Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 03. October 2012, kl 20.00

Hei naised kuidas läheb??? Palju kaloreid te päevas sööte? Minul hetkel 1709 aga vast paari nadala pärast korrigeerin seda.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 03. October 2012, kl 20.24

Heismiling smiley Tundub, et praegu on kõik kontrolli all smiling smiley Mina söön päevas 1564, aga kui nüüd kaal mürinal alla hakkab minema smiling smiley, siis peab ka korrigeerima.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 04. October 2012, kl 07.32

Tere!
Mina söön hetkel 1383 ja tundub, et sobib hästi. Minu saladus on pigem see, et söön hommikust midagi üsna kerget või vahel ka putru ja seejärel lükkan lõunasöögi kella 3-4 peale, et õhtusööki ei tulegi. Õhtul olen niisama õuna vms nokkinud aga suurt praadi rohkem ei söö. Kuna olen suur nokkija,siis sobib selline variant suht hästi.
Nädalavahetused on muidugi rasked, aga siis lubangi endale head-paremat veidi rohkem, et siis esmaspäeval jälle ree peale saada ja siiani pole õnneks hullu olnud...
Kuidas homne kaalumine tundub?Kas 100 ja peale saab eest ära? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 04. October 2012, kl 09.43

Tere hommikust kõigile!

123keits...ei jõua juba homset kaalumist ära oodata smiling smiley Kui varem hüppasin igal hommikul kaalult läbi, siis nüüd nädal aega pole üldse kaalu ligigi läinud. Loodan, et homme ei pea pettuma. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 04. October 2012, kl 12.31

hei hei... minul vaevalt 100 eest kaob veel.. sest sinna ikka 3 kilo... aga loodan sinna kahekohalisele lahemale jouda... see ju ka saavutus.smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 04. October 2012, kl 14.43

Ma siin andsin oma mehele lubaduse, et võtan jõuludeks 15kg maha. Ei tea, kas see õnnestub drinking smiley Päris pikk tee minna veel, samas aega veel ca 12 nädalat. -1,25kg nädalas. Mõnus oleks küll smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Liilia
Kuupäev: 04. October 2012, kl 17.32

Mul tuleb hetkel keskmisel 1400 - 1500 kalori vahele. Kuid tänane päev on jälle nii, et söödud 1100 kalori eest, kuid kõht pole üldse tühi. Aga kuna ma kuskilt lugesin, et 1200 kalorit peab täis saama, muidu keha hakkab energia varu rasva näol talletama, siis tuleb vist 1 õlu ära juua grinning smiley

Söön muidu korralikult 3 korda päeva. Lisaks vahepalad. Minu probleem on see, et hakkaks ma ükskord ometi vett ka jooma. See vee joomine ( ilma januta) on üks tõeline piin!

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: uusmina
Kuupäev: 04. October 2012, kl 21.20

Ma pole viimasel ajal siia toite sisestand nii et ei teagi palju kaloreid söön. Muidu määratud oli vist mingi 1850.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Katnes
Kuupäev: 05. October 2012, kl 05.30

kui mina suudaks süüa päevas alla 2000 kilokalori, poleks mul üldse kaaluprobleemi. uskumatult tublid olete thumbs up tänahommikune kaal mul siis ikka 83.4 - ehk sama, mis eelmisel nädalal. füüsilisest aktiivsusest oleks ehk abi kuid kole raske on sügisilmadega ennast välja vedada. järgmisel nädalal luban olla tublim.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 05. October 2012, kl 07.36

Hommik!

Minu kaal näitas täna hommikul 74,8 ehk - 1kg. Peale eilset suurt Statoili võikut arvasin, et tuleb sama mis eelmine nädal, aga võta näpust, sajaga hea meel on.....eile olid jubedad süümekad. Täna selle eest luban endale midagi head smiling smiley
Ja veega on selline asi, et mina ka seda eriti ei taha, üsna vastu tahtmist joon, aga panen hommikul 1,5 l pudeli täis ja korki peale ei pane. Jätan pudeli lihtsalt kapi peale ja kui näen seda siis joon kohe veerand pudelit korraga ära. Üsna kiiresti saab tühjaks ka muidugi, aga siis ongi selle asjaga ühel pool, ülejäänud päeva ei pea veele enam mõtlema smiling smiley
Ma ka mehele lubadusi jaganud kunagi ja isegi võistlust pidanud,aga see ei too kunagi head. Võistlused ta võidab, kuna suudab mingi kuuga 10 kg lahti saada ja millegipärast alati olen lõpuks loobunud ja tänu sellele üsna mitmest sünnipäeva ja jõulukingist ilma jäänud, kuna luban raudselt, et seekord suudan...ja mis kõige hullem...ise ma muudkui pakun neid variante välja ja no mis tal siis selle vastusaab olla kui naine kõhnemaks saab smiling smiley igatahes ootan juba tabelit ja edu kõigile...

