 10. October 2012, kl 11.56

Hei,
kanepiõli kasulikkusest olen isegi kuulnud, eks tuleb ka see ära proovida kunagi. Mina kasutan õli lihtsalt selleks, et seedimine korras oleks. Kui selle ära jätan, siis võib mitu päeva minna, enne kui pean vetsu pikemalt istuma minemasmiling smiley Ja siis on kogu keha kuidagi raske ja paks. Õliga käib asi nagu kellavärk - hommikukohv, 2 võileiba ja mineksmiling smiley
Liisu1105 - oriflame kokteilidest olen kuulnud, kasutanud pole. Üldse ole elus igasugu jama proovinud, küll igasugu kapseid, herbalife mingeid jooke. Nüüd on mõistus koju tulnud - tuleb ainult toidu koguseid jälgida ja trenni teha, mingid imeasjad ei aita kedagi. Ma olen oma blogis kirjutanud ka, et meie emapoolne suguvõsa on kõik naised paksud (neid oli 7 õde) - sõna otseses mõttes, kõik kaaluvad 120 ja peale. Kaasaarvatud minu ema. Peale eelmise aasta insulti on ta liikumine jäänud ka ülikehvaks ja ütleme nii, et kui sa ikka pead sellist kere vedama, siis ega ikka jõua küll. Põlveliiges on läbi, operatsiooni teha ei saa, kuna süda on rütmist väljas, et süda joonde saaks, peaks rohkem liikuma - surnud ring. Seega võtsin endale eesmärgiks, et mina selliseks ei lähe! Pealeselle on veel suhkruhaigus ka meie peres levinud, nii et kui suudan end 70-71 vahel hoida, siis loodan, et suudan need haigused endast eemal hoida.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 11. October 2012, kl 09.43

Hommikust!
kahjuks käivad, jah, haigused, mitte mööda kivisid ja kände vaid ikka inimesi mööda. Aga kas õlide pidev kasutamine seede-elundeid laisaks ei tee?? muidu ju lahtistavaid teesid ei tohi ka kaua kasutada, et organism muutub laisaks, et ei hakka ise pärast normaalslt tööle?? tegelikult oleks ju norm, kui keha seedimisega ISE toime tuleb?!
aga eile lõppes mu 10-ne päevane dieet! Mõtlesin ja unistasin kuidas hommikul müsli piima imehästi maitseb... TUHKAGI! oleksin oma kodujuustu rohkem nautinud, mida juba 10 päeva näost sisse ajanud smiling smiley
Ja ega rutiinist nii kerge välja pole tulla. Juba tunnen, et on vahepala vaja, läheb siis porgandi kallale! smiling smiley
kaunist päeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 11. October 2012, kl 12.58

Kena pärastlõunat!
Lugesin dixi sinu kirja ja panen oma mõtted õlist nüüd kirjasmiling smiley Kuna häid rasvu peab teadlikult oma menüüsse lisama, siis mina seda õli ei arvesta kui seedimist korrastav kraam. Ma lihtsalt tarbin seda hommikul ja siis lihtsalt sellel on selline mõju, et peale sööki vetsu kimansmiling smiley Teede puhul on jah, et organism ise ei viitsi enam tööd teha. Kunagi kasutasin figura teed, nüüd pole enam ammu tarvis olnud. See on muidugi minu isiklik arvamussmiling smiley Eks kõik leiavad endale parima variandi, mis hea on.
Homme siis reede, täna kaalul ei käinud- eks homme on siis üllatus!
Edu kõigile ja armastage oma lähedasi!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 12. October 2012, kl 06.36

hommik, olete ikka nii tublid kõik, minu kaal see nädal 83.2kg. Töötan klienditeenindajana ja olen kahe väikse poisi ema, seega trenni jaoks aega ei ole lihtsalt. üritan siis vähemalt jälgida oma toitumist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.03

Hommik
Minul see nädal miinust ei tulnud kaal sama sad smiley Natuke petunud aga üritan nüüd tublim olla smiling smiley
Mina olen kolme lapse ema ja elan maal, kuhugi trenni sõitma ei hakka aga kodus kasutan wii fitnessi programmi nii palju kui laste kõrvalt võimalik.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.06

