Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 27. January 2013, kl 19.06

Tere naised!

Jõutsin ka arvuti taha minul siis kaal 77,1
Olin nii õnnelik kui kaalule astusin smiling smiley
Tabel on meil see kord väga kena.



Edu järgmiseks kaalumiseks.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 01. February 2013, kl 09.57

Hei,
kaal täna 72,3 - ehk -500g. Rahul omadega, sest alates esmaspäevast oleme terve perega riburadapidi pikali maas - jube viirus kõrge palaviku ja köhaga. Kõigepealt langes mees, siis mina, eile poeg ja täna tütar. Pika peiteajaga see viirus. Käisin ka arsti juures ja kuna veri oli nii kehv, siis tehti ka gripiproov, õnneks seda polnud. Aga positiivset ka - pole arsti näinud mingi aastajagu, sain kiita, et vaatamata oma kehvale olemisele näen hea välja, kenasti maha võtnudsmiling smiley
Edu kõigile ja olge terved!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 01. February 2013, kl 11.49

Hommikused tervitused kaasteelised,
tänane kaal 74,6. Olen ka terve nädala haiguse küüsis olnud nagu Zantki-kõrge palavik, köha, nohu ja kogu skelett sellel baseeruva rasvaga on endast põrgulikult valulikult teada andnud. Ma ei ole isegi nohus olnud mingi 3 aastat ja nüüd selline vastik viirus. Täna juba olemine päikeselisem.
Hoidke endid!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 02. February 2013, kl 12.28

tervitused, suurest väsimusest unustasin eile kaalunumbri edastada 77,2. nüüdseks siis täpselt aasta ei ole ma ühtegi ööd saanud magada järjest rohkem kui 3 tundi, organism juba harjus sellise olukorraga,kuid sellel nädalal on tunne nagu kogu see väsimus jõudis korraga kohale. olen külastanud perefoorumeid ja lugenud kõikvõimalikke raamatuid, kuid kui pliks ärkab öösel, siis ta lihtsalt ärkab. ilmselt seetõttu ei taha ka keha rasvavarudest loobuda. kui mu kuldne magaja poiss oli 7.kuune oli mul ülekaalu 25kg, millest suutsin vabaneda 8 kuuga,toitumist jälgides. see oli 9 aastat tagasi. olen alati arvanud, et kui ikka väga tahta siis saab küll kaalu kontrolli all hoida, isegi võibolla natuke kriitiline olnud teiste suhtes. nüüd on sellepärast häbi, et ise hakkama enam ei saa.positiivne on see, et teosammul siiski langus toimub smiling smiley seega vapralt edasi.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 04. February 2013, kl 07.00

Tere ka minu poolt

See kord jälle vapustavalt ilus tabel,kõigi üle väga hea meel.
Ka meie haiguse küüsis õnneks mind pole ta veel käte saanud spinning smiley sticking its tongue out



Jõudu järgmiseks kaalumiseks smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.09

Hommik kaalunumber seekord 76,6

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.14

Hommik!
72,5 - ehk siis +200g. Polegi nii hull, kui arvasin - nädala sees oli +1kg, seega mis see 200g siis on! Tegelikult olen rahul ja mõõtudega - jaaniduellis on ka mõõdud sees - vöö -3cm, puus -4cm, kints -2 cm! Vot see on mõnus, tühja sest kaalustsmiling smiley Kuna eilsest juba tervis ka suht ok, siis loodan pühapäeval trenni minna, saaks tavaellu tagasi - tunnen nii puudust trennidest.
Kõigile mõnusat nädalavahetust ja olgem terved, haige olles kaal ei taha kuidagi alla minna!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 08. February 2013, kl 09.30

Lumised tervitused kaasteelised,
Minu kaal täna 74,1. Nii tore on lugeda - tunnen trennist puudust. No ei saa mina ree peale selle trenni minekuga?
Miinuseid kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 10. February 2013, kl 18.04

Tere ka minu poolt,see kord ka mina väikse plussiga aga pole hullu.



Palju miinuseid meile smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 14. February 2013, kl 10.53

Kaunist sõbrapäeva mu tundmatudsmiling smiley sõbrad! Tänu teile olen ma siin kus ma praegu olen!
Armastust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. February 2013, kl 08.55

Jätkuvalt plussis - seekord 72,8 - kogu aeg pidev nälg ja kalorite norm ületatud. Trenni sain ka nüüd üle 2 nädala, seega on lootust, et järgmisel reedel ikka mingi miinuse kätte saan.
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 15. February 2013, kl 09.27

Hommik. Zant tänud kenade soovide eest smiling smiley minu languse tempo aeglustunud, kuid siiski miinus 76,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 15. February 2013, kl 10.29

Tere kallid sõbrad -kaasteelised,
Minu kaal sama, mis eelmiselgi nädalal 74,1. No ei liigu kuidagi allapoole...Edu teile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 17. February 2013, kl 14.02



Tere kõigile.

