Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 17. October 2012, kl 08.10

Jalgrattasõidu kalorid olenevad kiirusest.Treeningpäeviku alt annab erinevaid valida.Kas sul spidomeeter on rattal? Ise sõitsin soojal ajal koguaeg,ja kui spidokas katki läks,siis olin täitsa paanikas eye popping smiley aga polnud hullu,kehal oli lemmiktempo meeles,siis vaatasin lihtsalt kellalt aega.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. October 2012, kl 08.42

Hommik!
dixi -minu nippsmiling smiley jäätise koguste vähendamiseks on:
- ei osta kunagi suurt jäätist sügavkülma, kuna siis võtan alati kaussi suure portsu!
- ostan vahvlitopse valmis, kuna neid isegi 2 tk süües võib mahtuda oma päevasesse kalorihulka! Ja kuna ise armastan vaniljetopsi ja mees lastega shokolaadi omasid, siis vaniljet ostan alati vähem valmis Vahvlitops ainult 65 g, aga lahtist jäätist süüa pool kilo ära ei ole tõesti probleem!
Rattasõidu kalorid - hea oleks sul pulsikellaga mõõta, aga kui seda pole, siis mine kirss.net ja sealt vali kalkulaatorid ning leiad spordikalkulaatori. Nii saad teada. Ka minu arvates annab kaaluabi kuidagi palju neid treeningkaloreid, aga kuna neid ma tagasi ei söö, siis pole vahet palju neid antaksesmiling smiley
Ilusat päeva kõigile!
Ja päikest - meil Tartus täna laussadu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. October 2012, kl 08.51

Ja veel - tubli kpalandi! Minul sai 24.august maha jätmisest 5 aastat! Koos mehega jätsime, päevapealt. 2 kuud käisin suitsupakk käekotis, et kui närvid läbi lähevad, siis.... Et jätan maha iseenda pärast, mitte teistele näitamiseks! Ja siin ma olen - rahul endaga! Aga... juurde tuli 12 kilo - ei taha sind ära hirmutada, aga kõik kaal tuli sellepärast, et ei käinud trennis ja sõin mida tahtsin! Esimesed 3 kuud isegi kaal langes, sest käisin trennis! Kahju on sellest, et siis ei osanud seda keskkonda otsida, oleks tunduvalt lihtsam olnud! Ja poleks seda 12 kilo seljas ka!
Nii et otsi endale tegevust jah - see on õige, tegevusetus ajab meid sööma ja muude pahedega tegelema!
Edu sulle!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 17. October 2012, kl 11.34

suured tänud toetuse eest, eks isud suuremad tõesti kui enne, kuid üritan neid ignoreerida, mitte kuigi edukalt siiani küll, aga pole hullu reedese kaalumiseni on veel aega ehk õnnestub järje peale tagasi saada winking smiley mõtlesin, et äkki peaks ka endale pulsikella soetama, netist vaatasin mõnda, [www.pulsikell.com] kas see oleks ka normaalne, oskab keegi öelda? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 17. October 2012, kl 11.52

Mul on pulsikell olemas - polar, 11 on tagumisele küljele kirjutatud, vist siis näitab mudelitsmiling smiley Sünnipäevaks kingiti raha ja siis ostsin. Ei olnud just kõige odavam, aga minusuguse jaoks oleks piisanud tegelikult sellest kõige lihtsamast. Ma küll käin trennis palju, aga ma ei viitsi igasugu jama sellelt kellalt välja lugedasmiling smiley Mees vaatas,et saab kõiksugu asju teha, aga mulle piisab sellest, kui tean konkreetset trenni tehes palju kaloreid kulutan. Ehk siis kui hakkad endale soetama, siis mõtle mida teha tahad. Eks igasugu blogides on vast ka kirjutatud nende kohta. Vaatasin ka seda aadressi, mis sul kirjas, mul ka need asjad kellal olemas mis sellelgi. Arvan, et tavatreenijale täiesti piisav.
Edukat sportimist!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 18. October 2012, kl 07.15

