Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9
KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 27. September 2012, kl 20.47

Tere duellitajad - tervisennekõike, uusmina, Rulla, Myyrike, 123keits, Katnes, Liilia ning rints. drinking smiley

Kokku sai meid siis 8 kaalulangetamise teel. Loodame, et asi õnnestub ja saame siit duellist tuge ja positiivsust.

ootan teie kaalunumbreid siis juba homme- 28.09 the finger smiley

Siin siis algne tabel

        Tervisennekõike   rints    uusmina    Rulla    Myyrike  Katnes  123keits  Liilia 

algkaal	      101         103.8     101.4      99.8      77.5     84      76.7      88
28.09		
05.10
12.10
19.10
26.10	

Nädal: 	
	
Kokku:


Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. September 2012, kl 07.11

Hommik kõigile smiling smiley

Minu numbrid täna positiivsed,ehk siis 75,8 (-0,9 kg). Olen väga rahul, kuna olin kindel, et tuleb positiivne nädal. Nimelt hakkasin trennis käima ja tundus, et tuleb ainult juurde. Sel nädalal olen ka üsna rangelt jälginud oma toitumist ja üleastumisi ei ole olnud.....võta näpust, see ikkagi töötab smiling smiley Lisaks veel niipalju, et trenni punkte ma ära ei söönud, nii on siin kunagi soovitatud!!!
Aa ja tahtsin lisada, et ka mina olen selle aasta ema, 22.jaanuar sain imeilusa tütre emaks ja lõpuks kaalusin 102,6 kg. Nüüd 8 kuud hiljem olen enamusest lahti saanud,aga viimased 7 jäid kuidagi kukile ja püksid kõik ikka pitsitavad, no mitte ei taha uusi pükse osta smiling smiley
Aga edu kõigile ja ootan huviga teiste tulemusi.
Võib ka kirjutada, mis sel nädalal oli raske ja mis mitte, teitele õpetuseks nagu!! smiling smiley

Keits

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: uusmina
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.19

99,3 eye popping smiley oi ma olin tubli. alguse asi. aga edasi võiks ju ka nii ilusti minna


ma muidu eelmise aasta ema. ja selle pika ajaga pole 105 pealt eriti alla läinud. aga nüüd peab minema. hakkasin tööl käima ja elu tempo kiire nüüd, pole enam vaid diivanil lebotamine

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.25

ja eriline boonus veel see kui alla 100 tuleb ex smiling smiley mõtle mis siis saab kui varsti 8 ees on ja reaalselt peaks see u jõuluks ju olema, niiet vägev igal juhul ja millised komplimendid siis tulema hakkavad....oioi vot see tekitab hea tunde smiling smiley)))

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Kuupäev: 28. September 2012, kl 08.53

Tere hommikust kaasvõitlejad!

Minu kaal täna hommikul 103 eye popping smiley, aga noh,teatud periood kuus,siis tunnengi end kui kerkinud saiatainas. mina ka kahe aastase lapse ema ( teised juba suured), seega ei ole veel rseduseelseid kilosidki alla saanud,kevadel korra nägin ikka 9 ka, aga siis jälle number kolmekohaline. Aga võtan end nüüd kätte koos teie abiga.

123keits! Väga motiveeriv postitus sul. .)

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.47

Ahoi tublid naised!

Mina täna küll tubli polnud. 78,5kg. Mu kaal kõigub nii räigelt, et mul hakkab paha, kui selle peale mõtlen. Aga homme-ülehomme on võimlemistreenerite koolitus - seega esmaspäeva hommikul ehk suudan end juba rõõmustada smiling smiley

Ja no 123keits - 26,8kg - ja seda 8 kuuga! Respekt!!!!


Ilusat algavat nädalavahetust.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 28. September 2012, kl 10.52

Tere kõigile smiling smiley

Minu kaal täna hommikul 100,6 ehk siis muudkui paisun sad smiley
Olen ka kohe-kohe 2-aastaseks saava lapse ema (esimesed kaksikud juba 12 aastased) ja peale sünnitust ei ole õnnestunud midagi maha võtta, kipub ikka juurde tulema.
Olen siin juba 12 aastat oma kaaluga jännanud ja enne viimase lapse sündi sain juba nr 7 esimeseks numbriks, nüüd tuleb jälle otsast alata smiling smiley. Natuke väsitav on, aga olen otsustanud seekord oma eesmärgini jõuda ehk 68 kg peale.

Kus te trennis käite? Mõtlesin proovida Fittesti + kepikõnd.