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Kuupäev: 05. October 2012, kl 07.37

NHei, hei!

Minu kaloraaz ka 1833, aga Teid kuulates tundub palju .smiling smiley Eks vaatab, kindlasti pean mingi aeg ümber muutma. Aga selle nädala langus - 900 grammi. kaal 102,1

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.12

Hommik,

Minu kaal täna hommikul 99,1 ehk -1,5kg. Pole paha cool smiley Hea motivatsioon edasi minemiseks. Oleksin oodanud veel suuremat miinust, sest olen kenasti lubatud piirides püsinud ja liikunud ka ja on mida maha võtta smiling smiley. Aga pole hullu smiling smiley Tasa ja targu ongi vist parem smiling smiley 3 aastat tagasi kirjutas perearst mulle Reductil´i tabletid välja ja siis tuli 3 kuuga 25kg maha. Aga nüüd see kõik kenasti tagasi smiling bouncing smiley

Aga tublid olete kõik smiling smiley ja mulle meeldib koos teiega siin saleneda smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Liilia
Kuupäev: 05. October 2012, kl 08.24

Minu kaal 88,6 kg. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Kuupäev: 05. October 2012, kl 09.46

nii tublid olete kõik ! thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: uusmina
Kuupäev: 05. October 2012, kl 09.47

Seekord siis pisem miinus, kaal 98,9. Aga noh sai tiba rohkem patustatud kah.
Oma kaloraazi ma ikka niisam lampi laest ei võtnud. Arvestasin ikka et eluks vajaliku energia kätte saaks (http://www.struktuur.net/kcal.php#results) Väiksed numbrid tunduvad küll ilusamad aga ei taha organismi ära kurnata.

Mu kaaluprobleemi põhjuseks on eelkõige magus, eriti shokolaad. Võikski sellest hommikust õhtani toituda

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 05. October 2012, kl 09.54

minul ka shokolaad....praegu ei tohi eriti süüa, muidu lapsel täpid peal, aga muidu on ikka päris hull lugu. Magusat ei luba ma endale üldse koju tuua, sest söön kõik kohe ja korraga ära....kui tahan väga midagi,siis lähen ja ostan ise...
Aga jah kalorid paneb ju igaüks selle järgi kui kiiresti ta saab ja on võimalik alla võtta ja 0.5-1 kg nädalas on normaalne niiet mida pikema aja valid, seda rohkem süüa võib smiling smiley Aga kui pikaks te üldse panite ja mis soovkaalud on?Kas teeme jõuluks mingi variandi?Või on see juba jutuks olnud ja ma lihtsalt ei mäleta? smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 05. October 2012, kl 10.26

minu lemmik ka shokolaad...eile mul vanemad tõid lastele suure kotitäie erinevaid komme, no 2 tükki ikka lubasin endale. Ei saa kohe ilma magusata.
Minu plaan on 30 nädalaga 30 kg maha võtta. Natuke ebareaalne, aga esialgu jään selle juurde. Alguses läheb kaal kindlasti kiiremini alla ja mingi hetk jääb seisma... igatahes annan endast parima smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 05. October 2012, kl 10.47

Ahoi kaalusõbrad smiling smiley

Olen olnud sel nädalal suur STRESS. Ja teada ju on, et sellega kaal kohe mitte ei lange. Täna hommikune kaal siis 78kg.
Eile keset päeva näitas 77,4...sõinõhtul õuna ja jõin vett...ei mahu pähe lihtsalt, et mida siis tarvitada, et kõik oleks parlanksis. MInu trennid on kaks korda nädalas 2h rahvatantsu vihtumist. Lisaks olen omale märkmikusse märkinud, et ülejäänud õhtutel käin kas kepikõndi 8km või rattasõitu 20km tegemas. Ja mis te arvate, et käin ka v? No nüüd sügiskuudel pole kordagi jõudnud - ja seda kõike tänu mu suurepärasele ülikoolile ja õpingutele, mis võtab kogu mu aja. Ja sealt ka stress. Ja niimoodi ma võingi jääda vinguma grinning smiley
Oeh smiling smiley igatahes - uuel nädalal uue hooga smiling smiley

Ja te kõik olete ikka suppertublid. Mäletan, kui raske oli mul kui tantsijal olla 100kg. Jalad, selg - kõik valutas. Massöör vajutas üleseljal ühele punktile ja kannikasse lõi valu...õudukas.

