Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 25. November 2012, kl 22.26

Tere kaasteelised!

Järjekordne nädal möödunud, kahjuks rida meil seekord hõredam. Lõpuni jäänud vaid 1 kuu, nii et pingutame kenasti lõpuni.

Nädala kokkuvõte siin:



Ikka jõudsalt lõpuni ja ilusaid numbreid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 26. November 2012, kl 15.41

Hei teie,
ei anna keegi alla! mina tahtsin ka loobuda juba 2 näd tagasi, kui mingi 1,3 kilo mind ründas!! Natuke veel, kui selle kuu ajaga veel kilokese maha saame, oleme juba võitjad! drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 27. November 2012, kl 13.31

Tere

Ei tohi muidugi alla anda, mina juba loodan, et hiljem ka minuga koos jätkajaid oleks.
Pingutame ikka kõik koos smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 27. November 2012, kl 14.34

Hei!
Ei mingit allaandmist!
Otsisin välja oma viimased andmed duellist, kus me otsustasime cm mõõta, mitte kaalulangust. Kahjuks jäi see duell katki, kuna keegi ei viitsinud enam andmeid saata. Aga siis praegusega võrdlus:
13.04 oli viimane kanne:
kaal 79,6 - praegu 74,2 - seega -5,4 kilo
puus 109 - praegu 105 -4 cm
vöö 83,5 - praegu 80 - 3,5
Et siis mis tahan öelda - 7 kuuga sellised tulemused, pole ju paha! Las läheb aeglaselt, peaasi et läheb! Eks vanus teeb oma, noorematel liigub see kaal kindlasti kiiremini - mul endalgi peale poisi sündi - jaanuaris kaalusin veel 93,5, augustiks olin juba 69,5smiling smiley
Need siis minu mõtted - äkki andis kellelegi indu jätkamiseks - pole meil ju kiiret, tähtis, et kaal mille saavutame ka püsima jääbsmiling smiley
Edu meile kõigile!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 27. November 2012, kl 15.07

mina läheks jaanuaris ka veel kolm kuud edasi, kevadeni peaaegu cool smiley siis tuleb juba päikest võtma hakata. karmee peaks meiega ka jätkama, sinult tulevad need kaunid tabelid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 30. November 2012, kl 08.12

Hommik!
Sel nädalal siis väike pluss - 74,5. Aga pole hullu, 2 viimast päeva on kuidagi suur isutamine olnud - nahka panin kõik kommid, mida teadsin kodus olevatsmiling smiley
Nädalavahetusel siis nüüd uus trenn ma loodan (riisumise asemelsmiling smiley) - suusatamine, lund pidi palju olema. Otsisin kapist juba riided välja. Tuisk pidi ka järgi andma, nii et.....
Kena lumist nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 30. November 2012, kl 09.03

hommik, juhuu väike miinus, seekord siis 76,6. heh minul loobumismõtteid ei ole, kindel eesmärk on normkaalu saada, läheb kaua siis läheb. ma põhimõtteliselt ei ole omale oluliselt uusi riideid juurde soetanud. kapp paar numbrit väiksemaid ilusaid riideid täis, ei raatsi neist loobuda grinning smiley see on tugev motivaator kui pead koguaeg samade riietega käima. ilusat talvist nädalavahetust spinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.11

Lumised tervitused kaasteelised,

Minagi puhkuselt tagasi ja mis siin salata eks ikka lisaga. Tänane kaal 77,4 sad smiley, aga ma ei kurda - kõik oli tore, mis lisagramme tõi. Ja nüüd siis koos Teiega taas võitlusesse!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 30. November 2012, kl 12.22

Lõunat ka minu poolt.


Minu kaal siis 77,9
Tore et on edasi võitlejaid.

Lumist nädalat ja võitlusvaimu. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 30. November 2012, kl 20.30

Tere tublid kaaslased!
olen ise hetkel haige,külm sai ligi...ja nüüd on tagasilöök taaskord käes,tänane kaal 85,1.
kurvaks teeb,kuid ma ei tohi loobuda.ei loobugi. vabanduseks veel meie kõigi eest ütlen seda,et kõlm aeg ja meie kehad koguvad polstrit!tongue sticking out smiley ei saa me selle looduse vastu! aga varsti on jõulud ja siis saab jälle uue hooga ja veel innukamalt edasi minna.
mina küll panen edasi!
EDU KÕIGILE!
miinuseid,miinuseid,miinuseid!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 01. December 2012, kl 18.21

mina 78.8

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 02. December 2012, kl 21.30

Tere kaasteelised!

