Kaaluabi uudised
Kööginurk
Kaalu langetamine
Tervisesport
Motivatsioon
Muud jutud
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8
Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 30. August 2010, kl 21.31

Kuulutan meie duelli avatuks!

ingi........pikkus 156cm, algkaal 63kg
Heleen..pikkus 173cm, algkaal 74kg
pisike....pikkus 157cm, algkaal 63kg


Järgmine kaalumine on 03.09.2010a.
Edu meile!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 03. September 2010, kl 09.16

Kuidas nädal möödunud on? Minul oli täna hommikul kaalule astudes 62,4 kg. Kuigi söömine päris nii ei olnud nagu plaanisin, mõnel päeval alla ja teisel jälle üle normi. Aga pingutama ikka pidin tänu duellile, muidu oleks nii mõnelgi korral vist end ära unustanud. Ahvatlusi ikka oli.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 03. September 2010, kl 09.30

pisike, ma arvan et see on igati tubli tulemus.
Minu kaalunumber oli täna hommikul 73,2
Seda tänu sellele, et ma eile õhtul piirdusin jäätise "dieediga".
Naljakas enne seda seisi kaal suhteliselt paigal.
Teeme omad järeldused, et siis soovitud kaalu saavutada, tuleb ennast aeg-ajalt millegi hea ja paremaga kostitada, lihtsalt kalorinormi piiridessmiling smiley
Igal juhul tundub, et esimene nädal duellitades on hästi läinud, kuna õnnestus nii, et ühelgi päeval kalorinormi ei ületanud. Selles osas siis, tänu teilesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 03. September 2010, kl 09.31

Tere duellitajad!
Olen saanud jälle hoo sisse. Ja tänane hommikune kaal oli 62,1 kg. Tõsiselt rahul! Arvestades, et kooliaasta alguse puhul sai ikka nii mõnigi pirakas torditükk pintslisse pistetud. (Väike vihje: peale Kaaluabiga liitumist pole söönud mitte ühtegi poest ostetud kooki, AINULT kodus tehtuid. ja mulle tundub, et sellest on olnud päris suur abi.)
Jõudu kõigile!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 03. September 2010, kl 22.12

Esimese nädala tulemused on väga rõõmustavad! Paistab, et seda duelli oli meile kohe väga vaja. Igatahes oleme kaalu natuke liikuma saanud ja loodame, et suudame sama tublisti jätkata.

Meie selle nädala tabel siin

.......................ingi.......Heleen.........pisike
30.08.2010......63...........74................63
03.09.2010......62,1........73,2.............62,4
kokku..............-0,9.........-0,8..............-0,6

Järgmine kaalumine 10.09.2010a

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 07. September 2010, kl 17.14

Kuidas teil läheb? Mul on täna mingi jube laiskus sees, ei ole midagi päevikusse kirjutanud, ei ole eriti liigutanud ja kotitäis pähkleid kadus ka kõhtu ära enne kui aru sain.eye popping smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 08. September 2010, kl 08.32

Mul ka see nädal suhteliselt raske olnud järgida plaani, kuna millegi pärast on kõigil korraga sünnipäev, ja siis muud peod.. nii et reedel ilmselt midagi ilusat ei tulesmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 08. September 2010, kl 10.14

tundub, et see ühine mure meil sellel nädalal. Mina olen küll alustanud jälle trennidega, aga kosutan ennast pärast ka rohkema söögiga. Ja eks ma kipun ennast lohutama, et lihas kaalub rohkem jne. Näis, mis reede toob.
Aga ikkagi oleme tublid!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 10. September 2010, kl 08.29

Minu kaalunuber siis sel reedel 73,3. + 100g. Arvestades seda, et mul oli 3 pidustust sel nädalal, siis polegi väga paha tulemussmiling smiley Ühega saaks veel hakkama, aga 3 oli liiast. Loodan, et edaspidi neid vähem tuleb. Kuidas teil?