Jõudu "mutid" winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 05. October 2012, kl 11.28

Ahoi! Supertublid olete ja nii edukad!!! Vahva!!! the finger smiley
Mina täna 102.5, seega miinus 700 gr. Olen rahul kuigi oleksin oodanud natuke suuremat miinust. Samas miinus on miinus kas pole !!!winking smiley
Mina olen samuti magusasõltlane ja nii raske on ennast sellest eemale hoida... aga ma püüan. Tükike tumedat sokolaadi ajab asja tavaliselt ilusti korda. Esialgu on plaan jõuda 90 kiloni ja seda siis jõuluks... eks näis kui reaalne see plaan on.. arvatavasti pean oma liikuvust ja kaloraazi korrigeerima. Sealt siis ka edasi ikka allapoole aga kui ruttu ja palju näis siis juba edaspidi. Loodan, et see duell jätkub ka uuel aastal,sest te olete ikka nii lahedad. hot smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 05. October 2012, kl 11.55

Nii tublid olime sellel nädalal ikka... kokku meie kaalulangus nädala jooksul 5,4 kilo... ja mitte ühtegi plussi sellel nädalal... õnnitlused meile kõigile!!! smiling smiley

Siin siis meie tabel..
    Tervisennekõike    rints      uusmina    Rulla     Myyrike    Katnes    123keits   Liilia 
			
algkaal	   101         103.8       101.4      99.8       77.5       84       76.7       88
28.09	   103	       103.2        99.3     100.6       78.5       83.4     75.8       90
05.10      102.1       102.5        98.9      99.1       78         83.4     74.8       88.6
12.10   
19.10
26.10	

Nädal: 	   - 0.9       - 0.7       - 0.4      - 1,5      - 0.5        0      - 1.0      - 0.4
	
Kokku:     + 1.1       - 1.3       - 2.5      - 0.7      + 0.5      - 0.6    - 1.9      + 0.6


Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: uusmina
Kuupäev: 05. October 2012, kl 13.36

ma arvutasin eelnevalt omal selle BAV-i välja ja siis selle järgi sättisin omal siin kaaluabis neid kilosid ja aega. Et tuleks ikka BAV kokku. Tegelikkuses ei plaani nii vähe alla võtta ja aeg on ka suvaline. Tähtis oli et tuelks ikka nõks üle eluksvajaliku. Siin kaaluabis ju ei arvestata selle eluks vajalikuga, nende poolest võime end surnuks näljutada.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 05. October 2012, kl 13.46

tegelikult jah, need kes 100 kaaluvad peaksid endale väiksemad eesmärgid seadma, kuna 30 kg 30 nädalaga on raskemast raskem. Kui paned oma eesmärki, siis pane ikka kõigepealt näiteks 95...kujuta ette kui hea meel sul selle üle on ja motivatsioon ei kao ka ära, pigem annab hoogu juurde smiling smiley kõik on tublid olnud ja algandmetesse panin mina kirja, et ei treeni üldse või väga vähe, siis ei ole mingit jama kui üks nädal ei viitsi lillegi liigutada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 05. October 2012, kl 15.22

Sama siin, algandmetes kirjas, et ei treeni yldse...siis vahemalt ei söö üle päevadel kui liikumist vähem. täna siiski korrigeerisin oma kaloraazi ja panin 100 cal vähemaks ehk siis 1609

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: rints
Kuupäev: 05. October 2012, kl 15.29

Ah jaa.. tahtsin kysida.. kui vanad ja pikad te olete ning kus elate... nii vestluse jätkuks.

Ise Tallinnas mustamäel, novembris saan 33 ning 165 pikk...

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: uusmina
Kuupäev: 05. October 2012, kl 15.42

tartust, 26a ja 175cm

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Kuupäev: 05. October 2012, kl 16.36

123keits! Tänud nõuande eest,panengi endale vahe eesmärgi. Mina 185 ( koormustestil 180?) pikk, vanus 35 ja Pärnumaa

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Myyrike
Kuupäev: 05. October 2012, kl 17.21

Jäu smiling smiley

Mina 169,5cm vist...kunagi olin smiling smiley

24. a

Vigala/Pärnu smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: 123keits
Kuupäev: 05. October 2012, kl 17.59

ja mina 28, 169 cm pikk ja Kuressaarest smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Liilia
Kuupäev: 05. October 2012, kl 18.28

Pikkust mul 181cm, vanust 30. Elan Pärnus.

Valikud: VastaOsunda
Re: KAALUSÕBRAD SALEDAKS
Saatis: Rulla
Kuupäev: 05. October 2012, kl 22.12

mina 36, elan Tallinnas Nõmmel ja pikkust 165

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine123456789Järgmine
Asukoht: 2 / 9


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.