Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 09. November 2012, kl 08.02

minu kaal täna hommikul 83,6kg, seega taas väike miinus smiling smiley hoian pöialt ka teistele smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 09. November 2012, kl 09.05

ja käes ongi jälle tõehetk, seekordki tagasihoidlikult 76,7. peab mingeid muutusi tegema hakkama

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 09. November 2012, kl 09.08

Hommik.
Minu kaal siis 75,2 - no täitsa lõpp, vahepeal olin juba 74,5. No ei tea, mida see organism mul teeb, aga enne kaalumist siis ikka vaja kaalul tõusta. Aga jah, vähemalt seekord miinus. No mis siis ikka, tuleb edasi minna. Positiivne see, et juurde pole tulnud! Aga jah, lootsin seekord rohkemat... Aga ok, ei hala rohkem!
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 09. November 2012, kl 10.11

Hommikust kaasteelised,
Minu kaal täna 77,4. Visalt, aga ikkagi pisut näitab kaal miinust.
Päikeselist nädalavahetust meile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 09. November 2012, kl 18.08

õhtust
asi päikesest kaugel, ma hakkan nüüd siis masenduma. 78,0. ei midagi ilusat confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 10. November 2012, kl 11.47

Tere hommikust. Minul seekord 77,1- 300 grammi miinust. Olen hädine ja pahane enda peale, et kaal ei lange. Täna tütre sünnipäev, homme on oodata armsaid sugulasi ja pidulauda.
Lootsin, et tütre sünnipäeval on mul juba hooooopis teised numbrid kaalul sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 10. November 2012, kl 21.07

väga vabandan et alles täna sisestan kaalu,väga kiire oli, aga minu kaal reede hommikul oli 84,3.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 11. November 2012, kl 23.14

Tere kaasteelised!

Mina jõuan teie pingutustele vaid kord nädalas kaasa elada. Olete kõik tublid, ja uskumatu, et oleme
ikka veel koos. Mõlgutasin siin küll loobumise mõtteid, kuid otsustasin teiega koos lõpuni käia.

Meie nädala tulemused, siis sellised:



Ilusaid tulemusi uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 12. November 2012, kl 15.58

Lepime nii kokku,et meist keegi ei loobu enne 21.detsembrit!!!
Ei tohi alla anda....mulle nii meeldib see seltskond siin...kahju oleks kui keegi loobuks.
Tunnistan,et olen vahel isegi seda mõelnud,kuid siis tuleb mõistus koju,ja ütleb,et allaandes ma eisaagi kõhnemaks! Ja siis ongi halb mõte juba minema läinud =)
oleme ikka tublid,mis sest et meist osadel kaal soovitult ei lange!
Ja kellel langeb,neile ikka suured komplimendidthumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 13. November 2012, kl 15.42

Täitsa nõus sinuga liisu1105! Ise ka heietasin siin vahepeal mõtet, et jätaks enda traumeerimise järele - kaal volksab üles-alla, mis duellitaja ma ikka olen! Aga noh - natuke rohkem kui kuu jäänud, selleni pean vastu küll, tehku see kaal mis tahab! Et vähemalt ei andnud alla! Vaatasin oma mahavõtmisgraafikut - veebruarist 2011 kuni tänaseni 9,8 kilo. Aeg on pikk, aga number on minu jaoks korralik! Et siis vaadates tempot, siis peaks oma 5 kilo alla saama aastaga, nii et mis ma siin ikka põen, aega maha võtta küll, meie duell ainult mõne kuu käinudthe finger smiley Et siis ei anna alla ja veame end ilusasti 21.detsembrisse!
Reedese kaalumiseni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 14. November 2012, kl 11.56

Mul on ka hirmus motivatsioonipuudus. Iga reede mõtlen, et ei hakkagi enam oma tulemust saatma, mis tulemus see ikka on, seisan nagu õnnetu vai keset teie toredat kaalulangust. Nuuks! Kuna kaal ootamatult langusest tagasi keeras, siis kadus isu ära kaloreid ka kirja panna, ja nii ta on läinud. Ainult duellis osalemisest ikka kõhnemaks ei jää, tuleb ikka toiduga tagasi hoida.
Püüan vast ikka sabas tolkneda teistel, tundub, et sel nädalal kipub jälle plussinädal tulema. Oh häda.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 14. November 2012, kl 13.22

ja uneskõndija,sa pole ju ainuke! sa oled väga tubli,et ikka veel meiega oled,ei tohi loobuda. sina ise peadki olema "loll ja järjekindel" =) nii saabki kaal piki päid ja jalgu!
ise maadeln ka juba 2 kuud selle kaaluga,siiani ikka paigal,natuke trenni ja kodused tööd-toimetused ja ei taha ta liikuda...aga aga täna hommikul oli üllatus kaalul...ehk see üllatus suureneb veel kuni reedeni..thumbs up
me peame olema tugevad,ja vastu pidama,küll keha varsti aru saab,et meiega ei jamata the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 15. November 2012, kl 14.19

ma saan aru, et mõni kaalub ennast mitu korda nädalas!? mul kulub reedel ka mõni nimut mõtlemiseks, kas on ikka mõtet astuda? spinning smiley sticking its tongue out Kas sel mitu korda kaalumisel ka mõtet on?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. November 2012, kl 21.52

mina isiklikult kaalun ennast umbes 2 korda nädalas,kohustuslikul reedel ja siis nädala esimeses pooles,ntx teisip või kolmap. mind isiklikult see distsiplineerib ja samas ka motiveerib.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. November 2012, kl 21.53

ja ilusaid miinuseid kõigile homme!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 16. November 2012, kl 08.15