Hommik!
Minu kaal siis 75,0 - lootsin ikka natuke rohkem, aga olen sellegagi rahul. Eile õhtune bodypump oli raske - uhasin aga igale poole raskust juurdesmiling smiley Täna natuke selline paistes olek, organism ei andnud vett ka ära, mis trennis jõin. Aga see mööduv nähe, tänase-homsega peaks ära taastuma. Homme plaanis minna maale lehti riisuma, seega tuleb lisatrennipäev juurde. Eelmisel sügisel mõõtsin pulsikellaga, palju kulutan riisumisega kaloreid - no ikka uhkesti! Seega lisatreeningpäev sellesse nädalassesmiling smiley
Kpalandi - tean, et kui lapsed väikesed, siis trenniminekuks aega napib. Aga piisab tõesti ka toitumise jälgimisest. Kui ikka kulutad vähem, kui päevaks ette nähtud on, siis kaal ikkagi langeb. Kui trennis käid, siis lihtsalt on neid nn patukaloreid ka tagavaraks võttasmiling smiley Eks vahel tuleb ikka ette neid õgimispäevi (minul küll on), siis need trennikalorid natuke leevendavad olukordasmiling smiley
Palju teie päevakaloraaz on? Minul on ette nähtud 1946 sellise treeningkoormuse juures. Eile igaks juhuks kontrollisin ka BAV-i lehel, kas on sama - oli küll. Nii et mul tegelikult on kaloreid piisavalt, vahel lihtsalt söön pähkleid juurede, et norm täis saaks. Ja normi söön täis, sest mingi aeg üritasin hoida asja miinimumi peal ehk siis käisin trennis, aga liikumist kaloriarvestuses ei näidanud - ja mis siis toimus - kaal seisis või siis lausa tõusis! Keha läks säästureziimile. Siis saada kaal uuesti liikuma - läks pea 2 kuud aega, nii segamini lõi kõik!
Aga ilusat nädalavahetust kõigile!
Olge rõõmsad!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 12. October 2012, kl 07.59

Minu tänane kaal 84,3.
Alguses tagasi. No palun palun hakka liikuma!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 12. October 2012, kl 08.24

hommik. olen eriti tubli olnud, kaalunumber 77,4. mul on kaks last, väiksem alles 8 kuune, nii et olen kodune ema, ekstra trennis käia ei saa, kodustes oludes keerutan igapäev Health hoopi ja käruga jalutamine kui ilm lubab, lisaks kulutab kaloreid see, et ühe käega lükkan käru, teisega ohjan rihmaotsas siblivat koera grinning smiley . loodan järgmisel nädalal olla veelgi tublim. edu teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 12. October 2012, kl 09.30

Hommikused tervitused kaasteelistele,

Minu kaal täna 79,6. Jällegi treening=0 moody smiley, puhtalt toitumise tulemus. Nädalavahetusel plaanis väikene tapeetimine-värvimine ette võtta, kindlasti kulub sinna päris mitu kalorit. Unistaja kiri tuletas mulle meelde, et võimalus trenni teha ka wiiga. Võtan ette, hea vaikselt kodus harjutada.

Miinusgrammid kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 12. October 2012, kl 09.31

Tere hommikust.
Minul on täna väga tore hommik- kaal oli 75,8. Ei lootnud, et nii palju kukub, alles eile oli tüki maad rohkem. Olen hirmsasti rahul igal juhul praegu, eriti et sel nädalal ennast üldse ei liigutanud ja patustasin ka kaloritega mitmel korral. Järgmisel nädalal püüan olla füüsiliselt aktiivsem

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 12. October 2012, kl 09.34

Te jagate päris häid nõuandeid, peaks ka linaseemneid proovima, sest minu seedimine on ikka päris tuksi läinud. Ma pole nüüd peaaegu nädal aega trenni saanud teha, sest hüppeliiges paistes ja valutab. Ammune vigastus annab tunda päris kõvasti, nii et lonkan praegu angry smiley
Kõik see jalaga seonduv ajas mind nii endast välja, et kajastub ka kaalunumbris, mis näitas hommikul 78,5 kg (seega 600g juurde tulnud). Ma muidugi olin nii tubli, sest pool nädalat tegin veel valutava jalaga trenni, sest arvasin, et asi pole nii hull.
Uuel nädalal ei saa ma ka trennile loota, peab ainult kaalulangust toiduga reguleerima. Aga uuel nädalal pean vist arstile minema jalaga kui paremaks ei lähe.
Mina muidu 2 lapse ema, olen praegu töötueye popping smiley Aga eks omas majas palju tegemist, nii et igavust pole küll aega tunda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 12. October 2012, kl 12.57

