Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 26. October 2012, kl 14.27

ärge nuur riielge minuga...kuid olen plussis ja suures...minu kaal 85,0.eye popping smiley
tundub,et esialgne treeningu suurendamine mitte millegilt 1-3 treeninguni nädalas algselt andis tulemust,kuid nüüd plussis suurelt...nii paha tunne on. Muudan oma treeningu ikkagi tagasi nullilähedasele siin.
MA EI TOHI ALLA ANDA! MA PEAN OLEMA TUBLI!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 26. October 2012, kl 17.33

Tere.

Liitun õnnetutega, kelle kaal ei lange. Mina täna hommikul 77,4, seega juba teist nädalat plussiring. Aga tegelikult on kaal nüüd uuesti juba languses, vahepeal viskas juba peaaegu 78-le välja. Nii et loodan, et saan ikka uuesti langusele tagasi ja jõuluks ikka tüki maad vähemaks, kui praegu on.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 27. October 2012, kl 07.05

tere, tundub et see porgandi jutt vastab tõele... mitu päeva suht suures koguses porgandeid närinud ja kalorid normi piires hoidnud ja kaal seekord lausa 59.9 sad smiley masendus tuleb peale, samas näen ju peeglist et kõht väiksemaks jäänud ja jaksu on palju rohkem... aga nyyd siis kohe niimoodi... nii et liisu1105 saan täiesti aru mis tunne see on kui ykskõik mis teed, kaal ikka ei lange...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 27. October 2012, kl 07.07

nii, ei saa ikka teksti ära saata enne kui oled selle läbi lugenud... minu kaal siis 89.9 grinning smiley tundub et tuleb kiiresti hommikukohvi ette võtta grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 27. October 2012, kl 15.52

Ma lugesin ka juba kadedusega, et kohe nii palju saab porganditega maha võtta smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 29. October 2012, kl 07.38

Tere
Möödunud nädal oli meil ikka suurte kivide ja kändudega, aga uueks nädalaks loodan ikka paremat.
Meie möödunud nädala kokkuvõte on siin:



Ikka jõudu ja jaksu edaspidiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 29. October 2012, kl 09.08

Minu mõtted on otsas!
No kuidas saada see kaal alla???
Ei taha minu keha neid kilosid loovutada...üks süüdlasi on kindlasti sügis ja jahenevad ilmad,mil keha hakkab hoopis polstrit koguma...
Aga minu kaal lausa protestib minema allapoole raseduseelset kaalu.
Isale ka kurtsin ükspäev,et rassin nagu loom tööd teha ja trennis 2x ja jalutan,ja ikka sama kaal.Isa ütles selle peale,et ega ma kõhnemaks ei saagi,sest mul see geenides,see tugev rannanaine eye popping smiley ja hakkasin siis mõtlema,et tõesti,nii ema kui isa poolt on kõik naised tugeva kondiga ja tublid töökad naised,samas mitte paksud. Meie suguvõsas pole mitte ühtegi piitspeenikest naisukest!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 29. October 2012, kl 09.40

Liisu. Ära kaota lootust. see on vana jutt, et meil sellised geenid. Kindlasti saad alla raseduseelse kaalu, lihtsalt aega läheb!
Teelise tulemus teeb küll kadedaks. Tahaks järgi teha!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 29. October 2012, kl 14.36

olen tugev,olen tugev! smiling bouncing smiley
ja kohe lähen õue riisuma! meil siin Liivi lahe ääres nimelt lund ei ole veel.Korraks tuli ja kohe läks kaa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 30. October 2012, kl 10.47

Liisu kindlasti Sa suudad kaalu allapoole suruda. Minu puhul aitab see, milliseid mõtteid ma kahe kõrva vahel ringi loksutan. Füüsiline = endiselt 0 confused smiley, kõik toitumise tulemus. Mingeid lisaained seni proovinud ei ole, söön seda, mida organism soovib. Õnneks ei ole mul väga tihti magusa vajadust. Aga pean pattu tunnistama, et eile sõin Pavlova kooki...Nii nämma. Ootan põnevusega aega, millal füüsilise liigutamise vajadus mõtlemisse jõuab - kuigi vahel isegi tekib juba selline mõttevälgatus.