Kena päeva smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. September 2012, kl 11.16

Ei siin ei ole midagi, tuleb tugev nägu pähe teha ja teistele näidata, et vot suudan küll....mõtle kus siis imestavad. Mäletan kui käisin kunagi kaalujälgijates ja võtsin alla u 10 kg (no nüüdseks on need tagasi nagu ikka) ja siis ei suutnud sõbrad-tuttavad ära kiita. Elu oli kohe ilus ja tahan sinnamaale jälle ennast sundida. Kui keegi pakub jälle kooki vms, siis tuleb lihtsalt õelda EI AITÄH, uskuge mind, kui koju lähete, siis on sajaga hea meel smiling smiley (ja mitte nagu minu ämm...vahest võib......EI VÕI ja eriti siis kui ta teab, et hakkan kaalu jälgima, tuleb suure õunakoogiga ja ütleb, EINO VAHEST VÕIB smiling smiley......küll ma talle seekord näitan!!!....

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 28. September 2012, kl 11.59

Tervitus!!!

Oi kui supertublid te olete ja kui lahedad postitused teil!!! Väga motiveerivad!!!
Õnne kõigile, kes kaotasid ja pea pysti teistele.. järgmine nädal läheb kindlasti paremini..

Ise täna 103,2 seega miinus 600 gr...the finger smiley olen rahul, sest liikumist ei ole nii palju kui oleksin tahtnud.. aga järgmine nädal pyyan juba rohkem.winking smiley

Olen tegelikult terve elu nn paksuke olnud.. peale esimese poisi (8 a) syndi paisusin veel ja ameerikas elades veel topelt. eelmine kord siin kaaluabis suutsin alla võtta 25 kilo, seega asi toimib....Mind aitas vee joomine, liikumine ja ikka kalorite lugemine. igal reedel peale kaalumist lubasin endale natuke rohkem seda, millega nädala sees tagasi hoidsin ja see hoidis isud ilusti kontrolli all.

Njah aga nagu ikka tekkis stressirohke aeg elus ja nii hakkas kaal vaikselt tõusma ja oodatud rasedus tõstis seda veelgi... peale synnitust augustis kaotasin kyll 15 kilo aga see laks vee arvelt. Siin ma siis olen ja loodan, et õnnestub taas.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Katnes
Kuupäev: 28. September 2012, kl 12.34

Tervisi kõigile!
Minu tänahommikune kaal 83,4 seega-600g. Olen 181 cm pikk ja peaaegu normi piires KMI-ga, seega üritan langetada tasa ja targu. Vanust ka juba 42. Olen 4 lapse ema, hetkel kodune, lapsed siis vanuses 22, 5, 4, ja 2 aastat. Pean ennast tohutult tagasi hoidma, et mitte laste maiustuste jääke süüa. Tohutu näksija olen ka, külmkapp on lähedal smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 28. September 2012, kl 14.54

aa ja trenn siis. Mina käin kom korda nädalas trennis. Esimene kõht-selg-käed, teine touning, ehk kogu lihastreening ja kolmas käed-selg-tuhar, niiet kõik kohad trimmitud.Kui aega, siis üritan ka jooksma jõuda smiling smiley ja kuna ämm mul jube jooksumutt (45a), siis ega ma ei saa ju kehvem olla (28a) smiling smiley, nojah tal hullult ilusalt sivakad,saledad jalad ka tänu sellele....paneb mõtlema....

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Liilia
Kuupäev: 28. September 2012, kl 17.25

Täpselt 90 näitas kaal.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 28. September 2012, kl 20.11

No nii, siin siis uus tabel uute andmetega....Super tubli oli uusmina... aplaus talle aga ka koik teised... vahemalt oleme koik siin ja tegutseme oige asja nimel.. kas pole?

        Tervisennekõike   rints    uusmina    Rulla   Myyrike    Katnes   123keits   Liilia 

algkaal	      101         103.8     101.4      99.8     77.5        84       76.7       88
28.09	      103	  103.2      99.3     100.6     78.5        83.4     75.8       90
05.10
12.10   
19.10
26.10	

Nädal 	     + 2.0        - 0.6     - 2.1     + 0.8     + 1.0     - 0.6     - 0.9     + 2.0
	
Kokku:       + 2.0        - 0.6     - 2.1     + 0.8     + 1.0     - 0.6     - 0.9     + 2.0



Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 29. September 2012, kl 10.06

Uusmina sajaga tubli ja vahva kui kahekohaline number on ex smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: uusmina
Kuupäev: 29. September 2012, kl 18.35

ma siin viimasel ajal olen muudkui kõikunud kahe- ja kolmekohaliste numbrite vahel. Aga nüüd katsuks ikka tubli olla ja sest nõiaringist välja astuda. Riided kõik kapis ootavad

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 30. September 2012, kl 08.58

hea suhtumine smiling smiley et me enam kolme numbrit reas ei näeks!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Kuupäev: 01. October 2012, kl 08.31

Tere ja ilusat algavat nädalat teile! Meil siin kuidagi vaikne? Kas kõik pusivad omaette? nädalavahetus möödus korralikkuse täe all. isegi kooki sõin ainult tükikese,ikka kaaludes ja andmeid sisestades. siinse süsteemi juures ei meeldi see,et kui otsin mingit retsepti,siis pean kõik lehed läbi lappama .( aga edu meile! ahjaaa, mul ei ole peale koduste tööde mingit liikumist,vajalik on leida endale trenn.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: kodukoht
Kuupäev: 01. October 2012, kl 12.42

tere!

