Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 29. October 2012, kl 10.21

Tere hommikust!

Tänasest hakkame siis mina ja naerulind duellitama, et jõuda eesmärgini. Mina arvan, et meie eesmärk võiks siis olla 54 kg. Eks ole naerulind? Anna mulle ka mõtteid, mis ajaks sa eesmärki soovid?
Kirjutan ka oma tänase kaalu:

60,7 Pikkus 163cm. Eesmärk on 54 ja tervislikum elusmiling smiley

Kirjuta sina ka oma andmed ja mõtted ja alustame!!! smiling smiley

Jõudu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 29. October 2012, kl 11.24

Hommik,ja ongi meie duell olemas, ägee grinning smiley

Minu tänahommikune kaal näitas 59,3kg, pikkust endiselt 163cm smiling smiley

54kg oleks nagu super ehk siis veidi üle 5kilo ja miskipärast arvan, et päris kindlat aega ei oskagi määrata, läheb kuidas läheb, aga iga nädal võiks ikka miinus olla grinning smiley

Ma olen täiesti masenduses, sest veel suve alguses kaalusin veidi vähem kui 56kilo ja tunne oli super (Y), nüüd ei saa viimasel ajal kuidagi sellest 59kilo punktist väga alla (no tegelikult ma ju tean põhjust ka - emotsioonid).

Mulle meeldiks väga kui saame võimalikult palju arutada ja üksteist toetada, kindlasti kõike mitte just siis, aga erakirjad hea mõte smiling smiley

Mul tekkis kohe üks küsimus, kas Sa alustad hommikut ikka korraliku söögiga? Mina enda puhul olen tähele pannud, et ma söön putru päevalilleseemnetega, vahel võtan võileiva juustuga ka kõrvale ja muidugi kohv, aga samas kardan liiga palju süüa sad smiley

Kuidas Sa sööd?

Et siis START tervislikuma elu ja väiksema kaalu suunas smiling smiley

Jõudu!!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 29. October 2012, kl 13.27

Tere!

Olen end õpetanud hommikuti sööma. Hetkel olen pikemalt söönud kas putru või müslit. Vahest ka keedumuna leiva ja tomatiga. Kohvi on kindlasti ka minu iga hommikuses menüüs.
Enne lõunat tööl söön mingit puuvilja. Lõunaga on niii, et proovin korralikult kõhu täis süüa, et õhtul isu liiga suur ei olekssmiling smiley Õhtusöögiga on veidi raskusi. Õhtul tahaks süüa midagi lahjemat, kuid meespere ju sööks kõike ja paljusmiling smiley

Praegu ongi eesmärk et saaks korralikult paika stabiilne söömine. Hommik, Lõuna koos kahe vahepalaga ning õhtul midagi lahjemat ning peale 19-t ainult midagi värsket näksimist. Minul ongi kõige suurem probleem just õhtuse näksimisega, kus tekib kõige isusad smiley
Kas sa pead ikka ka kaaluabi päevikut? On sul kõik paigas(süsivesikud,rasvad,valgud) Mul on väga harva kui tasakaalus õhtuks on.
Kui palju sa trenni teed?
Millal me kaalumise teeks? Iga esmaspäev?
Esimese nädala võikski sellise tutvustava nädala teha ja siis järjest oma muutustest rääkidasmiling smiley
Kas teen ka väikese tabeli?

Ole tublismiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 29. October 2012, kl 14.51

Mul ka see näksimise komme, nagu tahax kellelegi tõestada, et ma ju söön (ema nt. pidevalt kui külas käin ütleb, et miks ma ei söö, olen nii väike) smiling smiley

Trenni ma otseselt ei tee, pidin nüüd nädal tagasi alustama spordiklubis käimist, aga siis sattusin haigeks jääma ja taastun hetkel kodus smiling smiley Kahju muidugi sad smiley

Ma siin ei pea päevikut, aga Nutridata lehel meeldib mulle kirja panna oma suutäisi küll ja see ka motiveerib, alustasin taas igapäevaselt seal kirjapanemist alles, sest märkasingi et muidu ei saa kontrolli enda üle niikuinii smiling smiley

Minu tasakaal on üsna tihti olemas, aga kcal puudu - ja kui pole tasakaalus siis tän u valkudele (meeldib kodujuust ja keefir) grinning smiley

Tabel oleks hea küll, kui viitsid muidugi smiling smiley


Mõtlesin, et lähen liiguta end natuke poe suunas, ühildan kasuliku vajalikuga grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 30. October 2012, kl 20.35

Kuidas läheb?