Püsime teel!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 30. October 2012, kl 11.17

100% on asi kinni mõtlemises,olen ise ka sellest aru saanud. Sundida ennast ei tohigi tegelt,siis tekib mingi füüsilise asja vastu trots. Olen juba ammu mõtteid mõlgutanud kepikõnnist. Täna päris hea ilma ka,arvan et lähen teengi väikse tiiru =)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Krisku
Kuupäev: 31. October 2012, kl 14.14

Tere!

Kas äkki võimalik teiega kampa lüüa? Olen siin keskkonnas ~3 nädalat vaikselt ringi vaadanud ja andmed on oktoobri algusest olemas. Aga üksi kipub tuimaks asi kiskuma smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 01. November 2012, kl 11.25

Hommik!
Täna vaba päev, mees-lapsed saadetud - nüüd võib hommikukohvi nautidasmiling smiley
Asi on täiega käest ära - täna hommikuks saavutasin tagasi oma duellialgse kaalu ehk siis 75,5. Vahepeal olin juba 76,3! Õudne! Selleks et kilo alla saad, pead hullu vaeva nägema, aga et mingi 1,5 kilo juurde tuleks - no see tuleb nii lihtsalt et uskumatu! Trennis käin, toitumist nädala sees märgin. Nädalavahetustel jah söön ilmselt veidi rohkem, samas liigutan ka rohkem - ei tee küll trenni, aga maal muid toimetusi on küllaga. Ja näed mis siis see keha teeb! Blogis mingi aeg tagasi jooksis läbi mingi tekst selle kohta, et miks kaal ei lange jne. Mingi treener kirjutas - ja põhitõde - ei lange siis, kui sööd rohkem kui kulutad! Ja mingit loogigat selles pole, et keha hakkaks salvestama varusid ka ei ole - st meie kalorihulgaga vähemalt! Nii et muutsin siis oma kaloraazi väiksemaks - st treeningud jätsin sisse aga ajavahemiku panin lühikese, seega on mul nüüd kasutada päevas 1544 kcal. Olen õhtuti nüüd veidike nälga tundnud, aga olen siis teed joonud ja varem lihtsalt magama läinudsmiling smiley Nii et kui homne kaalumine ei tõota midagi head, aga alla ma ka ei anna, 70 peab ikka kätte ka jõudma!
Krisku - ei saa midagi lubada, kuna meil selline suhteliselt korralik kamp duellis, st et kõik saadavad oma andmeid ja keegi pole isegi siiamaani teatamata jätnud! Selles suhtes esimene duell, kus kõik asja tõsiselt kätte võtnud! Varasemates duellides jäi juba teisel nädalal kellegi andmed saamata. Proovi ise duelli algatada, küll leidub kaaslasi. Üksi on jah igav, duell motiveerib! Kui aga teised nõus on sind punti lisama, siis mina ainult tervitan seda - see kaalulangetamine on ikka paganama raske töösmiling smiley
Kpalandi, teeline ja sässu - OLETE NII TUBLID! Teeb kadedaks, aga seda rohkem tuleb ise pingutada!
Liisu1105 - ma ka pärit sealt tugevate rannanaiste suguvõsast - mu emal oli 6 õde ja 4 venda - kõik naised, kaasaarvatud ka mu ema kaaluvad 120 ja peale, pakun et tänasega võiks juba kirjutada, et 130 ja peale! Mina oma kaaluga tundun imeväike nende seas! Ja ka enamus nende tütreid on seal 100 kilo lähedal! Ja kõigil naistel on ka suhkruhaigus seoses ülekaaluga - kes võtab tablette, kes süstib. Mul veel õnneks pole, aga see on ka üks asi, millepärast ma oma kehakaalu püüan kontrolli all hoida. Aga - eks geenid teevad oma töö, aga on võimalus ikkagi end joonel hoida! Juba see on saavutus, et oled siin ja tegeled enda kaalu langetamisega! Et siis tasa ja targu, las keha harjub!
Kohe näha, et vaba päev - pikk kiri tulismiling smiley
Olgem siis ikka positiivsed, isegi siis, kui homne kaal ka positiivne onsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 02. November 2012, kl 07.34