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 10. September 2010, kl 09.01

Minul näitas kaal täna 62,3 maha läks selle nädalaga kõigest 100g, enda õigustuseks pole ka mitte midagi öelda, lihtsalt laisk olin ja vett jõin ka vähe. Tuleb end lihtsalt kokku võtta, küll neid tulemusi siis ka tuleb! Aga sina Heleen oled ikkagi tubli, 3 sünnipäeva on muidugi paras katsumus.
Ootame ingi tulemuse ka ära, siis teen jälle kokkuvõtte.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 10. September 2010, kl 09.03

Tere!
Tänase hommikuse seisuga oli kaal 61,3 (-800). Lootsin ise küll rohkemat, sest käisin ikka päris mitmel korral ka jooksmas, aga hea et niigi läks. Olen aru saanud, et mõnikord nagu ei pingutagi eriti ja kaal langeb nagu mühin. Siis jälle plaanid oma sööki ja möllad nagu hull, aga tulemus on kesine. Kes sest aru saab, miks see nii on...
Igatahes Heleen, peale 3 pidu võtta juurde ainult 100 g! Väga tubli!!!
Olge rõõmsad ja tegusad!!!!!
(võtsin endale siin ise vaikselt eesmärgiks järgmiseks reedeks saada 60 peale. Lähen nimelt teatrisse ja tahaks lühikest kleiti selga saada. winking smiley)
Ja veel kord:OLGE TUBLID, SEST NEED MÕNED KILOD, MIS MEIL VEEL KAOTADA ON, LENDAVAD KOOS KURGEDEGA LINNUTIIVUL MINEMA!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 10. September 2010, kl 09.25

Vau Ingi, super tulemus! Sa andsid mulle praegu oma kirjaga kohe positiivset energiat juurde. Jah tuleb tunnistada, et me oleme tublid, meil ju kõigest mõned kilod veel kaotada.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 10. September 2010, kl 09.47

tabel siin:

.......................ingi.................Heleen................pisike
30.08.2010......63....................74........................63
03.09.2010......62,1(-0,9)........73,2(-0,8).............62,4(-0,6)
10.09.2010......61,3(-0,8)........73,3(+0,1)............62,3(-0,1)
kokku................-1,7...................-0,7......................-0,7

Järgmine kaalumine 17.09.2010a

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 10. September 2010, kl 10.03

Tublidsmiling smiley Kahe nädala peale kokku 3,1 kg. Ingi muidugi on eriti tubli olnud, pool sellest kaotusest kuulub talle. Ja muidugi nüüd ongi põhjust veelgi pingutada, et ingiga sammu pidada. Ma sean ka endale eesmärgi järgmiseks nädalaks: jälgida, et kalorinormi ei ületaks ning trenn 3 korda nädalas. Ja eriti tore oleks kui 73 piir alistuks.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 17. September 2010, kl 08.25

Minul näitas kaal täna 62,6 (+300g). Samas liigutasin see nädal kõvasti, käisin isegi jooksmas(sörkimas) kahel päeval 5km. Kui senini olin teinud põhiliselt tempokat kõndi, siis olin isegi üllatunud, et jaksasin nii pikalt sörkida. Ja kui hea tunne pärast jooksu on - selle olin aastate jooksul unustanud. Kokkuvõttes olen nädalaga rahul, kuigi kaalunumber ei vähenenud on riietes justkui vabam olla.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 17. September 2010, kl 08.56

Minu kaal on täna 73,2 (-100g), nii et sama siinsmiling smiley Et kaalunumbriga rahul ei ole, no kuidagi ei taha see 73 piir alistuda. Aga kõige muuga olen küll rahul. Trenni sai tehtud, hakkasin ka jõusaalis käima ja riided nagu istuks juba paremini seljas. Söömise jälgimisega ka probleeme polnud. Ainuke mis sel nädalal vist väheks jäi, oli puhkamine. Seened ja suvikõrvitsad ja ma ei tea mis veel, oli vaja ju iga õhtu midagi peale tööd veel sisse teha:-D

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 17. September 2010, kl 11.18

tere jälle!
nädal läbi ja minu tulemuseks on sellel korral 61,1 (-200). No ei õnnestunud oma eesmärk saada, aga mis siis sellest. Mina sain sellel nädalal külmetuse kätte ja nii ma eriti trenni ei saanudki teha. Lisaks sellele oli töö juures 3-l kolleegil sünnad. Need on minu jaoks katsumused! Mulle tõsiselt meeldib kooki süüa. Ja kui on veel kodutehtud ja ERITI HEA, siis ma ühe tükiga piirduda ei saa. Kohe ei saa. Veel hullem, et sellel nädalavahetusel on veel 2 sünnat kuhu lähen, nii et muretsen juba järgmise nädala eest ette. Eks näis.
Aga teile tublid duellitajad: ikka jõudu ja jaksu!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 17. September 2010, kl 12.07