Tere lõunast!

minul on lubatud süüa 1799 kcal. aga ma ei tarbi neid ükski päev ära. Kuidagi ei saa kokku! Aga kaal 77.4. Parasjagu. OLEN TUBLI!! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 12. October 2012, kl 13.22

Kõik nii tublid, tabel ilus, ainult mina rikun oma punase numbriga tabeli ilmetsad smiley

Igas tahes tublid tulemused.

See nädal tabel siis selline:



Jõudu ja vastupidavust järgnevaks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 13. October 2012, kl 08.44

Ja mina olengi kõige lootusetum kaalulangetamise juhtum... sad smiley
ei tea mina mis teha.
Ma LUBAN,et hakkan rohkem köögivilju sööma,ja vähendan oluliselt süsivesikuid.
Kas sellest oleks lõppude lõpuks abi???
Kuu aega möödas,aga mina ikka paigal...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 13. October 2012, kl 11.13

Hei liisu1105 - las keha harjub! Mõnel lihtsalt läheb asi aeglasemalt! Mina olen ehe näide - 1 aasta ja 7 kuuga 10,6 kilo maha saadud. Esimestel kuudel kehakaal pigem tõusis kui langes, üritasin siis lihtsalt kaalu säilitada, peaasi et ei tõuseks. Samas sain selgeks, kuidas toite märkida, kaaluda, jne. Esimene kaalulangus tuli alles 3 kuu alguses ehk siis olen tõesti rahul, et käega ei löönud! Kui langema hakkas siis tegin vea, millest kirjutasin enne - hakkasin trennis käima ja sõin vähem kui vaja - et ikka kiiremini läheks! Sellega jälle läks asi paigast ja mitu kuud läks aega, et kaal uuesti liikuma hakkaks. Küll saad hakkama! Suured eesmärgid lühikese ajaga ei tee midagi head, mõtle praegu kasvõi seda, et saaks aasta lõpuks 7 ette! Ma muidugi arvan, et saad rohkem alla, aga sea väikesed eesmärgid! Neid kergem täita! Alla anda ei tohi!
Eile käis mehel sõber külas ja tegi märkuse, et olen alla võtnud! Hea tunne, et nüüd juba inimesed saavad aru, et olen väiksemaks jäänud. Ega see kaalunr polegi ju nii tähtis, seda ju tead ainult sina, tähtis on ümbermõõt, seda näevad kõik!
Minu tänane lisatrenn lehtede riisumise näol jäi ära, seega tuleb kodus toimetada. Teen tortillarulle kanafileega - meie pere üks lemmikuid - teen ahjus ja panen ka juustu peale, 1 rull annab alla 400 kcal ja kõht saab mõnusalt täis! Kõrvale teen veel juurikaid - 3 pakki aedvilju - segan pannil neid niikaua, kui ära sulavad, siis lisan tsillisegu ja 1 karbi sulatatud juustu, segan ära - ja söövad nii mees kui lapsed! Ja kalorsus ja väike, jagub suur ports tortilla kõrvale!
Kui kellelgi on veel kavalusi, mida aedviljaga teha, et need mõnusalt maitseks, siis andke teada!
Ja ilus tabel jälle!! Küll varsti kõigil supermiinused ees!
Ilusat laupäeva!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 13. October 2012, kl 17.20

Tänud,Zant!smiling smiley
Nii hea ikka,et keegi toeks on!
Ma lihtsalt sellepärast nii mures,et kaalun kõik toidud täpselt täpse elektroonilise kaaluga ära,ja kirja.Vahel harva libastun midagi ampsama..
ja teen trenni 2x nädalas ja lisaks kodused aiatööd...lihtsalt raske on enesele kindlaks jääda,kui kuu ajaga isegi mitte 1 kilo maha ei lähe...kurvaks teeb..

