Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2
DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 16. November 2012, kl 10.45

Tegin copy/paste (väikeste parandustega) ühest oma eilsest postitusest, mis sobib siia teemasse alustuseks imehästi. smiling smiley

Osalejad hetke seisuga:

1. kalka - eesmärk 59,5 kg
2. Egle26 - eesmärk 59-60 kg
3. vainokas - eesmärk 63 kg
4. 1vaarikas - eesmärk 70 kg
5. Kakukai - eesmärk 60 kg

Esimene kaalumine toimub täna (16.11.12 hommikul) pärast ärkamist tühja kõhu ja põiega, vajalik mõõta kehakaal. Tegelikult võiks esimene ja viimane kord (4.01.13) kirja panna ka kõhu ümbermõõdu, lihtsalt võrdlemiseks.
Oma iganädalane kaal palun üles postitada siia samasse postitusse hiljemalt laupäeva õhtuks kella 23-ks, siis jõuan ilusasti esmaspäevaks koondtabeli koostada.

Jõudu! smiling smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kakukai 16.11.2012 10.46.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: vainokas
Kuupäev: 16. November 2012, kl 15.48

Tere!

Ma vaatan, et olen esimene, kes kaalu edastab smiling smiley

Täna hommikul oli 64.7 kg ja kõhu ümbermõõt kõige peenemast kohast 70 cm. Kuigi tegelikult olen huvitatud just reie ümbermõõdu vähenemisest: kõhu ümbermõõt on ilusti vähenenud minu kaalulangetamise ajal, reitelt pole peaaegu midagi läinud sad smiley Loodan, et nüüd on järjekord reiteni jõudnud ja nii 3 cm võiks sealt kindlasti minna. Nii et hoiad pöidlaid pihus, et õnnestuks ning jõuluks 63 kg käes.

Jõudu kõigile, kes osalevad thumbs up

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 16. November 2012, kl 21.20

Tere õhtust!

Postitan juba nüüd meie esimese tabeli, kuna kõik on olnud väga eeskujulikud ja õigel päeval oma numbrid esitanud. smiling smiley Loodan, et alanud nädalavahetusel kõik palju ringi liiguvad ja kaloreid põletavad, et järgmisel reedel oma kaalukaotusega hiilata! Ja siin meie tabelike ongi:


Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: teaa
Kuupäev: 18. November 2012, kl 13.58

Teree smiling smiley kuna vaatasin et ühtegi uuemat duelli pole, siis mõtlesin et liituks teiega kui sobib. Et lisaks mind siis järgmise nädala tabelisse. smiling smiley
16 nov oli minu kaal 72.7. Eesmärk 4daks jaanuariks oleks 67 kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 18. November 2012, kl 15.04

Sobib küll, lisame siis sinu ka tabelisse winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Merkaa
Kuupäev: 19. November 2012, kl 21.24

Tere!

Kas oleks veel võimalik liituda teiega? NImelt olen 3 aastat teinud erinevaid dieete ja alati ja ikka on langetatud kaal tagasi tulnud. Arvan et kui kellegiga jagada oma kaalu, tekib ka suurem tahtmine seda alandada.
Olen 169cm pikk, ja hetkel kaalun 71,1kg.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 19. November 2012, kl 22.08

Tere Merkaa, oled viimane, kes liituda saab, siis meil 7 duellitajat duellis "7 VAPRAT" winking smiley

Reedel toimub siis II kaalumine. smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 22. November 2012, kl 13.22

Tere taas!

Juba homme on kaalumine ning selguvad esimesed, loodetavasti rõõmustavad, tulemused. smiling smiley
Mind on see duellitamine vähemalt sel esimesel nädalal küll väga motiveerinud, loodan et ka teid. Veel viimased pingutused enne homset! smiling smiley

Kirjutage siis muuhulgas, kuidas see nädal möödus ning milliste mõtete ja tunnetega uut nädalat alustate.

Päikest!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: vainokas
Kuupäev: 23. November 2012, kl 09.53

Tere hommikust!

Täna hommikul vaatas kaalult vastu 64.5 kg ehk siis - 300 g nädalaga. Peab rahul olema, et miinus, kuid et jõuluks 63 kg saada, siis järgmistel nädalatel peab tempot tõstma spinning smiley sticking its tongue out

Üldiselt möödus nädal rahulikult: trenni sai tehtud, siis kui olin planeerinud, sõin sutsu rohkem kui lubatud, aga oli suurem nälg kuidagi. Pean pisut mõtlema, et mida sööma hakata pärastlõunase vahepala ajal: see toidukord kipub käest ära minema ja sealt just tuleb rohkem neid kaloreid kui lubatud on. Üldiselt proovin neli korda päevas süüa. Mida teie sööte vahepalaks? Ma peaks siis nii 200-300 kcal sööma.