Paistab, et meil on mõned duellist loobujad, ei raatsinud veel välja jätta, et ehk ikka naasevad. Hoian pöidlaid!

Tabel siis selline:



Teeline on küll tubli olnud, sest vaid nii vähe juurde tulnud reisimisega. Mul tavaliselt juba ühe päevane autosõit lõppeb peaaegu kilogrammi lisandumisega.

Indu ja rabavalt ilusaid numbreid uueks nädalaks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: kpalandi
Kuupäev: 02. December 2012, kl 23.31

tere, vabandan et nii pikalt kadunud olin... aeg kadus kuidagi käest. minu kaal siis seekord oli 84.4kg taas plussis aga pole hullu, kyll ta ykskord ka langema hakkab, ma loodan

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. December 2012, kl 11.32

Kena talveilma kõigile!
Täna mul vaba päev, joon just hommikukohvi ja naudin elusmiling smiley
Nädalavahetus läks kuni eilse õhtuni hästi - sai teerajad ümber maja aetud, käisime Elvas suusatamas, avastasin, et olen vist elu parimas vormis! Esimene suusatamine oli nii kerge! Tavaliselt esimene kord nii raske, et jube, seekord sai lausa mõnuga 10 km sõidetud! Oleks veel sõitnud,aga teised tahtsid tagasi. Õhtul kodus oli poeg endale mingid moosiga küpsised ostnud ja talle ei maitsenud - no eks mul tuli siis see karp ära süüa! Pärast oli paha olla ja enda peale nii vihane! Aga mis siis ikka, nõrk on see inimeseloom! Tasuks kaal muidugi kohe pluss 700g! Paras mulle! Täna lähen õhtul bodypumpi, saan oma tavaellu tagasi!
Aga muidu superilm - nii palju lund, mõnus! Vaatasin just aknast välja, et peab lund minema lükkama! Kortermajade ees ju alati häda selle parkimisega, nüüd praegu autosid vähe, peaks minema ruumi tegema. Suht mõttetu töö selles mõttes, et kui ise õhtul parkima hakkad, siis kohta enam pole, aga ilm praegu niiiii ilus, et lausa kutsub välja! Ja kaloreid kulutab ka mõnusalt! Seega tuleb leida tobedas töös midagi meeldivat - ehk siis praegu kaloreid kulutada - ja saabki asi aetud!
Et siis selle duelli lõpuni 3 nädalat, peame aga vastu!
Kaunist päeva kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 04. December 2012, kl 12.36

Tere, ilma kohta: ma sain eile neli tundi lund lükata. Kõigepealt käisin 12-ajal, lund oli oma 20 cm ja siis õhtul umbes 15 cm. Kui olime lõpetanud maja tagant, siis lumesadu lõppes. ja maja ees oli jälle 5cm lund! MASENDAV! Kõik, mis ma sõin, läks õue! Ma lihtsal ei jõudnud rohkem süüa smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.46

Kena hommikut kaasteelised!
Lume lükkamine on saanud minu lemmik spordialaks winking smiley ja kaal on läbi selle minu sõber olnud selle nädala jooksul. Tänane kaal 76,7 juhuu.
Lumist nädalavahetust Teile kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 07. December 2012, kl 09.59

Hommik!
74,5 - ehk siis 0-ring. Olen terve nädala võidelnud õgimisega - ei tea mis lahti! Kõik vähegi söödav tuli nahka pista! Eile sain natuke end joonele, seega olukord veel päris hea - juurde ei tulnud, seisak ainult!
Et siis ilusat lumist nädalavahetust jah kõigile - et oleks seda lund ja lumelükkamist palju, küll siis kaal langebsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 07. December 2012, kl 11.16

hommik, seekord 76,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 07. December 2012, kl 17.53

Õhtut

See kord siis nats plussis kaal 78,2 aga ikka veel positiivne smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 07. December 2012, kl 20.15

oioi mulle toob päkapikk varsti vitsa või suukorvi sussi sisse!
minu kaal 85,7 AAAAPPPPIIIIIII
MIS TOIMUB???
no ma ei tea...haigus ikka oma töö teinud ja tänu sellele pole ka 2 nädalat trenni saanud minna...ja söök maitseb hea...
oiioiiioiiiiiangry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 08. December 2012, kl 12.52

Lumist laupäeva! Mina vaikselt kaaluga sõbraks saanud, 78,4

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 09. December 2012, kl 18.25

Tere kaasteelised!