Mul on ka tihti peale nende kolleegide sünnadega probleeme, kuna meil ka traditsioon, et iga üks ikka ise küpsetab, ja mmmm nämmasmiling smiley
Ja kui kohe 3-l kolleegil, ja ikka miinust saada, siis ütleks et see on supper tulemussmiling smiley Tubli ingi. Jõudu järgmisel nädalal.

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 19. September 2010, kl 09.10

Järgmine nädal tulemas meil juba neljas kaalumisnädal. Praegu juhib endiselt ingi -1,9kg, siis järgneb Heleen -0,8kg ja kõige lõpus mina oma -0,4kg. Kõige selle juures on loomulikult oluline see, et tegeleme endaga ja püüame ikka edasi tulemusi saavutada. Soovin minagi meile kõigile jaksu ja jõudu! Ja, et ei tekiks käegalöömise tunnet, küll me lõpuks ikka nendest kilodest võitu saame!

tabel siin:

.......................ingi.................Heleen................pisike
30.08.2010......63....................74........................63
03.09.2010......62,1(-0,9)........73,2(-0,8).............62,4(-0,6)
10.09.2010......61,3(-0,8)........73,3(+0,1)............62,3(-0,1)
17.09.2010......61,1(-0,2)........73,2(-0,1).............62,6(+0,3)
kokku................-1,9...................-0,8......................-0,4


Järgmine kaalumine 24.09.2010

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 24. September 2010, kl 09.17

tasa ja targusmiling smiley aga läheb, lõppude lõpuks on see 73 alistunud. Seekord siis kaal 72,7 (-500g).

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 24. September 2010, kl 09.25

Tere!
Väga tubli Heleen! Tõsiselt hea meel sinu pärast: -500 on ikka tõsine tegu. Väga-väga tubli! Endal oli küll terve nädal kartus, et tuleb plussinädal, sest väljas käimisi ja igasugu üritusi oli praktiliselt terve nädal. Aga täna hommikul kaalu peale astudes oli tulemus 61 (-100). Ma ei suutnud seda õnne kohe uskuda, sest alles mõni päev yagasi olin ikka kõvasti plussis (ja eile õhtul käisin katsikul, kus ma siis tänase kaalumise hirmus hoidsin söögiga ikka kõvasti tagasi). Aga jah. minul oli sellel nädalal -100.
Jõudu-jõudu-jõudu!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 24. September 2010, kl 10.22

Oh väga tubli ingi, et suutsid ikkagi miinus nädala saavutadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 24. September 2010, kl 13.39

Üritan joonel püsida, selle nädala näiduks tuli 62,2(-400g). Kuidagi väga pisi-tasa lähevad need grammid. Järgmiseks nädalaks tahaks selle 62 lõpuks alistada.

Ja teie olete mõlemad nii tublid! Ingi, sinul 2kg ja Heleenil 1,3kg läinud. Enda 0,8kg kuidagi nutune siia tabelisse märkida.


Ja nüüd jällegi tabel:

.......................ingi.................Heleen................pisike
30.08.2010......63....................74........................63
03.09.2010......62,1(-0,9)........73,2(-0,8).............62,4(-0,6)
10.09.2010......61,3(-0,8)........73,3(+0,1)............62,3(-0,1)
17.09.2010......61,1(-0,2)........73,2(-0,1).............62,6(+0,3)
24.09.2010......61(-0,1)...........72,7(-0,5).............62,2(-0,4)
kokku................-2...................-1,3......................-0,8


Järgmine kaalumine 01.10.2010

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 01. October 2010, kl 08.35

Mis ma oskan öelda... 72,7. Et siis hea, et pole pluss, aga samas jama et ka miinust ei tulnud.
Kuigi aru ma ei saa, peab vist oma söögiplaanid üle vaatama kriitilise pilguga. Eks ma siis nüüd üritan kõigest väest seda 72 piiri vallutadasmiling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 01. October 2010, kl 08.49

Kuidas teil vahepeal läinud on? Minul näitas täna kaal täpselt 62kg, maha läinud -200g. Viimastel päevadel pole menüüd üles kirjutanud, olen siis umbes-täpselt söönud. Ei teagi aga see esialgne ind on nagu kadunud, püüan endale ikka öelda:" olen tubli ja pingutan edasi!"