Nii et peab kuidagi tempot tõstma, hea oleks kui järgmisel nädalal nt 400 g maha saaks the finger smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 23. November 2012, kl 12.11

Tere!

Minu tänahommikune kaal siis 65 kg ehk -600g nädalaga. Oleks võinud isegi parem olla, kuna neljapäeva hommikul kaalusin 64,6 kg. Kaal kõigub. confused smiley
Olen sel nädalal üritanud füüsiliselt aktiivsem olla aga pean olema veelgi aktiivsem, võtsin tegelikult väikse eesmärgi igal õhtul vähemalt 45 minutit kodus tantsida (kui just kusagil mujal samaväärselt ei liigu).
Suurem isu kipub olema ikka õhtuti ja sellistel puhkudel aitavad mind puuviljad, nt õun või apelsin, aga ka pomelo täitis hästi. Ja muidugi aitab tahtejõud mõtted mujale viia kui jalad vägisi köögi poole viia tahavad ning endal on pärast nii hea tunne, et lihtsamat vastupanu teed ei läinud. smiling smiley
Uuel nädalal saab olema natuke raske, kuna tulemas on kaks sünnipäevapidu, ent seda enam tuleb mul liikuda! Nii et eesmärk iga päev vähemalt 45 minutit intensiivset liikumist. Ja avastasin, et koristamine põletab hästi kaloreid, nii et marss kodud puhtaks! tongue sticking out smiley
Järgmisel nädalal võiks oma kaalunumbri ikkagi 64,5 kg peale saada juba (jäädavalt), siis veel 4,5 kg eesmärgi täitumiseni jäänud. Üritan siin 7 nädalaga imet teha, jõulud imede aeg ju... grinning smiley



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Kakukai 23.11.2012 12.11.

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Kuupäev: 23. November 2012, kl 17.34

Hei,

mul siis näitas kaal täna hommikul 73,8kg. Ehk olen ikka natuke alla saanud. Muidug mul oli sama, et neljapäeval näitas lausa 73,6. Aga ega vahet polegi smiling smiley

Kakukai - usun, et järgmine nädala on Sul kaal veel väiksem ku 64,5...sisetunne winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 23. November 2012, kl 19.45

1vaarikas, aitäh hea sisetunde eest, väga julgustav! grinning smiley Ja miks sa ei peakski teisi julgustama, kui ise nii tublilt kaalu langetad! Puhas rõõm selliste inimestega koos uude aastasse rühkida. winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Kuupäev: 23. November 2012, kl 20.08

Oh, mis Sa nüüd smiling smiley
Aga tänud ja sellest seltskonnast siin on ju mul aja ka kõige rohkem alla saada, pean kiirustama grinning smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: kalka
Kuupäev: 24. November 2012, kl 10.21

62,5eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: teaa
Kuupäev: 24. November 2012, kl 11.07

Oehjjah, ma vist ainuke, kel kaal tõusis grinning smiley ma siin üritanud juba poolteist kuud kaalu langetada ja sain 77.8lt kaalu 72.7kg peale, aga kaal on nüüd kahjuks 73,6 kg sad smiley Luban et järgmine nädal on parem smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Egle26
Kuupäev: 24. November 2012, kl 15.40

Tere, minu kaal oli ei hommikul 64 kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 25. November 2012, kl 19.08

Tere!

Aeg teha nädala kokkuvõte. Hetke seisuga pole oma selle nädala kaalu saatnud Merkaa, loodetavasti pole ta veel loobunud. Kõige tublimad kaotajad sel nädalal olid 1vaarikas -1,1 kg ja Egle26 -1 kg! Ka teised olid väga tublid ning kamba peale kokku kaotasime lausa 2,4 kg! smiling smiley

Ja siin on meie kokkuvõttev tabelike:


Olegm vaprad ka uuel, juba alanud nädalal, et liikuda ikka lähemale oma ideaalkaalule. winking smiley

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: vainokas
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.26

Ilusat talvist hommikut kõigile!