Tere

Pole ammu siia satunud aga täna hommikul kaaludes plussis ja pidin turgutust saama ja tulin lugesin siin, tuju kohe parem.
Orifleimi kokteilide kohta võin öelda et minu jaoks liiga keemia maitseline lihtsalt ei suuda juua.
Õlisi ja rasvu mina ei kasuta, joon hommikuti hoopis healthy attitude coffee-d.Olen kuu aega joonud ja minul toimib,vetsus käimine nagu kella värk.
Loodan et homme ikka miinus tuleb,muidu nutan vist pool päeva patja sad smiley
Aga edu meile kõigile hommseks kaalumiseks hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 18. October 2012, kl 08.50

Unistaja, ära nuta. Minul tuleb sel nädalal kindlalt pluss, küsimus on hetkel ainult selles, kui suur ta tuleb. Kaal lihtsalt kargas üles kohe peale eelmise reede kaalumist ja kükitab nüüd seal ja ei kavatsegi enam alla tagasi ronidasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 18. October 2012, kl 20.09

ma siiralt loodan kõigile ilusaid miinuseid,endale kaa! aga kahtlen selles,sest tänaõhtune aeroobika oli ikka no nii vinge tambiga,et riided seljas olid täitsa märjad... ja kardan et homme suur pluss tänu lihastele... aga eks see tõehetk saabub homme.

EDU MEILE!!!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 19. October 2012, kl 05.16

tere varahommikut kõigile. Nagu eeldasin, olen peaaegu alguses tagasi, minu hommikune kaal on 84.5kg. Samas ma ei kurda, kui arvestada, kui palju ma olen isukestele järele andnud, et ei tekiks vajadust sigareti järele. Eile oli küll selline tunne et kohe tahaks suitsetada, lihtsam oli võtta ja süüa midagi head. Täna siis 5 päev ilma suicuta grinning smiley Usun, et järgmine nädal näitab taas miinust smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 19. October 2012, kl 06.27

Hommik

Nagu arvasin tuligi väike pluss, mina siis kaaluga 80.6
Aga pole hullu tean ka mis tekitas selle plussi (naiste värk), nii et järgmine nädal kindlasti miinus (loodetavasti) smiling smiley
Aga teistele ilusat miinust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 19. October 2012, kl 07.29

Hommik.
74,7 - ehk siis 300 g kergem. Lootsin rohkemat, aga noh naistevärk ajas asja vussismiling smiley Aga ikka miinus, õnneks. Eile oli üle hulga aja toitumine tasakaalus, aga... isegi kui trenni kalorid maha võtsin(mida ma tavaliselt ei tee) oli toitumine 106%. Oh, saiavorm on saatanast, mida ma muidugi teadsin, aga inimene on nõrk.... 226 g ja 604 kcal! Aga no oli ikka hea küll!
Täna ja homme trennivaba päev, eks näha ole, kuidas vastu pean. Mul päevade ajal mingi hull magusavajadus, õnneks kodus peale mee midagi polesmiling smiley
Kena nädalavahetust - homme lubas ilusat ilma, seega saab õues toimetada!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.12

niii,minu tänane kaal 83,9, seega LÕPUKS OMETI ka üks miinus mulle smiling bouncing smiley
olen ülirõõmus! kuu aega olen seda oodanud,ja nüüd siis lõpuks vist tasus ootamine ära. Ja olen päris kindel,et see kalorite hulga suurendamine toidupäevikus on sellega seotud smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 19. October 2012, kl 08.54

ma ei saa üldse aru, miks mu kaal tõusnud on! Üks õhtu ainult patustasin jäätisega, teised päevad täiesti korralikult toitunud. Vett olen hakanud vähem jooma, sellest vist. Peab ikka 2 l sihiks võtma. minu kaal siis 77,9 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.25

hommik, seekord siis kaal 77,0. miinus kena, kuid kannaatamatus, tahaks rohkem ja kiiremini.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 19. October 2012, kl 09.29

Hommikust kaasteelised,

Olen tähele pannud enda juures, et vedeliku tarbimine mõjutab ikka väga palju kaalu alandamisel. Püüan mingi 1,5 - 2 l päevas vett - teed tarbida. Ka supp läheb mul arvesse. Kaal täna 79,0. Ja jällegi füüsiline trenn = 0thumbs down - seeeest ajukümnastikat jooksval nädalal olnud üle määra.
Mitte väga toiduga patustavat nädalavahetust!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 19. October 2012, kl 12.18