Mõtlesin, et võiks panna selle nädala eesmärgi kaotada vähemalt 500 kuni 700 grammi. Kuidas sa oled mõelnud üldse, mida sa nüüd äkki muudad, et see kaalulangus tekiks?
Kui ma suudaks ainult kontrolli all hoida õhtuseid näksimisi, langeks ka kaal uuesti. Mul on see näksimine tekkinud just seoses suitsust loobumisega ja proovin neid kontrolli all hoida värske näksimisega. Kuid kaal on märkamatult ikkagi tõusnud järjest. Saaks ometi selle 54 uuesti, mis oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 30. October 2012, kl 21.52

Mul täna suht hästi, piisavalt joonud ja söönud normaalselt, AGA õhtul tuli Pomelo isu ja loomulikult ma enne ei lõpetanud kui otsa sai, kuskil 500gr sõin üksi kindlasti ja lõpuks seis siis täpselt 1500kcal, mis on veidi rohkem kui mulle lubatud smiling smiley

Aga minu kindel soov on süüa mitte peale 19.00 ja kui siiski, siis teed/vett või lillkapsast/porgandit smiling smiley

Ja veel üks kindel soov on loobuda veinist (punane vein mu lemmik), mis tihti - tunnistan AUSALT, oli heaks lõõgastuseks (pingelangus) nädala lõpus sad smiley

500-700gr nädalas oleks tõesti piir, sest meie kaalus juures on üsna raske ju sedagi saavutada smiling smiley

Kuidas endal? Saame hakkama eks grinning smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 01. November 2012, kl 20.58

Ma olen Nõrk, rikkusin terve nädala eile öösel ära sad smiley


Olin terve päev nii tubli ja tegingi meelega kergema päeva ning siis, USKUMATU muidugi - Mu mees tegi üllatuse ja tuli Soomest töölt koju, helistas kui oli maja ees, et kuule meil oleks vaja poodi minna (A)

Ma olin nii õnnelik ja loomulikult unustasin kõik selle kuidas päeval endale lubasin, et hommik on ilus number kaalul ning öösel tellimise veel lisaks veinile 2 panniPIZZAT sad smiley Loomulikult sõin kaa ja reaalsus hommikul kaalul oli pluss 700gr confused smiley

Mis sitasti see uuesti smiling smiley

OLEN SAMAS ÕNNELIK JA RAHULOLEV! See oli üle pika aja parim õhtu, tõsine Üllatus (Y)

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 02. November 2012, kl 09.29

Hommikust!

Minul oli täna kaalul üllatus 59,5kg smiling smiley
Olen üritanud õhtuti igasugustest ahvatlustest eemale hoida ning söömine on ka kontrolli all rohkem. Nüüd aga tuleks üle elada nädalavahetus, mis minu jaoks alati nii raskusi tekitab.
Nüüd alustan ka uue hooga trenniga. Kuna vahetasin spordiklubi, hakkan alles katsetama ja proovima, mis meeldida võiks ja muidugi jääb ikka ujumine, mis väga meeldib.
Olen endale eesmärgiks võtnud praegu detsembri alguseks kaalunumbriks saada 56 kg. Sünnipäevaks hea enesetunne ning rahulolu kaaluga.

Koostan ka nädalavahetusel endale järgmiseks nädalaks väikese trenni ning toitumiskava, mida pühapäeval ka siin jagansmiling smiley Siis hea järgmine nädal analüüsida, mis õigesti ja mis valesti.
Tervitades
Triinu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 02. November 2012, kl 20.19

Ma olen ka mõelnud toitumiskava peale, see kindlasti aitaks minu puhul, sest põhjus miks kord vähe ja siis palju söön on ju selles et ma ei tea mida ikka võiks jne smiling smiley

Trenni ei ole mina jõudnud, aga nüüd varsti tööl tagasi ja siis ikka lähen kindlasti - REVAL sport või MyFitness on hetkel kaalukausil ja ei tea kuhu minna sad smiley

Anna siis mulle ka tead kuidas plaanid järgmine ndl. tubli olla ja milliseid valikuid teha smiling smiley

Mil Su sünnipäev on Triinu? Mul juba selle kuu lõpus ja tahax samuti 56,5kg maksimaalselt kaaluda grinning smiley

Tuleb ära teha, muud EI JÄÄ ÜLE smiling smiley Ennast teades saan ma hakkama, kui vaid tahtmist on ja elukorraldus soodustab smiling smiley

Ilusat nädalavahetust!