Täna hommikul oli kaal 63.3 kg smiling bouncing smiley Ei uskunud oma silmi ja käisin mitu korda kaalu peal. Aga number jäi samaks, nii et kaalukaotus -1,2 kg. Sellel nädalal ma trenni üldse ei teinud, keskendusin söömisele ja sõin normi piires või pigem vähem. Duell motiveeris mind mitmel korral sellel nädalal: just siis, kui mõtlesin õhtul endale midagi head lubada thumbs up

Järgmise nädala eesmärk on: mitte juurde võtta.

Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 30. November 2012, kl 10.38

Tere tuisumöllust hommikut kõigile! smiling smiley

See nädal oli söömise poolest keeruline, kuna oli vaja sünnipäeva pidada ja veel hommegi on ees üks rikkalik õhtusöök (viimane sellest saagast). Õnneks kaal ei tõusnud aga kahjuks see ka ei alanenud, nii et täna hommikul kaalusin ikka 65 kg nagu nädal tagasi. Tjahh. Aaga siiski meil on ohtralt lund ümber maja ja tee peal ees - hea võimalus mõnusat trenni teha grinning smiley. Järgmisel nädalal tuleb end ikka kokku võtta ja kaotada kilosid ka selle nädala eest.

Parimat!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Kuupäev: 01. December 2012, kl 10.33

Eile hommikul oli kaal 72,4kg smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: kalka
Kuupäev: 01. December 2012, kl 12.21

62,2 eile hommikul

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 03. December 2012, kl 01.12

Tere!

Aeg teha selle nädala kokkuvõte. Paistab, et keegi ikkagi on juba duellitamisest loobunud, kuna teist nädalat pole oma kaalust märku andnud Merkaa. Tänaseks pole minuni jõudnud infot ka Egle26 ja teaa kaalunumbrite kohta, kahju. sad smiley

Siiski, siiski meil on põhjust rõõmustada, sest meie tabelit kroonib lausa kaks ilusat kaalu kaotuse numbrit -> vainokas -1,2 kg ja 1vaarikas -1,4 kg !!! smiling smiley smiling smiley smiling smiley Need on kaotused, mis kahtlemata jõuavad kogu Kaaluabi selle nädala üldtabeli tippu. Tublid olete!!! winking smiley
Oma eesmärgi suunas liigub järjekindlalt ka kalka smiling smiley ent paigale olen jäänud mina. Sel nädalal kaotasime kamba peale kokku 2,9 kg! 500g rohkem kui eelmine nädal, yay! winking smiley

Ja tabel:




Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Kuupäev: 07. December 2012, kl 08.41

Küll eelmne tabel oli ikka ilus winking smiley
Täna mul ei ole midagi astu panna, ehk õnneks on ikka 72,4. smiling smiley)) Eile ja üleeile näitas juba natuke rohkem.
Mida teie ette võtate kui on suuremad peod ja üritused (ka söömispühad jõulud jne)? Nt sünnipäevad ja soolaleivad. Kus üldjuhul pakutakse ikka head ja paremat ja peokorraldaja ka ikka jälgib, kes mida sööb ja mis maitseb. Kas te siis üldse ei söö või sööte vähe või vähem...ma täitsa nõutu, eelmisesse nädalasse jäi 3 sellist yritust ja ees ootab ka kaks....ja jõulud pole veel alanudki tongue sticking out smiley
Tahaks ikka seda 70kg ka kaalul näha... confused smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: kalka
Kuupäev: 07. December 2012, kl 13.56

oeh, ei saa mina sellest 62 lahti. kord üles, siis alla, nüüd jälle üles...
62,5

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 07. December 2012, kl 15.48

Terekest!

Mul oli eelmine nädal samamoodi 3 pidu ja ma sõin kõike natuke, ei söönud üle, samas kõht oli meeldivalt täis. Jälgin lihtsalt, et ei söö seda kõige rasvasemat osa ja ei liialda magusaga. Varasematel aastatel on mul just jõulude aegu juhtunud hoopis niimoodi, et ootan väga pidusöömingut, et kõike seda head ja paremat sisse ajada aga kui see aeg käes on, siis isu läinud ja tänu sellele pole olnud ka seda hirmsat kaalutõusu just pühade ajal.