Tere ka üle pika aja minu poolt.
kpalandi tõesti tubli, et otsustasid suitsetamise maha jätta. Mina õnneks ei suitseta, küll olen proovinud. Mina olen suhteliselt nõrga tahtejõuga, seega müts maha sinu ees. Minul ongi see nädal möödunud tegelikult vanas vaimus, ehk süües kõike mida tahan, aga minu üllatuseks oli kaal täpselt sama, mis eelmine reede, ehk siis 78,5kg. Kuidagi igasugune soov kaalu langetada on kadunud oma paistes jala pärast. Õnneks nüüd kõndida saab, aga mitte pikalt, siis annab jälle tunda. Trenni pole julgenud teha, kardan et tuleb siis tagasilöök ja trenni mõtted pean veel pikemaks ajaks unustama.
Liisu1105 - kannatus tõesti tasub end ära - palju õnne.
Trenni tegemisest rääkides, siis leidsin, et telefoni on võimalik laadida trenni tegemise app nt. endomondo.com (neid on veel) siis näiteks jooksmisel näitab ära distantsi, aja ja kiiruse. Hiljem võimalik arvutisse andmed laadida, ning saab oma marsruuti vaadata. Kõike polegi jõudnud lõpuni uurida, aga variante ja võimalusi palju.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 19. October 2012, kl 12.51

Kurb hommik, kurb päev... Kaal 77.2 täna hommikul. Praktiliselt tagasi alguses sad smiley.
Ei oskagi põhjust öelda. Loodan siiski, et suudan uuesti languseteele pöörata järgmisel nädalal.
Ei tahtnud kohe oma kaalu teatama tullagi siia. Nuuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 19. October 2012, kl 15.41

Tere kaasteelised (mulle väga meeldis teelise väljend meie kohta - kaasteelised)

Meil umbes 1 kuu koos veedetud, kuigi on mõnelgi motivatsioon kõikuma löönud, siis mina olen tegelikult kokkuvõttes kuu tulemusega rahul (muidugi lootsin oma tulemuseks ikka kõvasti enamat). Nii palju on juttu olnud, kiiretest kaalulangustest, mille tulemused ei jää püsima. Seega tasa ja targu.

Selle nädala tulemused on sellised:



Kannatlikkust ja uut jõudu uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 20. October 2012, kl 12.52

Ilus tabel, Karmee. Aga vaata, minu meelest kokku langetatud numbrid on samad mis eelmisel nädalal, mingi valem sealt vist puudu? Mina kahjuks vaid - 0,3 kokku langenud

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 20. October 2012, kl 14.22

Vabandust, aga pea pulki täis, ühel real jäi tõesti valem muutmata. Aga õige tabel siin nüüd:


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 22. October 2012, kl 20.15

jessas, kahe nädala pärast peaksime juba pool soovitud kaalust kaotanud olema. See on nagu ULME!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 23. October 2012, kl 14.41

minu puhul see kahjuks nii pole...hea kui jõuluks poole loodetustki maha saaks...
aga olen ikka järjekindel ja sama jäärapäiselt tammun edasi.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 23. October 2012, kl 15.09

Oi jah. Hetkel olen jätkuvalt plussilainel, nii et hea, kui ikka algkaalust üle vähemalt ei läheks. Aga jõuluks tahaks ikka kaalus alla saada, jätkan ka visalt, kuigi hetkel tundub, et tulutult.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 24. October 2012, kl 14.58