Soov ka teiega ühineda, kas veel võimalik?

tervitustega,
kodukoht 87 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 01. October 2012, kl 13.48

Tere tere....

Kuidas teistel nädalavahetus möödus?? Olin suhteliselt tubli ja püsisin kalorite piires, kuid valgud kipuvad iga päev üle normi minema.. pole vast hullu. Minagi sõin nädalavahetusel koogitükikese, kuna mees nõudis õunakooki... tehtud see sai aga vähema suhkruga kui tavaliselt. thumbs up
Minul ka suur liikumine puudub.. pisikese kõrvalt on trenni keeruline minna. Käin siis vankriga võimalikult palju jalutamas ja pikendan teed, mida läbin. Siin kaaluabis panen liikuvuseks ka vähe või üldse mitte ning liigutud kaloreid ära ei söö....

Ilusat algavat nädalat ja kaalulangust !!!drinking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Liilia
Kuupäev: 01. October 2012, kl 13.50

Ma lubasin endale, et kui ma motivatsioonigruppi saan, et siis 01. oktoobrist hakkan korralikuks smiling smiley Nüüd ma siis proovin! Loodan, et õnnestub!
Nädalvahetusel sai ikkagi patustatud meekoogiga. Iga päev ma end ei kaalu, et vältida üleliigset stressi. Et minu kaalumine ongi vaid reedeti.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 01. October 2012, kl 13.56

Tore Liilia! Edu!

Mina ka iga päev ei kaalu vaid ainult reedeti... kaal võib kõikuda ja kui alla ei ole veel läinud, siis motivatsioon ka kohe maas.. seega ikka üks kord nädalas mulle sobivam

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 01. October 2012, kl 14.54

Tere!
Mul on ikka raskusi oma magusaisu ohjeldamisega. Eriti just nädalavahetustel. Nädala sees on kõik OK, sest päeval olen tööl ja siis lihtne. Kodus on aga igatsugu ahvatlusi sad smiley
Aga tänasest otsustasin korralikuks hakata ja magusat täiega vähendada, muidu iga päev süsivesikud lõhki, samas kui rasvade osas jään alla lubatud koguse.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Rulla 01.10.2012 14.55.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Kuupäev: 01. October 2012, kl 21.32

Tere!

Mul sama, et valgud lõhki,aga täna sain pool päeva toitumise tasakaalu kogemata,aga seda mitte päeva lõpuni.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 01. October 2012, kl 21.51

Juhuu... mina sain tana päeva lõpuks toitumise tasakaalu the finger smiley ja kui liikumist arvestada siis jäi 100 kcal alla normi, koos liikumisega sai kõik söödud.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Liilia
Kuupäev: 02. October 2012, kl 09.26

Rints sa ikka eriti tubli. Äkki avaldad saladuse, mis moodi satoitumise tasakaalu said?
Ma ei kujuta üldse ettegi, kuidas on võimaik rasvade hulks täis saada nii, et süsivesikute ja valkude hulk "lõhki" ei lähe.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Liilia 02.10.2012 09.27.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 02. October 2012, kl 09.42

No mul läks nädalavahetus aia taha nagu ikka, aga eilsest jälle tubli...ootan huviga juba reedest kaalumist, kuigi seekord võib väike + tulla....ehk ikka ei tule,peab ikka pingutama....

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 02. October 2012, kl 10.55

Hommik! Kuidas läheb?
Liilia... vot ei oskagi öelda kuidas eile söögid tasakaalu sain.. ekstra ei planeerinud ja tavaliselt seda ei juhtu.Rasvad saab kenasti täis söödud kui lisada mingid seemned või pähklid. mina panen nt hommikuti jogurti sisse kõrvitsaseemneid.Valgud on mul aga 99-l protsendil päevadest üle normi.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 02. October 2012, kl 13.30

Hei,

Ma olen ka ühe korra toitumise tasakaalu saanud, aga sel päeval sõin nt. jäätist smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 02. October 2012, kl 13.36

rulla... sama siin haha winking smiley... seega saladus avastatud hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 02. October 2012, kl 14.48

Kas keegi kookosõli/kookosrasva on proovinud?

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 123456789Järgmine
Asukoht: 1 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.