Mina jätkan ka vanas rütmis,pole kaal langend ehk järgmine kord smiling smiley

Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.18

Hommik, jällegi on käes see kaalumise päev. nädal on möödunud laiseldes ning patustades, sellest ka ilmselt seisak, seega sama, mis eelmine kord 76,2

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 22. February 2013, kl 09.22

Hei,
palun mulle sama kaal mis eelmine kord - ei ole sel nädalal võimalik end kaaluda. Aga tean, et seis on kehv (naistevärk) ja ei saa end kuidagi reele tagasi. Trenniga on kõik ok, käin nädalas korralikult 4-5x, aga söömisega on täitsa jama, pidevalt söön üle - kogu aeg nälg. Püüan siis end hoida vähemalt sellel viimasel kaalunumbril, et juurde ei tuleks - see kah asismiling smiley Ootan nii kevadet, siis saab rohkem väljas olla ja ei tule neid söögimõtteid pähesmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 22. February 2013, kl 15.02

Tere kaasteelised,

Ei ole võimalik, et mina juba kolmas kaalu teataja meie duellis, kellel samuti kaal sama, mis eelmiselgi korral 74,1.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 25. February 2013, kl 08.13




Hommik minu poolt kahjuks minu kaal kilo võrra raskem,ei sa mina ka kuidagi reele aga alla ei anna ja punnin edasi.

Edu meile.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 01. March 2013, kl 09.25

Hommik seekord kaal 76

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 01. March 2013, kl 20.41

Minu kaal siis momendil 74,0

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 02. March 2013, kl 15.26

Hei!
Kaal 74,7 - ehk siis duelli algkaalust +1,2! Jube! Ei saa omadega mäele peale seda nõmedat viirust. Selle nädala kolmapäevast olen suutnud jääda kalorinormi piiridesse, trennis on ka jõud tagasi tulnud, seega lootus 6-ga algavat numbrit näha sureb viimasenasmiling smileysmiling smiley
Sel nädalal siis sedamoodi, aga pikendasin aastakese oma kasutusaega, seega aega on selle mahavõtmisegasmiling smiley
Täna suusatasin 13,5 km, homme lähen ka, kui sama ilus ilm on!
Kena nädalavahetust kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 04. March 2013, kl 11.25

Tere nased.

Mina jälle seisan paigal ei tea isegi täpselt kuidas aga enam alla ei lähe,aga alla ka ei anna punnin veel smiling smiley




Ootame nädala lõppu ehk siis parem tulemus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 08. March 2013, kl 08.50

Hommik.
Tänane kaal 74,3 - ehk siis ikkagi väike miinus. Olen rahul, vast nüüd saan hakata jälle vaikselt allapoole minemasmiling smiley
Kena naistepäeva!
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.01

hommikut, kaal sama 76. ise arvasin, et tuleb suur pluss,vähe liikumist olnud, kuid õnneks läks isegi hästi smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 08. March 2013, kl 09.04

Eelmises tabelis väike eksitus, mul langes 200 g. iga gramm on arvel smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 11. March 2013, kl 06.22

Tere ka minu poolt.
Sässu andestust vea pärast,iga gramm on tähtis, täitsa õigus smiling smiley
Mina ikka tammun paigal aga vähemalt pole plussi smiling smiley oleme positiivsed.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: sässu
Kuupäev: 15. March 2013, kl 08.19

Hommik seekord olen tublim olnud 75,7

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: teeline
Kuupäev: 15. March 2013, kl 09.45

Talvised tervitused kaasteelised,

Minu kaal seekord plussiga 74,3 - ei liigu kuidagi allapoole praegu see kaaluke. Kuid ei ole kaotanud lootust. Miinuseid kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Saatis: Zant
Kuupäev: 15. March 2013, kl 19.55

Hei,
minu kaal täna 74,1 - väike miinus, aga siiski miinussmiling smiley Raske on, need viimased 5-6 kilo ei taha minust kuidagi lahti lasta. Aga pingutan ikka edasi, suveni on veel natuke aegasmiling smiley
Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Kaaluga sõbraks hot smiley
Kuupäev: 17. March 2013, kl 06.29

Tere

Aasta tagasi hakkasin siis mina kaalu langetama,tasa ja targu olen 12 kg maha saanud winking smiley
Nüüd seisan paigal aga alla veel ei anna mingu või teine aasta otsa smiling smiley



Jõudu meile ja ilusaid miinuseid,

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12345678910Järgmine
Asukoht: 9 / 10


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.