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 05. November 2012, kl 15.38

Ongi esmaspäev käes ja täpselt nädal alustamisest smiling smiley

Minu tänahommikune kaal oli 58,9kg, asi seegi ehk siis -400gr smiling smiley

Olen täitsa haige ja voodis pikali, jubedad need haigused - algas 2ndl. tagasi väiksemast lapsest ja nüüd siis meie suuremaga sad smiley

Loodan kiiresti paraneda smiling smiley

Kuidas sinu esimene nädal lõppes? Kindlasti olidd tublim kui mina grinning smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 05. November 2012, kl 16.21

Tere!

MinuL oli täna jälle 60,6. Ei saa isegi aru, kuidas se kõik nii kõikuda saab. Et panen kirja
-100g. Õhtul panen pikemalt infot ja ka tabeli, mis juba paar päeva tagasi valmis tegin. Nii et kirjutan piekma analüüsi hilja õhtulsmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 08. November 2012, kl 11.13

Hei, kuidas Sul nüüd viimased päevad läinud on? Mina endiselt haige ja nüüd antibiootikumide peal sad smiley


Kaal teeb seda mida tahab ja isud kaa smiling smiley

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 08. November 2012, kl 21.24

Tsauki!

Minul ka ei lähe mitte, kuidagi nii kiire aeg ja segane olek ja õhtuti kõik energia vaja süües tagasi varuda. Ei oska enam kuidagi ja paremini, sest nädala lõpuks on ikka kõik käest ära. Peab vist end suuremasse duelli veel lisama, et suurem motivatsioon veel lisanduks. Me peaksime ka enda duellis veidi mingid asjad paika panema, mida võiks järgida, mis arvad?

Tervitades

Triinu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 09. November 2012, kl 09.30

Võiks küll mingisse teise duelli end panna või jälgida kas tulemas midagi smiling smiley Mulle sobib see kui saaks koguaeg kursis olla kuidas kellelgi läheb ja aidata ning nõu anda, mis saaks paremini teha, et kaal langeks grinning smiley

Hetkel ka minul emotsionaalne söömiseperiood,kuna olen veel kodus haige siis üsna raske nii, et ei võta koogitükki kui lapsed pakuvad ja komme (just kummi-/vahukomme) meeldib ka vahel põske pista, noo kuidas ma kunagi suutsin EII õelda ja enam mitte - aru ma ei saa sad smiley

Aga püüame edasi ja miski pole võimatu, küll see soovitud langus ka tulemata jää smiling smiley


Kerget kaalu ja rahulikku nädalavahetust

N

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 12. November 2012, kl 12.50

Heips, Sa kuidagi väga vaikne viimasel ajal, kas kiired ajad või lihtsalt ei jõua smiling smiley

Minu kaal täna oli 59,2kg, ma kohe arvasin, et see eilne juustu ja suitsuvorsti söömine ei ole heaa - aga niii mõnus oli juu sad smiley


Sain teise duelli ka, kus rohkem rahvast, et ma nüüd oskagi midagi mõelda, kas jätkame selle duelliga kui ma üksi kirjutan?? grinning smiley


Naerulind

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Saatis: tirnu
Kuupäev: 21. November 2012, kl 13.11

Tere!

Sry et asi nii unarusse jäi. Hetkel nii palju tööd ja ei jõua enamus ajast arvutis käiagi ega midagi kirjutada.
Kirjutan veidi oma muutustest. Kaal on jäänud seisma 59 peal ja olen pigem jälgima hakanud sentimeetreid. Käin üle päeva jooksmas ning teen ka veidi kodust jõutrenni. Toitumisega on nagu on, mõned päevad suudan normaalset ja korralikutl jälgida ja siis mõned päevad täiesti kontrollimatult lasen end käest. Oma sünnipäevaks ma vist 5 kg ei kaotasmiling smiley Praegu võtan end jälle karmimalt kättesmiling smiley
Kuidas endal? Kas meil ei oleks targem kuidagi kindlad eesmärgid panna ja karmima suhtumisega tegelema hakkamagrinning smileygrinning smiley
Minu eesmärk on ikka see 54 kg.
Tänane kaal 59,3 hommikul.
Hakkan kaaluma end iga pühapäev hommik.
Trenn - jooksmine ülepäeviti. Lisaks ka jõutreeningud.
Eesmärgi soovin saavutada 31 detsembriks ehk siis vana-aasta õhtukssmiling smiley
Sellised on minu mõtted. Üritan igapäevaselt ette kanda, kuidas läinudsmiling smiley

Tervitades
tirnu

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: Naerulind ja tirnu
Kuupäev: 23. November 2012, kl 22.23

Annan siis teada, et minu kaal on 59,3kg täna. Üsna masendusse ajab ning otustasin tellida ka toitumis- ja treeningkava Bonsunast. Uskumatu, aga proovin ära smiling smiley


Kuidas Sinul? smiling smiley

N

Valikud: VastaOsunda


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.