Tere hommikust, ei mõista mina, miks mu kaal sellist numbrit eelmine nädal näitas.... sellist kaalu näitas ta vaid reede hommikul, peale seda ikka oli 85-86kg. Eile õhtulgi enne õhtusööki oli 85.1kg... Täna hommikune kaal 83.9 kg. Seega võrreldes eelmise nädalaga päris korralik miinus, müstika lihtsalt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. November 2012, kl 07.46

Hommik.
Mina siis täpselt alguses tagasi - 75,5 jäi ka tänahommikuseks kaaluks. Et siis seekord niimoodi.
Loodan, et järgmine nädal tuleb parem.
Kpalandi - sad smileysorry, et ei pannud tähele, et sinu nime ees polnud miinust. Vanainimese värk,prille ei kasuta, palun vabandust! Aga tegelikult oled ikkagi tubli - kakled oma kehaga nagu mina, jääme küll mõnel korral alla, aga... Me kanged eesti naised, ükskord me võidame niikuinii!!!
Tugevat tahetjõudu meile kõigile!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 02. November 2012, kl 08.29

Zant, ära muretse eks ikka juhtub, aga pea püsti, eks ükskord peab ju ka meie kaal langema hakkama... mõni aasta tagasi kui esimest korda selle keskonnaga liitusin, sain 3 kuuga 10 kg alla siis ka ei märganud algul mingeid edusamme, seega kannatlikkus ennekõige, ära lase ennast numbrist häirida vaid kiida ennast iga kord kui tunned ennast hästi, kas enesetunne on kuidagi kerge, kuigi kaal seda ei näita smiling smiley mõjub kindlasti päris positiivselt smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 02. November 2012, kl 08.53

Tere hommikut! Minu tänane kaal 84,8. Ja ikka laseb kaab üles-alla-üles alla.Aru ma ei mõista mis tal viga on! Äkki ma peaks oma kaalu ähvardama,et vahetan ta välja.... äkki siis hakkab ilusaid numbreid näitama...ei tea ei tea ei tea...

Aga see selleks. Ma sain üksxpäev oma treeningkompuutri kätte,Polar FT4. smiling bouncing smiley
Sisestasin kõik oma andmed ja mõõdud sisse,ja asusin siis proovima. Riisusin lehti väljas pool tundi.Ja minu üllatuseks näitas see kell mulle,et ma kulutasin selle ajaga 266 kalorit! Siis kontrollisin,palju kaaluabi kaloreid riisumisega kulutab,ja pool tundi andis ainult 130 kalorit....hmmmmm eye popping smiley
Eile oli väga kiire päev,et ei tulnud meelde kella kanda. Aga täna hakkan kohe majapidamistöid tegema,pesu ja koristamine jne,ja eks siis näha ole kui palju ma kulutan juba ainuüksi koristamisega hahaha

Pekkidele tuld!!!spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.00

hommik, vaikselt, kuid stabiilselt. seekord kaal 76,8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 02. November 2012, kl 10.09

Tere hommikut!
Minule on igatahes kcal vähendamine aidanud. Enne oli ikka liig mis liig! Aga kaal 77,5. Jõudu meile kõigile!!! the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 02. November 2012, kl 11.05

Hommik minu kaal siis 8o,2 äkki järgmine nädal saan seitsme ette smiling smiley

Edu meile !!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 02. November 2012, kl 19.38

Tere õhtust. Minu kaal 77,4. Ei edasi, ega tagasi, ikka sama koha peal. Aga ma ei kaota lootust, kui nüüd aus olla, siis eks ma olen ikka oma normi ületanud ka. Ólen homme parem, kui olin eile...
Tublid kõik, kes oma kaaluga võitlust peavad- vähemalt ei kasva ta meil kontrollimatult, vaid lõpuks hakkab ehk ikka isu vähenema ja keha vähema toiduga leppima ja küll siis see kaal ka alla läheb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 04. November 2012, kl 17.40

Mimu kaal 77,6. Sorry, olin levist väljas vahepeal.
Päikes kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 04. November 2012, kl 21.22

Tere kaasteelised!

