Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 21. December 2012, kl 09.07

Hommik!
75,5 - alustasin sellelt kaalult ja lõpetan ka sellelsmiling smiley Mis teha, elu on karm aga õiglane. Kui vahepeal lased asja käest, ega siis ikka seda kaalulangust ei tule. Nüüd aastalõpuni ei kaalu ei märgi ei tee midagi, uuel aastal vaatan, kuidas edasi lähen. Mul veebruari lõpuni makstud, eks selleni proovin pingutada.
Kõigile rahulikku jõuluaega ja mürtsuga uut aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 21. December 2012, kl 12.59

Lõunat, lõpetan nulliga. kokkuvõtteks võin öelda, et üldiselt võib rahule jääda, natuke siiski maha läinud. teile soovin rahulikku jõuluaega ning teguderohket uut aastat.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 22. December 2012, kl 07.06

Tere
Minu kaal siis 77 loodan et jätkame kõik koos uuel aastal smiling smiley
Ilusaid pühi teile winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: dixi
Kuupäev: 23. December 2012, kl 04.47

Tere, vabandan et hiljem, mina seisan paigal kaaluga. 78,1. Ilusaid jõule ja toredat aasta lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: karmee
Kuupäev: 26. December 2012, kl 00.19

Tere kaasteelised!

Mina kahjuks sattusin lapsega haiglasse eelmine nädal, nii et ei saanud ei kaalu jälgida, liikuda, ega ka end kaaluda.

Üldine kokkuvõte:


Minul Kaaluabi kasutusaeg saab veebruaris läbi, ning ma ei kavatse pikendada. Proovin omal käel edasi liikuda.

Kõigile rahulikke pühi ja suurepärast saabuvat uut aastat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 01. January 2013, kl 17.38

Tere

Ilusat uut aastat.
Kas on meie seltskonnas soovijaid edasi liikuda?
Alustaks Reedel uue kaalumis ringiga.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. January 2013, kl 13.21

Hei Unistaja - mina liitusin Jaaniduelliga, seal tabelipidaja juba olemassmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 03. January 2013, kl 13.23

Jaanilahing 2013 oli õige nimismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 05. January 2013, kl 08.11

Ok tundub et siin vist edasi liikujaid pole.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 06. January 2013, kl 16.07

Tere ja ilusat jätkuvat aastat!
Mina oleksin selle tabeliga edasilliikujate hulgas..

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 07. January 2013, kl 18.23

Tore mina ka ikka loodan et keegi meie seltskonnast jätkas smiling smiley
Ootame reedeni äkki keegi ikka veel liituks meiega võin tabeli enda teha võta.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 08. January 2013, kl 10.31

Hei hei mina jätkaksin ka

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 08. January 2013, kl 17.48

Väga vahva Sässu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 11. January 2013, kl 08.49

Tere
Hakkame siis tänasest uuesti tabelit pidama.
Mina alustan 77,2 ga.

Jõudu siis meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 11. January 2013, kl 09.41

Hommik, peale pikki toidupühasid suutsin end plussi viia, seega alustan uut duellipidamist 77,7 pealt

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 11. January 2013, kl 10.57

Vahva on jätkata samas duellis! On saanud juba harjumuseks siia foorumisse kiigata, et saada inspiratsiooni kaasteeliste edusammudest kaalulanguse teel. Minu kaal täna 75,6.

Edulist kaalulanguse aastat kaasteelised!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 11. January 2013, kl 20.27

Hei,
mina kasmiling smiley Arvasin, et läksime laiali, aga näe - leidsin duelli uusti üles! Hea et meil pealkirjas see hüppav tüüpsmiling smiley Selle järgi leidsinsmiling smiley
Et siis minu kaal 73,5 - uskumatu, ise ka ei ususmiling smiley Nii vähe ma kaalusin 2002 aasta kevadel, kui hakkasin oma praeguse elukaaslasega sebimasmiling smiley Siis läks kaal kohe kolinal - 4 kuuga 12 kilo, aga.... Eks kui elutempo rahulikumaks muutus, nii tuli see kaal ka kohe tagasi.
Nüüd aga tegin korrektiive oma kaloraazis. See mõte mõlkus juba enne jõule, aga aasta algusest panin toimima. Ehk siis eesmärgiks seadsin esimese rea, et liikumine vähe või üldse mitte. See andis mulle 1267 kcal, selle söön täis ja kui trennis käin, siis trennikalorid söön tagasi. Ja tagsi söön need kalorid pähklite ja seemnete näol, rosinad ka. Ja ju see siis on mulle sobilik, või siis lihtsalt kaal kakles minuga selle eelmise duelli ajalsmiling smiley Täna muidugi lasin kohe rihma lõdvaks - trenni pole kuna käisin masaazis - sõin mõnuga saiavormi, kogus 250g ja 550kcalsmiling smiley Aga oli ka heasmiling smiley Kaloraaz lõhki, aga mis siis! Homme hakkan korralikuks!
Rõõmsalt siis edasi!
Päikest!
Ja kuna meid on vähe, siis ikka kirjutame, mida teeme ja kuidas läheb, mulle küll meeldib teiste mõtisklusi-heietusi lugedasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 12. January 2013, kl 09.55

Tere

Tegin siis meile tabeli kasutasin karmee tabeli varjanti loodan et ta ei pahanda smiling smiley
Tore oleks kui kõik ütleks mulle ka oma eesmärgid! Kuupäevad tegin esialgu 19 aprillini kui soovime sealt veel edasi minna siis pikendame smiling smiley





Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 12. January 2013, kl 12.44

Hei,
unistame siis suurelt - eesmärk 67,7 ehk siis KA poolt antud ideaalkaalsmiling smileysmiling smiley
Ilus tabel! Ja me kõik 4 kilo sees oma kaaludega, paneb pingutamasmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 13. January 2013, kl 11.37

