Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 26. September 2010, kl 10.21

ja käes on taas pühapäev mina taas +ga (kuigi nädala sees oli juba üle 1 kg veel plussis), siis praegu 98,8kg ehk siis taas +0,5 sad smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 03. October 2010, kl 07.49

-0,4 kaotanud nädalaga ja 84,7-83,3=1,4kg kokku langust.
Kuidas teil läinud on? mulle tundub, et toimib paremini kui korraga liiga suurt eesmärki ei sea. igal juhul langeb ja endal juba õhukese tunne, püksirihmale tegin augu juurdespinning smiley sticking its tongue out

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 03. October 2010, kl 16.21

Hei!
Mina olen endiselt lõppkokkuvõttes plussnädalaga +0,3 kg. Aga... nädala alguse poole oli kaal palju suurem, kahe päevaga suutsin vahepeal maha võtta 0,8 kg isegi. Nii et loodan saada kaaluedukalt allamäge veerema! Kuidas Teil läheb?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 04. October 2010, kl 07.18

Sirramirra, mis su hetkekaal on? kas algkaalule oled juurde võtnud +0,3? palun pange kaal selgemalt kirja, teeksin tabeli korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 07. October 2010, kl 17.33

99,1 kg

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 11. October 2010, kl 07.26

tänane kaal oli 84, seega nädalaga juure 0,7 ja kokku langust -0,7. ütlen ausalt, et see nädal ei teinud korralikult, kiire oli ja seega ei olnud aega toiduaineid kirja panna. nüüd sõidan ära soojale maale ja tulen alles 22-l tagasi, loodetavasti õhemanasmiling smiley kaalu mul kaasas ei ole ja ega neid võõramaa toite oskagi kirja panna. kuidas teil läinud on?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 12. October 2010, kl 06.33

98,8 ehk siis -0,3 kg winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 24. October 2010, kl 08.32

tänane kaal 83.7 ja langust kokku 1kg. ja sul Sirramirra on hakanud ka kaal langema- tubli!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 31. October 2010, kl 12.55

Hei!
Panen ruttu kirja ja lähen häbenema (ennast liigutama), sest kaal on nüüd juba 100,3 kg sad smiley
aga järgmine pühapäev olen ehk kergem...

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine12
Asukoht: 2 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.