Minu kaalulangetamine on väga tahaplaanile jäänud, sest sain tööle, ning aega kuidagi napib. Proovin mingil moel tööd ja pereelu klapitada. Kuna aga oma kodukülmkapist eemal, siis annab see positiivseid tulemusi tasa-pisi.
Mina olen teie üle uhke, et te olete kannatlikud ja ei anna alla - sihikindlus viib sihile!

Tabel meil siis selline:



Ilusaid numbreid uuel nädalal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 05. November 2012, kl 20.57

karmee,ära muretse,küll saad klappima need asjad! ja sa oled ju väga tubli olnud,ikkagi 2 kilo alla saanud! smiling bouncing smiley
küll lähevad teise kilod ka varsti kolinal!
alla ei tohi anda,eks winking smiley
vaata ntx mind,ikka üles alla üles alla,aga ei tohi alla anda!tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 06. November 2012, kl 14.52

täitsa lõpp,mul oligi õigus!
eelnevalt rääkisin siin,et sain endale nüüd polar ft4 treeningkompuutri.Ja see kinnitas mu kahtlusi,et ma kulutan rohkem kaloreid kui see kaaluabi treeningpäevik näitab. ühesõnaga riisusin õus lehti ja vedasin neid suure presendiga nii 3tundi ja 40 minutit...ja ohhhooooo missugune number mulle vastu vaatas!!! selle aja ja tööga ma kaotasin 1207kcal!!! USKUMATU!!!
niiet,tõesti,mu keha ei saagi kaalu alla lasta,kui ma niiiii palju kulutan (ainuüksi päeva esimeses pooles) ja söön ka ainult 1400 kcal terve päeva jooksul.mu keha hoiab kogu toidu kinni ja pneb varudesse.
nüüd olen jälil oma kaalu mittelangemise probleemil!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 07. November 2012, kl 14.33

Olen motivatsioonikriisis. Sest kaal ei lange ja isu ei alane. Ehk on homme parem päev.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 07. November 2012, kl 15.01

Sõber kaal oli täna hommikul helde - näitas ilusaid numbreidsmiling smiley Vist olen seisakust ja juurdevõtust üle saanud... Loodan vähemalt! Muutsin siis kaloraazi väiksemaks - ju toimib! Vastupidiselt sinule liisu1105 smiling smiley Aga eks igaüks peabki enda jaoks sobiva variandi leidma. Olen nüüd püüdnud ka tasakaalu jälgida - st et õhtusöögiga siis proovin toitumise tasakaalu viia. Hommiku- ja lõunasööki ma niikuinii paika ei saasmiling smiley Õhtul mängin siis pähklite ja puuviljadega niikaua, et kõik paika loksuks.
No vaatame mis elu toob. Trennis käin õnneks korralikult, no peab ju see kaal liikuma hakkama!
Uneskõndija - isu sain vahepeal joonele sellega, et tegin endale neid knorri pakisuppe- terve tassitäis ja 60 kcal. Proovi, äkki aitab. Mulle tundus peale selle söömist, et peale vedeliku jäi ikka kõhtu ka midagi. Mulle see mõte - kui kõht tühi on siis joo vett - ei sobi, sest see tegi mind alati näljasemaks, kui enne olin.
No nii, reedeni on veel aega - oleme aga tublid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 08. November 2012, kl 16.30

minule jällegi knorri omad ei istunud... kuidagi liiga lahja lurr tundus, seega eelistan ise maggi omasid mis minul täidavad kõhu ilusti ära. Seega ka suured ootused homse hommiku suhtes tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 08. November 2012, kl 21.02

edu meile homsel kaalumisel!smiling bouncing smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 09. November 2012, kl 07.38

Hommikut kaas võitlejad smiling smiley

Täna siis kaal 79,9 ja tuligi kaua oodatud 7 ette smiling smiley
Nüüd reipal sammul edasi.
Jõudu teilegi.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 5 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.