Tore kuulda, et lume tulek on hästi mõjunud, ja tegevust jagub. Minagi hea meelega lükkan lund. See samal ajal endale kasulik ja saab midagi tehtud ka.

Nädala kokkuvõte:



Jäänud vaid 2 nädalat, nii et end kokkuvõtta ning viimane välja pigistadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 14. December 2012, kl 09.36

hommik. 76,5 tundub, et jõuluks vormi ei saa smiling smiley . uus eesmärk sünnipäevaks saledaks, 30-nes tulemas jaanuaris

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 14. December 2012, kl 10.32

hommikust, 78,1 Ma pole nädal aega toiduaineid sisse kandnud. Tundub nagu oleks asi käpas eye rolling smiley. Aga, jah, tuleb endale ikka uus ja pikaajalisem eesmärk seada. näiteks kevadeks maha 5 kilo thumbs up, oleks paras aeg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 14. December 2012, kl 13.52

Lõunat minu kaal siis 77,5 läheb vaikselt ja väga rahul smiling smiley
Edu teile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. December 2012, kl 18.46

Õhtust.
Ei saa kuidagi ma endaga enam hakkama! Kaal alguses tagasi ehk siis 75,5angry smiley Mitu kuud ja täitsa tühja! Ei teagi mis teha, motivatsioon on täiega kadunud. Eile püüdsin motivatsiooni leida riiete proovimisega, mis vahepeal selga ei läinud - no paar asja päris kobedad, üks seelik juba kahjuks laismiling smiley Aga ..... No mis siis ikka, eks tegelikult ju olen kokkuvõttes rahul, sest mõõdud on muutunud ju väiksemaks. Ja no ei ole kaalu 3 kuud alla saanud, mis siis - vähemalt pole algsest juurde võtnud, väike lohutus seegi. Blogides mõned kirjutavad, et jätavad trenne vähemaks, et keha puhkaks, ise seda ei taha, mulle meeldib lihtsalt trennis käia. Nüüd on nädalavahetustel ka suusatamine lisaks, seega jah - ju siis lihas kasvabsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Rohkem ei hala, aitab!
Ilusat nädalavahetust ja järgmise reedeni - loodame et maailmalõppu ei tule, saama ikka oma duelli ära lõpetadathe finger smiley
Jaksu kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. December 2012, kl 11.15

tere taas...eile oli elekter ära seega sisestan täna oma reedese kaalu... 84,8 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 15. December 2012, kl 11.16

oiiii,aga mu kaal on julangenud 900 grammi nädalaga,ma ei teadnudki smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 16. December 2012, kl 19.57

Tere kaasteelised!

Järjekordne nädal möödunud ja vaid üks nädal jäänud. Näha, et enamusel motivatsioon kadunud. Aga sihikindlalt ikka oma eesmärkide poole.

Nädala kokkuvõte:



Kas teeme viimasel nädalal kõigile "silmad ette" ja sulatame nende külmade ilmadega korralikult pekki?

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 17. December 2012, kl 21.24

Tere kaasteelised,

Ei ole mu motivatsioon kuhugile kadunud, lihtsalt ei olnud arvutit läheduses. Minu kaal täna 76,6. Paraku ei ole sellel aastal mul võimalik rohkem oma kaalunumbreid edastada - puhkuse ajal ei ole interneti võimalust. Oleks väga vahva, kui jätkaksime oma duelli ka aastal 2013. Ei oleks ise uskunudki, et see duellitamine mulle korda läheb, aga olen tulemusega rahul, kuigi püstitatud eesmärgini ei jõudnud. Oleme ju võitjad nii, ehk teisiti.
Kaunist jõuluaega ja tujuküllast aastavahetust! Kohtumiseni duellis aastal 2013!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 7 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.