Hommik!
74,9 - vähemalt väike miinus. Las siis olla väike, aga midagi ikka!
Mina kaalun igal hommikul peale ärkamist ja vetsus käiku. Minu jaoks on see kõige parem viis end joonel hoida. On kogu aeg ülevaade, mis seisus olen.
Nädalavahetusel jälle maale - lehtede riisumisel ei tulegi vist lõppu! Tuleks lumi maha, siis saaks puhkusele. Kevadel tundub see riisumine kuidagi mõnusam, sügisel selline sunnitöö maik juures.
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.11

Hommik, mul seekord 0 ring, nundub, et see kaal ei soovigi väga mu sõbraks saada grinning smiley, aga sellegi poolest vapralt edasi. teile kõigile suuri miinuseid ja kena nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 16. November 2012, kl 09.33

Hommikust, minul kaal on ikka vist rikkis smiling smiley 79,3. Peab vist ikka trenni ka tegema hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.02

Hommikust,
Minul kaal näitas 76,9kg. Ma ausalt tunnistan, et ma ei jälgi praegu midagi, söön nii nagu isu on, isegi ka õhtul. Aga eks see külmkapist eemal olek on ikka kaalule hästi mõjunud. Praegu ei ole jõudnud enam trenni ka teha, aga vähemalt jalg on korras, ei tee enam valu. Eile sain tossud jalga, issand kui mugavad need ikka on, tekkis isu kohe jooksma minna. Krt, peab enda eest hoolit kandma ja end liigutama hakkama.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 16. November 2012, kl 11.47

Lõuant minu kaal siis sama 79,9 jälle seisan paigal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 16. November 2012, kl 14.11

minul seekord 0 ring sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 16. November 2012, kl 21.48

tere õhtut kaasvõitlejad! minu tänahommikune kaal 83,2thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 18. November 2012, kl 00.18

öised tervitused kaasteelised,

Minu kaal 77,0. Kaalun igal hommikul, siis kuidagi lihtsam motivatsiooni leida-hoida. Kahjuks ei saa järgmisel reedel kaalu edastada, kuna sõidan täna ära puhkusele. See kõik hinnas pakett paneb ikka minu tahtejõu kõvasti proovile. Aga ega ma ei pinguta ka - puhkus ikkagi. Eks siis kahe nädala pärast annan infot, kui suur pluss kaalule lisandus.
Tahtejõudu meile kõigile. Palun hoiame ikka kokku ja ei katkesta seda püha üritustsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 18. November 2012, kl 18.19

Tere kaasteelised!

Järjekordne nädal möödas, uskumatu kui kiiresti ikka aeg möödub. Kahju ainult, et meie kilod vastavalt meie ootustele ei sula.

Selle nädala tabel, siis selline:



Teelisele ilusat puhkust ja tugevat tahtejõudu! Ootame sind puhanuna ja ilusa kaalunumbriga tagasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. November 2012, kl 12.41

Hommiksmiling smiley
Just lõpetasin oma hommiku-lõunasöögi - täna vaba päev ja just ärkasinsmiling smiley Nii mõnus - saatsin hommikul mehe ja lapsed ära ja ise voodisse tagasi! Ja und jagus kella 12-ni! Ka kaal oli täna sõber minugasmiling smiley Eile tegin koormusvaba päeva, st trennis ei käinud ja õhtuseid kaloreid ei märkinud! Sõin kindlasti üle oma kalorite, nautisin pomelot - minu sügisene lemmik, samuti pähklisegu! Ja näed, kaal oli ka minuga rahul! Loodan et homme ka!
Nädalavahetus oli mul trennivaba, aga selle eest riisusin mõlemal päeval 4 tundi! Jube! Tundsin kehas mingeid imelikke lihaseid valutamassmiling smiley Aga pool sai ära, seega sel nädalavahetusel sama ees ootamas! Tuleks lumi maha, oleks asi korrassmiling smiley
Vaikseks on meil siin olemine jäänud - kõik pusivad omaettesmiling smiley Aga nagu jutt oli, keegi alla ei anna - veame ikka end lõpuni välja!
Edu ja päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 23. November 2012, kl 07.55

Hommik!
Kaal siis 74,2 ja 60% eesmärgist ehk siis minu ideaalkaalust täidetud! Super! 3 nädal järjest miinust, loodan et nüüd jälle kõmaki suur pluss ei tulesmiling smiley Motivatsioon on laes, olemine hea - mis hing veel tahad.
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.06

hommik. minul jälle nulliring, ei oskagi midagi arvata, samas ümbermõõdud vähenevad, riided jäävad ka justkui suuremaks. olen tähelepannud, et mida vähem end liigutan, seda rohkem kaalu langeb. peale aktiivset nädalavahetust sain isegi plussid kätte. mingi kummaline organismi vihje, et enne talve tuleb ikka varusid koguda grinning smiley teile pikki miinuseid ja rahulikku nv.-d

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 23. November 2012, kl 13.15

oioi...mina nüüd jälle natsa plussis...aga ajan selle trenni ärajäämise arvele,meil nimelt treener see nädal haige... minu kaal siis täna 83,6.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 23. November 2012, kl 15.06

Õhtust, mina nats alla saanud, 78,9. Juurde tuleb labidaga aga ära läheb lusikaga.teate sellist vanasõna? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 23. November 2012, kl 17.22

Õhtust

Minu kaal on ka siis alla andnud,täna siis 78,6 smiling smiley Mega hea tunne.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 6 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.