Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 23. August 2010, kl 19.09

Et siis alates tänasest!

Nimi Pikkus Kaal MUUTUS
Sirramirra 174 97.7 - 0,6kg
Kõu 167 84.7 - 0,5kg
Eliina 163 84.3 -1.0kg

Kaalumine pühapäeva hommikuti, eks?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 24. August 2010, kl 09.25

kuldne trio kõlab väga hästi ja ilmselt aitab meil ka lõpuni vastu pidada, ikkagi vanad tegijad. jep- teeme kaalumise pühapäeval.
teen ettepaneku ka pildistada, ehk siis enne ja pärast. see oleks rohkem meie endi jaoks. mis arvate?
küsiks veel teie käest, et kas mingit treeningut ka teete? ütlen ausalt, et mina olen selleks liiga laisk, ainuke mida teen on aiatööd ja see on kogu mu liigutamine.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: Eliina
Kuupäev: 24. August 2010, kl 14.10

Tere rõõm on meid näha uues kuues.Mina käin vabadel päevadel jõusaalis ja veel teen kodus võimlemist mis tundub päris tõhus olema.Leidsin ühe raamatu kus on võimlemised proovin järgi ex paistab.
pühapäeval siis kaalume sisestan kaalu enne tööle minekut muidu ootate jälle õhtu kella üheksani.
Ma olin aasta tagasi 107kilo ja suutsin ise ilma kaaluabita juba 20 maha võtta nüüd koos kaaluabi ja teiega tundub palju lihtsam.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 24. August 2010, kl 20.22

Nojah, mõned fotod iseendale võiks ju olla ka! Siis nagu stiimul olemas kui panna kõrvale pilt nö parematest aegadest?
Trenni üritan teha ka ikka natukene, pigem kodus + tihti kiirkõnd.
Oleme siis tublid! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 27. August 2010, kl 07.06

no jälgin küll korralikult, pole siiani üle söönud ,kuid kaal hoopis tõuseb. ei tea kas kaalumise päevaks ikka mõni miinus ka teile ette on näidata? pean vist täna jalutama minema... rõhk on sõnal peansmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: Eliina
Kuupäev: 27. August 2010, kl 08.22

Tee mis sa tee ära igaljuhul alla anna ja see täitsa normaalne et kaal esimese 2 näd jooksul tõuseb ja kui sa siis veel jätkad siis laseb organism lahti ja hakkab minema nii et kindlat meelt.Mul hea rääkida aga ise olen samas seisus olnud mind motiveerib sammulugeja kui õhtuks pole 10000 täis siis lähen veel jalutama.Ole tubli me olemegi siin selleks et üksteist toetada ja ära kaalu iga päev,mina peitsin kaalu enda jaoks ära ja kaalun 1 kord nädalas.
Mis päev meil nüüd kaalumispäev on.thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 27. August 2010, kl 21.27

tänud hea sõna eest ja peidan ka siis kaalu ära. muidu ikka kiusatus piiluda. pooleli ma ei jäta, sest iseloomu mul jagub. kaalumine oli pühapäev. edu teilegi!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 28. August 2010, kl 09.47

ei saa 2 päeva netti- olen sõidus, seega saan kaalu teile öelda alles esmaspäeval. kui soovite, siis võib kalumise päeva ka esmaspäevale viia, kui mitte, siis panen siia ikka pühapäevase seisu kirjawinking smiley
seniks ikka edu ja olge tublid!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 29. August 2010, kl 14.20

käes on pühapäev ja minu kaal on suuuur 97,9 kg (nädala sees oli suuremgi veel), ehk siis +0,2 kg rohkem kui eelmisel esmaspäeval. Eelmise pühapäevaga võrreldes -0,2 kg. Millal kirja paneme duellitajad? winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: Eliina
Kuupäev: 29. August 2010, kl 22.28

Unustasin täitsa ära aga annan ka oma andmed homme hommikul sest olin täna tööl ja kuna ma kaalun esmaspäeviti siis unustasin täna hommikul kaaluda.Kuigi pole hea nädal olnud palju strssi ja üleelamisi ex homme ole näha.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: Eliina
Kuupäev: 30. August 2010, kl 11.22

Niisiis minu kaal täna hommikul 84.5 oi oi oi vot mis tähendab kui ei jälgi mida sööd.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 30. August 2010, kl 20.41

no nii, minu pühapäevane kaal oli 83,7. seega -1kg ja ma olen väga rahul. toitu tasakaalu ei suutnud ajada kuid kaloreid ei ületanud. kuna kaal vahepeal hoopis tõusis, siis käisin jalutamas ja püüdsin eriti vaadata mida suhu pistan. kui tööl olin, siis kaalusin söögi kaasa ja õhtuse söögi tegin tööl lahjakese, et kaloreid ei ületaks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 30. August 2010, kl 20.49

Nimi Pikkus Kaal MUUTUS
Sirramirra 174 97.9 + 0,2 kg
Kõu 167 83.7 - 1,0 kg
Eliina 163 84.5 +0,2 kg