Hei,
mina ka kuidagi plussilainel. Ei teagi, mida teha. Eile õhtul oli kohe selline masendus peal, et ei tahtnud trennigi minna. Nädalavahetusel sai uhkesti väljas rabeletud, samas õhtul ka külas käidud ja head-paremat lubatud. Ja siin see on - kaal ei liigu mitte allapoole vaid üles. Kuigi jah - pole aastaid endale saanud lubada teksaseid nr 32/32. Tavaliselt ikka 34 või siis kui hästiläks siis 33. Ehk siis ümbermõõdud on seega vähenenud, seda ju tegelikult vaja ongi. Tühja see kaal - kuigi duellis tahaks ikka miinustes olla. Aga pusin ikka edasi, täna õnneks bodypump, see trenn mulle meeldib, seega õhtul trenni! Aga reedel siis ikka kaalume, olgu siis miinust või mitte! Tänasega tundub, et kui saaks 0-ringi, oleks super!
Ega midagi - pea püsti ja rind ette - ega siis me nii nõrgad ka pole!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 25. October 2012, kl 10.22

terekest kõigile, minul on need suitsuvabad päevad mõjunud nii hästi, et kehakaal oli vahepeal lausa 87.3 kilo; täna hommikul oli kaal 84.0, loodan et midagi juurde tänasega ei tule, sest tervis hakkab käest ära minema ja siis tahaks ikka ju ennast natuke hellitada winking smiley õnneks olen täna lihapoes tööl, seega ahvatlusi natuke vähem kui mu teises töökohas. võtsin kohe suurema koguse porgandeid kaasa, et siis saab vähemalt närida nii palju kui mahub ja samas jääb ikka veel ka õhtuks korralikult kaloreid üle smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 26. October 2012, kl 07.43

Hommik

Mina väikse miinusega, kaal siis 80,5 smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 26. October 2012, kl 07.51

Lumised hommikused tervitused kaasteelised,

Praegu koduaknast välja vaadates tundub maailm imeline- esimene lumi ja minu kaal näitab miinust. Tänahommikune kaal 77,9. Kohe pean hakkama Harjumaalt Pärnusse sõitma ja esimese lume ja libedusega see autoroolis olemine tekitab natuke kõhedust - õnneks sain eile rehvid vahetatud. Pikk nädalavahetus Pärnus toob mu teele ka toiduahvatlusi, aga eks proovin nendega võidelda. Ja nagu ikka kord võidab ahvatlus ja kord võidan mina...

Sulavaid (nagu esimene lumi) kilosid Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.17

hommik, seekord siis kaal 76,9 pisikene miinus, kuid siiski miinus

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 26. October 2012, kl 08.44

Hommik.
Nagu arvata võiski ei mingit miinust. 75,2 ehk siis pool kilo juures. Keha ei taha ikka midagi loovutada, mille ootamatult nädalavahetusel lisaks saabsad smiley On ikka raske küll. Olen muidugi rahul, et alates augustist olen jäänud siia 75 -76-74 vahelisele alale, aga ikkagi, tahaks vähemalt kilogi alla saada! Aga noh, tuleb edasi pusida, mul veebruarini leping, ootan kuna nad jälle soodust teevad, siis pikendan kindlasti. Mind KA lihtsalt hoiab rajal ja isegi kui vahepeal ei märgi, siis mingil perioodil on jälle hea vaadata, kui palju sa tegelikult sööd.
Nii et .... anname aga tuld oma pekkidele!
Kpalnadi - mingi aeg ma samuti vedasin omal kotis porgandeid kaasa, aga.. siin targemad kirjutavad, et porgandit süües muutub insuliini tase pea sama kiiresti kui magusat süües. Ja teeb selle tunde, et noh,,,, tahaks veel midagi. Seega minu varu on pähklid, kui vaja midagi nosida.
Edu ja päikest - meil samuti lumi maas, näis, kuidas libedaga auotsõit kujunebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 26. October 2012, kl 13.00

Päevast.
mul ka kaal tõusuteel ikka. aga avastasin, et kui ma panen päevikusse 1-3 trenni nädalas, siis tohib süüa ca 400 kcal iga päev rohkem! Tegelikkuses ma ei tee IGA PÄEV trenni. see tähendab, et nädalas sööd 4*400 kcal rohkem, mida eo kuluta trenniga!!!! Mina võtsin oma treeningud maha ja söön nüüd iga päev 1399 kcal koos väheldase trenniga. Vaatab. Lihtsalt minu loogika. Eks näis. Seekord 78,2

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 4 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.