Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 23. November 2012, kl 08.15

Täitsa vaikus siin, täna ju vaheeesmärgi täitmise tähtaeg. Mul nüüd 4 päeva trennitamist seljataga, lihased valusad, eelmise nädala kaaluga võrreldes -200g aga kaal nüüd jälle langeb, üleliigne vedelik kehast on lahkunud. Nii hea kerge on ikka trenni teha, kui võrrelda mu trennitamist 107 kilosena. Aga vööümbermõõt - 6 cm 5 nädalaga. Esimene vaheeesmärk on saavutamata kuid selle duelli eesmärk tuleb saavutada. Eks näis mis väljakutseid mul veel siin ette tuleb smiling smiley

Kuidas teil läks, kuidas rahul olete??

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.33

Hommikust!
Minul on esimene vaheeesmärk täidetud ja isegi ületatud, ma olen ülimalt rahul!

Tegelikult ei julgenud ma alguses mingit eesmärki panna, sest ma kartsin, et peale esimest nädalat löön ma kogu asjale käega. Tegelikkus on olnud üle ootuste hea (aga ka möjunud tervisele)- ma söön korralikult oma energiavajaduse täis ja olen lubanud küllaga head-paremat, samas kaal langeb. Ka spordiga pole olnud vöimalust tegeleda nii, nagu sooviks.

Ei ole vist mötet öelda, kui rahul ma olen, et siia lehele sattusin ja seda juhuslikult töö ajal internetis kolades...

Teistele köigile jöudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.51

Hommik!

Ka mina ei saanud oma eesmärki täidetud sad smiley
Aga olen ikkagi ülimalt rahul -2,9kg ja -3cm. Kaal langeb ja nüüd juba uue eesmärgi poole winking smiley

Jõudu ja Päikest kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 23. November 2012, kl 10.25

See nädal siis esimene kord, kui miski ei õnnestunud ja vanad söömisharjumused hiilisid ligi. Õnneks ainult 300 g juures eelmise nädalaga võrreldes. Vahe-eesmärgist jään praegu tublisti maha, aga andsin endale lubaduse, et järgmisel perioodil pingutan rohkem. Võiduka lõpuni!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Edukas22
Kuupäev: 23. November 2012, kl 12.22

Tere-tere!

Ka minul jäi vahe-eesmärgist pisut puudu, kuid olen samuti rahul - kaal langeb stabiilselt ja kokku läinud 1,5 kuuga 6,5 kilo (sellest duelli jooksul 3,3 kg) smiling smiley Olin väga ettevaatlik duelliga liitudes, sest mul vanust omajagu - üle 40, kaalu langetamine on seega raskem ja nõuab üsna kindlameelset päeviku järgimist.
Soovin kõigile visadust edukaks jätkamiseks!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: junsu
Kuupäev: 23. November 2012, kl 14.14

Hei!
Minul jäi ka eesmärgist ikka paar kilo puudu, nüüd 5 nädalaga 7 kilo.. hmm.. parem võtan rahulikult ja vaatan, saaks kas või 60 kätte, oleks enam-vähem okei juba..
Aga edu meile, imestan, et siiani niigi hästi läinud on ja midagi kadunud on smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 25. November 2012, kl 21.56

Tere kõigile

Natuke veel ja ehk saan ikka aasta lõpuks 70 kilo kanti. Pole üldse enda kiitja, aga kui veel selle aasta märtsis näitas kaal 112 kg, siis nüüd 36 ja pool kilo vähem. Kõige lahedam on see, et enam ei tunta ära ja küsitakse nõu ja nippe. Ja üllatus üllatus naised pole üldse kadedad komplimente ütlema... Tervitused Sulle Banda, oled samuti supertubli, alustasime ju kevadel koos. Aga ikka võiduka lõpuni!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Gremma
Kuupäev: 26. November 2012, kl 13.29

Tere!

Mina ei täitnud oma vaheeesmärki, kuid samas olen positiivne, et ikkagi on langus ja pole loobunud. Eks tuleb siis ennast käsile uuesti võtta.

RiinRiin, oled väga tubli ja sinu kirja on innustav lugeda, sain kinnitust, et mu eesmärk ei olegi siis nii ebareaalne.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 01. December 2012, kl 10.48

Sõbrad, sõbrad--- vööümbermõõt ikka ka! See võib suisa üllatada smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 07. December 2012, kl 18.58

mul kaalu nr tõuseb ja kõik eesmärgid vastu taevast sad smiley kuri olen..iseenda peale muidugi

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 07. December 2012, kl 20.15

Belissimo ära heida meelt! Ka minul läheb väga väga aeglaselt aga see juba, et me siin oleme ja püüame on suur asi winking smiley

Päikest ja jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Ziutzu
Kuupäev: 14. December 2012, kl 09.32

Kaal seisis, kuid arvestades, mida see nädal süüa sai (mitte küll palju aga ikkagi) - sealiha, kodused pirukad jne, siis on kõik väga hästi. Plus mõõdud vähenevad! smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 17. December 2012, kl 21.41