Kokkuvõttes oli ülimalt tubli Kõu juhheeeiii! Ja tagasilöök saabus võrdselt Eliina ja Sirramirrale. aga uus nädal on alanud ja eks oleme ikka tubli(ma)d winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 01. September 2010, kl 11.17

no nii, eile koju tulles pärast pikka pingelist tööd, tegin ühe longeri. sõin kõrvale hallitusjuustu ja ei pannud oma toidukoguseid kirja, sest teadsin, et niikuinii läheb mul kaloraaz lõhki. üllatus-üllatus, olin hommikul kõvasti kergem kui eelmisel päeval. mul tekib juba kahtlus, et kaal valetab... lubasin, et ei kaalu ennast iga päev, kuid ei suuda sellest loobuda. ootan põnevusega juba pühapäeva, et teada saada kuidas teil läinud on.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 03. September 2010, kl 21.26

minu kamraadid vist nii usinad, et pole aega siin kirjutada. kirjutan siis ise oma edusammudest- pigem tagasilöögist. sai keksitud, et kaal langeb edukalt, kuid võta nüüd näpust... kui ikka kodus ei ole ja arvutit käepärast, siis kipub ikka natuke viltu minema. ei oska sugugi arvestada mida ja kui palju suhu pistad. kuidas teie, kui programmi ei ole käepärast hakkama saate?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 05. September 2010, kl 07.56

täna hommikul olin 83,5. seega selle nädalaga kadunud 0,2 ja kokku 1,2

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 05. September 2010, kl 15.01

Minul on kaal sama 97,7 kg... nädala sees oli kõrgemgi. aga kokku on kadunud 3 cm vööõmbermõõdust veidi alla kolme nädalaga winking smiley
Nii tahaks ikka enne jõule sellest 90+lahti saada. Peaks ennast rohkem liigutama. Vot. Ja mis ma näen, kui jõuan toidutabelit täita --- päris mituküümend protsenti on kasutamata. Võibolla on mu keha läinud "pekistamise rezhiimile"?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 05. September 2010, kl 19.15

Sirramirra, ära mingil juhul jäta toitu alla normi. mina olen söönud isegi ühe kommi, et normi täis saada. kusjuures tõepoolest, siis organism ei lase pekke lahti. püüdsin ka kunagi vähem süüa, käisin 4x nädalas ujumas ja kaal ei langenud kuhugi. see ju vana tõde, et ka vähem ei tohiks süüa, ikka oma norm täis.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: Eliina
Kuupäev: 07. September 2010, kl 11.05

no tere andke andeks et mind pole näha olnud aga ma käisin eestis puhkamas ja kohe on järeldused näha olin täna hommikul koju saabudes 85 kilo aga eestis oli nii hea süüa nüüd hakkan jälle tubliks ja kirjutan kõik üles mis söön.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 08. September 2010, kl 21.58

algkaal 29.08 05.09 maha/juurde


ELIINA 84,3 84,5 85 0,7

SIRRAMIRRA 97,7 97,9 97,7 0

KÕU 84,7 83,7 83,5 -1,2

parandage mind kui miskit valesti.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 08. September 2010, kl 22.06

issand kui ebanormaalne see tabel jääb kui kopida, püüan siis uuesti lihtsalt toksida

Eliina 84,3 84,5 85,0 +0,7
Sirramirra 97,7 97,9 97,0 +0,0
Kõu 84,7 83,7 83,5 -1,2

ärge nüüd jamage, uuel kaalumisel kõik vähemalt 0,2 alla!!!!thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 12. September 2010, kl 11.54

nonii, varsti vist viskate mind "välja"... ehk siis vähe liikumist +stressamine= + 0,8 kg sad smiley uäääää

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 13. September 2010, kl 06.53

84 kg, seega nädalaga juures 0,3. ei mina tea miks küll nii, tegin kõike õigesti...angry smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 17. September 2010, kl 07.07

kas Eliina on ära kadunud? ega ometi sina, Sirramirra, alla ei anna. kui Eliina välja ei ilmu, siis on meil mõtekam uue nime all jätkata?!

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 17. September 2010, kl 17.31

ega ma mina ei kavatse alla anda, selle eest loodan, et kaal annab alla winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 19. September 2010, kl 07.50

83,8 hetkel ja nädalaga kadus 0,2. sa, Sirramirra, kui oma kaalu kirja paned, siis ole hea ja tee meie tabel ka korda.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Kuupäev: 19. September 2010, kl 15.29

nonii duell jätkub ikka! Mina riputan ennast häbiposti +0,5kg...aga Kõu endiselt tubli +0,2 kg

Kõu 84,7 83,7 83,5 84,0 83,8//-0,2 kg kokku -0,9 kg jippppii
Sirramrra 97,7 97,9 97,0 97,8 98,3//+0,5 kg kokku +0,6 kg hetkel siis gripis ka veel

ja kus on Eliina?

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: Eliina
Kuupäev: 19. September 2010, kl 17.15

Ei ma pole ära kadunud mul nii kiire et vahetan siin kodu ja pole toitusid kirja pannud ja kaal jälle tagasi aga nüüd panen kõik jälle kirja ja olen tubli.
Nats masendust oli ka kaalupeale ronides aga püüan sellest üle olla.
MInu kaal siis täna hommikul 86 kilo appi aidake ma vajan teid.

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 19. September 2010, kl 19.17

tore, et Eliina tagasi onsmiling smiley kuid nüüd sa ei tohi enam ühekski nädalaks ära kaduda. kõik pane kirja ja ära midagi üle ega ka vähem söö. küll näed oled nädalaga 1 kg kergem, sest see mille oled selga söönud, pole veel kinnistunud.tongue sticking out smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Kuldne Trio duellitab
Saatis: kõu
Kuupäev: 25. September 2010, kl 07.30

tere, kamraadid!

homme mind ei ole, seega teen siis täna plaanivälise kaalumise ja see on 83,7. kuidagi raskelt kukuvad need külge kasvatatud kilod. muutsin oma eesmärgi 66,9, sest analüüsisin natuke ja arvan, et olen liiga raske eesmärgi seadnud ja söön liiga vähe ja seega organism ei taha kuidagi kilosid lahti lasta. vaatab kas järgmine nädal on sellest kasu olnud. olge tublid.

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.