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 01. October 2010, kl 08.57

Tere kaasduellitajad!
Sellel nädalal jälgisin väga korralikulot oma söömisi ja tulemus: MA OLEN JUBE UHKE ENDA ÜLE: 59,6. VOH!!!! Kaalulangus -1,4 kg. Vot mis tähendab kui pole üritusi ja väljaskäimisi. Aga eks mul järgmisest nädalast hakkavad minu enda sünnipäevapidustused, mis kestavad vähemalt 2 nädalat. Aga jälle on tuhin sees, jube lahe on olla.
JÕUDU-JÕUDU-JÕUDU!!!!!!!!!!!!!!!!!
OLGE TUBLID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 01. October 2010, kl 09.06

Heleen just nii peabki mõtlema, hea, et pluss pole!
Mina arvan küll, et sellise tempoga nagu praegu, saan heal juhul jõuluks umbes 2kg alla. Ja kui ma üldse kokku tahan 4kg väheneda, siis nende tulemuste juurde peaksin jõudma kevadeks? Kuidas teil ingi ja Heleen mõtted on, kaua duellil jätkate?eye rolling smiley

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: pisike
Kuupäev: 01. October 2010, kl 09.10

Ingi, anna mulle ka seda "powerit" mis su kirjadest õhkub! Tubli oled!

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: Heleen
Kuupäev: 01. October 2010, kl 09.42

Ma jätkaks duellitamist niikaua, kuni duelli kaaslasi on või niikaua kuni eesmärk saavutatud. Hetkel jah mul oleks ka vaja seda 'powerit', mis Ingil on. Jagad? pisike, mul ka ind vaikselt väiksemaks läinud, eriti kui üritad ja üritad, aga kiiret muutust ei ole. Tahaks ju saavutada ikkagi kiirestismiling smiley Siis jälle mõtlen, et mida aeglasemini läheb, seda lihtsam on seda saavutatud hiljem säilitada. Ja õnneks olen ka endale seadnud täpsema eesmärgi pikemaks ajaks, et tahaks enda sünnaks need üleliigsed kilod kaotada, ja see on alles kevadel. Nii et sellise tempoga, mis praegu on, peaks jõudma küll. Mis peaasi, kaal küll ei ole nii palju langenud kui oleks tahtnud, aga tänu trennidele on siiski pilt peeglist palju ilusamaks muutunud. Nii et siis.. tasa ja targu ikka edasi

Valikud: VastaOsunda
Re: Duelli alustavad : ingi, Heleen, pisike
Saatis: ingi
Kuupäev: 01. October 2010, kl 09.49

Tead pisike, mind ajab taga juba see, et mul ei ole midagi selga panna: kõik riided lötendavad. Ja ma ei osta hetkel midagi uut, sest tahan ikkagi jõuda 55- ni. Eks ma siis pingutangi, et saaks kiiresti shoppama minna. Ja ma tõesti jälgin joodava vee (või taimse tee)hulka. Ning ei söö valmistoodangut. Alates suve algusest olen söönaud ainult kodutoitu (valdavalt oma tehtut). Nagu ma olen ka ennem kirjutanud, siis mulle meeldib magus ja absoluutselt iga nädalavahetus küpsetan ma midagi ja luban endale nii mõnegi tüki. Siis ma käin kõndimas ja olen saanud ka ennast jooksma. Ning enamustel päevadel märgin ikka väga täpselt enda söögi kogused üles. ja ega ma rohkem nagu ei teegi.
JA IKKAGI ÜTLEN, ET KÕIK KES ENDAGA TEGELEVAD ON KIITUST VÄÄRT!!!!!!

Valikud: VastaOsunda
Kokku: 12345678Järgmine
Asukoht: 1 / 8


Sellesse rubriiki võivad kirjutada ainult registreeritud kasutajad.