Sel nädalal olin siiski natuke laisk ja ei viitsinud kohe üldse oma toitumist kirja panna. Kaalun peaaegu igal hommikul ja kaalukõikumisi on pidevalt. Kui paljud siin kurdavad, et nädalavahetusel liialdatakse toiduga, siis minul paistab olevat vastupidi, nädala kõrgeim kaal on kolmapäeva hommikul. Täna hommikul ootas mind ees väike üllatus - 64,7 kg. smiling smiley olen praegu selle 300g kaotamise üle väga õnnelik, sest eile oli mul nii õudne õgimise isu, et ma vandusin sellele alla. Kõige hullem ongi süüa lihtsalt söömise pärast, ma ju tunnen, et kõht on täis aga ikka tahaks närida ja toidu maitset tunda. Näiteks see Taipärane kaste... nii maitseb ja isu ka täis veel ei saa ning paljalt seda ka päris süüa ei saa ja siis sööngi kas riisi või nuudlitega ja söön muidugi kõhu hirmus täis.

Ah mis siin ikka kurta. Kui ikka toiduga liiale minna siis tuleb ennast sellevõrra rohkem liigutada ja ainevahtus hakkab kiiremini tööle + kaloreid põletama. Ise olen selle kohapealt muiudgi "musternäidis", käin ainult lund rookimas, kuigi lubasin endale, et igal õhtul tantsin pisut. Nii palju siis sellest.

Uuel nädalal pole mul ees enam ühtegi pidu ja ma võtan ennast kätte! Ja võtangi! Pean võtma, võtan! 700g 64 kg juurde jõudmiseks! Pole ju palju!?! Iga päev 100 g ja olengi 64kg. smiling smiley

Hääd elamist seniks! winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: vainokas
Kuupäev: 08. December 2012, kl 09.30

Tere.

Eile oli kiire hommik ja unustasin end kaaluda. Täna hommikul siis 63.9 kg smiling smiley olen rahul, et kuigi pluss, pole see nii suur pluss, kui ma nt kolmapäeval kartsin, et tuleb. Eelmise nädalalõpp ja selle nädala algus läksid söömise suhtes täitsa metsa: sõin magusat liiga ohjeldamatult ja trenni ma ei teinud, v.a. kolmapäeva õhtu.

Nii et kui nüüd 2 korralikku nädalat õnnestub teha, siis on võimalus, et 63 kg on jõuluks käes. Iseasi, kuidas see siis püsima jääb smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 10. December 2012, kl 00.09

Tere taas!

Aeg teha nädala kokkuvõte. Tabelist langes välja meiega viimasena liitunud Merkaa ning väljalangemisohus on ka Egle26 ja teaa, kes pole juba 2 nädalat oma kaalu siia teatanud. Kahju.

Järel on meid neli - 4 VAPRAT. smiling smiley Olgugi, et see nädal meie nelja peale kokku suurenes kaal 600g, oli sellist kriisi oodata, kuna kolmas nädal pidigi olema üks raskemaid. Numbrid näitavad, et seda see ka oli.



Siiski on ju kokkuvõttes näha progressi, mis sest et tagasilöökidega. Kalka on 3 nädalaga kaotanud 400g, 1vaarikas on kaotanud lausa 2500g, vainokas on kaotanud 800g ja mina 900g.
Neli kaalumist on veel ees! Anname oma parima. smiling smiley

Tervitused!

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Kuupäev: 14. December 2012, kl 10.34

Täna siis jälle kaalumine tehtud ja tulemus 71,3kg...ehk sain vist asja jälle alla poole liikuma smiling smiley))
Loodan, et teil on ka negatiivse märgiga positiivseid uudiseid smiling smiley Hoian pöidlaid smiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: Kakukai
Kuupäev: 14. December 2012, kl 14.28

Hei, täna mul millegagi hiilata pole, olen tagasi 65 kg juures... :/

Valikud: VastaOsunda
Re: DUELL: 7 VAPRAT
Saatis: vainokas
Kuupäev: 14. December 2012, kl 17.00

Täna 64.2 kg.

Tuleb tasapisi kaalu juurde: kuidagi näljane olek on pidevalt ja liigutamist vähe. Eile sai selle nädala esimene trenn tehtud: käisin jõusaalis jooksulindiga tutvust sobitamas ja kokku õnnestus isegi 7 km joosta, kuigi päris tüütu oli lõpuks. Nii et eks näis, mis sellest jooksmisest nüüd saab.

Proovin enne jõule ühe korralikuma nädala teha: hea oleks jõuludele vastu minna nt 63.9 kg pealt winking smiley

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12Järgmine
Asukoht: 1 / 2


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.