Jah olen nõus, unistame SUURELT! Minule märgib KA soovitatavaks kaaluks 65 - olgu siis selline unistus! Külmutatud lisakilosid kaasteelised!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 13. January 2013, kl 15.19

minu eesmärk 60, alla soovitatut, kuid enne lapse sündi olin aastaid selles kaalus ning tundsin end suurepäraselt pealegi niipalju ilusaid riideid ootab kapis winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 14. January 2013, kl 06.39

Hommik

Astusin täna kaalule ja näitas juba 300g rohkemn kui enne, selised hommikud mulle ei meeldi sad smiley
Kirjutan kõik ilusti ülesse ja kaalun aga alla ei lähe uskumatu.
Aga alla anda ei tohi nii et ootan juba reedest kaalumist, proovin nüüd toitumise tasakaalu ka viia äkki siis ikka langeb.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. January 2013, kl 09.00

Hei,
sama siin - reedene hurraa (nädalaga -1,5) lõppes õhtuse saiavormi mugimisega, mis koheselt laupäevaks lisas +500g. Sellega siis võitlen, 100 on maassmiling smiley No ei oska niisama rõõmustada, ikka vaja end kohe mingi kaloripommiga premeeridasmiling smiley Aga hea oli küll!
Unistaja - Mingil hetkel jah keha jääb seisma, kuigi teed kõik korralikult, kaalud ja märgid ja arvestad.... Mina olin eelmises duellis ehe näide - 3 kuud ja kokkuvõttes ei midagismiling smiley Tegelikult midagi ikka - kaal ei tõusnudsmiling smiley Vahepeal sain kaalu minema siis, kui sain toidu tasakaalu - aga minu jaoks üldiselt jube raske, kuna ma ei söö niipalju süsivesikuid, kui siin lubatud on. Ma käin 5-6x nädalas trennis ja seega ma jääks ilmselt nälga, kui ma niivähe valku sööks, kui siin mõeldud on. Eks kõigil on ikka asi individuaalne. Ma siin ise muutsin kaloraazi ära - see võib olla mu languse põhjuseks. Eks näis. Aga jaanipäevani on aega ja maha vaja saada 5,8 kilo - no ei ole ju midagi hullu, 1,5 kilo kuus, peaks ju lihtne olema, aga....Kaalulangetamises ei ole midagi lihtsat, seda teame me kõik.
Olgem positiivsed ja mõnusaid miinuseid meile!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 18. January 2013, kl 09.33

hommik, käes ongi järjekordne kaalumine. mina seekord tugevalt plussis 78.6. laps oli haige, magamata ööd ning kiired ampsud tegid oma töö. uue hooga uude nädalasse. teile soovin sama suuri miinuseid kui ilmataat lubab nädalavahetuseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 18. January 2013, kl 11.19

Hommikust kaasteelised,
Minu kaal täna 75,1. Sässu poolt soovitud miinused kaalul on teretulnud! Unistada on tore...

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 18. January 2013, kl 16.28

Hei,
mina täna 73,2 ehk siis -300g, aga ikkagi miinussmiling smiley Nädalalõpp on olnud raske, punapühad tulemas ja siis olen ma tõsine õgija! Õnneks on see 2-3 päeva, aga ikkagi rikub kogu korralikuks olemise ära! Aga olen tubli edasi, täna trenni, seega saab vast nüüd joone peale tagasi!
Ilusat külma nädalavahetust kõigile! Mul tõsiselt kahju, et nii külmaks läks, tahtsin homme suusatama minna, aga sellise külmaga ei saa - treening peab mõnus olema! Seega äkki pühapäeval saab, pidi soojemaks minema...
Päikest ja ilusaid miinuseid kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 20. January 2013, kl 20.04

Tere

Mina alustan siis plussiga kaal 77,7 aga oleme positiivsed smiling smiley küll ta alla tagasi ka läheb.

Siin ka meie tabel.



Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 25. January 2013, kl 11.00

Tere kallid kaasteelised,

Minu kaal seisab paigal, seega ka täna 75,1. Ei saa kuidagi oma söögiisu õhtuti taltsutatud -sellel kuul on tööl olnud rohkem sebimist, sellest tulenevalt hiljem koju ja siis ei tea kõik mida ära sööks...Jah pean ka ikka endiselt tunnistama, et füüsiline liigutamine endiselt olematu. Loodan,et saabuvad selles vallas paremad ajad. Teile aga kallikesed miinust kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 25. January 2013, kl 13.37

Tervitused, seekord põhjust rõõmustamiseks kaal 77.9, et siis languse teel

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 25. January 2013, kl 17.42

Õhtust!
Minu kaal siis 72,8 - ehk siis -400g! Ise olen ülimalt rahul, sest pühapäeva hommikul näitas kaal mulle 75,7! Uskumatu, astusin kohe 3x kaalule, aga noh mis teha - naistevärk. Punnisin terve selle nädala ülikorralikult, et vähemalt nulli tagasi saada, aga mis tore üllatus täna - väike miinus! Nii et eks see kaal ikka enne ei langenud sellepärast, et kaloraaz oli minu jaoks suur. Nüüd vahel õhtuti - kui trenni pole - siis on ikka kõht veidi tühjavõitu, aga joon teed ja petan ära. Ja kaal langeb ka täitsa hästi - 02.jaanuaris oli kaalunr 76,2, seega on läinud maha täitsa kobedaltsmiling smiley
Kaunist nädalavahetust kõigile! Mul endal natuke raske see tulemas - läheme 2 päevaks külla, ega seal liitma lahutama hakkasmiling smiley Püüan silma järgi hakkama saada!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 8 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.