Minu kaal otsustas juba paar nädalat tagasi minna puhkusele, nüüd järgnesin mina ka. Seega ei ole ma kindel, kuidas ma saan vahepeal ennast kaaluda vöi kaaluandmeid sisestada, siiski püüan 'lainel' püsida niipalju, kui vöimalik. Samuti lasen kehal kohaneda uue olukorraga ja naudin koduseid hörgutisi.
Soovin teile ilusaid pühi ja aasta algusest lööksin uues duellis kampa, koos on löbusam.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 21. December 2012, kl 09.02

Hakkab juba looma! Kaal 73.2 kg, polegi enam ülekaaluline, aga ideaalkaaluni on veel 6-7 kilo. Teeme ära!!!
Häid pühi kõigile ja astume ka peale maailmalõppu ning jõulupühi julgelt kaalule!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 23. December 2012, kl 10.01

Jõulurahu aeg. Üritan püsida lainel ja mitte lasta toitudel end laiaks pressida. Peale jõule seisan kasvõi pisarsilmil kaalul ja vaatan tõele näkku. smiling smiley Häid saabuvaid pühi kõigile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 28. December 2012, kl 09.03

Nonii, kas teen tabelit edasi ka?
Hea on jälgida oma edusamme niimoodi.
Kuidas pühad üle elasite? Mul vist mõnes mõttes vedas, sain ka kõhuviiruse vms. Vetsuralli lõpuks, mis kestis terve öö, kaalusin 73,1. 2 tundi sain vist magada ja siis tööle sad smiley
Eile tarbisin kõvasti teed, vett, mahla, puljongit ja täna hommikul kaal 73,8. Ja oi kui hea uni oli pärast sellist väsitavat vahejuhtumit.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Ziutzu
Kuupäev: 28. December 2012, kl 10.27

Mina arvan küll, et teeme tabelit edasi smiling smiley Pühad viisid minuga 300 grammi kaasa. Olen väga rõõmus.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 28. December 2012, kl 16.47

Mina jätkaks ka hää meelega smiling smiley. Pole veel ligilähedalegi soovkaalule.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: tldr24
Kuupäev: 28. December 2012, kl 20.07

Ma jätkaks ka hea meelega smiling smiley Kaal otsustas aasta lõpus otsad anda, nii et täpselt praegu ei teagi, umbes 107 kg. Kaotus seega minimaalne, kuid usun, et ilma duellita oleks võib-olla hoopis juurde võtnud. Positiivsena näen ka seda, et isu igasuguste pirukate, võibleibade jms järele hakkab kaduma, mis varem kaalutõusu peamiseks põhjuseks olid. Vett tarbin nüüdsest regulaarsemalt kui kunagi varem.

Järgmise duelli ajavahemikuks pakuks kas 10 nädalat uuesti või 21. juuni ehk suve algus smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 28. December 2012, kl 21.13

Ka mina jätkaksin hea meelega winking smiley Kuigi lihtne pole aga ikkagi koos on motivatsioon suurem!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Edukas22
Kuupäev: 31. December 2012, kl 10.18

Jätkan samuti hea meelega, teekond mis vaja läbida on ju veel ees. Oleme olnud tublid ja visad, nüüdseks siis suvine vorm käsile smiling smiley
Head vana-aasta lõppu!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 02. January 2013, kl 10.17

Head uut aastat ja nagu ma juba mainisin, siis mina tahaks ka jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Gremma
Kuupäev: 02. January 2013, kl 16.55

Edukat uut aastat kõigile. Mina soovin ka kindlasti jätkata.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 11. January 2013, kl 19.38

Numbrid näitavad -- peod läbi grinning smiley
Ja jäägugi nii kenasti liikuma see kaal!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Kuupäev: 18. January 2013, kl 10.52

Head kaasvöitlejad, soovin teile jätkuvat motivatsiooni ja suurepäraseid eduelamusi. Mina olene tagasi 'lainel' varasügisel.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: joojoo
Kuupäev: 25. January 2013, kl 12.02

See nii vaikne duellsmiling smiley. Tabel vaikselt ikka täitub, kuid postituste puudumine viib peagi esilehelt kadumiseni smiling smiley Paljud osalejad vast unustanudki, et siit duellist ka osa võtavad.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 05. February 2013, kl 14.43

Hei!

Kas meie duelliga on kõik? Mina hea meelega jätkaks...

Päikest

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: RiinRiin
Kuupäev: 05. February 2013, kl 22.05

Mina jätkan ka, sest viimasel ajal on libastumisi olnud. Aprilliks tahaks ikka 66-68 kg kaaluda. Hetkel ees 75. Aga maha on läinud kümne ja poole kuuga 37 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Lo
Kuupäev: 05. February 2013, kl 22.34

Super RiinRiin! Mina maadlen oma titekilodega juba varsti 2 aastat smiling smiley Kuigi eks kõik ikka endas kinni. Olin raseduse lõpus 96kg ja nüüd õnneks juba 67,4kg. Unistus oleks suveks saada 60 winking smiley Aga üliõnnelik oleks juba 63ga ka smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: KÕHT SISSE
Saatis: Banda
Kuupäev: 06. February 2013, kl 08.28

RiinRiin sa oled ikka ääretult tubli!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: Eelmine1234Järgmine
Asukoht: 3 / 4


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.