Aga ma pean olema tugev ja järjekindel,ja teie toetusest on mulle suur abi!!!
Vääääga loodan selle nädalaga kasvõi mõnisada grammi miinust saada smiling smiley
Olge tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 14. October 2012, kl 16.36

nädalavahetusega on vist üle pingutatud, hommikul oli kaal taas 83.8kg. peale tööd lähen taas üle pika aja wii peale, peab ennast lõpuks kokku võtma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. October 2012, kl 18.05

Õhtust.
Minul siis läks eile täiega käest ära - kuni lõunani oli kõik ok, siis aga... küll oli vaja magusat, siis tundus et vaja soolast... No ei sobi mulle sellised päevad, kus suurema aja uimerdad kodus. Tegevusetus ajab sööma! Täna aga hoopis teine olemine - 3,5 tundi väljas rahmeldatud, nüüd varsti bodypump- kohe tunne reipam ja kõht saab täis ka vähemast toidust. Ja ei ole tunnet, et tahan seda ja siis jälle seda.... Napakas inimene - teoorias olen oi kui tugev, praktikas aga nõrk mis nõrkthumbs down Kaalul hommikul ei käinud, ei tahtnud näha oma eilse töö vilju! Homme kaalun, eks siis näha ole kas üldse sel nädalal on lootust miinusele. Aga noh - 21.detsember on ju veel kaugelspinning smiley sticking its tongue out Saab veel libastuda ja siis jälle korralik olla!
Uuel nädalal siis uue hooga!
Edu ja järjekindlust kõigile sel pikal teel!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 09.18

Minul on ka nädalavahetus väga halvasti mõjunud. Käisin täna hommikul ikkagi kaalul, et näha, mida eilsed kaneelisaiakesed (värskelt ahjust tulnud, lõhnavad, rosinatega- kujutate ju ette!) minuga siis täpsemalt tegid. Pahasti tegid. Nüüd on nii, et üritan nädala sees ikka tubli olla, aga hea, kui nulliring tuleb kasvõi.
Liisu, äkki on liiga leebe eesmärk sul ja sellepärast liiga palju kaloreid lubatud? Kui võtta pisut vähemaks, annab järsku hoo sisse?
Ma olen ka märganud, et kaal langeb mitte ühtlaselt, vaid nagu trepi astmeid mööda. Küllap tuleb sul varsti ka üks suur jõnks allapoole smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 12.49

jaaaa,äkki ma peakski vaatama üle oma eesmärgid ja füüsilise koormuse. Kui nüüd mõtlema hakata,siis kuu aega tagasi taasliitudes panin ma füüsiliseks koormuseks "üldse mitte või vääääga vähe". Aga nüüd käin trennis 2x nädalas,ehk siis tõesti see mõjutab ja jääb äkki soovitud kaalulanguseks toidust väheks...nagu piiran ennast täiega,ehk tõesti olen säästureziimile ntx läinud...kohe vaatan üle selle asja.smiling smiley
Kaloreid vähemaks olen endal ennegi pannud siin,kuid see pigem kaa hoiab kaalu kinni...
Ja kui treppidest rääkida,siis see minu kaalutrepp on ikka vääga imelike astmetega eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 12.59

niii,vaatasin üle need värgid ja muutsin treeningkoormust,ja voila!!! 300kcal saan rohkem süüa.Teen nüüd paar nädalat selle järgi ja vaatan,kas nüüd tõesti ehk hakkavad ka astmed tekkima minu terpil! spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 15. October 2012, kl 15.57

tänasest siis hakkan võitlema ka oma teise pahe ehk siis suitsetamisega... viimane sigaret oli eile õhtul, siiani on kõik hästi sujunud, kuigi söögiisu on justkui suurem kui tavaliselt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. October 2012, kl 17.08

kpalandi,sa oled nii tubli! aga leia endale mingi aseaine suitsetamisele,ntx kui tuleb suitsuisu,siis teehoopis tass rohelist teed smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 16. October 2012, kl 22.06

AAAA... miks jäätis nii hea peab olema ja enne ei peatu, kui pool liitrit juba kõhus!!
Kas kellelgi on mingit aimu, mis kaloreid mingi trenn kulutab? Rattasõit? Kaaluabi ütleb mulle, et 45 min kulutab 400!!!! kcal. Mida ma tõesti ei usu! Kas tund aega mitte umbes 300 ei kuluta?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 3 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.